Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Молдова под атакой. **(Обговорення проблеми Придністров'я)

Re: Республика Молдова

Не розумію хто ж там качає ситуацію зараз.
Наші? У нас своїх проблем вистачає, та і доступу туди нема.
Кацапи? Зараз не кращий час, теж нема прямого доступу туди.
охуеть, я считаю что нужно как можно больше мужчин поставить под ружье чтоб прочистить мозг. бабы пусть зрадоебят
   
Re: Республика Молдова

   
Re: Республика Молдова

Якось на ІПСО схоже
   
Re: Республика Молдова

Общая численность ОГРВ ПРРМ включая миротворческие силы — порядка 1700 военнослужащих - вообще ни о чем.
ну шоб їх там роз'їбать треба виставити хочаб 10 тис. війська а це вже щось, нам під херсоном ці 10 тис. більше потрібні.
   
Re: Республика Молдова

ну шоб їх там роз'їбать треба виставити хочаб 10 тис. війська а це вже щось, нам під херсоном ці 10 тис. більше потрібні.

Це точно. Зараз не на часі, але може так статися, що доведеться задіяти резерви, що під Одесою, якщо вони самі вирішать напасти.
   
Re: Республика Молдова

А как они снабжаются уже столько лет?
при Додоне менялись самолётами через Кишинёв
всё через Молдову шло
а вот техника никак, всё что сами ремонтировали не больше
   
Re: Республика Молдова

https://twitter.com/view/status/1518870536499216387

ще з початку війни Молдову облітали всі, крім тих, що летять в/з Кишинів
сьогодні, до речі, були рейси в Кишині, так що нічого в повітряному просторі не змінилось
   
Re: Республика Молдова

Общая численность ОГРВ ПРРМ включая миротворческие силы — порядка 1700 военнослужащих - вообще ни о чем.
Десь читала, що їх самі кацапи обзивають жлобами-селюками. Бо вони там городи розвели, курей на військових об'єктах.
Жирують і насоложуються службою і грошики отримують, їм війна менше всіх потрібна.
   
Re: Республика Молдова

Було б добре, якби це була наша операція. Дуже правильна і своєчасна. Нам не треба мати в себе за спиною (перед Миколаєвом і Одесою) кацапську армію з аеродромом.
   
Re: Республика Молдова

шось мені здається що хуйло відволікає увагу щоб ми не перекинули військові підрозділи від кордону з придністров'ям на херсон.
або навпаки щоб ми зняли підрозділи з херсонського напрямку і перекинули їх до придністров'я.
бо під херсоном наші знову почали свинособак тіснити, сподіваюсь наші не поведуться на ці хуйловськфі менжування.
Неужели он не понимает что натовская разведка все видит 24/7 и о любых угрозах знают и анализируют.
   
Re: Республика Молдова

Приднестровье - территория Молдовы. Официально признанная. Правительство Молдовы имеет полное право пригласить ВСУ или любой другой страны для защиты своей территории. Точно так же как и мы можем пригласить любую страну НАТО с их авиацией.

Не верите? Ассад же пригласил в Сирию Хуйло....
Так что все по чесноку

саме так, але керівництво Молдови має зрозуміти що це єдиний шанс для спасіння. Одночасний ввід військ НАТО і України був би найкращим сценарієм.
   
Re: Республика Молдова

   
Re: Республика Молдова

Молдавани будуть повними дурнями якщо зараз не зачистиять то сране пмр
   
Re: Республика Молдова

 :shuffle:

   
Re: Республика Молдова

Щось буде, розганяють серйозно, кацапи кричать про три теракти. Народ тим часом драпає з Придністров'я
https://twitter.com/view/status/1518862637504868352

А куди саме вони валять ?
p.s. МОлдові саме час роз%%пати ту пухлину. Щось мені здається, це потихеньку і починається :)) Другий хронт.
А там ще третій в Грузії відкрити  :shuffle:
   
Re: Республика Молдова

Молдавани будуть повними дурнями якщо зараз не зачистиять то сране пмр

+1000000
Зараз реальне вікно можливостей.
   
Re: Республика Молдова

p.s. МОлдові саме час роз%%пати ту пухлину.

Молдова без допомоги Румунії понесе важкі втрати, це буде для них свого роду лугандон. У ПМР боєприпасів на роки великої війни.
Окрім боєприпасів мобрезерв, здається, тисяч 40.
   
Re: Республика Молдова
NBA

Молдова без допомоги Румунії понесе важкі втрати, це буде для них свого роду лугандон. У ПМР боєприпасів на роки великої війни.
Окрім боєприпасів мобрезерв, здається, тисяч 40.
ЯКі 40 тисяч? Там населення 400 тисяч. З них за кордоном невідомо скільки. І невідомо скільки з тих, що залишилися, вже виїхали і виїдуть
Там 2-3 тисячі назбирають силою, з тих, що залилишися
   
Re: Республика Молдова

   
Re: Республика Молдова

 (tu)

   
Re: Республика Молдова

Молдова без допомоги Румунії понесе важкі втрати, це буде для них свого роду лугандон. У ПМР боєприпасів на роки великої війни.
Окрім боєприпасів мобрезерв, здається, тисяч 40.

А румини що ? морозяться ? дивні...Єсть в канце канцов іхтамнєти... 8-)
   
Re: Республика Молдова

У гілці про Бутусова є цілком ймовірна версія - будуть приєднуватися до
Рашки до 9 травня.
   
Re: Республика Молдова

У гілці про Бутусова є цілком ймовірна версія - будуть приєднуватися до
Рашки до 9 травня.

Этого нельзя допустить в первую очередь нам.
Иначе такая клешня будет. Выход войск  с Молдовы и Белорусии сразу отсекает большую часть  Украины.
Я надеюсь что Молдова хоть как то будет сопротивляться.
   
Re: Республика Молдова

Этого нельзя допустить в первую очередь нам.
Иначе такая клешня будет. Выход войск  с Молдовы и Белорусии сразу отсекает большую часть  Украины.
Я надеюсь что Молдова хоть как то будет сопротивляться.
Ясна річ, що це наша проблема, бо з Придністров'я будуть лупити наш весь південь від Одеси.
А Молдова буде сидіти тихесенько, бо тому що не захоче встрявати - це не їхні етнічні землі, а наші, заселені наполовину кацапами.

Отож, у Придністров'ї проведуть повну мобілізацію і долучать до своєї армії.

Останнє редагування: 26 квітня 2022 14:20:46 від ЛАРТА
   
Re: Республика Молдова

Міст між Затокою (Одесою) та БД виведений з ладу ракетним ударом.
Тепер сухопутного шляху до БД та Ізмаілу в нас нема, шлях виключно через РМ

   
Re: Республика Молдова

Ясна річ, що це наша проблема, бо з Придністров'я будуть лупити наш весь південь від Одеси.
А Молдова буде сидіти тихесенько, бо тому що не захоче встрявати - це не їхні етнічні землі, а наші, заселені наполовину кацапами.

Отож, у Придністров'ї проведуть повну мобілізацію і долучать до своєї армії.

Плін....тобто це другий фронт для нас  :X
   
Re: Республика Молдова

Шарахнуть надо по тому складу. Все равно как ни крути все это полетит на нас. Бить рашистов и не жалеть - терять уже нечего!
   
Re: Республика Молдова

Плін....тобто це другий фронт для нас  :X

я не думаю что преднестровцы готовы и горят желанием идти на войну.
Погнать их погонят конечно. Могут. Но такое же мясо как и ОРДЛО.
   
Re: Республика Молдова

пішло нагнітання і висмоктування фактів....  :facepalm1:
може хоч офіційними даними поцікавитесь (були дані від розвідки про можливу дестабілізацію в Молдові до 9 травня), поки паніку розганяти
   
Re: Республика Молдова

Шарахнуть надо по тому складу.

Найбільш прийнятним варіантом (за відсутності діяльності РМ у плані деокупації території) може бути самозаймання боєприпасів на цьому складі.
   
Re: Молдова под атакой.

   
Re: Республика Молдова

Не розумію хто ж там качає ситуацію зараз.
Наші? У нас своїх проблем вистачає, та і доступу туди нема.
Кацапи? Зараз не кращий час, теж нема прямого доступу туди.


 Їм байдуже, вони ризикують/будуть ризикувати.
   
Re: Республика Молдова


Ясна річ, що це наша проблема, бо з Придністров'я будуть лупити наш весь південь від Одеси.


Що ти тут панікериш? Хто з Придністров'я буде лупити? Там стоіть малочисельний гарнізон і молиться, щоб це все скоріше закінчилось. Як Україна вирішить, то вона туди зайде і їх кончить за день. Перед цим артою погладить. І кацапи нічого не зроблять. Хіба що ракетами з моря будуть пуляти куди попало.
   
Re: Республика Молдова

Є гілка по цій темі з 18 березня.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1122474.0
   
Re: Молдова под атакой.

   
Re: Молдова под атакой.

извиняюсь, я вам тоже паруске напишу, для лучшего понимания, конечно же:
все вот то, что вы так эмоционально тут изложили, проходит в категории "горячечный наркоманичный бред"! это я вам с места событий докладываю! не пишите на эту тему более, не ваше это.
тут есть кому позаботиться о потенциальных угрозах.

Ну що, там "позаботілісь" ?

Бльо, ніщо вас не учить . :facepalm1:
   
Re: Молдова под атакой.

Они не попрут в Украину. Они попрут в Молдову.
а там армия соответствует:

ВВС Молдавии крайне малы и ограничиваются персоналом в 826 человек. В составе ВВС находятся самолёты Ан-2, Ан-26 и Ан-72, а также вертолёты Ми-8 и Ми-17. Истребители МиГ-29 находятся на хранении и предположительно небоеспособны. Готовятся на продажу

Сухопутные войска - 260 БТР/БМП советского производства.
А после того в Украину, если Молдова не будет сопротивляться! И не фсбшный ли это вброс, что там армии нет? 31 истребитель у них есть.
   
Re: Молдова под атакой.

От і буде перемога до 9 травня. Кацапи заберуть Молдову.
   
Re: Молдова под атакой.

Ніхто до речі не знає, скільки реально зараз в Молдові кацапських вояк. Доброльців, ЧВКшників і прочіх іхтамнєтов...
   
Re: Молдова под атакой.

От і буде перемога до 9 травня. Кацапи заберуть Молдову.

Дарма вони мене не читали :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія