Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пфайзер

Re: Пфайзер

Щеплення чоловік отримав о 13:45 у п'ятницю. Протягом наступної години скарг на самопочуття він не мав. Але вже о 17:00 у пацієнта з’явилась нудота, він втратив свідомість.
Лікарі, які прибули на виклик, провели реанімаційні заходи, проте врятувати чоловіка не вдалося – о 18:02 медики констатували смерть.

https://www.pravda.com.ua/news/2021/07/3/7299342/

это был коммунист ?
   
Re: Пфайзер

выдали пам'ятку там написано 28 дней, хотя я ожидал что будет 21, потому и решил тут уточнить, может ошиблись?

Дивно. Скрізь написано, що 21 день. Треба у Бякусі запитати, що їй видали, бо в мене - Модерна саме через 28 днів...
   
Re: Пфайзер

Дивно. Скрізь написано, що 21 день. Треба у Бякусі запитати, що їй видали, бо в мене - Модерна саме через 28 днів...
Коли я щепилася пфайзером, то мені на другу дозу сказали прийти в період між 21 і 28 днем. Я ще перепитиала, але так.
Сьогодні прочитала, що нові дослідження в Британії рекомендують друге щеплення побити після 8 тижнів. Тоді більша гарантія перед Дельтою.
Але в нас ризиковно чекати так довго?... Може вже пфайзеру не виявитися... :shuffle:

Перед тим писалося, що треба третю дозу... Кожен пише, що хоче.
   
Re: Пфайзер
smx

дякую за відповіді
наверное так и сделаю между 21-28
та да, у нас через 8 недель может и пфайзера не оказаться  и вообще уже Дельта бушевать во всю, лучше 2 прививки иметь перед дельтой
одна только на 30% защищает от дельты
   
Re: Пфайзер

а 2ую пфайзера когда делать?
а то мне написали через 28 дней, а знакомой в Польше написали тот же пфайзер через 21 день.
UK пишут вообще черещ 8-12 недель делают  ;o

 :facepalm1:

є ж рекомендації виробника, ви тут зовсім неписьменні?

У Пфайзера 3-6 тижнів. Ізраіль напркиклад робив через 3 тижні, Німеччина через 6.
Англи пишуть 8-12 тому що мова про Астразенеку.

   
Re: Пфайзер

:facepalm1:

є ж рекомендації виробника, ви тут зовсім неписьменні?

У Пфайзера 3-6 тижнів. Ізраіль напркиклад робив через 3 тижні, Німеччина через 6.
Англи пишуть 8-12 тому що мова про Астразенеку.

В Швеції в Файзера взагалі 7 тижнів і раніше ніяк. Не знаю по якій інструкції вони...
   
Re: Пфайзер

В Швеції в Файзера взагалі 7 тижнів і раніше ніяк. Не знаю по якій інструкції вони...

здається в оригиналі паперів було 19-49 днів.
Ліньки шукати
   
Re: Пфайзер

Пригнічені повідомлення з Ізраїлю. Вакцина Phizer еффективна только на 39% и на  41% еффективна от инфекции с симптомами.

Нужно готовится к 3 дозе. Я предлагаю уже сейчас занимать очередь


   
Re: Пфайзер

Нужно готовится к 3 дозе. Я предлагаю уже сейчас занимать очередь
Зайняли.
   
Re: Пфайзер

Зайняли.

Ну тогда я за вас временно спокоен. Не болейте.
   
Re: Пфайзер

Пригнічені повідомлення з Ізраїлю. Вакцина Phizer еффективна только на 39% и на  41% еффективна от инфекции с симптомами.

Нужно готовится к 3 дозе. Я предлагаю уже сейчас занимать очередь

https://twitter.com/view/status/1418523314453155841

та вже приблизно картина зрозуміла.
Вакцини вирішують одну проблему - знімають навантаження з медичної системи.
Надія на те, що саме вакцинація забезпечить колективний імунітет виявилась хибною.
Тому вакциновані будуть потихеньку хворіти і все дійде до класичного набуття імунітету через одужання.
Тому всі ці істерики з зростанням кількості заражень то дурня та піар щеплення.
Дивитися треба на госпіталізації та на пробивну здатність нових штамів.
Саме вони і є найбільшим питанням та загрозою. Якщо на рік будуть з'являтися 1-2 штами із можливостями обходу імунітету перехворілих та вакцинованих настільки щоб вкласти їх до лікарень та вбити, то цей дощ дуже надовго.

Правда з'явилася інформація що в Штатах вже випробовують універсальну вакцину, яка буде здатна прибивати вірус по широкому спектру. Тоді його можна буде кончити за рік-два.


   
Re: Пфайзер

хто вже повністю вакцинований Пфайзером - як пренесли друге щеплення?
Кажуть, що важче переноситься, ніж перше.
А мене таак ковбасило після першої, що вже аж боюся робити другу :(
Може тому, що ще антитіла після хвороби високі...
   
Re: Пфайзер

Тому вакциновані будуть потихеньку хворіти і все дійде до класичного набуття імунітету через одужання.

Хворіти (у тій чи іншій мірі) будуть усі, на жаль. Вакциновані та ті, хто перехворів, переважно рідше і легше. Відповідно і смертей, в цілому, буде значно менше.
   
Re: Пфайзер

хто вже повністю вакцинований Пфайзером - як пренесли друге щеплення?

Троха ковбасило на другий день і мав температуру до 38,2. Збивав.
Це на один день, на наступний вже почувався пречудово.

А мене таак ковбасило після першої, що вже аж боюся робити другу
Може тому, що ще антитіла після хвороби високі...

Так, це свідчить про те, що організм "пам'ятає" ці антигени і одразу почав з ними боротися.
   
Re: Пфайзер

хто вже повністю вакцинований Пфайзером - як пренесли друге щеплення?
Кажуть, що важче переноситься, ніж перше.
У кого как. Жена первую чувствовала (слабость и озноб первый вечер), вторую - даже рука не болела, у меня - только болела рука на первой и чуть больше - на второй

А мене таак ковбасило після першої, що вже аж боюся робити другу
Може тому, що ще антитіла після хвороби високі...
Есть мнение (с), что это обозначает то, что организм УЖЕ имеет высокую имунную защиту после болезни, и лично вам вторую дозу вакцины делать не нужно - первая уже сработала как бустерная, на этом можно и остановиться.
   
Re: Пфайзер

та вже приблизно картина зрозуміла.
Вакцини вирішують одну проблему - знімають навантаження з медичної системи.
Надія на те, що саме вакцинація забезпечить колективний імунітет виявилась хибною.
Тому вакциновані будуть потихеньку хворіти і все дійде до класичного набуття імунітету через одужання.
Тому всі ці істерики з зростанням кількості заражень то дурня та піар щеплення.
Дивитися треба на госпіталізації та на пробивну здатність нових штамів.
Саме вони і є найбільшим питанням та загрозою. Якщо на рік будуть з'являтися 1-2 штами із можливостями обходу імунітету перехворілих та вакцинованих настільки щоб вкласти їх до лікарень та вбити, то цей дощ дуже надовго.

Правда з'явилася інформація що в Штатах вже випробовують універсальну вакцину, яка буде здатна прибивати вірус по широкому спектру. Тоді його можна буде кончити за рік-два.

Ага, разом з носіями.
   
Re: Пфайзер

Хворіти (у тій чи іншій мірі) будуть усі, на жаль. Вакциновані та ті, хто перехворів, переважно рідше і легше. Відповідно і смертей, в цілому, буде значно менше.

поки що більшість перехворівших можуть встановити нову зустріч з вірусом виключно по різкому зростанню антитіл.
Класична картина виглядає так - рівень антитіл після хвороби поступово знижується, у декого за 3-6 місяців до 0.
Що хибно трактують деякі як відсутність захисту.
А потім при контакті з вірусом відбувається значне зростання, навіть в 10 та більше ніж було відразу після хвороби.
І у тих у кого на момент нового контакту був 0 теж.

Так що як кажуть досвідчені вірусологи, заспокойтесь та припиніть міряти антитіла раз за разом.
Це показник лише в моменті, інша частина імунітету сидить в засідці та чекає.

Проблемними є люди з підірваних імунітетом в наслідок хвороби чи з інших причин.

   
Re: Пфайзер

І ще, свідки перехворівших ковідом по 2-5 раз, це маячня за рідким виключенням.
Є така штука як реінфікування та реактивація. То різні речі
   
Re: Пфайзер

а 2ую пфайзера когда делать?
а то мне написали через 28 дней, а знакомой в Польше написали тот же пфайзер через 21 день.
UK пишут вообще черещ 8-12 недель делают  ;o
Написали в справці через 21-28
Але сказали прийти через 28, раніше не приймуть

   
Re: Пфайзер
PAL

выдали пам'ятку там написано 28 дней, хотя я ожидал что будет 21, потому и решил тут уточнить, может ошиблись?

сам файзер каже, що 21-28 днів  :laugh:
   
Re: Пфайзер

Написали в справці через 21-28
Але сказали прийти через 28, раніше не приймуть
Можно через 21, но лучше - через 28. Куча исследований по Европе, что эффективность весьма повышается при введении позже, чем через 21 день. Немцы например сейчас строго вводят Пфайзер именно через 28 дней, а у Модерны АФАИК изначально рекомендован интервал 28
   
Re: Пфайзер

Вакцини вирішують одну проблему - знімають навантаження з медичної системи.

В краткосрочном периоде, возможно. В долгострочном пока не ясно.

Я опять задаю вопрос, почему компании и правительства не направят хотя-бы десятую долю усилий и финансов на разработку и внедрение процесса лечения, тем более что уже всем стало понятно, что теория "zero COVID" терпит фиаско по всему миру.


Останнє редагування: 23 липня 2021 21:03:31 від Valentyn
   
Re: Пфайзер

Якщо на рік будуть з'являтися 1-2 штами із можливостями обходу імунітету перехворілих та вакцинованих настільки щоб вкласти їх до лікарень та вбити, то цей дощ дуже надовго.

Штаммы уже появляются с завидной регулярностью.
Из штата Иллинойс сообщают, что случаев Гамма варианта вируса обнаружено в шесть раз больше чем Дельта варианта.


А из Техаса сообщают о первом случае Лямбда варианте китайского вируса.

   
Re: Пфайзер

В краткосрочном периоде, возможно. В долгострочном пока не ясно.
Жодна вакцина людство не спасе,як таке.
Глобалізація і перенаселення в місцях появи віруса принесе нам ще не раз пандемію.
Но,повторюсь,хіба шо вірус штучний.
І ще треба подумати,шо краще,шо він штучний чи натуральний
   
Re: Пфайзер

Штаммы уже появляются с завидной регулярностью.
Из штата Иллинойс сообщают, что случаев Гамма вариант вируса обнаружено в шесть раз больше чем Дельта вариант.

А из Техаса сообщают о первом случае Лямбда варианте китайского вируса.

При чому всі варіяції ловлять однаковими ПЦР тестами.  (tu)
   
Re: Пфайзер

Дивно. Скрізь написано, що 21 день. Треба у Бякусі запитати, що їй видали, бо в мене - Модерна саме через 28 днів...

Вчора сказали 21-28, але ж ось:
https://life.pravda.com.ua/health/2021/07/23/245467/
Довший проміжок між першою та другою дозами COVID-вакцини Pfizer-BioNTech допомагає організму виробляти більше антитіл, які борються з інфекцією.

Такого висновку дійшла група вчених з Великої Британії, повідомляють у ВВС.

Дослідники вважають, що під час поширення штаму "Дельта", оптимальним інтервалом між щепленнями вакциною  Pfizer є 8 тижнів.
   
Re: Пфайзер

Ці нові штами більше поки для того щоб людей полякати.
Коли з'явиться критично змінений то буде весело
   
Re: Пфайзер
smx

угу
только через 8 недель боюсь тут будет покос дельтой такой же как в рашке сейчас
а 1 доза дает только 30% защиты от нее
и вообще не факт что пфайзер еще будет
   
Re: Пфайзер

хто вже повністю вакцинований Пфайзером - як пренесли друге щеплення?
Кажуть, що важче переноситься, ніж перше.
А мене таак ковбасило після першої, що вже аж боюся робити другу :(
Може тому, що ще антитіла після хвороби високі...

Всі мої друзі в Європі, що щепилися - по різному: і жодних симптомів, і поболіла рука і лихоманка, і ковбасило саме після першої дози, а не після другої, як зазвичай люди пишуть....Коротше: немає однакових реакцій.
   
Re: Пфайзер

и вообще не факт что пфайзер еще будет

За це не бійся. Держава роздягне тєрпіл щоби алєням дісталася спасітєльна вакцина.  (tu)
   
Re: Пфайзер

   
Re: Пфайзер
smx

За це не бійся. Держава роздягне тєрпіл щоби алєням дісталася спасітєльна вакцина.  (tu)

Петро, тебя же вакцинироваться никто не заставляет, это личное решение каждого
а завидовать новенькому чипу от Microsoft и улучшенному 5G не надо  :gigi:
   
Re: Пфайзер

Петро, тебя же вакцинироваться никто не заставляет, это личное решение каждого
а завидовать новенькому чипу от Microsoft и улучшенному 5G не надо  :gigi:

В Україні ні.
   
Re: Пфайзер

Пам'ятаєте місяць тому був вереск про страшний бразильский варіянт. Є знайомі там в мене. Були дуже здивовані.

Чмирять прєза їхнього так соросята. З Індією також було таке.
   
Re: Пфайзер

Пам'ятаєте місяць тому був вереск про страшний бразильский варіянт. Є знайомі там в мене. Були дуже здивовані.

Чмирять прєза їхнього так соросята. З Індією також було таке.
Зеленський за завданням Сороса вбив мільйони українців локдауном та вакцинацією.
   
Re: Пфайзер

А в это время акции Moderna прут вверх как сумашедшие. Рост происходит на информации о том , что Европа разрешит вакцинировать детей возрастом в 12 лет. Плюс Дельта вариант в США.




За один месяц выросли на 60%


   
Re: Пфайзер
smx

Пам'ятаєте місяць тому був вереск про страшний бразильский варіянт. Є знайомі там в мене. Були дуже здивовані.

Чмирять прєза їхнього так соросята. З Індією також було таке.

ну да, и в рашке тоже фейк Дельта  :gigi:
   
Re: Пфайзер

А чого божествєнний Пфайзер стоїть не взлітає?
   
Re: Пфайзер

Pfizer тоже идет вверх, не так конечно как Moderna. 



Наверное повлияла информация из Израиля.




Останнє редагування: 23 липня 2021 21:55:46 від Valentyn
   
Re: Пфайзер
smx

кста, Петро Шаблезуб , я вчера общался с Юрием Дейгиным, что-то он не очень лестно об ивермектине отзывался
на прямой мой вопрос, если у кого-то начали проявлятся симпотомы ковида появляться либо тест позитивный, он бы советовал прнимать ивермектин, он ответил - нет. Что странно, не ожидал от него такой реакции
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія