Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як нам будуть втюхувати лугандон назад на умовах рашки

ну що, почалась кампанія з промивання мізків українському манюпасу

Vadim Tus
20 год ·

Процес "мишебратья" та "давайтєпагаварім" запущено на рівні офіційних органів української влади. Це не просто "троє луганчан" - це чиновник ОДА, депутат та співробітник державного ЗМІ. Всіх вітаю!
(С)



Троє луганчан, які 5 років не були вдома, публічно заявили, що поїдуть на День міста у Луганськ (відео)

Менеджер телеканалу UA:Донбас Андрій Шаповалов, депутат Рубіжанської міськради Денис Денищенко та начальник управління молоді та спорту в Луганської обласної державної адміністрації Антон Волохов заявили, що поїдуть на День міста до Луганська 14 вересня 2019 року.

Про це вони розповіли у відеозверненні.

«Скільки ще чекати? 5 років ми відірвані від дому. Це дуже багато для людського життя. Ми розуміємо, що з чогось треба починати», — сказав Андрій Шаповалов.

«Ми — луганчани. За 5 років це твердження жодного разу не піддалося сумніву. Хоча, у пошуках себе та нового дому ми змінили десятки міст. Я прийняв рішення: цей День міста святкувати у Луганську», — зазначив Волохов.

«Це шостий День міста Луганська, який ми пропускаємо. Чому? Але ж ми маємо право. Луганськ — він наш, він мій, він твій. Я прийняв рішення: цей День міста святкувати у Луганську», — додав Денищенко.
   
   
дубль-гілка
   
Обмінний фонд...
   
Йозеф Кнехт
@jozefkneht1
·
11 год
У відповідь
@jozefkneht1
які будуть їздити до ОРДЛО та знімати "звичайних" людей, їх історії. З цих історій буде випливати, що "нас поссорили политики", "нам нечего делить". А головне в цих сюжетах, ви жодного разу не побачите російського військового або танка. Це будуть звичайні господині, які частуватимуть "журналістів" борщем та варениками і українською мовою будуть розповідати про важку долю. Після місяців трьох промивання мізків, нарід сам захоче, щоб цим знедоленим надали особливий статус. Потім проведуть вибори і цілком імовірно, оберуть не польового командира, а якогось майора ФСБ, якого ніхто і ніколи не бачив в очі. Скажуть, що це наш місцевий господарник. І так тихою сапою ми під аплодисменти наріду отримаємо російський анклав.

   
Обмінний фонд...

Ніхто їх не зачепить.
   
Так, десь так воно і буде - "льод тронулся, гаспада прісяжниє і засєдатєлі". Зараз вже, мабуть, вже на низькому старті і діячі мистецтв та ЗМІ хуйлостану, які виріями потягнуться в Україну з мишебрацькими місіями миротворити та брататься. А тут 73% вийдуть з хлібом-сіллю.
І фініта ла комедія.
   
 :lol:  Шо творится!  :facepalm1:
Вы их принимаете за "посланцев зрады", мы их принимаем за "засланных козачков", отправившихся снимать сюжеты о пустом Луганске и изнасилованных бурятами бабушек.
 :facepalm:
Похоже, трое чуваков вляпались как Зеленский - одни в них видят "бендеровцев", другие "узкомирных"

   
уже на миротворце
   
Так, десь так воно і буде - "льод тронулся, гаспада прісяжниє і засєдатєлі". Зараз вже, мабуть, вже на низькому старті і діячі мистецтв та ЗМІ хуйлостану, які виріями потягнуться в Україну з мишебрацькими місіями миротворити та брататься. А тут 73% вийдуть з хлібом-сіллю.
І фініта ла комедія.
---
І ні Марта,ні ти,звичайно не згадаєте про акредитованих
в ОРДЛО українських журналістів,які їздили туди при Петрі  за інтерв'ю,щоб розказати на ,як там живуть " наші люди", тобто " народ Луганська і народ Донецька'"
Така от вибіркова пам'ять! :X

Останнє редагування: 10 вересня 2019 19:50:29 від Blokh
   
:lol:  Шо творится!  :facepalm1:
Вы их принимаете за "посланцев зрады", мы их принимаем за "засланных козачков", отправившихся снимать сюжеты о пустом Луганске и изнасилованных бурятами бабушек.
 :facepalm:
Похоже, трое чуваков вляпались как Зеленский - одни в них видят "бендеровцев", другие "узкомирных"
----------------
кто такие вы, велесов?
   
Будем надеяться что праздник закончится на подвале
   
главнає штоб нє било вайни
   
one way ticket ->>>
   
ну що, почалась кампанія з промивання мізків українському манюпасу

Vadim Tus
20 год ·

Процес "мишебратья" та "давайтєпагаварім" запущено на рівні офіційних органів української влади. Це не просто "троє луганчан" - це чиновник ОДА, депутат та співробітник державного ЗМІ. Всіх вітаю!
(С)

Показати зображення...
Троє луганчан, які 5 років не були вдома, публічно заявили, що поїдуть на День міста у Луганськ (відео)

Менеджер телеканалу UA:Донбас Андрій Шаповалов, депутат Рубіжанської міськради Денис Денищенко та начальник управління молоді та спорту в Луганської обласної державної адміністрації Антон Волохов заявили, що поїдуть на День міста до Луганська 14 вересня 2019 року.

Про це вони розповіли у відеозверненні.

«Скільки ще чекати? 5 років ми відірвані від дому. Це дуже багато для людського життя. Ми розуміємо, що з чогось треба починати», — сказав Андрій Шаповалов.

«Ми — луганчани. За 5 років це твердження жодного разу не піддалося сумніву. Хоча, у пошуках себе та нового дому ми змінили десятки міст. Я прийняв рішення: цей День міста святкувати у Луганську», — зазначив Волохов.

«Це шостий День міста Луганська, який ми пропускаємо. Чому? Але ж ми маємо право. Луганськ — він наш, він мій, він твій. Я прийняв рішення: цей День міста святкувати у Луганську», — додав Денищенко.
Легко, так як втюкують бидлу касові апарати... :gigi:
   
---
І ні Марта,ні ти,звичайно не згадаєте про акредитованих
в ОРДЛО українських журналістів,які їздили туди при Петрі  за інтерв'ю,щоб розказати на ,як там живуть " наші люди", тобто " народ Луганська і народ Донецька'"
Така от вибіркова пам'ять! :X

ну дайте лінка хоч на одне інтерв'ю від "акредитованого в ОРДЛО українського журналіста"

бо я пам'ятаю тіки тупу пи3ду настюху станко, яка поперлася туди і одразу ж влетіла на підвал
   
----------------
кто такие вы, велесов?

Жители Северодонецка, Юз
   
Жители Северодонецка, Юз
-------------
а гражданство у вас, жителей Северодонецка, какое, Велесов?
   
-------------
а гражданство у вас, жителей Северодонецка, какое, Велесов?

Так хіба в таких убіждьонних комуняк є гражданство??? Вони безродченки-інтернацьоналісти, їм пох люба держава.
   
уууупс! а, то Юз говорив за всіх жителів, а не самого тов. Вєлєсова
   
ну дайте лінка хоч на одне інтерв'ю від "акредитованого в ОРДЛО українського журналіста"

бо я пам'ятаю тіки тупу пи3ду настюху станко, яка поперлася туди і одразу ж влетіла на підвал
-------
А про ОФІЦІЙНУ акредитацію ви не пам'ятаєте,так?
Тут кілька гілок  про це було,що ми,мовляв визнаємо
режими ДНР і ЛНР законними,раз звертаємося за акредитацією для журналістів ...
І звідти ж пішла тема " услишьте глаза"(ц)
Що,не пригадуєте?
Хоча,хіба це дивно? Якраз закономірно!
   
-------------
а гражданство у вас, жителей Северодонецка, какое, Велесов?
---
Он- северодонецкий народ! :super:  :D
   
Слишком много горя  и проблеем  принес нам этот лугандон ,  Еще Юля говорила их нужно загородить колючей проволокой  а теперь подумайте как она была  права, провидец !
Кто хочет пусть те едут ,  я знать их не хочу ..Я добрые времена   старался как можно быстрей проехать эту  разграбленную кланом Красномордого область  а сейчас там вообще рассадник сепарни.
   
-------
А про ОФІЦІЙНУ акредитацію ви не пам'ятаєте,так?
Тут кілька гілок  про це було,що ми,мовляв визнаємо
режими ДНР і ЛНР законними,раз звертаємося за акредитацією для журналістів ...
І звідти ж пішла тема " услишьте глаза"(ц)
Що,не пригадуєте?
Хоча,хіба це дивно? Якраз закономірно!
хто ми? Там журна-леді репетували, а чого це наші дані на Миротворці, вимагаємо негайно закрити. Були проігноровані нафіг
   
Еще Юля говорила их нужно загородить колючей проволокой  а теперь подумайте как она была  права, провидец !
ніколи такого Юля не казала.
та скільки ж можна відверту брехню продуцировати?  :X
вона навпаки завжди казала, що там "наші люди" і їх потрібно підтримувати.
отаких як колібрі чи печенег, які її при тому люто ненавидять.
отакоєот...
   
Слишком много горя  и проблеем  принес нам этот лугандон ,  Еще Юля говорила их нужно загородить колючей проволокой  а теперь подумайте как она была  права, провидец !
Кто хочет пусть те едут ,  я знать их не хочу ..Я добрые времена   старался как можно быстрей проехать эту  разграбленную кланом Красномордого область  а сейчас там вообще рассадник сепарни.

тебя никто не будет спрашивать, страдалец ты наш
ты свое дело сделал, выпихнул зеленого капитулянта на табуретку - захлопни варежку теперь и не чирикай
   
Слишком много горя  и проблеем  принес нам этот лугандон ,  Еще Юля говорила их нужно загородить колючей проволокой  а теперь подумайте как она была  права, провидец !
Кто хочет пусть те едут ,  я знать их не хочу ..Я добрые времена   старался как можно быстрей проехать эту  разграбленную кланом Красномордого область  а сейчас там вообще рассадник сепарни.
точно не кацапы нам принесли проблемы?
   
Про відвід ЗСУ

   
А у французькому ВВС вже і Київ став Росією  :X


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія