Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Просто допис з фб...

Просто допис з фб...

Світлана Максименко
11 січня о 22:16 ·
Львівське телебачення - ТРК "Львів"- розгромлене! Напередодні Нового року новоприбулі кияни під ялинкою роздали "прянікі", а по Різдву Христовому - листи про ліквідацію...Усе це - напередодні 60-річчя Львівського телебачення!
240 журналістів, які творили український інформаційний простір, культуру, національну ідею як альтернативу загрозі зі Сходу,- на вулиці. Такого не було ні в "застійні" , ні в перебудовчо-бандитські часи!!! Куди йдемо? Вже усі зрозуміли...
Львів, інтелектуально - культурний центр, не матиме свого телеефіру: усвідомленого, аналітичного, художнього. Коротка інформаційна нарізка - усе, чим Вас, панове, годуватимуть.
Вже з"мо - "село без сільради". "Они обрадуются"...
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2070838916320984&id=100001846865773
   
Re: Просто допис з фб...

кажуть шо рюкзакян має відношення до цього
   
Re: Просто допис з фб...

Така доля всіх укранських телеканалів і телебачення в цілому   (tu)
   
Re: Просто допис з фб...

в каментах серед зрадойобщини і всепропальщини лунає голос розуму

Василь Музика Телекомпанія ніяка. Журналісти не топові. Програми хуторянські. За чим шкодувати ? Поставити всю цю ораву на госпоозрахунок і нехай покажуть свою ефективність. Ато на бюджетних коштах легко добреньким и бути. А ви заробіть
   
Re: Просто допис з фб...

Люди, таке робиться по всій Україні! Нашу Полтавську ТРК також знищили вщент. Вчора роздали "листи щастя" . До вчора там працювало 285 людей... Тепер вони нікому не потрібні у більшості своїй. Так само, як і культурні, просвітницькі, мистецькі програми. :rotate:
   
Re: Просто допис з фб...

я бачу громадське телебачення так - з кожного телевізора в сімьї береться по 10 баксів в місяць абонплати,
і тоді уж громадяни за свої 10 баксів глотку перегризуть медіашлюхам  :rotate:
   
Re: Просто допис з фб...

   
Re: Просто допис з фб...
Svitlana Bykova

ааааааааафсьопрапал а усюди зрада тотальна аж сльози печуть
а ще газети комунальні закривають. Теж усі. Повністю. По всій україні

прікіньтє...

Я розумію, це завжди боляче, коли від бюджетної сіськи відривають.
   
Re: Просто допис з фб...

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/917-19

роздержавлення державних та комунальних змі триває третій рік, однак деякі віддуплилися тільки но щойно
   
Re: Просто допис з фб...

мені подобаються історично-біографічні фільми, які на Новому каналі, шкода що тільки вночі, і на каналі Мега. молоді ведучі, які цікаво оповідають. було б добре створити один державний загальнонаціональни й такий культурний канал.
   
Re: Просто допис з фб...

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/917-19

роздержавлення державних та комунальних змі триває третій рік, однак деякі віддуплилися тільки но щойно
я так розумію, що співпало з децентралізацією? тепер такі некомерційні нерейтингові канали мають місцеві влади утримувати?
   
Re: Просто допис з фб...

ааааааааафсьопрапала усюди зрада тотальна аж сльози печуть
а ще газети комунальні закривають. Теж усі. Повністю. По всій україні

прікіньтє...

Я розумію, це завжди боляче, коли від бюджетної сіськи відривають.
головне шоб кацабське і сєпарське процвітало
вам рне звикати
взагалі тобі треба з бірюковим обєднатися
   
Re: Просто допис з фб...

я так розумію, що співпало з децентралізацією? тепер такі некомерційні нерейтингові канали мають місцеві влади утримувати?

ніт
місцеві влади тепер не мають взагалі нікого утримувати
право у них є, а обов'язку немає
тепер всім цим каналам та газетам треба акціонуватися, і трудовий колектив має переважне право на викуп майна (фактично, на халяву забирай та працюй)
але ж вони не вміють в конкуренцію
   
Re: Просто допис з фб...
Svitlana Bykova

головне шоб кацабське і сєпарське процвітало
вам рне звикати
взагалі тобі треба з бірюковим обєднатися
хто заважає свєточам прозахідної культури і талановитим журналістам працювати далі? якщо у них є глядач - то вони не пропадуть
   
Re: Просто допис з фб...

ніт
місцеві влади тепер не мають взагалі нікого утримувати
право у них є, а обов'язку немає
тепер всім цим каналам та газетам треба акціонуватися, і трудовий колектив має переважне право на викуп майна (фактично, на халяву забирай та працюй)
але ж вони не вміють в конкуренцію
зможуть приміщення, які в самих центрах міст в аренду здавати, як НАНУ і інші "спілки письменників"?
   
Re: Просто допис з фб...

зможуть приміщення, які в самих центрах міст в аренду здавати, як НАНУ і інші "спілки письменників"?

а ось приміщення, наскліьки я знаю, їм у власність не віддіуть
в оренду - максимум
тому митцям грусно
   
Re: Просто допис з фб...

головне шоб кацабське і сєпарське процвітало
вам рне звикати
взагалі тобі треба з бірюковим обєднатися

скидуйтесь по 5-10 баксів з кожного зомбоящика, і утримуйте свої телеканали  :rotate:
   
Re: Просто допис з фб...

скидуйтесь по 5-10 баксів з кожного зомбоящика, і утримуйте свої телеканали

Нафуй треба....в моєму зомбоящику мабудь що вже й павуки позаводилися...
   
Re: Просто допис з фб...
v10

я бачу громадське телебачення так - з кожного телевізора в сімьї береться по 10 баксів в місяць абонплати,
і тоді уж громадяни за свої 10 баксів глотку перегризуть медіашлюхам  :rotate:
а якщо мені телебачення взагалі непотрібне можна з мене не брати? :shuffle:
   
Re: Просто допис з фб...

ааааааааафсьопрапала усюди зрада тотальна аж сльози печуть
а ще газети комунальні закривають. Теж усі. Повністю. По всій україні

прікіньтє...

Я розумію, це завжди боляче, коли від бюджетної сіськи відривають.

От що треба Быковій для щастя.
Быкова, та ми це знаємо!
   
Re: Просто допис з фб...

а якщо мені телебачення взагалі непотрібне можна з мене не брати? :shuffle:
Рабам потрібна тільки ковбаса.
   
Re: Просто допис з фб...

У Херсоні так само. ТРК "Скіфія" - скорочення на дві третини.
   
Re: Просто допис з фб...

  Що там  з громадськими ЗМІ    згідно щоденника  аЄС ?  Мо хто чув ,  Грося  чи Пеця  обіцяють далі  ?
   
Re: Просто допис з фб...

скидуйтесь по 5-10 баксів з кожного зомбоящика, і утримуйте свої телеканали  :rotate:
ти з свєткою дуже не переживай
проходь собі мімо
це тема для свідомих людей
   
Re: Просто допис з фб...

скидуйтесь по 5-10 баксів з кожного зомбоящика, і утримуйте свої телеканали  :rotate:

Так робить діаспора у чужій державі.
   
Re: Просто допис з фб...
Svitlana Bykova

  Що там  з громадськими ЗМІ    згідно щоденника  аЄС ?  Мо хто чув ,  Грося  чи Пеця  обіцяють далі  ?
а що там з громадськими змі в ЄС, до речі?
хто їх утримує?
   
Re: Просто допис з фб...

ти з свєткою дуже не переживай
проходь собі мімо
це тема для свідомих людей

я не переживаю
кажу ж - всім свідомом скинутися собі на телеканал і запрошуйте туда собі кого хочете, сашка лірника чи хоть дідька лисого
вобщем самоорганізовуйтесь  :rotate:
   
Re: Просто допис з фб...

о хто, тільки чесно, дивився всі ці регіональні трк?
   
Re: Просто допис з фб...

Та зрозуміло, що замість ТРК "Львів" буде NewsOne.

А ще кацапи пропонують від "бюджетної цицьки" відірвати національні колективи.
Хор Верьовки, Вірського, Гуцулію.
Вот кому нужна эта бандэровщина?!
   
Re: Просто допис з фб...

якщо б ці трк були дійсно рейтингові, влада не закривала б їх тільки для того, щоб мати додатковий адмінресурс перед виборами, їх раніше й використовували з такою метою, але схоже, що навіть для того вони вже не придатні
   
Re: Просто допис з фб...

 І хто займатиметься українським контентом?
 Інтер?
 Покацаплене бидло радіє, бо їх фінансує і держава, і раша.
 
 А ви, патріоти, крутіться самі, як хочете розвивати українське - розвивайте за власний кошт.
 Буде чесне змагання велосипеда з бульдозером.
 "Це вільний ринок, нічого особистого". :X
 Начебто не знають, що ворог вкладає у пропаганду мільярди.
 
 Бачу тільки одну причину такої позиції - всі вони самі на підсосі у ворога. :X
   
Re: Просто допис з фб...
Svitlana Bykova

І хто займатиметься українським контентом?
 Інтер?
 Покацаплене бидло радіє, бо їх фінансує і держава, і раша.

інтер фінансується державою? ухти )))))))))) X(

зі. українським контентом займається уа-перший - суспільне телебачення
ззі. роздержавлення усіх регіональних трк і медіа прописане в законі про суспільне телебачення ще у 2014 2015, пардон,році. Не чув?...

Останнє редагування: 14 січня 2018 15:50:40 від Svitlana Bykova
   
Re: Просто допис з фб...

В НТКУ працюють 7000 (сім тисяч)  працівників…
23 місце. 
При цьому більшисть працює тільки для того щоб отримати опит і чухнуть дальше.

Тут бац починають скорочувати.. 
   
Re: Просто допис з фб...
Svitlana Bykova

Нагадаємо, реформа державних та комунальних ЗМІ розпочалась 1 січня 2016 року після прийняття у грудні 2015-го відповідного закону, який передбачає обов’язкове роздержавлення друкованих ЗМІ, а як наслідок – припинення фінансування цих видань із державного та місцевих бюджетів.

Усі державні та комунальні газети  повинні реформуватися до кінця 2018 року, інакше їхні свідоцтва про реєстрацію будуть скасовані.

Роздержавлення, окрім іншого, має на меті підвищення якості друкованої преси через переформатування їхньої роботи, відповідно до запитів та особливостей ринку та конкуретного середовища.
   
Re: Просто допис з фб...

а що там з громадськими змі в ЄС, до речі?
хто їх утримує?
в  Польщі  утримує держава ,  воюють  правда  а  це  до сих  пір  . Бо в  2015 -2016  році  на  них  був  наїд  від  ПІСу .
В  Німечинні  утримує держава ,  але  є ще  місцеві    муніципальні  ЗМІ   .   За  громадою закріплено  місце  в  ефірах та  публікаціях .
   
Re: Просто допис з фб...

інтер фінансується державою? ухти )))))))))) X(

зі. українським контентом займається уа-перший - суспільне телебачення
ззі. роздержавлення усіх регіональних трк і медіа прописане в законі про суспільне телебачення ще у 2014 році. Не чув?...

Та не преживай вже так! Все буде як ти мріяла.
Замість ТРК Львів буде NewsOne.
   
Re: Просто допис з фб...
Svitlana Bykova

Та не преживай вже так! Все буде як ти мріяла.
Замість ТРК Львів буде NewsOne.
на твоєму місці я б вже переймалася долею "вежі" та "галичигни" :dirol:
   
Re: Просто допис з фб...
Svitlana Bykova

В Інтернеті відкрилася "Зала комунальної преси"

12 грудня Музей-архів преси та Центр демократії та верховенства права презентували “Залу комунальної преси”. http://www.istpravda.com.ua/press-map/

Це - інтерактивний онлайн-ресурс, на якому зібрані дані про усі комунальні друковані ЗМІ, що підлягають роздержавленню в Україні, передає сайт Центру демократії та верховенства права.

До уваги відвідувачів - електронна база 638 газет, що мають бути реформовані вже до кінця 2018 року.


 
Станом на кінець другого року реформи (усього їх три), вже роздержавилися 18% комунальних видань. Тож останній рік буде найбільш напруженим, протягом якого решта газет повинні вивести із числа засновників муніципальні органи.

Поки цей процес триває, кожен в режимі онлайн може ознайомитися з індивідуальною карткою видання на сайті, дізнатися про його засновників, сферу розповсюдження, стан реформування та, навіть, погортати і завантажити відсканований примірник.


Так виглядає індивідуальна картка видання в "Залі комунальної преси"
Інтерактивна карта преси була створена Центром демократії та верховенства права у партнерстві з Музеєм-архівом преси та за підтримки Уряду Швеції.

   
Re: Просто допис з фб...

на твоєму місці я б вже переймалася долею "вежі" та "галичигни" :dirol:

"Галичина" помре, бо там зарплата у журналістів 2000 грн.
Нормальний журналіст на таку зарплату не піде.
   
Re: Просто допис з фб...

інтер фінансується державою? ухти )))))))))) X(

зі. українським контентом займається уа-перший - суспільне телебачення
ззі. роздержавлення усіх регіональних трк і медіа прописане в законі про суспільне телебачення ще у 2014 2015, пардон,році. Не чув?...

  Пані Бикова, Ви заангажовані, тому сперечатися з Вами нема ніяких резонів.
  Ваша позиція ніяк не проукраїнська.

  На загал відповім.
  Пропаганда завжди коштує дорого.
  Тільки кончений ідіот буде заперечувати, що рашковани ведуть проти України інформаціїну війну.
  І тіко москальське бидло буде розповідати, що перемогти шалений інформаційний тиск проти українства можна самотужки, силами ентузіастів.
  Схвалювати закриття каналів, які хоч якось займалися українізацією - прискорювати поразку України в інформаційній війні.

  І включати тупака, що те все, мовляв, приватні справи - можуть тілько підкацапники.
  Їм в радість Україна без українського.
  На два ходи вперед вони думати не здатні.

  "Як батько не заклав, то пальцем не запхаєш". [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія