Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Переход на латиницу!

Re: Переход на латиницу!

Ви яку не знаєте - польську чи українську, чи обидві? Поляки правильно розрізнюють між ЗАРАЗ = zaraz (język polski)= (1.1) w krótkim czasie, =

(synonimy: (1.1) niebawem, wkrótce, rychło, w niedługim czasie, za moment, niedługo, niezwłocznie, szybko, natychmiast, od razu, z miejsca, pot. z marszu, od ręki, wnet; gw. (Górny Śląsk) zarozki
і ТЕПЕР/ОТЕПЕР = teraz = przysłówek (1.1) w tej chwili, obecnie.
przykłady: (1.1) Kiedyś mieszkałem w bloku, ale teraz mieszkam już we własnym domu.
(1.1) Teraz zapraszam wszystkich do środka.


Ty - dura. Ja tebe v ignor dodam, dobre?
   
Re: Переход на латиницу!

чого директиву не виконуєш?

або готикою або кирилицею...
або самозабан...вибирай ..

Ty tež prydurok jakyjsj. Idy sobi, ubogyj, ja ne podaju po pjatnyciah.
   
Re: Переход на латиницу!

Лучуківка?

Ni, ne lučukivka. Karpovycia. V lučukivci, napryklad, pomjakšennia peredajetjsia diakrytykoju, a u mene literamy i ta j. Abo šče odna vidminnistj: u mene je litera ï, a v lučukivci ïï nemaje.
   
Re: Переход на латиницу!

Латинка означає нах! адміни, поверніть підписи!
   
Re: Переход на латиницу!

Латинка означає нах! адміни, поверніть підписи!

Diakuju za pidtrymku!
   
Re: Переход на латиницу!

Давайте далі на цю тему поговоримо.
   
Re: Переход на латиницу!

Ty - dura. Ja tebe v ignor dodam, dobre?
Врода, не погоджуйся ні в якім разі! Як зайобувать його, то зайобувать до кінця!  А не тільки на півшишечьки. :king2:
   
Re: Переход на латиницу!

Врода, не погоджуйся

Вродо - він вже безпросвітньо перейшов на образи, а справжньою мовою, бач, "дурепа" не "россо-дура" - яке вжив польський недоріка й замазура...
   
Re: Переход на латиницу!

Если ЗЕ хочет остаться в истории, то эта реформа как раз то, что доктор прописал.. не.. я без шуток.. реально важная тема и требует реализации даже *через не могу*
   
Re: Переход на латиницу!

Если ЗЕ хочет остаться в истории, то эта реформа как раз то, что доктор прописал.. не.. я без шуток.. реально важная тема и требует реализации даже *через не могу*
який реформатор, такі і реформи! пнх!
   
Re: Переход на латиницу!

ЗЕ, послушай меня хоть разок.. сделай єто
   
Re: Переход на латиницу!

Если ЗЕ хочет остаться в истории, то эта реформа как раз то, что доктор прописал.. не.. я без шуток.. реально важная тема и требует реализации даже *через не могу*

Počny z sebe, Vovčyku. Perejdy na latynku sam, i za toboju liudy potiagnutjsia. Okrim najuporotišyh.
   
Re: Переход на латиницу!

Врода, не погоджуйся ні в якім разі! Як зайобувать його, то зайобувать до кінця!  А не тільки на півшишечьки. :king2:

Ja jak raz hotiv z toboju posratysia, a tebe zabanyly. Škoda.
   
Re: Переход на латиницу!

Ja jak raz hotiv z toboju posratysia, a tebe zabanyly. Škoda.
а где брать литеры с птичками?
   
Re: Переход на латиницу!

Давайте далі на цю тему поговоримо.

Davajte. Wažaju svoju versiju latynky najkraščoju. A jakyj variant do vpodoby tobi?
   
Re: Переход на латиницу!

а где брать литеры с птичками?

Zaminiuj gačky na x: cx, sc, zx.
   
Re: Переход на латиницу!

Davajte. Wažaju svoju versiju latynky najkraščoju. A jakyj variant do vpodoby tobi?
а мона так шоб взагали без птичек над литерами??
   
Re: Переход на латиницу!

A na kompi možna rozkladku na horvatsjku pominiaty.
   
Re: Переход на латиницу!

а мона так шоб взагали без птичек над литерами??

Mozxna. Ale meni z gacxkamy biljsxe podobajetjsia.
   
Re: Переход на латиницу!

A na kompi možna rozkladku na horvatsjku pominiaty.
ааа Хорватська?? а апостроф ?? тико у нас такое?
   
Re: Переход на латиницу!

Mozxna. Ale meni z gacxkamy biljsxe podobajetjsia.
угу.. гачки краще.. тока ж блин.. хочеться так, шоб взагали не переключать клаву с англ варианту)
   
Re: Переход на латиницу!

угу.. гачки краще.. тока ж блин.. хочеться так, шоб взагали не переключать клаву с англ варианту)

Dobre, osj vykliuc'no anglijsjka rozkladka. S'ypliac'i zvuky poznac'ajutjsia apostrofom.
   
Re: Переход на латиницу!

Dobre, osj vykliuc'no anglijsjka rozkladka. S'ypliac'i zvuky poznac'ajutjsia apostrofom.
О! это то, что нам треба!
   
Re: Переход на латиницу!

anglijsjka -- а придумай шось для мягкого знака.. шоб Йот не имело двоякого значення
   
Re: Переход на латиницу!

може помякшення - подвийною литерою?? anglijsska
   
Re: Переход на латиницу!

anglijsjka -- а придумай шось для мягкого знака.. шоб Йот не имело двоякого значення

Navis'c'o? Vaz'lyvo, s'c'ob ne bulo dvoznac'nostej. Litera moz'e c'ytatysia po-riznomu v zalez'nosti vid poperednioji litery. Ce normaljna sytuacija.
   
Re: Переход на латиницу!

Navis'c'o? Vaz'lyvo, s'c'ob ne bulo dvoznac'nostej. Litera moz'e c'ytatysia po-riznomu v zalez'nosti vid poperednioji litery. Ce normaljna sytuacija.
типа писля голоснойи Й, а якщо приголосна, то просто помякшення)))) круто!!! я за цей вариант!
   
Re: Переход на латиницу!

типа писля голоснойи Й, а якщо приголосна, то просто помякшення)))) круто!!! я за цей вариант!

Nu, dyk, joly-paly! Vse produmano!
   
Re: Переход на латиницу!

Lytovsjka rozkladka najkrašče pidhodytj. Vsi potribni litery v nij je. Jedyne, ja ne znaju žodnoї rozkladky, de bula by naša litera ї. Vid neї ne hočetjsia vidmovliatysia.
   
Re: Переход на латиницу!

Lytovsjka rozkladka najkrašče pidhodytj. Vsi potribni litery v nij je. Jedyne, ja ne znaju žodnoї rozkladky, de bula by naša litera ї. Vid neї ne hočetjsia vidmovliatysia.
ну Ї єто конечно крутая буква.. а еще Г  есть с гачком дебильным))
   
Re: Переход на латиницу!

ну Ї єто конечно крутая буква.. а еще Г  есть с гачком дебильным))

Ce litera Q. Qava, qudzyk, aqrus, qazda.
   
Re: Переход на латиницу!

Ce litera Q. Qava, qudzyk, aqrus, qazda.
та не.. не ассоциируется.. мона ее выкинуть нафуй вообще.. да и эта литера вообще нам не нужна ( я про Q )
   
Re: Переход на латиницу!

та не.. не ассоциируется.. мона ее выкинуть нафуй вообще.. да и эта литера вообще нам не нужна ( я про Q )

Nie, haj bude, raz vže je. Normaljna litera, jak raz dlia ridkovžyvanyh sliv.
   
Re: Переход на латиницу!

Дядечко, а ось Г Х  думаю Г это Н, Х єто Х и тогда Г(с гачком) - G
   
Re: Переход на латиницу!

Дядечко, а ось Г Х  думаю Г это Н, Х єто Х и тогда Г(с гачком) - G

Ne pide. Pogano vygliadatymutj zapozyčeni slova, taki, jak algebra, geometrija, geografija. Ne heohrafija ž.
   
Re: Переход на латиницу!

Ne pide. Pogano vygliadatymutj zapozyčeni slova, taki, jak algebra, geometrija, geografija. Ne heohrafija ž.
а как тогда там .. буква Х пропадает английская
   
Re: Переход на латиницу!

а как тогда там .. буква Х пропадает английская

Zberigajetjsia dlia zapysu vlasnyh imen, v jakyh cia litera prysutnia. Persjkyj car Xerx, napryklad.
   
Re: Переход на латиницу!

Zberigajetjsia dlia zapysu vlasnyh imen, v jakyh cia litera prysutnia. Persjkyj car Xerx, napryklad.
тю... и как ее читать? не не.. надо вікинуть
   
Re: Переход на латиницу!

тю... и как ее читать? не не.. надо вікинуть

Ja tobi vykynu zaraz. Čytaty jak ks.
   
Re: Переход на латиницу!

Ja tobi vykynu zaraz. Čytaty jak ks.
ну так и читаті)) Х не нужна .. да..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія