Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поругался с другом

Re: Поругался с другом

Повторю питання:
Кого саме ти мав на увазі,уточни!


Re: Поругался с другом
Blokh
cьогодні в 01:43
IP/Host: ---.cpe.net.cable.rogers.com
dimec, cьогодні в 01:27
Розгорнути попередні цитати...
Для мене це не становить жодної проблеми.Я навчався в українській школі ,тому не розумію до чого це було .Я мову вивчив ще до школи від моєї бабці .Тому клоунів з Донбаса я не замовляв
=================

От звідсіля детальніше,кого саме ти мав на увазі. :S


Не хочешь мне в анус заглянуть ,а то вдруг я попу плохо вытер?Какое же жалкое чмо перед нами

Останнє редагування: 6 серпня 2023 01:59:24 від dimec
   
Re: Поругался с другом

Я не по квартирам.Больше по коммерции.Даже сейчас если все продам то …куплю себе отель на Бали или в Тае и буду чиллить.Но я хочу жить в Украине ,а не хрюкать как ты из под стола
--------------------
Та я в курсі, що ти алєгарх рівня РінатЛіанідича.
Ну і думки десь такі ж,як і в нього. :weep:
   
Re: Поругался с другом

Re: Поругался с другом

--------------------
Та я в курсі, що ти алєгарх рівня РінатЛіанідича.
Ну і думки десь такі ж,як і в нього. :weep:

Откуда ты это взял ?Ну есть у меня чуть денег ,а у тебя нет .ну хотябы два у тебя есть ?
   
Re: Поругался с другом

Не хочешь мне в анус заглянуть ,а то вдруг я попу плохо вытер?Какое же жалко чмо перел нами

Який вишуканий руській ізик! запомнім етот твіт. Ви що не бачите - це Ізик Пушкіна і Лєніна!  :lol: Надо іго сдєлать втарим ізиком!
   
Re: Поругался с другом

Взагалі подмітила цікаву річ - чим далі від України живе фупчек, тим сильніше він рве на собі тєльняшку, який ж  він патріотично налаштований і як він правєдно сварить інших, хто, на його думку, не так сильно патріотично налаштований.

От тільки в Україну такі "патріотичні" фупчеки чогось не їдуть. Ні з Австралії, ні з Канади.

Не знаєте, чому?
Тому що більшість з них підсвідомо відчувають провину, що вони там а ми тут. І знають що вони або не приїхали боронити батьківщину, або втікли. Тому щоб перекрити ці відчуття починають всіх повчати, ніби вони дотичні до війни.
   
Re: Поругался с другом

Не хочешь мне в анус заглянуть ,а то вдруг я попу плохо вытер?Какое же жалко чмо перел нами
--------------------
Банальний кацап і думки такі ж - про ануси.
Що, ануси спокою не дають? Не дивно.
Так що там відносно "клоунів з Донбаса"??
Ти кого так назвав? :shuffle:
   
Re: Поругался с другом

Re: Поругался с другом

Який вишуканий руській ізик! запомнім етот твіт. Ви що не бачите - це Ізик Пушкіна і Лєніна!  :lol:

І що далі ?Тупа істота стане розумніше від того що буде мені дорікати за мову ? Жалюгідна,обісрана,цьоня
   
Re: Поругался с другом

1
   
Re: Поругался с другом

-
   
Re: Поругался с другом

 :facepalm1:
   
Re: Поругался с другом

Откуда ты это взял ?Ну есть у меня чуть денег ,а у тебя нет .ну хотябы два у тебя есть ?
=====================
З твоїх розповідей про Тай чи Балі, ідіот. :lol:

"Даже сейчас если все продам то …куплю себе отель на Бали или в Тае и буду чиллить" (ц) :-)o
   
Re: Поругался с другом

=====================
З твоїх розповідей про Тай чи Балі, ідіот. :lol:

"Даже сейчас если все продам то …куплю себе отель на Бали или в Тае и буду чиллить" (ц) :-)o


Ну так при чем тут Ахметов ,нищенка ?
   
Re: Поругался с другом

І що далі ?Тупа істота стане розумніше від того що буде мені дорікати за мову ? Жалюгідна,обвсрана,цьоня

Слухай, ти Лєніна вієдєл? ;o
   
Re: Поругался с другом

А що тут дивного? Це цілком природня реакція людини, яка розуміє, що 2+2 завжди буде 4. В
Підірвали міст - отримали удари по портовій інфраструктурі. Це не означає, що якби міст не підривали, то по портам би не били. Просто на рівні підсвідомості людина хоче вірити, що якщо не підривати нічого, то й нічого у відповідь не буде. Люди втомлені. Їм хочеться вірити в якісь прості та швидкі рішення. Хоча більшість усвідомлює всі складнощі і заганяє підсвідоме під свідоме, але те інколи виривається назовні.
Так що нічого такого вже крамольного в словах друга не має. Просто підсвідомість взяла гору над свідомістю. Це ще називають нервовим зривом. Нічого страшного. Пояснювати щось другові навіть не потрібно, з часом його свідомість знов подавить підсвідоме і буде все гаразд.
   
Re: Поругался с другом

Тому що більшість з них підсвідомо відчувають провину, що вони там а ми тут. І знають що вони або не приїхали боронити батьківщину, або втікли. Тому щоб перекрити ці відчуття починають всіх повчати, ніби вони дотичні до війни.
=======================

Де я тебе чи когось ще чомусь повчав? :shuffle:
   
Re: Поругался с другом

Слухай, ти Лєніна вієдєл? ;o


Ты учебники видел ,арлекин ?
   
Re: Поругался с другом

=======================

Де я тебе чи когось ще чомусь повчав? :shuffle:
А де я про тебе говорив?  8-)
   
Re: Поругался с другом

Зачем мы били по этим кораблям ?Теперь по нам прилетит .Зачем они сказали что это мы ?Зачем провоцируют хуйло ?В Киеве поставили патриоты,а нам теперь да всех выгребать .Человек не ватник .Но…я из последних сил сдержался чтобы его не послать .

Человек просто не умеет сложить 2 и 2

К сожалению все что у кацапов там накопилось и все что они там еще за пару лет сделают так или иначе все равно прилетит по нам.

Если надоело прятаться, пусть едет в Ужгород, туда не прилетает.
   
Re: Поругался с другом

Перший пост:

Поругался с другом
...
Человек не ватник .Но…я из последних сил сдержался чтобы его не послать .
  <- людина поділилася сумнівами.

Початок другої сторінки:
"клоуни", "ануси", "ідіоти"....

ЯК ви так умудряєтеся?! Ніби ж форум для вихованих людей, час - військовий....

Десь щось серйозно не так...
   
Re: Поругался с другом

Ну так при чем тут Ахметов ,нищенка ?
=================
При тому,що ти з апломбом розповідаєш це- свої статтки,гроші в війну .
Хвалишся,який ти невїпенний, на відміну  від жопомиїв санітарок. :weep:
І навіть не розумієш як це виглядає. :eyes:

Останнє редагування: 6 серпня 2023 02:13:58 від Blokh
   
Re: Поругался с другом

Скажи мне, кто твой друг, и я тебе скажу, кто ты; скажи мне, чем занимаешься, и я скажу тебе, что из тебя может получиться.
—  Иоганн Вольфганг Гете
Слухай, якщо в тебе такі друзі, ну ти чел... тогой...

та як сказати, дружив колись з одним був за Україну всі діла адекватна людина, якось напилися і почали за другу світову і тут виявилося він поважає джугашвілі, я назвав його єбaнатом і так наша дружба закінчилася  :laugh:
   
Re: Поругался с другом

А що тут дивного? Це цілком природня реакція людини, яка розуміє, що 2+2 завжди буде 4. В
Підірвали міст - отримали удари по портовій інфраструктурі. Це не означає, що якби міст не підривали, то по портам би не били. Просто на рівні підсвідомості людина хоче вірити, що якщо не підривати нічого, то й нічого у відповідь не буде. Люди втомлені. Їм хочеться вірити в якісь прості та швидкі рішення. Хоча більшість усвідомлює всі складнощі і заганяє підсвідоме під свідоме, але те інколи виривається назовні.
Так що нічого такого вже крамольного в словах друга не має. Просто підсвідомість взяла гору над свідомістю. Це ще називають нервовим зривом. Нічого страшного. Пояснювати щось другові навіть не потрібно, з часом його свідомість знов подавить підсвідоме і буде все гаразд.


Я ему то же самое говорил .Когда по нам по 100+ Ракет летело как по расписанию без бомбежек мостов и кораблей это что было ?-это было давно.После  этого давно такого не было .Я уже быканул и спросил :Что ты предлагаешь?Обоссыте только не бейте ?При чем тут это?Просто я думаю про  своих  детей и семью.честно говорю :я поломался .На каких то чертей я готов слышать что угодно ,потому что я их никогда не слушаю ,а тут прямо очень близкий 
   
Re: Поругался с другом

Перший пост:

Поругался с другом
...
Человек не ватник .Но…я из последних сил сдержался чтобы его не послать .
  <- людина поділилася сумнівами.

Початок другої сторінки:
"клоуни", "ануси", "ідіоти"....
ЯК ви так умудряєтеся?! Ніби ж форум для вихованих людей, час - військовий....

Десь щось серйозно не так...
бо низькі люди не аргументують а переходять на особистості. низький рівень культури ...
   
Re: Поругался с другом

=======================

Де я тебе чи когось ще чомусь повчав? :shuffle:

Неправильно. Задача троля щоб ти сам собі надумав і почав сам за нього робити його роботу. Наприклад, замість прямого запитання, ти сам починаєш казати "а де я..." - всьо, ти вже на його волні... не ведись. ну, якщо ти з ними не вгурті, звісно  :)

Якщо щось вважається - задавай прямі питання.
Ось Дімець, трідварас, ні на одно з них не відповів, тож чому він тута знаходиться - зрозуміло. І тим більш не вартий на "а де я...".
Замало часу. Нема часу на трідварасів...
   
Re: Поругался с другом

Неправильно. Задача троля щоб ти сам собі надумав і почав сам за нього робити його роботу. Наприклад, замість прямого запитання, ти сам починаєш казати "а де я..." - всьо, ти вже на його волні... не ведись. ну, якщо ти з ними не вгурті, звісно  :)

Якщо щось вважається - задавай прямі питання.
Ось Дімець, трідварас, ні на одно з них не відповів, тож чому він тута знаходиться - зрозуміло. І тим більш не вартий на "а де я...".
Замало часу. Нема часу на трідварасів...
=============

Ну для мене дімєц і Kren  зовсім різні люди. І того і іншого знаю багато років.
Тому і уточнюю. :shuffle:
   
Re: Поругался с другом

бо низькі люди не аргументують а переходять на особистості. низький рівень культури ...


Снова эти «господа» от которых воняет чужим калом .Это прекрасно я считаю .Уехать из  Украины для того чтобы сошкрябывать кал с унитаза ?Кошмар .Я слава богу до такого не опустился и даже если бы хотел просрать все деньги на шлюх и алкоголь ,то мне не хватило ты жизни.А у тетя руки в говне и ты морально тоже примерно на оп де уровне
   
Re: Поругался с другом

Снова эти «господа» от которых воняет чужим калом .Это прекрасно я считаю .Уехать из  Украины для того чтобы сошкрябывать кал с унитаза ?Кошмар .Я слава богу до такого не опустился и даже если бы хотел просрать все деньги на шлюх и алкоголь ,то мне не хватило ты жизни.А у тетя руки в говне и ты морально тоже примерно на оп де уровне
я проти тебе нічого не маю навпаки...  :(
   
Re: Поругался с другом

Снова эти «господа» от которых воняет чужим калом .Это прекрасно я считаю .Уехать из  Украины для того чтобы сошкрябывать кал с унитаза ?Кошмар .Я слава богу до такого не опустился и даже если бы хотел просрать все деньги на шлюх и алкоголь ,то мне не хватило ты жизни.А у тетя руки в говне и ты морально тоже примерно на оп де уровне
==========================
 (tu)  :gigi:

Типовий представник . :facepalm1:
Всю свою сутність виклав.
   
Re: Поругался с другом

та як сказати, дружив колись з одним був за Україну всі діла адекватна людина, якось напилися і почали за другу світову і тут виявилося він поважає джугашвілі, я назвав його єбaнатом і так наша дружба закінчилася  :laugh:
Ну.. Так у тебе миттєво закінчилася. а чєл 1,5 року не вдупляє. У нього "сомнєнія". Тому в мене сомнєнія що він взагалі реальний чєл... Бо, суко, просто визначитися, коли на тебе бомби падають. Просто і швидко. А чєл як з іншої реальності. Саратова чи тамбова - отам у них війни нема і тому йому вважається що те що він каже "проблєма"... ітіть...
   
Re: Поругался с другом

Ну.. Так у тебе миттєво закінчилася. а чєл 1,5 року не вдупляє. У нього "сомнєнія". Тому в мене сомнєнія що він взагалі реальний чєл... Бо, суко, просто визначитися, коли на тебе бомби падають. Просто і швидко. А чєл як з іншої реальності. Саратова чи тамбова - отам у них війни нема і тому йому вважається що те що він каже "проблєма"... ітіть...


 Ты  просто шавка,что на форуме ,что по жизни .Можешь что репортов на печ скинуть но твою жизнь это не изменит и твое дырявое эго это вряд ли успокоит
   
Re: Поругался с другом

=============

Ну для мене дімєц і Kren  зовсім різні люди. І того і іншого знаю багато років.
Тому і уточнюю. :shuffle:
Ну то вибачте. Я не про те. Якщо крякає як вутка, літає як вутка - то воно те і є. Не в ніках справа.
   
Re: Поругался с другом

Ты  просто шавка,что на форуме ,что по жизни .Можешь что репортов на печ скинуть но твою жизнь это не изменит и твое дырявое эго это вряд ли успокоит

А ты кто такой? (с) Поняковский :lol:
   
Re: Поругался с другом

==========================
 (tu)  :gigi:

Типовий представник . :facepalm1:
Всю свою сутність виклав.



Ты просто пукнул ,вместо того чтобы что то возразить .Т.е. я был прав .Нищий шкрябальщик кала пытается что то доказать долларовому миллионеру .Я к такому привык .Видишь ,я даже на день не выезжал никуда ,хотя мог .А ты …просто давно выехал и что пиликаешь .
   
Re: Поругался с другом

А ты кто такой? (с) Поняковский :lol:


Поняковский?Быдло,тебя в каком приюте нашли?Зачем  ты лезешь туда ,где ты не вывезешь ?
   
Re: Поругался с другом

Ты просто пукнул ,вместо того чтобы что то возразить .Т.е. я был прав .Нищий шкрябальщик кала пытается что то доказать долларовому миллионеру .Я к такому привык .Видишь ,я даже на день не выезжал никуда ,хотя мог .А ты …просто давно выехал и что пиликаешь .
====================
 :lol:  :-)o
   
Re: Поругался с другом

====================
 :lol:  :-)o


Сразу видно что ты профессор и умеешь формулировать мысли лучше чем отмывать унитазы
   
Re: Поругался с другом

я не думаю шо він пи..з..дить. є якась межа. є сильні люди а є слабкі. терор ламає слабких людей першими.
та звісно, всі ми люди, всє ми чіовєкі... іноді накриває... нема питань...
тільки не в такій формуліровці "чєл бил нормальний, вигріб початок війни, а тут вдруг (1,5 роки) "зломався" і каже: може ні будєм зліть расію" - піздеж, так не буває.
   
Re: Поругался с другом

та звісно, всі ми люди, всє ми чіовєкі... іноді накриває... нема питань...
тільки не в такій формуліровці "чєл бил нормальний, вигріб початок війни, а тут вдруг (1,5 роки) "зломався" і каже: може ні будєм зліть расію" - піздеж, так не буває.


Как говорится :петуха забыли спросить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія