Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

що ти зі своє бородою носишся, дивись на фото на профіль обличчя

Що ти зі своїми кавказцями носишся? Ти мого сина бачив? Зара тіпічьний кафказєц і більше на усаму бенладена змахує, аніж на українця. І да, шоб два раза не вставать, собак у нас немає - є тіке один кіт, більший за ту таксу, але то таке. Но він ночями гулять не буде ні за які віскаси!
   
думаю, професіоналізм бодігардів у відомстві гелетея сильно перебільшений
беруть сільських хлопців

Було колись таке, коли звичайний вуличний хуліган
одним ударом вирубив боксера, чемпіона Олімпійських ігор Валерія Попенченка.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

То у вас алергія на юльків як у професійного пєтрушкі.  Я як  противсіх-аматор  можу сказати , що в більшості
пєтрушкі агресивніші. Це об*єктивно.
:weep:
peace door ball
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Всіх тих, хто кривдив депутата Мустафу Найема випустили з країни за бабло. А це був не "пересічний громадянин".
Тому що "українською міліцією" керує "кавказський нацмен", а для них "кодекс гір" більше ніж українські закони.

тут ситуация полное попадалово для Авакова, убили мента , и если аваков это спустит, то менты отвернутся от него. Аваков же сам чужой в системе
   
Річ не в тім. А в солідарності команди, яка діє в залежності від сіюхвилинної вигоди, а не шукає істини ( тобто будуть казати на чорне, що воно біле, й ніколи не визнають власних помилок). Юльки- брехуни, у них відсоток агресивної пропаганди , розрахованої на дебілів, значно вищий. Це об'єктивні дані моніторингу VoxUkraine  політичних діячів
І ніякий ти не нейтрал. Принаймні, з 2014 року 

П.С. Загалом то йшла мова про методи дискусії на форумах, навіть незалежно від політичної сили- дискусії зводяться по типу "свій-чужий", з мінімумом раціональності, з максимумом емоціональності

Я про це і кажу. Ви скажемо так інтелектуальний пєтрушка  і не помічаєте своїх дрібних тупих агресивних колег.
З мінімумом раціональності, з максимумом емоціональності
   
Річ не в тім. А в солідарності команди, яка діє в залежності від сіюхвилинної вигоди, а не шукає істини ( тобто будуть казати на чорне, що воно біле, й ніколи не визнають власних помилок). Юльки- брехуни, у них відсоток агресивної пропаганди , розрахованої на дебілів, значно вищий. Це об'єктивні дані моніторингу VoxUkraine  політичних діячів
І ніякий ти не нейтрал. Принаймні, з 2014 року 

П.С. Загалом то йшла мова про методи дискусії на форумах, навіть незалежно від політичної сили- дискусії зводяться по типу "свій-чужий", з мінімумом раціональності, з максимумом емоціональності
Штабные уепки запидроты даже тут умудрились на юльку подрочить :(
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Мент решил поставить хача на место...
Земля ему пухом...
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

тут ситуация полное попадалово для Авакова, убили мента , и если аваков это спустит, то менты отвернутся от него. Аваков же сам чужой в системе

Після Княжичів, коли мусора з різних відділків тупо один одного постріляли, я думав це кінець Авакова. Але ж ні.
Так шо, про що взагалі розмова? Він сухим з води виходив й з не таких випадків.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Штабные уепки запидроты даже тут умудрились на юльку подрочить :(
:facepalm1:
Да никому она нах не нужна кроме упоротых макакофилов.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Мент решил поставить хача на место...
Земля ему пухом...

А його "колеги" наклали в штани після першого удару в скроню та навіть не надали першої допомоги.
Вони або бухі в жопу були, або просто якісь нікчеми.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Після Княжичів, коли мусора з різних відділків тупо один одного постріляли, я думав це кінець Авакова. Але ж ні.
Так шо, про що взагалі розмова? Він сухим з води виходив й з не таких випадків.

я имел ввиду отношение к авакову внутри системы.
менты ведь ведут себя как сплочёная банда
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

А його "колеги" наклали в штани після першого удару в скроню та навіть не надали першої допомоги.
Вони або бухі в жопу були, або просто якісь нікчеми.
е

Возможно, что оба варианта одновременно.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

А його "колеги" наклали в штани після першого удару в скроню та навіть не надали першої допомоги.
Вони або бухі в жопу були, або просто якісь нікчеми.

ты попробуй из того Кедди выйти, там дурная сдвижная дверь, может пока товарищь вылазил, тот убежал
   
Взагалі нічого не видно.
Зараз серед молоді мода носити "ламберджек"-бороду.
Показати зображення...
видно
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

я имел ввиду отношение к авакову внутри системы.
менты ведь ведут себя как сплочёная банда
он служил в УДО а не ДСО и к Авакову не имел отношения
   
https://narodna-pravda.ua/2019/01/03/guchne-vbyvstvo-v-kyyevi-z-yavylysya-foto-ta-im-ya-pidozryuvanogo/


У мережі опублікували фотографію чоловіка, якого підозрюють у скоєнні вбивства на прибудинковій території ЖК «Французький квартал».
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, фоторобот, а також безпосередньо фото вбивці опублікували на сторінці групи “Київ. Оперативний” у Facebook.
У повідомленні йдеться, що у вбивстві підозрюється Очеретяний Петро Володимирович, 1982 року народження.
Про місце його перебування просять повідомити в поліцію, правоохоронці гарантують анонімність.


   



--------------------------

из твитора



   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

У мережі опублікували фотографію чоловіка, якого підозрюють у скоєнні вбивства на прибудинковій території ЖК «Французький квартал».

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, фоторобот, а також безпосередньо фото вбивці опублікували на сторінці групи “Київ. Оперативний” у Facebook.

У повідомленні йдеться, що у вбивстві підозрюється Очеретяний Петро Володимирович, 1982 року народження. Про місце його перебування просять повідомити в поліцію, правоохоронці гарантують анонімність.

https://narodna-pravda.ua/2019/01/03/guchne-vbyvstvo-v-kyyevi-z-yavylysya-foto-ta-im-ya-pidozryuvanogo/
   
ты попробуй из того Кедди выйти, там дурная сдвижная дверь, может пока товарищь вылазил, тот убежал
С двумя собаками, одна из которых такса? ;o
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Всі кавказці під захистом Авакяна. Зараз цей чувак, чи рідні добазаряться з ним.Менти в цей час чекають шо там порішають-тоді видно буде -брать його групою захквату, чи з адвокатом хай приходить.
   
Всі кавказці під захистом Авакяна. Зараз цей чувак, чи рідні добазаряться з ним.Менти в цей час чекають шо там порішають-тоді видно буде -брать його групою захквату, чи з адвокатом хай приходить.
випий заспокійливого.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

С двумя собаками, одна из которых такса? ;o

я не думаю ты сможешь догнать таксу
   
Собаки захочуть їсти (а там мастіф здоровенний який кілька кг корму вижирає за день), то він біля магазину з собачою жрачкою з'явиться.

Взагалі то собак у такому випадку можна умертвити та роками переховуватись у друзів не виходячи на вулицю.
   
Чим вам не подобається кавказець з прізвищем Очеретяний? :shuffle:
   
ты попробуй из того Кедди выйти, там дурная сдвижная дверь, может пока товарищь вылазил, тот убежал
Рівно навпаки. Ще і машина висока, виходиш, а не вилазиш.
   
я не думаю ты сможешь догнать таксу

это если она убегает или за кем то гонится

а такса на поводке за хозяином никуда убежать не сможет
   
О, так он ещё и боксёр  :facepalm1:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

рукопашника убил боксер
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Рівно навпаки. Ще і машина висока, виходиш, а не вилазиш.

это если ты на нём все время ездишь, мне как то такси кедди приехало, так я ручку на дверях найти не мог
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

О, так он ещё и боксёр  :facepalm1:

отягащающее
   
О, так он ещё и боксёр  :facepalm1:

переоценил свои силы и навыки, бывает


был бы дрыщ - держался бы подальше
   
я не думаю ты сможешь догнать таксу
Таксу на поводке, с другой стороны поводка хозяин, к которому на поводке с другой стороны привязан мастиф?
Ты себе представляешь, с какой скоростью такая связка перемещается? :)
   
Чим вам не подобається кавказець з прізвищем Очеретяний? :shuffle:

Угу. Типове для гір Кавказу. Там у них Очеретяних як у нас Саакашвілі.
На кожному кроці.
   
не може бути. очеретяного підставили авякани. на фото точно видно чорного арангутана з вівцею під рукою.
   
отягащающее

И это тоже.

Я к тому, что известный чувак. Уже должны были найти. Если до вечера не найдут - грош цена этим УДОшникам и системе ментов в целом.
   
я не думаю ты сможешь догнать таксу

І не тільки таксу. Люди дуже багато про себе  надумали.
Навіть дрібніші ніж такса так вчешуть ,що хрін догониш.
   
Якщо наш, переховуватись йому ще важче, або протягом декількох днів знайдуть, або сам прийде
   
рукопашника убил боксер

Таки сильна в нас боксерська школа ( сумний гумор) ..
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

З таким прізвищем може й сісти ,за ненавмисне вбивство
   
Цікаво, що було фактичним привідом для такої реакції боксера ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія