Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв! :facepalm1:

Никаких шансов - чуваки просят пополнить номер телефона или карту через терминал, карта/симка выбрасывается после обнала через 10 минут после поступления денег.
Нікуди та сімка не викидається. Чуваки ніфуя не бояться взагалі.



Останнє редагування: 3 березня 2021 18:58:50 від птах Сорока
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

  Сиджу за ноутом - грипую тому що. Через коридор чую крики, істерику.  8-:
  Прибігаю. Виявляється, що на моб. моєї був дзвоник - наша дочка Лілія зараз у поліції. Випадково у магазині зачепила чужий телефон ціною 30000 і той упав й розбився. Далі голос дочки: "Мамо, тату терміново привезіть 10000 до "Полунички" (мазазин, котрий неподалік) й посередниця, котра має звязки у поліції все порішає і тоді мене відпустять..."
  Моя 92-річна мама, почувши таке кинулася до заначки (до грошей зібраних на поховання)
  Я зі свого набрав дочку у запитав де вона є.
  "Тату, я з квартири не виходила - доця хворіє тому що".
  Аж тут знову звоник на моб. моєї. Кажу: "Не телефонуйте до нас більше. Моя дочка дома. А то зараз у поліцію зателефоную і вас повяжуть."
 Звязок перервався.  B-) 
  Шановні, попередьте своїх батьків, щоб були пильними. Люди ради грошей сатаніють...

Слабак..


А по троліти..?
" Що ось я стою біля.. привіз не 10 а 300 тис.
Поговорити хвилин 40... (Вхідний платні - вони за це платять) .

Можно ще в картки пограти - Номер картки, свв..
На при кінці розмови можете нагадати йому що він "петух" і його чикає бурна ніч в камері з масажем простати.. "..

 



   
В полиции ещё сказали, что выявить адреса скамеров невозможно.

это не совсем правда
Телефон отлично отслеживается
Просто точность будет под сотню метров, и в радиус поиска попадает довольно много домов
В общем, весьма геморное занятие ловить скамеров, не окупается
   
  Шахраї телефонують тому, що в 1-2 випадках із 10 отримують гроші. А це тому, що в населення катастрофічна недовіра до правоохоронців. Що мінти, що поліцаї - їм довіри нема.
  Питання ти тих, хто проживає за межами України: А ви можете уявити подібне у країні вашого проживання?  :shuffle: 
дивно, що ви не попередили ще років 15 тому стареньку маму про це. а також не пускати до хати "собєс" і і нших незбваних гостів, не давати нікому крім спеціалізованих установ ніяких номерів нічого і документів в руки.
   
А по троліти..?
" Що ось я стою біля.. привіз не 10 а 300 тис.
Поговорити хвилин 40... (Вхідний платні - вони за це платять) .

Можно ще в картки пограти - Номер картки, свв..
На при кінці розмови можете нагадати йому що він "петух" і його чикає бурна ніч в камері з масажем простати.. "..


В общем, весьма геморное занятие ловить скамеров, не окупается
Ну подав ти заяву по місцю проживання/розводняку, а номер  в іншій області, навіть не обов'язково шо  то зек.  То фуй хто з копів  буде чухатись
   
Питання ти тих, хто проживає за межами України: А ви можете уявити подібне у країні вашого проживання?
скрізь, де ходять грошові знаки, тим більше безготівкові, там є шахрайство. але такого, щоб порішати з поліцією за гроші, такого немає. населення більш свідоме.
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:
OS

Чуваки ніфуя не бояться взагалі.
А чого їм боятися, номера ніхто нікому не передає...
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:
VG

А чого їм боятися, коли утримування одного у місцях не столь отдальонньіх около 11тис. у місяць (ну це не точно) на особу. Дані переписали, може відбитки зняли, у важкому випадку причіпили до ноги датчик і свободєн...
Рєбята просто живуть цим, так як хтось чи водієм працює, чи програмером, чи депутатом, чи будівельником, чи на бандурі грає і живе тільки цим, так і ці, по іншому просто не можуть жити, вимкнути розвод народу або інше кримінальне лайно  з голови цій персоні, ймовірно буде завис у програмі індивідуума.
   
  Шахраї телефонують тому, що в 1-2 випадках із 10 отримують гроші. А це тому, що в населення катастрофічна недовіра до правоохоронців. Що мінти, що поліцаї - їм довіри нема.
  Питання ти тих, хто проживає за межами України: А ви можете уявити подібне у країні вашого проживання?  :shuffle: 
В моём случае пробить телефон не смогли. Кстати, на все звонки со скрытыми номерами у меня поставлена блокировка.
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

Далі голос дочки: "Мамо, тату терміново привезіть 10000
розібрався звідки те в шахраїв з*явилось? :shuffle:
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

та не факт що це обовязково зеки
зеки часто, але не тільки зеки
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

Моем матери один раз тоже такие кадры звонили))
Мама сразу врубилась и говорит давайте встретимся , и назвала адрес райотдела полиции))) Говорит я сейчас быстренько смниму деньги и подвезу на этот адрес  )) Трубку сразу кинули)) :gigi:
   
Далі голос дочки: "Мамо, тату терміново привезіть 10000 до "Полунички" (мазазин, котрий неподалік)

Як люди, які сидять на зоні могли знати, що біля Вас є магазин "Полуничка"
І головне -- як вони змогли зімітувати голос Вашої дочки?
   
В моём случае проигрывалась запись.
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

розібрався звідки те в шахраїв з*явилось? :shuffle:
Це ж окраїна обласного центру. Майже село. Тут усі один одного знають.
   
і ніхто не скаже: "я хабарництво не толерую, хай відповідає мій отрписк по закону"  :pooh_lol:

 (tu)  :D
   
Як люди, які сидять на зоні могли знати, що біля Вас є магазин "Полуничка"
І головне -- як вони змогли зімітувати голос Вашої дочки?

запросто.
існують програми які твоє обличчя вставлять у постать хуйло на красній площаді.
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

На то и расчет - общество такое.
Легенды - "ваш сын в милиции - попался с травой", "ваша дочь в реанимации - нужны лекарства" и еще с десяток. Люди в стрессе реально слышат голоса своих детей/братьев-сестер.
Моєму батьку сказали що сестра померла і терміново потрібні гроші, не багато 3 тисячі. Прорахувалися з тим, що тато не вміє перераховувати кошти з картки на картку. Батько подзвонив мені, а в мене виникло елементарне питання, нафіга брату 3 тисячі він на кабак тратить більше. Обережно перезвонила брату, потім передала номер карти службі безпеки приват. Далі не знаю що і як.
   
Слабак..


А по троліти..?
" Що ось я стою біля.. привіз не 10 а 300 тис.
Поговорити хвилин 40... (Вхідний платні - вони за це платять) .

Можно ще в картки пограти - Номер картки, свв..
На при кінці розмови можете нагадати йому що він "петух" і його чикає бурна ніч в камері з масажем простати.. "..

+100

Якщо про таке в Україні не прийнято сповіщати поліцію (а дарма), то погратись просто зобов‘язані.

Сказати, що я вже виїхав, чекайте. Час від часу, коли телефонуватимуть «то де ви» говорити - застряг в заторі, незабаром буду. І так морочити хоча б пару годин. А потім ще змусити їх побігати по місту - я стою «в малиновому пінджаку там-то», а де ви? Я зліва від «мужика в пальто і дерева». Пізніше - ой, я справа, це як подивитись. Ще пізніше - я переплутав вулицю (парковку, торговий центр). І так до часу, коли вони самі не відстануть.
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

У знакомого так мать на 600 гривен развели когда-то. Звонили ночью на городской телефон, голос сымитировали, "мама я в милиции нужны срочно деньги, кинь с айбокса". И что удивительно она спросонья на это  повелась, пошла и  перевела деньги, вместо того чтобы просто перезвонить своему сыну на мобильник.
   
У знакомого так мать на 600 гривен развели когда-то. Звонили ночью на городской телефон, голос сымитировали, "мама я в милиции нужны срочно деньги, кинь с айбокса". И что удивительно она спросонья на это  повелась, пошла и  перевела деньги, вместо того чтобы просто перезвонить своему сыну на мобильник.

Якщо діти відносно молоді, то можуть і самі такий фінт замутити. Без всяких шахраїв. Знаючи, що батьки грошей на погуляти/дівку/шириво не дадуть.
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

Якщо діти відносно молоді, то можуть і самі такий фінт замутити. Без всяких шахраїв. Знаючи, що батьки грошей на погуляти/дівку/шириво не дадуть.
Тут не тот случай, он уже тогда не очень молодой был, лет под тридцать, и сам офигел, как так легко его мамку развели.
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

Новый развод, буквально вчера.
Звонят мне и говорят: "У вас накопилось бонусов на 2000 грн. Предлагаем вам поменять бонусы на (...и перечисляют какую-то фигню, одно только запомнила - погружной блендер). Вы можете бонусами оплатить 50% стоимости. Отправляем на Новую почту....
Дальше я не слушала, спросила, кто это.
Ответ: Холдинг Велтон (кажется, точно не помню).
Я: И чем ваш холдинг занимается?
Она: Ну вы ж понимаете, это ж Холдинг!
Я: Ну, что такое холдинг, я понимаю, но каким образом накопились у вас эти бонусы?
Она: Ну вы же покупаете продукты, вещи и пр., оплачиваете картой... вот за эти покупки бонусы и накопились...
Я: А каким образом вы получаете доступ к моим картам в разных банках?
Она: Ну мы вам присылали информацию, там есть ссылка, можете ознакомится.

Естественно, никакой информации никто не присылал.
С таким разводом столкнулась впервые.
   
Тут не тот случай, он уже тогда не очень молодой был, лет под тридцать, и сам офигел, как так легко его мамку развели.

А я і не говорю про якийсь КОНКРЕТНИЙ випадок.

Мова про те, що діти щоб виманити трохи грошей із батьків, які (батьки) в іншому випадку нізащо не дали б тих грошей дітям, іноді самі влаштовують такі афери.
   
мені позавчора на мило таке прийшло. дані вказали не мої  :facepalm1: , крім емайла. і файл(не відкривала звичайно). цікаво, там просто вірус, чи можуть добратися до інфи на компі?


КРЕДИТ ONLINE <credit-online-check@mail.ua  [KA]  >

Доброго дня
Під час оформлення швидкого готівкового кредиту на суму 15 000 грн, Ваші контактні дані були вказані позичальником, в якості поручителя кредиту (поручитель, це особа яка зобов'язується у разі невикористання зобов'язань позичальником, виконати їх за нього), а саме:

Поручитель: Сидоренко О.
Email: Miy@bigmir.net
Телефон: +380637362137
Сума кредиту: 15 000 грн
Термін кредиту: 1 місяць

У разі якщо контактні дані належать не Вам, проігноруйте цей лист

З метою запобігання шахрайським діям та наданню неправдивої інформації при оформленні готівкового кредиту, просимо Вас повідомити чи надавали Ви дозвіл на використання будь яких Ваших персональних даних, у якості контактів поручителя кредиту

Підтвердити або відмовити у використанні Ваших даних у якості поручителя, необхідно в додатку Анкета поручителя готівкового кредиту, який знаходиться в прикріпленому файлі
(пароль до архіву - anketa)

У разі відсутності відмови поручителя, кредит буде схвалено протягом 3 діб

Ні в якому разі не надавайте стороннім особам Ваші персональні дані (мобільний телефон, Email, ІНН, паспортні дані та інше).

Лист надіслано автоматично, просимо не відповідати на це повідомлення
   
мені позавчора на мило таке прийшло. дані вказали не мої  :facepalm1: , крім емайла. і файл(не відкривала звичайно). цікаво, там просто вірус, чи можуть добратися до інфи на компі?


КРЕДИТ ONLINE <credit-online-check@mail.ua  [KA]  >

Доброго дня
Під час оформлення швидкого готівкового кредиту на суму 15 000 грн, Ваші контактні дані були вказані позичальником, в якості поручителя кредиту (поручитель, це особа яка зобов'язується у разі невикористання зобов'язань позичальником, виконати їх за нього), а саме:

Поручитель: Сидоренко О.
Email: Miy@bigmir.net
Телефон: +380637362137
Сума кредиту: 15 000 грн
Термін кредиту: 1 місяць

У разі якщо контактні дані належать не Вам, проігноруйте цей лист

З метою запобігання шахрайським діям та наданню неправдивої інформації при оформленні готівкового кредиту, просимо Вас повідомити чи надавали Ви дозвіл на використання будь яких Ваших персональних даних, у якості контактів поручителя кредиту

Підтвердити або відмовити у використанні Ваших даних у якості поручителя, необхідно в додатку Анкета поручителя готівкового кредиту, який знаходиться в прикріпленому файлі
(пароль до архіву - anketa)

У разі відсутності відмови поручителя, кредит буде схвалено протягом 3 діб

Ні в якому разі не надавайте стороннім особам Ваші персональні дані (мобільний телефон, Email, ІНН, паспортні дані та інше).

Лист надіслано автоматично, просимо не відповідати на це повідомлення

Все неизвестные имейлы я не открываю, отправляю в спам, а со спама удаляю
   
Новый развод, буквально вчера.
Звонят мне и говорят: "У вас накопилось бонусов на 2000 грн. Предлагаем вам поменять бонусы на (...и перечисляют какую-то фигню, одно только запомнила - погружной блендер). Вы можете бонусами оплатить 50% стоимости. Отправляем на Новую почту....

Аналогічно, мені позавчора також дзвонила ця контора.
Сказав, що не розумію їх, попросив говорити державною мовою. Зникли...
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:
LAR

Сейчас много поисковиков в инете. Напишите в гугле "чей номер телефона ....."  и обязательно выскочит, ещё и отзыв можно написать и чужие почитать. Приучайте своих родственников проверять таким образом подозрительные номера. Если даже не найдётся такой, то хоть абонент задуматься, что не надо сразу доверять любому звонку.
   
Аналогічно, мені позавчора також дзвонила ця контора.
Сказав, що не розумію їх, попросив говорити державною мовою. Зникли...
Блокируйте. And the end of the story.
   
Сейчас много поисковиков в инете. Напишите в гугле "чей номер телефона ....."  и обязательно выскочит, ещё и отзыв можно написать и чужие почитать. Приучайте своих родственников проверять таким образом подозрительные номера. Если даже не найдётся такой, то хоть абонент задуматься, что не надо сразу доверять любому звонку.
Гугл не поможет
   
Ці телефонні афери гуляють по всьому світові. В різних видах.

Можу розповісти кілька варіантів в Канаді. Те саме є у всіх країнах «золотого мільярду».

Єдине, шахраї в тих колцентрах знаходяться далеко за межами країн в які вони телефонують. Як правило десь в Азії (якісь Індія-Пакистан) або Африка. Інакше місцева поліція накрила б їх миттєво.

Дзвінки проходять як правило під місцевими канадськими номерами, телефонують через інтернет. Виявляється, я спеціально цікавився, є така можливість. Навіщо телефонні кампанії тримають відкритою таку можливість я так і не зрозумів.

Раніше дуже популярною було - вітаємо вас, ви виграли круїз по Карібах. На а далі у випадку згоди абонента підтримувати розмову, кілька разів пересилають у «різні відділи компанії», і в самому кінці потрібно заплатити якусь невелику заставу як гарантію що ви те вигране місце на лайнері таки використаєте і приїдете на круїз. Застава звісно буде повернена після круїзу.

Зараз працюють більш жорстко. Телефонують від «федеральної поліції», «податкової агенції» і інших урядових установ. Розрахунок на поголовну законопослушність наївних і довірливих канадців. Сповіщають про якесь мимоволі скоєне правопорушення чи помилку в сплаті податків і що на таке вже заведена справа. Яка може бути закрита, якщо ПРЯМО ЗАРАЗ сплатити суму «помилки» чи «штрафу». Інакше «ви будете заарештовані, за вами вже виїхали. Ви ж не хочете щоб вас бачили ваші поважні сусіди у вашому респектабельному районі, як вас ведуть в наручниках до поліцейської автівки?».

Я з цікавості проходив пару разів ці квести до самого кінця. Був час і натхнення. Пересилають із одного відділу в інший і в самому кінці звучить сума, яку необхідно заплатити. Як правило відносно невелика - кілька тисяч доларів.

Цікавий момент - номер кредитки запитують в самому кінці, або і взагалі не запитують. Весь час жорстко тиснуть і вимагають щоб я чітко і однозначно сказав, що я «погоджуюсь заплатити таку-то суму». Скоріше всього номери моїх кредиток в них вже є. Це не дивно - ми розплачуємось кредитками в міліоні різних місць. А там працюють різні люди. Так що мати номери кредиток ніяка не проблема. Проблема в тому, що я за шахрайство сторонніх осіб з моїми кредитками не несу ніякої відповідальності. Це проблеми банків, які випускають ті кредитки. Я у випадку шахрайства просто відмовляюсь від того платежа/транзакції і далі то проблема банка. Банк або проводить розслідування, або мовчки списує ті гроші на втрати. Але якщо я чітко підтверджу що я згоден оплатити щось там, а ті розмови 100% записують, то все - я підтвердив транзакцію і втрачені гроші то моя проблема. Я ті гроші втратив.

Заблокувати такі дзвінки неможливо, вони весь час телефонують з різних номерів. Але виявити їх елементарно. Це як правило «компютерне телефонування», кожного разу перед встановленням звязку щось там клацає, шумить, шелестить а лише потім лунає автоматичне повідомлення із страшними новинами і карами на них. Якщо відразу не скинути той дзвінок, то далі вступає жива людина. Як правило це великі колцентри, чути ґвалт десятків чи і сотень людей навколо - працюють з розмахом. Характерний момент - вони називаються канадськими іменами, іноді вичурними, на кшталт Джонатан Фіцжеральд, але ледве говорять англійською мовою. Жажливий важкий акцент.  Іноді їх неможливо зрозуміти, доводиться кожну фразу перепитувати по кілька разів.

І незважаючи на це все якась частина людей ведеться. Навіть по радіо і ТБ попереджують про такі афери, які набули масового характеру. Незважаючи на відносно невеликі суми, якихось кілька тисяч доларів з обдуреного, озвучують цифри багатомільйонні суми надуреного. Для Азії чи Африки це астрономічні суми. Сомалійським піратам на своєму пікові подібні суми і не снились. І це без всяких ризиків.

Останнє редагування: 3 березня 2021 20:50:07 від Маковій
   
мені позавчора на мило таке прийшло. дані вказали не мої  :facepalm1: , крім емайла. і файл(не відкривала звичайно). цікаво, там просто вірус, чи можуть добратися до інфи на компі?


КРЕДИТ ONLINE <credit-online-check@mail.ua  [KA]  >

Доброго дня
Під час оформлення швидкого готівкового кредиту на суму 15 000 грн, Ваші контактні дані були вказані позичальником, в якості поручителя кредиту (поручитель, це особа яка зобов'язується у разі невикористання зобов'язань позичальником, виконати їх за нього), а саме:

Поручитель: Сидоренко О.
Email: Miy@bigmir.net
Телефон: +380637362137
Сума кредиту: 15 000 грн
Термін кредиту: 1 місяць

У разі якщо контактні дані належать не Вам, проігноруйте цей лист

З метою запобігання шахрайським діям та наданню неправдивої інформації при оформленні готівкового кредиту, просимо Вас повідомити чи надавали Ви дозвіл на використання будь яких Ваших персональних даних, у якості контактів поручителя кредиту

Підтвердити або відмовити у використанні Ваших даних у якості поручителя, необхідно в додатку Анкета поручителя готівкового кредиту, який знаходиться в прикріпленому файлі
(пароль до архіву - anketa)

У разі відсутності відмови поручителя, кредит буде схвалено протягом 3 діб

Ні в якому разі не надавайте стороннім особам Ваші персональні дані (мобільний телефон, Email, ІНН, паспортні дані та інше).

Лист надіслано автоматично, просимо не відповідати на це повідомлення


В отзывах в интернете на пишут, что эти письма пришли тем у кого почта bigmir.net и i.ua, мол bigmir.net, к которому i.ua принадлежит, "слил" все адреса своих пользователей.
   
В отзывах в интернете на пишут, что эти письма пришли тем у кого почта bigmir.net и i.ua, мол bigmir.net, к которому i.ua принадлежит, "слил" все адреса своих пользователей.
дякую. от недарма я ніде, ні в емайлах, ні в соцмережах ніколи своє справжнє ім"я і дату народження не вказую. ще давно, на початку нульових один англієць так навчив. а що там в файлі може бути ще крім вірусу?
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

Поліції воно нафіг не треба, навіть якщо є заява. Три місяці полежить і піде в архів. І так люба справа, вони собі таке зробили щоб не було висяків...
   
Вони працюють тільки тоді коли є особистий фінансовий інтерес.
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

Десь була тема як чувак розвів самих розводил. Оце я розумію круто.  (tu)
   
Десь була тема як чувак розвів самих розводил. Оце я розумію круто.  (tu)
англієць нігерійских "спадкоємців королів".
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

Далі голос дочки: "Мамо, тату терміново привезіть 10000 до "Полунички" (мазазин, котрий неподалік) й посередниця, котра має звязки у поліції все порішає і тоді мене відпустять..."

Було раніше таке, що дочці дзвонили на телефон і мовчали?
   
Re: Я уху їв від нахабства телефонних шахраїв!  :facepalm1:

Скопіювали талановито. Напевно знайомі з нею.


Незнайомі.  Злита база, включно з записами розмов. Сідєльци на зонах розучують  інтонації, потім талановито бубнять в слухавку - мамо, збила машина, срочно вези бабло лікарю.
Бантустан, як каже Вітьочка Мамчур
   
Йя записую номера такі у телефонну книгу мобільника , вже 22 записи з першим словом оферист .

Є програма True Caller.  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія