Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вибрати інструктора нормального щоб навчив авто водити?

хочу навчитися водити авто, колись в 20 роках отримала права, курси- реальні проходила, але жодного разу після закінчення не їздила. вчора найняла інструктора щоб почати навчання, але він одразу всадив мене за кермо та сказав їхати, я відмовилася, бо лячно стало... чи так зараз навчають? я щось не знаю як так можна одразу сісти та їхати, це ж треба звикнути до габаритів, до педалей... виїхати десь на майданчик якій...потренуватис я,  а тут одразу сідай та їдь вулицями міста. це правильно? чи послати його подалі з такою методою? ось шо робити? :S
   
хочу навчитися водити авто, колись в 20 роках отримала права, курси- реальні проходила, але жодного разу після закінчення не їздила. вчора найняла інструктора щоб почати навчання, але він одразу всадив мене за кермо та сказав їхати, я відмовилася, бо лячно стало... чи так зараз навчають? я щось не знаю як так можна одразу сісти та їхати, це ж треба звикнути до габаритів, до педалей... виїхати десь на майданчик якій...потренуватис я,  а тут одразу сідай та їдь вулицями міста. це правильно? чи послати його подалі з такою методою? ось шо робити? :S
у нього ж є паралельні педалі.
   
у нього ж є паралельні педалі.[/

и що, це мене не дуже втішає.
   
Re: як вибрати інструктора нормального щоб навчив авто водити?

хочу навчитися водити авто, колись в 20 роках отримала права, курси- реальні проходила, але жодного разу після закінчення не їздила. вчора найняла інструктора щоб почати навчання, але він одразу всадив мене за кермо та сказав їхати, я відмовилася, бо лячно стало... чи так зараз навчають? я щось не знаю як так можна одразу сісти та їхати, це ж треба звикнути до габаритів, до педалей... виїхати десь на майданчик якій...потренуватис я,  а тут одразу сідай та їдь вулицями міста. це правильно? чи послати його подалі з такою методою? ось шо робити? :S

Одразу посилай його нах.
Тобі потрібен пустий майданчик і самій вчитись їздити вперед , тормоз зупинка. Вперед тормоз зупинка.
Потім по колу, потім вісімка. Одразу відчуєте машину. 
   
Одразу посилай його нах.
Тобі потрібен пустий майданчик і самій вчитись їздити вперед , тормоз зупинка. Вперед тормоз зупинка.
Потім по колу, потім вісімка. Одразу відчуєте машину.
:facepalm: дядя, совок давно вмер. В нормальних країнах ніхто на майданчиках не катає, катають одразу на вулиці. Тим більше що юзеркиня вже колись отримала права. Все інструктор робить вірно.
   
Я вчив так:
садив за руль, включав 1-шу їй передачу і рушай поступово пускаючи муфту
і на першій їздила до опупіння, коли вже надоїло
Потім так на 2-й...
і так навчилась
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія