Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фортеця Бахмут

Фортеця Бахмут

Так, бої за Бахмут йдуть вже пів року, і це незламна фортеця. Ачівку вже отримано.

Туди вело 4 дороги:
1.  Дорога із Слов'янська, яку втратили після  Красної Гори.
2. Другорядна дорога через Хромове-Богданівку.. Позиції ворога в 100 метрах (згідно мапи deepstate ) від неї і відповідно все на цій дорозі птуриться.
3. Дорог в бік Костянтинівки. Там також постійні бої за дорогу "біля літачка" і майже все птуриться.
4. З Бахмута на Хромове, потім повертаємо на Іванівське, оминаючи "літачок". Поки умовно безпечна дорога.

На тепер З 4-х дорог  лишилася одна.
У нас посилена відповідальність (покарання) за те щщо самовільно лишив позиції. Ок.
 

Мад'яр, який завжди був оптімістом, свою думку вже дав кілька годин тому.

Чекаємо на розвиток подій.
   
Re: Фортеця Бахмут

Танки надто пізно дали, можуть не встигнути.
   
Re: Фортеця Бахмут

Танки надто пізно дали, можуть не встигнути.

Прийдеться покидати.
Аби оточення не було.
Танки то вроді не для Бахмуту.
   
Re: Фортеця Бахмут

Генштаб сьодня сказав - відступу не буде
питання закрите
   
Re: Фортеця Бахмут

Генштаб сьодня сказав - відступу не буде
питання закрите
Тривожно.
   
Re: Фортеця Бахмут

Тривожно.

сьодня ж було попередження про кацапські іпсо щодо бахмуту
   
Re: Фортеця Бахмут

Зараз підвезуть дрони що мають ту саму бойову частину як у джавеліна і відгонять кацапскі сау.
 Трохи терпіння, або терплячки
   
Re: Фортеця Бахмут
DBA

я бы вообще заявлениям и обещаниям не верил. это может быть как правда (так было), так как голый оптимизм (так тоже было), так и деза для врага, например для контролируемого отвода (и так тоже было)
   
Re: Фортеця Бахмут

я бы вообще заявлениям и обещаниям не верил. это может быть как правда (так было), так как голый оптимизм (так тоже было), так и деза для врага, например для контролируемого отвода (и так тоже было)

або (в що мені особисто дуже хочеться вірити) генштаб має план заманити росіян в пастку і зрізати всю ту північну соплю над Бахмутом.
   
Re: Фортеця Бахмут
HSM

Мапа каже що за вчора тама змін не Є
   
Re: Фортеця Бахмут

або (в що мені особисто дуже хочеться вірити) генштаб має план заманити росіян в пастку і зрізати всю ту північну соплю над Бахмутом.
мати план мало. треба мати резерви.
   
Re: Фортеця Бахмут

Здається, ГШ за рік уже багато разів демонстрував, що сам вирішує, коли і що робити, ніхто не буде заганяти на вірну смерть цілими батальйонами. Якщо не буде змоги захищатися, обов'язково відступлять.
   
Re: Фортеця Бахмут

Пиар дорого обходится. Если б не делали символов, оставили б уже как Соледар. Если не хотят направить крупную группировку на встречный удар, не стоит сжигать небольшие подразделения хорошо (или плохо) подготовленных людей
   
Re: Фортеця Бахмут

Я не військовий і в тому нічого не розумію. Є довіра до військових- раз роблять, то розуміють що саме.
Розмови про піар і інше - лишіть пану Разумкову з його ТГ "Пєчєрскій холм", воно там по повній обсирає всіх. От йому я не вірю, бо його просто відставили від корита.
   
Re: Фортеця Бахмут
den

Не схоже на піар( правда я не знаю що оав в тб марафоні )
Схоже на перемелювпння  основних штурмових сил кацапів
+ Кацапи поки що в одному місці мають сили і не лізуть кудись ще
Як марік колись
   
Re: Фортеця Бахмут

Не схоже на піар( правда я не знаю що оав в тб марафоні )
Схоже на перемелювпння  основних штурмових сил кацапів
+ Кацапи поки що в одному місці мають сили і не лізуть кудись ще
Як марік колись
Та й так видно, що каци намагаються, щось змінити, щоб перемогти.намацують переможну тактику. Є російське військо, а є приватна компанія вагнер яка за 100 млн.дол. має взяти Бахмут.Як захопить-це їх проблеми.Єфективно? побачимо. ми поки нічого не міняємо. витрачаємо мільярди за нулі, за боєве..
   
Re: Фортеця Бахмут

Пиар дорого обходится. Если б не делали символов, оставили б уже как Соледар. Если не хотят направить крупную группировку на встречный удар, не стоит сжигать небольшие подразделения хорошо (или плохо) подготовленных людей

Який піар, паралельно відбувалися спроби наступати на Вугледар, Торське та Куп'янськ, а також Орехів. Вийшло більш-менш тільки під Бахмутом, бо зеки зробили свою справу в січні, коли дохли табунами. Зараз пішли вже професійні штурмовики, треба чекати, доки й цей ресурс вичерпається.
   
Re: Фортеця Бахмут
AI

Том Купер вчора докладно аналізував нову тактику каців у Бахмуті

Частина 1
Частина 2
   
Re: Фортеця Бахмут

Я тут трошки не розумію наших партнерів щоб пртоистояти тактиці орків в Бахмуті нам не вистачає
мінометів
гранатометів
та кулеметів
і БК

Це ж не те що їм важко виробляти
   
Re: Фортеця Бахмут

А ось що вата пише про бахмут і нещодавнє відео мадяра:
   
Re: Фортеця Бахмут

Я тут трошки не розумію наших партнерів щоб пртоистояти тактиці орків в Бахмуті нам не вистачає
мінометів
гранатометів
та кулеметів
і БК

Це ж не те що їм важко виробляти

З мінами проблема, такого БК не так багато.
   
Re: Фортеця Бахмут

З мінами проблема, такого БК не так багато
Ну наростити виробнитство за рік це не така велика задача була
   
Re: Фортеця Бахмут

Ну наростити виробнитство за рік це не така велика задача була

Більше зосередилися на нарощування снарядів 155 мм, міни - це більше Україна виробляє в сусідніх країнах.
   
Re: Фортеця Бахмут

Том Купер вчора докладно аналізував нову тактику каців у Бахмуті

Частина 1
Частина 2

Тільки він чомусь забув сказати про те, що ще є артилерійська підтримка, яка дозволяє важкоозброєним штурмовикам підходити ближче до позицій...
   
Re: Фортеця Бахмут

Тільки він чомусь забув сказати про те, що ще є артилерійська підтримка, яка дозволяє важкоозброєним штурмовикам підходити ближче до позицій...

А ви звідки знаєте, що вона є?
   
Re: Фортеця Бахмут

А ви звідки знаєте, що вона є?

У мануалі написано, і Прігожин якраз скаржився на великі втрати, коли тієї підтримки немає. Бо без прикриття всі ці "важкоозброєні штурмові групи" - це смертники. Між артилерійською атакою та штурмом менше 1 хв.
   
Re: Фортеця Бахмут

Было интервью с вагнеровцем, он ссылался на опыт боёв с Сталинграде . Почитайте книгу (1944г) , обобщающую опыт штурмовых групп- там и про состав , тактику и вооружение их, и про оптимальное время для атак, и про артиллерию. Похоже они это используют и это работает
   
Re: Фортеця Бахмут

Было интервью с вагнеровцем, он ссылался на опыт боёв с Сталинграде . Почитайте книгу , обобщающую опыт штурмовых групп- там и про состав , тактику и вооружение их, и про оптимальное время для атак, и про артиллерию. Похоже они это используют и это работает

Сталінград не показник, якраз бої в Сталінграді СРСР програв.
   
Re: Фортеця Бахмут

чоми ЗСУ не використовує колючій дріт для захисту позицій від штурмовиків ?
   
Re: Фортеця Бахмут

чоми ЗСУ не використовує колючій дріт для захисту позицій від штурмовиків ?

Там немає суцільної лінії фронту
   
Re: Фортеця Бахмут

Там немає суцільної лінії фронту

Ну той що? Чому не не натягують колючий дріт на найнебезпечніших ділянках? Це дуже сповільнює піхоту.
   
Re: Фортеця Бахмут

Ну той що? Чому не не натягують колючий дріт на найнебезпечніших ділянках? Це дуже сповільнює піхоту.

Який ти тільки розумний...
   
Re: Фортеця Бахмут

Який ти тільки розумний...

Дещо розумію
   
Re: Фортеця Бахмут

Ну той що? Чому не не натягують колючий дріт на найнебезпечніших ділянках? Це дуже сповільнює піхоту.
підеш натягувати? ну просто: як ти це собі уявляєш? "агов, рсня, не стріляйте поки що - я тут стовпчики повбиваю, дріт порозтягую, окей?"
   
Re: Фортеця Бахмут

підеш натягувати? ну просто: як ти це собі уявляєш? "агов, рсня, не стріляйте поки що - я тут стовпчики повбиваю, дріт порозтягую, окей?"

Взагалі то позиціі в бахмуті облаштовували задовго до часу х.  Ще фронт був далеко
   
Re: Фортеця Бахмут

Взагалі то позиціі в бахмуті облаштовували задовго до часу х.  Ще фронт був далеко

Ну результат бачиш? Бахмут штурмують уже 8 місяців. Крім того, у будь-яких загородженнях можна зробити проходи, це справа техніки (до речі, доведено німцями ще 100 років тому під час позиційної війни).
   
Re: Фортеця Бахмут

Том Купер вчора докладно аналізував нову тактику каців у Бахмуті

Частина 1
Частина 2
Очень толково.
   
Re: Фортеця Бахмут

Ну результат бачиш? Бахмут штурмують уже 8 місяців. Крім того, у будь-яких загородженнях можна зробити проходи, це справа техніки (до речі, доведено німцями ще 100 років тому під час позиційної війни).

У другу світову теж широко використовували колючій дріт,  хоч і танків було чимало.
 
   
Re: Фортеця Бахмут

підеш натягувати? ну просто: як ти це собі уявляєш? "агов, рсня, не стріляйте поки що - я тут стовпчики повбиваю, дріт порозтягую, окей?"
Спіраль Бруно- дуже швидко та ефективно.
   
Re: Фортеця Бахмут

Было интервью с вагнеровцем, он ссылался на опыт боёв с Сталинграде . Почитайте книгу (1944г) , обобщающую опыт штурмовых групп- там и про состав , тактику и вооружение их, и про оптимальное время для атак, и про артиллерию. Похоже они это используют и это работает
Що там працює? Конкретно що працює, крім навали. І які результати.

Штурмові групи - кацапи таку тактику перейняли у нас. Але не всі, а найманці, які воюють не по уставу. Кадрова армія та могілізовані - по уставу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія