Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Молдова под атакой. **(Обговорення проблеми Придністров'я)

Затоке и Молдове приготовиться!
Какие мерзости еще потенциально может сделать хуйло? Какой коридор возможностей быковать у него ещё есть? Самый простой и вероятный до немедленного выполнения сценарий - атака на Молдову силами Приднестровья. Оружия там очень много, склады бывших советских группировок в Европе, пусть старого, но много. Очень много, Намного больше чем имеет Армия Молдовы . В ПМР под ружьём 5000 и может быть отмобилизовано до 30 000 рыл. Армия Молдовы такая же по численности, но менее вооруженная, И, самое главное, нейтралитет записан в Конституции Молдовы.  Тут действительно может быть блицкриг. И мы своими глазами увидим зачем Москве нужен "нейтральный статус" Украины.
Уже начали защищать русскоязычных граждан Молдовы - посольство РФ в Республике Молдова собирает русскоязычных лохов которые хотят чтобы их пришла защищать армия РФ.
Уже нанесены ракетно бомбовые удары по Белгород - Днестровскому району, который отделяет Молдову от Черного моря.
Уже к Затоке идут десантные корабли.
Уже сбито два штурмовика ВКС РФ которые летели бомбить известный разводной мост в Затоке, который имеет  стратегическое значение, это единственное сообщение с Белгород-Днестровским районом  Одесской области.
Захват или уничтожение этого моста могут быть началом для захвата Белгород-Днестровского района и атаки ПМР на Молдову.

P.S. Пишу на русском для понимания жителями  Молдовы.
   
Re: Молдова под атакой.

Єдине що заспокоює - то Румунія
Яка не дасть образити Молдову

Ну і плюс Україна може надавити на Каністрію (трансністрія-каністра-анклав)
Так в Каністрії сидять тихо
Моя обобиста думка - цю Каністрію треба ліквідувати
Денацифікувати від кацапів і вати і демілітаризувати

   
Re: Молдова под атакой.

Це... буде контрольний у голову хуйла, тому не буде...!
   
Re: Молдова под атакой.

Румунія країна НАТО і це обмежує вплив на нейтральну по Конституції Молдову
   
Re: Молдова под атакой.

Це... буде контрольний у голову хуйла, тому не буде...!

Воно розширює конфлікт
   
Re: Молдова под атакой.

А чого ви вважаєте, що за Молдову одразу впишуться румуни? Румунія країна НАТО. Одже знов таки самостійно рішення про пряму  військову допомогу не прийматиме
   
Re: Молдова под атакой.

Воно розширює конфлікт

Йому це вкрай не вигідно, він вже до-розширювався  у Україні, дебільніше дебіла я ще не бачив!
   
Re: Молдова под атакой.

Румунія країна НАТО і це обмежує вплив на нейтральну по Конституції Молдову

Десь нещодавно читав, що румуни за Молдову вписуватись не будуть, начеб то офіційна заява.
   
Re: Молдова под атакой.

Десь нещодавно читав, що румуни за Молдову вписуватись не будуть, начеб то офіційна заява.

Румуни полюбасу впишуться за Молдову, але НАТО у такому разі не буде вписуватись за румунів!
Ну, то і х з ними!
   
Re: Молдова под атакой.

б***ь, яка к хуям Молдова...! ПМР, якщо  і нападе, то тільки на Україну, не дай Боже!
   
Re: Молдова под атакой.

Придністров"я треба демілітаризувати, там повно радянської зброї звезеної із соцтабору, якраз підходить для ЗСУ
   
Re: Молдова под атакой.

А чого ви вважаєте, що за Молдову одразу впишуться румуни? Румунія країна НАТО. Одже знов таки самостійно рішення про пряму  військову допомогу не прийматиме
якщо засцють, то не впишуться. а нє, то заборони на вступ окремих країн-членів нато в воєнні дії в третіх країнах немає - сша і великобританія - кувейт, сирія, ірак, афганістан; туреччина - проксі участь на стороні азербайджану.
   
Re: Молдова под атакой.

Зараз треба слідкувати за діями човнів РФ біля Одеси. Вони обстрілюють саме трансністрію
   
Re: Молдова под атакой.

Придністров"я треба демілітаризувати, там повно радянської зброї звезеної із соцтабору, якраз підходить для ЗСУ

30 років без апгрейду
   
Re: Молдова под атакой.

б***ь, яка к хуям Молдова...! ПМР, якщо  і нападе, то тільки на Україну, не дай Боже!

Там начебто 2000.
На пару днів роботи.  :-)o
   
Re: Молдова под атакой.

Там начебто 2000.
На пару днів роботи.  :-)o

5000 + 25000 при мобілізації. На Україну не підуть, тільки на Молдову
   
Re: Молдова под атакой.

почему Молдова не интегрируется с Румынией?
   
Re: Молдова под атакой.

почему Молдова не интегрируется с Румынией?

Додона додавили на нейтральный статус
   
Re: Молдова под атакой.

На мапах які злив Лукашенка було чудово видно стрілки з Одеси в Молдову, план був "заодно" захопити і молдован. Але зараз Молдові нічого не загрожує.

   
Re: Молдова под атакой.

А чого ви вважаєте, що за Молдову одразу впишуться румуни? Румунія країна НАТО. Одже знов таки самостійно рішення про пряму  військову допомогу не прийматиме

Польща цілком самостійно прийняла рішення про поставки нам зброї, будучи членом НАТО.
   
Re: Молдова под атакой.

Польща цілком самостійно прийняла рішення про поставки нам зброї, будучи членом НАТО.

Хм. Перепрошую, постачання зброї це звісно допомога, проте це не є прямим втручанням. москалі за бажанням можуть повітрям перекинути у ПМР кілька ОБГ. А румуни ні. А чи впорається молдовська армія самотужки? Дуже сумніваюся. Ось я про що. Без прямої участі союзників Молдова не встоїть.
   
Re: Молдова под атакой.

P.S. Пишу на русском для понимания жителями  Молдовы.
От і писали б на молдавському форумі, а то знову одеситів перелякаєте.
Не буде тут жодних десантів. Хіба що камікадзе.
   
Re: Молдова под атакой.
NBA

5000 + 25000 при мобілізації. На Україну не підуть, тільки на Молдову

Там населення 400 тисяч офіційно. Тобто, мужиків, які воювати можуть тисяч 100 від сили.

Вони кожного четвертого мобілізують? Ну-ну
   
Re: Молдова под атакой.

От і писали б на молдавському форумі, а то знову одеситів перелякаєте.
Не буде тут жодних десантів. Хіба що камікадзе.
З кацапії пишеш. Мабуть, знаєш, чи буде десант, чи ні.
   
Re: Молдова под атакой.

Треба заходити в Придністров'я і забирати його собі
   
Re: Молдова под атакой.

Треба заходити в Придністров'я і забирати його собі
мало вати в Україні?
   
Re: Молдова под атакой.

Мабуть, знаєш, чи буде десант, чи ні.
Не знаю, але якщо буде - то краби будуть ситі, вгодовані)
   
Re: Молдова под атакой.

Треба заходити в Придністров'я і забирати його собі

Ще один менталький брат кацапів :(  :facepalm1:

Україна має вибачитись перед Молдовою
   
Re: Молдова под атакой.

Єдине що заспокоює - то Румунія
Яка не дасть образити Молдову

Ну і плюс Україна може надавити на Каністрію (трансністрія-каністра-анклав)
Так в Каністрії сидять тихо
Моя обобиста думка - цю Каністрію треба ліквідувати
Денацифікувати від кацапів і вати і демілітаризувати

Я питав румун, вони відповідають що Молдова вибрала свій шлях бути з Росією тому вони не будуть її захищати
   
Re: Молдова под атакой.

5000 + 25000 при мобілізації. На Україну не підуть, тільки на Молдову
боеспособны тысячи 2-3 не больше
   
Re: Молдова под атакой.

Я питав румун, вони відповідають що Молдова вибрала свій шлях бути з Росією тому вони не будуть її захищати
пиз дишь :K
   
Re: Молдова под атакой.

Треба заходити в Придністров'я і забирати його собі
еще один
или дебил или засланый
   
Re: Молдова под атакой.

ели только хуйло подойдет каким-то образом к молдове, румыны не будут никого спрашивать
фактически это один народ разделенный как когда-то немцы
   
Re: Молдова под атакой.

І Литва в полі зору агресора
 Калінінсіті в оточенні НАТО.
Тирасполь відволікаючий  маневр, імхо.
Щоб вторгнутись до Литви з виходом до Калініна.
   
Re: Молдова под атакой.

І Литва в полі зору агресора
 Калінінсіті в оточенні НАТО.
Тирасполь відволікаючий  маневр, імхо.
Щоб вторгнутись до Литви з виходом до Калініна.
Все хочу запитати тих, хто таке допускає: з чим хуйло збирається влізати в Балтію?
Він ледве ледве збирає резерви до України, про яке вторгнення в Литву можна говорити?
   
Re: Молдова под атакой.

еще один
или дебил или засланый

дебіл це ти, якщо не розумієш що кацапську військову базу під Одесою треба знищити. І якщо молдавани цього зробити не можуть, то ми це зробити можемо. Толераст дурний.
   
Re: Молдова под атакой.

Все хочу запитати тих, хто таке допускає: з чим хуйло збирається влізати в Балтію?
Він ледве ледве збирає резерви до України, про яке вторгнення в Литву можна говорити?
Ну якщо хуйло оголосить військовий стан та загальну мобілізацію, поставить економіку на військові рейки, додавить нас, то його ніщо не спинить дійти до берліна.
   
Re: Молдова под атакой.

Ну якщо хуйло оголосить військовий стан та загальну мобілізацію, поставить економіку на військові рейки, додавить нас, то його ніщо не спинить дійти до берліна.
навіть загальною мобілізацією він вже не зможе додавити Україну. Закидає лише кацапстан морем трупів.
   
Re: Молдова под атакой.

дебіл це ти, якщо не розумієш що кацапську військову базу під Одесою треба знищити. І якщо молдавани цього зробити не можуть, то ми це зробити можемо. Толераст дурний.
ты вообще понимаешь всю дебильность выражения "забирать себе"
это то что хуйло очень хочет
"оставте мне крым и заберите Приднестовье"
ты понимаешь ДЕБИЛ что после этого нам только в объятья хуйлу, больше нас никуда не примут и все отвернуться
да! в случае агрессии  деваться некуда нужно воевать и там но это маловероятно
НО никаких "забрать себе" приднестровье это Молдова которая кстати первая начала воевать с этим монстром под названием расея еще в 92м
и если бы тогда мир вмешался не было бы ни войны в Чечне, ни в Грузии ни в Украине
а вместо того чтобы добить окорочками начали кормить...
   
Re: Молдова под атакой.

Заткни пельку, кастрат, і не істери тут. Кацапську базу в придністррв'ї треба знищити, тому що від неї йде велика загроза для Одеси і взагалі для всього заходу і півдня. Останнє що мене тут цікавить це реакція офіційногр Кишинеу. Молдавани такі ж кастрати як і ти. Якщо молдавани не спроможні позбутися нашого ворога у нас в тилу, то ми це зробити можемо і зробимо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія