Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Центр управления Вселенной

Центр управления Вселенной

   
Re: Центр управления Вселенной

Російський фашизм виграв цей раунд боротьби за владу у світі?
Мені цікаво знати твою думку, знаючи що ти тікав від російської анексії з Криму.
   
Re: Центр управления Вселенной

Російський фашизм виграв цей раунд боротьби за владу у світі?
Мені цікаво знати твою думку, знаючи що ти тікав від російської анексії з Криму.

Во-первых, я не тикал, а спокойно и размеренно переехал, закончив некоторые свои дела в Крыму и развернув активность в Одессе.

Во-вторых, фашизм не может никого и никогда победить в долгой перспективе, поскольку является ограниченной идеологией.

Ну а в-третьих я не считаю, что сейчас в РФ фашизм. Обычная криминальная олигополия, ничего нового.
   
Re: Центр управления Вселенной

в кадрі є щось расєйського виробництва,крім хуйла і оператора?
   
Re: Центр управления Вселенной

Во-первых, я не тикал, а спокойно и размеренно переехал, закончив некоторые свои дела в Крыму и развернув активность в Одессе.

Во-вторых, фашизм не может никого и никогда победить в долгой перспективе, поскольку является ограниченной идеологией.

Ну а в-третьих я не считаю, что сейчас в РФ фашизм. Обычная криминальная олигополия, ничего нового.

Дивно. За визначенням, фашизм - це влада однієї партії яка фактично керується авторитарним лідером та репресії політичним опонентам (ворогам "нації"). Початок 20 сторіччя - фашизм був репресивним , так як наприклад радянський фашизм керований "нацією" - класом робочих та селят був направлений проти ворогів нації - ворогів народу.
Зараз це більш м'який варіант.

Але по темі. Тобто, ця кримінальна олігополія не є фашизмом тож має право на довготривал існування?

   
Re: Центр управления Вселенной

Головне - сховати яєчко з обіду. Так!  :shuffle:

   
Re: Центр управления Вселенной

в кадрі є щось расєйського виробництва,крім хуйла і оператора?
Є-охоронец в буде!І
Ісклюзивна кацапська технологія! :lol:
   
Re: Центр управления Вселенной

Дивно. За визначенням, фашизм - це влада однієї партії яка фактично керується авторитарним лідером та репресії політичним опонентам (ворогам "нації"). Початок 20 сторіччя - фашизм був репресивним , так як наприклад радянський фашизм керований "нацією" - класом робочих та селят був направлений проти ворогів нації - ворогів народу.
Зараз це більш м'який варіант.

Але по темі. Тобто, ця кримінальна олігополія не є фашизмом тож має право на довготривал існування?

В РФ нет партий. Это имитация.

А насчёт права - на мой взгляд не имеет. Но многие со мной не согласятся, наверное.
   
Re: Центр управления Вселенной

В РФ нет партий. Это имитация.

А насчёт права - на мой взгляд не имеет. Но многие со мной не согласятся, наверное.

Я згоден, звісно.  Ти читав Брайна Олдіса та інші антиутопії, мабуть.
Але у мене в голові є три речі:
1) The negative Flynn Effect - ефект оглупіння населення у розвинених країнах
2) Збільшення населення країн та погана керованість в нестійких демократіях
3) Як наслідок, запит на фашизм, як більш досконалу модель, як і в 20-30 роках 20 сторіччя

Це робить демократію непополярною та стан демократичних країн стає у світі дуже загрозливим
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія