Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

Мова таки має значення.
Набагато більше значення має те Що написано. Порівняй їх з таким україномовним українцем як Павло Тичина, якого звичайно пестили а не стріляли, як корисного режиму.
   
  Ви перший зайнялися моєю особистістю і демагогією, тому і отримали. Цитую:
"Тихо, хлопці! Не заважайте Ігорю_Харків розмовляти із самим собою, в сподіванні, що всі 73% ідіотів, які проголосували за Зе!, побіжать від Зе до нього, Арестовича й Баумейстера."
вивчи спершу хоча б свою російську
Цитувати
Демагогия (др.-греч. δημαγωγία — руководство народом, заискивание у народа) — набор ораторских и полемических приёмов и средств, позволяющих ввести аудиторию в заблуждение и склонить её на свою сторону с помощью ложных теоретических рассуждений, основанных на логических ошибках (софизмах). Чаще всего применяется для достижения политических целей, в рекламе и пропаганде
Демаго́г (др.-греч. δημαγωγός) — демократ и диктатор в Древней Греции; также популист, «народный» политик
. Первоначально слово не имело негативного оттенка... 
 ...когда на авансцену политической жизни выходят незнатные «выскочки» вроде владельца кожевенной мастерской Клеона или владельца мастерской ламп Гипербола с радикальными политическими устремлениями (в современной историографии их зовут «вождями радикальной демократии»). Противники обвиняли их в популизме, политической безответственности, коррупции и игре на самых низких и темных инстинктах толпы. Благодаря им понятие «демагог» начинает обозначать политика-популиста и приближается к современному значению.
В смысле современного термина «популист», понятие «демагог» использовалось ещё в XIX веке, например, для обозначения революционных лидеров: «… политикан, лицо, старающееся создать себе популярность среди народных масс недостойными средствами (извращением фактов, лестью
и т. д.)»[2], то есть вполне в древнегреческом смысле этого слова.
 
В. И. Даль так определяет демагога — «крайний демократ, добивающийся власти во имя народа; тайный возмутитель; поборник безначалия, желающий ниспровергнуть порядок управления», а демагогию как «господство власти народа, черни в управлении» .

Основными и наиболее очевидными демагогическими уловками служат скрытие истинного положения вещей, недомолвки, отказ от рациональной аргументации. Демагогические приёмы заканчиваются разочарованием и скептицизмом масс. Демагогия по своей сути представляет собой не что иное, как искажение истины. Поэтому разоблачить её может только истина, доведённая до народа. Необходимым условием борьбы с демагогией является открытость власти: массы должны обладать информацией, необходимой для принятия решения.

— Н. А. Баранов .
Демагогией занимается тот, кто при благоприятной возможности с политической целью публично воздействует тем, что льстит толпе, обращаясь к её эмоциям, инстинктам и предрассудкам, выставляет себя далёким от лжи и разжигания злобы, преувеличенно или грубо упрощённо представляет правду, то, что хочет навязать, выдаёт за дело всех доброжелательных, и то, каким образом это навязывает или предлагает навязать, представляет как единственно возможное.
 

 


   
комуняки теж цей термін використовували,як і ти, та як якісь рагулі, що не вміють говорити на всіх у нас розповсюджених мовах - російською, українською, англійською
От ще український текст, де визначається , що означає демагогія й демагог:
Цитувати
Демаго́гія (дав.-гр. δημαγωγία — дослівно «веду народ» , aбо «керівництво народом») — маніпуляція інформацією, експлуатація емоцій, забобонів і невігластва простих людей, нагнітання пристрастей натовпу і відведення від мотивованого обдумування. Найчастіше застосовується для досягнення політичних цілей, в рекламі і пропаганді.
Демагог — демократ і диктатор в Стародавній Греції; також популіст, «народний» політик... Положення міняється до кінця сторіччя, коли на авансцену політичного життя виходять незнатні «вискочки», на кшталт власника шкіряної майстерні Клеона або власника майстерні ламп Гіпербола, з радикальними політичними намірами (у сучасній історіографії їх звуть «вождями радикальної демократії»). Противники звинувачували їх в популізмі, політичній безвідповідальності, корупції та грі на найнижчих і темних інстинктах натовпу. Завдяки їм, поняття «демагог» починає позначати політика-популіста і наближається до сучасного значенням.
Ну в принципі українська версія близька до російськомовної. Й нескінчено далека від тієї комуняцької та рагульської конотації, що використовуєш ти

Англійська версія:
Цитувати
A demagogue /ˈdɛməɡɒɡ/ (from Greek δημαγωγός, a popular leader, a leader of a mob, from δῆμος, people, populace, the commons + ἀγωγός leading, leader)[1] or rabble-rouser[2][3] is a leader who gains popularity in a democracy by exploiting emotions, prejudice, and ignorance to arouse the common people against elites, whipping up the passions of the crowd and shutting down reasoned deliberation.[1][4] Demagogues overturn established norms of political conduct, or promise or threaten to do so.[5]

Historian Reinhard Luthin defined demagogue thus: "What is a demagogue? He is a politician skilled in oratory, flattery and invective; evasive in discussing vital issues; promising everything to everybody; appealing to the passions rather than the reason of the public; and arousing racial, religious, and class prejudices—a man whose lust for power without recourse to principle leads him to seek to become a master of the masses. He has for centuries practiced his profession of 'man of the people'. He is a product of a political tradition nearly as old as western civilization itself."[6]

Demagogues have appeared in democracies since ancient Athens. They exploit a fundamental weakness in democracy: because ultimate power is held by the people, it is possible for the people to give that power to someone who appeals to the lowest common denominator of a large segment of the population.[7] Demagogues usually advocate immediate, forceful action to address a crisis while accusing moderate and thoughtful opponents of weakness or disloyalty. Once elected to high executive office, demagogues typically unravel constitutional limits on executive power and attempt to convert their democracy to dictatorship.

В англійській версії добре сказано про намагання повалити усталені норми політичного лідерства або загрозу повалити їх. Гадаю українська мова в ці усталені норми входить. І про диктаторський характер демагогів теж добре сказано. А хто в нас виступає проти демократії?
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

вивчи спершу хоча б свою російську
  Я вам написав на українській, от і тлумачити треба користуючись українськими витоками, а не прикидатися дурником, бігаючи до російської мови.

  Конкретний демагогічний прийом що був застосований проти мене - Українська вікі:

Перехід від обговорення предмета суперечки до обговорення особистості (аргумент до особистості):

Замість того, щоб доводити істинність своїх положень і спростовувати аргументацію опонента, демагог може звертатися до прийому ad hominem — критикувати не аргументи, а особистість опонента, намагаючись переконати глядачів, що опонент — поганий, негідний, що не розбирається в питанні, упереджена або лицемірна людина.

   Ви чудово все зрозуміли, але вирішили поводити себе як дешева шльондра, побігли колупатися в словниках.
   
  Я вам написав на українській, от і тлумачити треба користуючись українськими витоками, а не прикидатися дурником, бігаючи до російської мови.

  Конкретний демагогічний прийом що був застосований проти мене - Українська вікі:

Перехід від обговорення предмета суперечки до обговорення особистості (аргумент до особистості):

Замість того, щоб доводити істинність своїх положень і спростовувати аргументацію опонента, демагог може звертатися до прийому ad hominem — критикувати не аргументи, а особистість опонента, намагаючись переконати глядачів, що опонент — поганий, негідний, що не розбирається в питанні, упереджена або лицемірна людина.

   Ви чудово все зрозуміли, але вирішили поводити себе як дешева шльондра, побігли колупатися в словниках.

Тупа брехня. Фраза "не заважайте хлопцеві розмовляти із самим собою, в надії, що 73% ідіотів, які проголосували за Зе, побіжуть до нього, Баумейстера та Арестовича" не є переходом на особистості. Бо в даному разі ваші імена були використані лише як позначення нового політичного руху, який поки що не має назви. Причому в традиціях нашого деідеологізованого суспільства замість складних термінів політичних і політологічних для назв партій використовувати часто-густо імена, і це не є переходом на особистості. В решті решт, якби це був перехід і ти сприйняв би його як перехід на особистості, ти б так і сказав. А замість цього тупо нахамив, типа "сам дурний, - а ще фізик..."

Насправді мова йшла про те, що нам намагаються втюхати як нову, не таку ж нову ідею, і при цьому стверджується, що таким чином побудована ідентичність буде мати більший відсоток підтримки населення. Аргументи опонентів , що тоді це не буде ідентичністю українською й ми себе втратимо, не сприймались. Отже, фраза, що "Ігор_Харків" розмовляє сам із собою, не був переходом на особистості, а лише критикою, як він веде дискусію.  Що там можна було знайти образливого, незрозуміло. Критикувалась саме концепція зміни ідентичності як розширення її, через що вона перетворювалась на концепцію малоросійства та взагалі росіянства. Причому не факт, що електоральна база чи база підтримки нової ідеології дійсно розшириться- в них уже своїх ідеологій вистачає.

Далі опонент почав викручуватись, щоб його не звинувати в безграмотності, тому притягає тут за вуха перехід на особистості, начебто мій, а не його персональні образи, як і в цьому пості, де він опонента називає "дешева шльондра, що побігла КОЛУПАТИСЬ у словниках" ( ще й продерогативив цим КОЛУПАТИСЬ У СЛОВНИКАХ, просто ШЛЬОНДРА йому показалось мало)

Останнє редагування: 20 травня 2020 00:18:08 від S.Brandt
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

Тупа брехня. Фраза "не заважайте хлопцеві розмовляти із самим собою, в надії, що 73% ідіотів, які проголосували за Зе, побіжуть до нього, Баумейстера та Арестовича" не є переходом на особистості.
   Мало того що демагог, та ще й нахабний брехун- ось твій перехід на мою особистість, це цитата:
"Тихо, хлопці! Не заважайте Ігорю_Харків розмовляти із самим собою, в сподіванні, що всі 73% ідіотів, які проголосували за Зе!, побіжать від Зе до нього, Арестовича й Баумейстера."
    Стверджувати що обговорення людини із зазначенням його ніку не є переходом на особистість, це вже межа повноцінного нахабства.

Останнє редагування: 20 травня 2020 00:46:15 від Igor_Kharkov
   
   Мало того що демагог, та ще й нахабний брехун- ось твій перехід на мою особистість, це цитата:
"Тихо, хлопці! Не заважайте Ігорю_Харків розмовляти із самим собою, в сподіванні, що всі 73% ідіотів, які проголосували за Зе!, побіжать від Зе до нього, Арестовича й Баумейстера."
    Стверджувати що обговорення людини із зазначенням його ніку не є переходом на особистість, це вже межа повноцінного нахабства.

ОК, якщо ольгинського троля це втішить, я на тебе доповідь натиснув, "професіонал"
З таким написом:
"образи, флуд в стилі ольгинських тролів:dopovid:
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

Тупа брехня. Фраза "не заважайте хлопцеві розмовляти із самим собою, в надії, що 73% ідіотів, які проголосували за Зе, побіжуть до нього, Баумейстера та Арестовича" не є переходом на особистості.
  І далі, як завжди демагогічна швидка настя, з метою принизити опонента, ще цитата:
"1. По-перше, не з Вашим рівнем інтелектуальної підготовки
 2. По-друге, не з Вашим щастям"
   Ви вирішили своїми витребеньками не дати мені можливості розглянути цю тему?
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

.

Останнє редагування: 20 травня 2020 01:06:24 від Igor_Kharkov
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

ОК, якщо ольгинського троля це втішить, я на тебе доповідь натиснув, "професіонал"
З таким написом:
"образи, флуд в стилі ольгинських тролів"
   Продовжу, продовжуй, раз  вирішив вижити мене з гілки, привід я тобі надам з задоволенням.  :beach:
   
   
   Це не штамп, а загальноприйнятий науковий термін, ми з тобою це вже розбирали.

ну от я саме про те і кажу, ти не розумієш про що розбираєш
тому контрпропагандист тобі цікавий
   


не годуйте троля, який примудрився зафлудити власну тему
Ігнорте гілку
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

   Як що те що виклав філософ про українську ідентичність не таке, як де-хто тут пише, то виникає наступне питання:
Чому ця ідентичність отримує таку малу підтримку на виборах? Чуму націоналістичні партії, які відштовхуються від такої ідентичності отримують такий малий відсоток?
Можливо з тією ідентичністю щось не те що воно не дуже сприймається?
   
   Як що те що виклав філософ про українську ідентичність не таке, як де-хто тут пише, то виникає наступне питання:
Чому ця ідентичність отримує таку малу підтримку на виборах? Чуму націоналістичні партії, які відштовхуються від такої ідентичності отримують такий малий відсоток?
Можливо з тією ідентичністю щось не те що воно не дуже сприймається?

тому що на виборах не голосують за ідентичність
єдиний випадок коли голосують за ідентичність це референдуми про незалежність чи приєднання
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

тому що на виборах не голосують за ідентичність
єдиний випадок коли голосують за ідентичність це референдуми про незалежність чи приєднання
    Це так здається. Політична пропозиція за яку пропонують голосувати націоналісти виходить саме з такої ідентичності.
   
    Це так здається. Політична пропозиція за яку пропонують голосувати націоналісти виходить саме з такої ідентичності.

Коли я тобі дав відповідь на твоє питання ти мені написав, що то мені так здається, а насправді воно все інакше.
То на біса ти питав, якщо у тебе є відповідь?
Тобі було цікаво, як мені здається?

Мені задається, що перетворювати кожні вибори на голосування за ідентичність це все одно,
що починати спортивні змагання з жеребкування і на цьому завершувати, в надії що наступного разу на жеребкування приїдуть кращі спортсмени.
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

Тобі було цікаво, як мені здається?
  Так, мені було цікаво як вам здається, бо це ваше особисте відношення.
   
  Так, мені було цікаво як вам здається, бо це ваше особисте відношення.

ну так тут нема неособистих "відношень"
особисте "відношення" філософа
особисте "відношення" Igor_Kharkov-а
особисте "відношення" Читач-а
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

    Чергове зростання скандалу навкруги України, на фоні загострення виборчої боротьби в США. Як на цій растяжці Україні відстояти національний інтерес??:

https://www.youtube.com/watch?v=QNR0izk6e6E
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

    Всіх зробити справжніми українцями- знайди 3 відмінності  між радянським народом, побудованим навкруги російського етносу і російський мови та між моноетнічною Україною, побудованою навкруги українського етносу і український мови. Сучасні глобальні корпорації і глобальна культура. Деградація освіти через вплив раціонально-ринкових вимог. Масове проникнення в управління не компетентних діячів. Ідентичність і самовизначення.
https://www.youtube.com/watch?v=vhnnFXG1qiw

Останнє редагування: 22 травня 2020 01:46:02 від Igor_Kharkov
   
    Всіх зробити справжніми українцями- знайди 3 відмінності  між радянським народом, побудованим навкруги російського етносу і російський мови та між моноетнічною Україною, побудованою навкруги українського етносу і український мови. Сучасні глобальні корпорації і глобальна культура. Деградація освіти через вплив раціонально-ринкових вимог. Масове проникнення в управління не компетентних діячів. Ідентичність і самовизначення.
https://www.youtube.com/watch?v=vhnnFXG1qiw

Нам нужно подвергнуть сомнению народы и нации, - Иновации на Ukrlife.TV  :weep:
   
Все не читала, є відповідь чому більшість армовірної свиноферми за 6 років не спромоглися вивчити мову ?
   
Нам нужно подвергнуть сомнению народы и нации, - Иновации на Ukrlife.TV  :weep:

Перше враження від цього ( як Нікітін почав) - що це якась проросійська каламуть. Потім уже стає видно, що дещо в цих людей, як і у Баумейстера, є корисним для розуміння процесів у світі та Україні. Але... як вони дістають своїм надвисоким індексом кацапучості. А Дацюк іноді виходить не лише за межі українства, але й за межі здорового глузду.

Загалом це намагання старої , радянської й пострадянської школи філософії бути корисними. Якби Люда запросила в цю теплу компашку філософів іншого тренду- з Могилянки,- вони б штовхали зовсім інший дискурс
   
Все не читала, є відповідь чому більшість армовірної свиноферми за 6 років не спромоглися вивчити мову ?

А це Ви на якій мові написали- українській чи совково "хохляцькій"? В українській ніхто б українською не написав "мова" саме як синонім української, це чисто кацапський дерогатив
   
Перше враження від цього ( як Нікітін почав) - що це якась проросійська каламуть. Потім уже стає видно, що дещо в цих людей, як і у Баумейстера, є корисним для розуміння процесів у світі та Україні. Але... як вони дістають своїм надвисоким індексом кацапучості. А Дацюк іноді виходить не лише за межі українства, але й за межі здорового глузду.

Загалом це намагання старої , радянської й пострадянської школи філософії бути корисними. Якби Люда запросила в цю теплу компашку філософів іншого тренду- з Могилянки,- вони б штовхали зовсім інший дискурс

Ну люди загалом то не дурні розмірковують.
Інша справа що їх світогляд виглядає, як спроба пропаганди космополітизму з російським національним духом.
Тобто насправді "космополітизм" призначено виключно для українців, і космополітизмом не є.

Але мене розважило не це, а сприйняття цього відео Igor_Kharkov
коли йому пишуть уже в назві ролика "подвергнуть сомнению народы и нации", а він пропонує до перегляду під своїм "всіх зробити справжніми українцями"
чого тільки не вигадають люди аби не користуватись українською  :(
   
Ну люди загалом то не дурні розмірковують.
Інша справа що їх світогляд виглядає, як спроба пропаганди космополітизму з російським національним духом.
Тобто насправді "космополітизм" призначено виключно для українців, і космополітизмом не є.
як і "пацифізм"  сучасної української молоді. Якби вони "проти війни" виступали в РФ, то це мало б якийсь сенс. А штовхати пацифізм в країні, на яку напали- це грати на руку агресорові й заохочувати війни гібридного типу, раз це "працює"

Але мене розважило не це, а сприйняття цього відео Igor_Kharkov
коли йому пишуть уже в назві ролика "подвергнуть сомнению народы и нации", а він пропонує до перегляду під своїм "всіх зробити справжніми українцями"
чого тільки не вигадають люди аби не користуватись українською  :(
Цього флудера я не коментую з принципу, щоб не викликати зайвий потік свідомості, що не має жодного стосунку до реалій
   
Коли я слухаю таких філософів, мені хочеться ввести термін "глибинна совкова держава" в Україні, настільки типові рефлексії еліт такої держави вони артикулюють. Або, коротше й ясніше, "глибинна держава УРСР"
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

Народ, влада, держава. Настають великі зміни:
https://www.youtube.com/watch?v=_rrDdRmUwxI
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

   Під розмови про мовну війну напалмом стрімко зростає зовнішня залежність, росте рівень деградації державного управління, прискорюється втрата національного державного суверенітету в різних секторах державного управління.
https://www.youtube.com/watch?v=kXy-3GQDWG0
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

а він пропонує до перегляду під своїм "всіх зробити справжніми українцями"
   Ви не уважні, це не моє, це з цього відео ролику після 33,00. Можете передивитись, і ще потішитись. :beach:
   
   Ви не уважні, це не моє, це з цього відео ролику після 33,00. Можете передивитись, і ще потішитись. :beach:

чого ж не твоє, і автори і ти, кожен вибрав підпис до ролика на свій смак
а ролик я не дивився
мене від Дацюка верне
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

мене від Дацюка верне
  Ясно, від усіх їх верне, з Баумейстером включно, чи тільки Дацюк не такий? Чи взагалі філософів не полюбляєш?
Я те обрав у супроводі тому що це одна з важливих тез роліка, щоб зорієнтувати глядача.

Останнє редагування: 22 травня 2020 15:34:32 від Igor_Kharkov
   
  Ясно, від усіх їх верне, з Баумейстером включно, чи тільки Дацюк не такий? Чи взагалі філософів не полюбляєш?
Я те обрав у супроводі тому що це одна з важливих тез роліка, щоб зорієнтувати глядача.

Баумейстер не філософ, він контрпропагандист.
А Дацюк,  сам не знає що він хоче сказати, як розумненький хлопчик що розбирає іграшку до гвинтика... і на цьому його процес пізнання завершується.

Якщо глядачу дійсно цікаві "Ідентичність і самовизначення" то та компанія останні люди до яких варто звертатись по знання з цього приводу.   
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

  Як Україна йде шляхом втрати національного суверенітету, і як зберегти національний державний суверенітет?
http://www.ukrlife.tv/video/suspilstvo/garantiia-poteri-suvereniteta-instrumentalnaia-bednost-v-rabote-s-budushchim-instrumentarium
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

Якщо глядачу дійсно цікаві "Ідентичність і самовизначення" то та компанія останні люди до яких варто звертатись по знання з цього приводу.
  Ви можете запропонувати де побачити більш адекватне і більш наукове, на ваш погляд, визначення української ідентичності, та аналіз нашої ідентичності? Як що у Баумейстера це не таке?
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

Ви можете запропонувати де побачити більш адекватне і більш наукове, на ваш погляд, визначення української ідентичності, та аналіз нашої ідентичності? Як що у Баумейстера це не таке?
Якщо у самого Баумейстера проблеми з ідентичністю, то йому не потрібно переносити це на всіх, а спочатку розібратися у собі.
   
побачити більш адекватне адекватніше і більш наукове науковіше
...

Можна почати саме з отого й саме отакого (вот етава-IPA(key):[ˈɛtəvə]: несинтетична російська й звучить по-антислов'янськи): мова є потужнішою, бо синтетичнішою од російської, як формальна сила - а мовна слов'янська органіка та її глибинна тривалість - є запорукою саме справжньої слов'янськости: російською - неможливо навіть зрозуміти слово "заґадка" (бо нема "гадка") - а породити якусь автентичну філософію та самозрозуміння - й поготів! Російською - неможливо правильно думати навіть про слов'янські мови.

Російська мова - має антислов'янську функцію, бо затьмарює і нищить слов'янськість: отому росіяни ненавидять і не розуміють слов'янську українську, звідсіля і відповідальність саме українців - чинити опір касна-нестямній російській!
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

Якщо у самого Баумейстера проблеми з ідентичністю, то йому не потрібно переносити це на всіх, а спочатку розібратися у собі.
  Це не його особисті проблеми, це загальні, українські особливості, бо це я чую з усіх боків від різних людей. Він позбирав з загалу та проаналізував коротенько українську національну ідентичність. Ви вважаєте його висвітлення, або висновки помилковими? Маєте конкретні зауваження?

Останнє редагування: 23 травня 2020 21:51:21 від Igor_Kharkov
   
Re: Воювати напалмом за мову, або на реальній війні?

то та компанія останні люди до яких варто звертатись по знання з цього приводу.
   То до якої "компанії" на ваш погляд треба звертатись?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія