Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Ще один майдан? Чи може по пиці вмазати мєнту, що зажрався? Від нас все залежить. Я розумію, що тут робити щось складно, але ж робимо, іноді скиглимо, але робимо. Кому не подобається - у поляків чи у чехів в холопах. Ну а мені тут краще, я тут народився і цю землю нікому не віддам
  Ніхто не віддасть, не один ти тут народився. Але чому нема необхідних змін досі? Як це змінити? Як домогтися того, щоб з'явилася перспектива у економики Держави, щоб молодь не їхала за кордон в холопи? Чому обирають що краще бути холопами за кордоном ніж бути ше більшими холопами тут, в Україні?
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

  Аргументуйте будь ласка.

аргументи будь ласка
   
і ото воно так злякається загрози, що все повіддає? чого воно тоді процвітаючій Японії не віддає острови?

І їм також віддасть.
   
гройсман сказав шо экономика растет
кому верить?
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

  Ніхто не віддасть, не один ти тут народився. Але чому нема необхідних змін досі? Як це змінити? Як домогтися того, щоб з'явилася перспектива у економики Держави, щоб молодь не їхала за кордон в холопи? Чому обирають що краще бути холопами за кордоном ніж бути ше більшими холопами тут, в Україні?
Ігор, я не знаю відповіді на твої питання. я так само, як і ти, ненавиджу цю владу, але щось роблю, якусь копійку в пенсійний даю, хоча не впевнений, що вона туди доходить, ну це таке... працюй, не думай про цю всю х.й.ю, не засирай собі голову
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

гройсман сказав шо экономика растет
кому верить?
  Як що економіка буде зростати ціми темпами (до 3 відсотків на рік), то при такому тягарі зовнішніх боргів, війскових потребах, еміграції спричининой екрномічними негараздами, невиправним відставанням Держави від іньших, Україна не вижеве як Держава.
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Ігор, я не знаю відповіді на твої питання. я так само, як і ти, ненавиджу цю владу, але щось роблю, якусь копійку в пенсійний даю, хоча не впевнений, що вона туди доходить, ну це таке... працюй, не думай про цю всю х.й.ю, не засирай собі голову
  Як що ви з пенсії допомогаєте армії копійчиной, то велика вам подяка. Бо віддавати від малого набагато складнише ніж від великого.
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

  Як що економіка буде зростати ціми темпами (до 3 відсотків на рік), то при такому тягарі зовнішніх боргів, війскових потребах, еміграції спричининой екрномічними негараздами, невиправним відставанням Держави від іньших, Україна не вижеве як Держава.

А при 4 відсотках?
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

  Як що ви з пенсії допомогаєте армії копійчиной, то велика вам подяка. Бо віддавати від малого набагато складнише ніж від великого.
ні, не пенсії. під Гранітним в 52-й був 1,5 роки волонтером. і так, гроші, що не витрачаю на малу, ідуть на АТО
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

І їм також віддасть.
Ну, до того часу й Україна переможе корупцію
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Вже сказав: війна - наслідок корупції. Тому всі втрати від війни - це лише частина втрат від корупції.
Що за кацапська куйня???
Яка "корупція" завела Гіркіна у Слов'янськ?
А ЛНР та ДНР просто не хочуть бути під корумпованим гетьманом? Так треба
розуміти?
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Що за кацапська куйня???
Яка "корупція" завела Гіркіна у Слов'янськ?
А ЛНР та ДНР просто не хочуть бути під корумпованим гетьманом? Так треба
розуміти?
Наша корупція- це наша слабкість, яка була використана сусідом бандюком. Так хто більше винний, бандюк, чи власна неспроможність, яка досі нікуди не зникла?
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

А при 4 відсотках?
  По діючих умовах реструктурізації боргу при зростанні більше 4% нагрузка на Україну різко зростає. Тому зростання повинно бути таким, щоб була можливість обслуговувати борги та ще й залишалось не все іньше. Підкреслюю-економічний потенціал нашої Держави дуже великий. Но він не використовуєтся, гальмуєтся невмілим, а часто-густо злочинним керівництвом, гальмуєтся відсутностью важливих реформ в угоду збереження економічних інтересів олігархату.

Останнє редагування: 28 березня 2017 15:30:02 від Igor_Kharkov
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

  По діючих умовах реструктурізації боргу при зростанні більше 4% нагрузка на Україну різко зростає. Тому зростання повинно бути таким, щоб була можливість обслуговувати борги та ще й залишалось не все іньше. Підкреслюю-економічний потенціал нашої Держави дуже великий. Но він не використовуєтся, гальмуєтся невмілим, а часто-густо злочинним керівництвом, гальмуєтся відсутностью важливих реформ в угоду збереження економічних іетересів олігархату.

Тобто 4% зростання гірше чим 3%?
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Тобто 4% зростання гірше чим 3%?
Не гірше, но цього замало. Це не багато додає, та не відповідає викликам.
   
короче русские с помощью модератора победили на фупе :)
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

короче русские с помощью модератора победили на фупе :)
Що ви маєте на увазі?
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Наша корупція- це наша слабкість, яка була використана сусідом бандюком. Так хто більше винний, бандюк, чи власна неспроможність, яка досі нікуди не зникла?
Маячня з абстрактних слів.
Лучше быть богатым и здоровым, чем бедным и больным (с)
Будь яка "корупція" в Україні аж ніяк не знімає 100% (стовідсоткової) провини з хуйла!
   
Що ви маєте на увазі?
Я имею в виду то что написал. Ненависть манюпаса полностью переключилась на местную "хунту" а уские уже ни при чем. Скоро манюпас проголосует за оппозицию, и войдёт в состояние перманентной внутренней грызни. Профит!
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Я имею в виду то что написал. Ненависть манюпаса полностью переключилась на местную "хунту" а уские уже ни при чем. Скоро манюпас проголосует за оппозицию, и войдёт в состояние перманентной внутренней грызни. Профит!
  Не судить по собі.
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Маячня з абстрактних слів.
Лучше быть богатым и здоровым, чем бедным и больным (с)
Будь яка "корупція" в Україні аж ніяк не знімає 100% (стовідсоткової) провини з хуйла!
  Не знімає, а навпаки додає, бо користуватися тим, що сусід спіткнувся аморально, однак одне без іньшого не можливо.
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

  Не знімає, а навпаки додає, бо користуватися тим, що сусід спіткнувся аморально, однак одне без іньшого не можливо.
8-:
Це абсолюто різні поняття "провини". Абстрактна і абсолютно конкретна, кримінальна.
Інакше можна будь-кому приписати всі гріхі людства.
   
Та і сама війна - наслідок корупції.

кацапської?
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

8-:
Це абсолюто різні поняття "провини". Абстрактна і абсолютно конкретна, кримінальна.
Інакше можна будь-кому приписати всі гріхі людства.
  Я вказав не це зовсім не з боку розгляду вини, вина РФ безумовна. Я загострив увагу на тому, що ворог використав нашу слабкість. І саме наша слабкість є важливою причиною війни.
   
Я имею в виду то что написал. Ненависть манюпаса полностью переключилась на местную "хунту" а уские уже ни при чем. Скоро манюпас проголосует за оппозицию, и войдёт в состояние перманентной внутренней грызни. Профит!



Господи, дай мне спокойствие принять то, чего я не могу изменить, дай мне мужество изменить то, что я могу изменить. И дай мне мудрость отличить одно от другого

Молитва немецкого богослова Карла Фридриха Этингера (1702—1782).
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Господи, дай мне спокойствие принять то, чего я не могу изменить, дай мне мужество изменить то, что я могу изменить. И дай мне мудрость отличить одно от другого

Молитва немецкого богослова Карла Фридриха Этингера (1702—1782).
  Молитви нажаль не замінять дій. А реформувати державу наприкінці кінців необхідно, інакше можна згнити живцем.
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Внимательно смотрим на стрелочки.
І бачимо, наскількі мізерні втрати через війну.

   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.
MAG

Цифри тут:
"У період з середини квітня 2014 року по 15 листопада 2016 року у зоні конфлікту на Донбасі загинуло 9 733 особи та 22 720 дістали поранення"(с) /дані ООН - насправді цифри вищі, імхо/

Най шановний ТС свою тезу  - що в уьому цьому винен не Хуйло, а "злочинна" українська влада - спробує пояснити рідним і близьким загиблих!

ВВП (ПКС)   2015 р., оцінка
 - Повний   ▼ $341,489 млрд[4] (47)
 - На душу населення   ▼ $7,989 (бакс на рік)

Недоотриманий ВВП на душу на рік:
9733 х $7,989 = М$77,757 (Мбакс) помножте на на втрачений час активного життя: 10-30 років(?)
втрати ВВП не душу на рік від поранень: (нехай 10% втрати працездатності, насправді буде більше)
(22 720  х $7,989) х 0,1 =М$18,151 (Мбакс)

Разом = майже 100 Мбакс на рік втрат з недоотриманого ВВП по МІНІМУМУ!!!!
Вносити поправку на врахування розподілу втрат на три роки війни не варто, оскільки розрахунок прикидочний і буде поглинений неотриманням втраченого ВВП в настуні роки, коли б загиблі особи будучи живими або працездатними (скалічені) створювали суспільно корисний продукт!  :X

:X :X :X :X

P.S. Прикинув і при***в!!! :X  ;o


Останнє редагування: 28 березня 2017 19:32:41 від MAG
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

  Молитви нажаль не замінять дій. А реформувати державу наприкінці кінців необхідно, інакше можна згнити живцем.
Вы не реформируете государство не реформировав жителей. Если у вас 80% совка о какой реформе может идти речь .
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

В порівнянні з втратами внаслідок відсутності реформ та корупції. Відповідальні за це олігархічний парламент та президент.
Хто з цим не згоден?

   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Показати зображення...
  Демагогия -это конечно любимое развлечение. А вы серьезно хотите доказывать что реформы проведены и наш экономический потенциал начал работать?
Прошло 3,5 года с момента открытия возможностей. Где все? Где инвестиции? Где предпринимательский климат и цивилизованные законы? Где возможность взять кредит в банке под проэкт? Где конец грабительским схемам? Где УСЛОВИЯ для развития страны? Война виновата? А может танцору что-то мешает? И он не совсем туда танцует? Почему у Европы и амеров уже носок ботинка отбит от постоянных пинков нашему руководству, которое не принимает нужные решения до последнего?? Вот последне- е декларирование для антикоррупционных организаций? У вас как со здравым смыслом, нормально?
  Посмотрите в какой заднице находится Украина. Вам это нравится?
   
Можна шукати хто винний, можна думати що робити. Так от треба не нити що хуйло в усьому винний, а економіку розбудовувати. хуйло річ зовнішня, ми на нього не впливаємо безпосередньо. А от на наших кермачей - можемо.

І так, якби Украна жила краще за Росію, то війни б не було, Гіркін би не прийшов, а навіть якщо прийшов, то розкатали б легко самі мешканці Донбасу. Євреї он не ниють шо араби винні, а живуть з цим і розкатують їх.
   
Re: Втрати в економіці внаслідок війни мізерні.

Можна шукати хто винний, можна думати що робити. Так от треба не нити що хуйло в усьому винний, а економіку розбудовувати. хуйло річ зовнішня, ми на нього не впливаємо безпосередньо. А от на наших кермачей - можемо.

І так, якби Украна жила краще за Росію, то війни б не було, Гіркін би не прийшов, а навіть якщо прийшов, то розкатали б легко самі мешканці Донбасу. Євреї он не ниють шо араби винні, а живуть з цим і розкатують їх.
(tu)
Я кажу теж саме.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія