Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Дуже неприємно вразила у цій гілці Комарік.
Нехай ми з нею належимо умовно до різних таборів, але завжди вважала її людиною неглупою, вона з тих, чиї пости хоча би просто читала, Звісно, рідко погоджуючись, але то таке - кожен має право на власне бачення.
І тут раптом - таке ((( Знаходячись у безпеці за кордоном, розповідати українцям в Україні, яка у неї зараз у житті трагедія, бо знаходиться за кордоном, вдалині від рідних бєрьозок сала, борщу і Києва.
Українцям, які вже два роки поспіль (а невідомо, скільки ще попереду!) знаходяться у стані перманентного стресу, бо кожної хвилини не знають, що буде наступної, у перманентному страху за життя своїх близьких, своїх дітей.
Українцям, які сьогодні мріють про час, коли зможуть лягати спати у переконанні, що ніяка падлюча сирена у будь-який момент не збудить, не змусить бігти до сховища, або чекати вдома закінчення чергової тривоги..І так з дня у день, з ночі у ніч..
Трагедію переживає Україна, а не комарики чи мирослави, і це просто огидне блюзнірство.
А потім коли прочитала вже звичне (завдяки Кадрі і Нумерному) "ви нам всі заздрите!", то вже був повний аут, але одночасно і стала зрозумілою істинна мета цих дурнуватих камлань..

Залиште Комарик в спокої. Вона неправа з своєю "трагедія", але для неї це особисто - трагедія жити останні (дай Бог їй здоров"я) роки на чужині. Для багатьох людей це дійсно важко ментально.

Що ненормально, це ступінь реакції та агресії на її слова. На старшу жінку, яка більшості тут в матері годиться, накинулась зграя шакалів і змішала з лайном. І навіть на тих накинулась, хто за неї заступився.

Те, що ви під бомбами, не дає вам карт бланш на булінг та агресію.

Навпаки, у важкі часи люди повинні гуртуватися і підтримувати один одного.

Не кажучи вже, що вона зробила вам велику послугу, знявши з українських платників податків навантаження на її утримання, можливий порятунок, тощо.

Хоча вона теж любить повиступати проти емігрантів, хоча живе за рахунок чужих платників податків.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Так это и есть уровень - Сен-Марино. :)
А чим поганий рівень? Я там був - красиво)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це незаконно? Кожен, хто працював в Канаді і платив у фонд по безробіттю, має на це право. І я теж двічі за свою кар"єру була без роботи і отримувала EI, і не соромлюсь цього.

Куди йдуть гроші Канади в плані допомоги Україні, розписано офіційно. Недавно кілька ярдів дали вам на бюджетників, я про це писала.

Зброю теж, хоча наша власна армія практично напіврозвалена, а працюючих на повну ставку у нас всього 16 мільйонів.

Плюс оплачуємо КУАЕТ, де 99 відсотків - ніякі не біженці, а економічні мігранти з Польщі та інших країн. Купа ухилянтів звалили до нас через Росію, до речі, по цій програмі.

Бач яка у вас країна фуйова

Приїзжай до нас. Армія сильна! Мігрантів з Польщі нема! Податки низькі

Ну там бухає над головою періодично - але то дрібниці. Ну домівок трохи розвалили - та і дідько з ними, мотлохом радянським

Трішки людей гине - але так їм і треба, невдячним. Не оцінили великого подвигу гамериканського та канадського народу який терпить страшні муки і страждає над нашою тяжкою долею!
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Залиште Комарик в спокої. Вона неправа з своєю "трагедія", але для неї це особисто - трагедія жити останні (дай Бог їй здоров"я) роки на чужині. Для багатьох людей це дійсно важко ментально.

Що ненормально, це ступінь реакції та агресії на її слова. На старшу жінку, яка більшості тут в матері годиться, накинулась зграя шакалів і змішала з лайном. І навіть на тих накинулась, хто за неї заступився.

Те, що ви під бомбами, не дає вам карт бланш на булінг та агресію.

Навпаки, у важкі часи люди повинні гуртуватися і підтримувати один одного.

Не кажучи вже, що вона зробила вам велику послугу, знявши з українських платників податків навантаження на її утримання, можливий порятунок, тощо.

Хоча вона теж любить повиступати проти емігрантів, хоча живе за рахунок чужих платників податків.
Хуєсоска, давай вкратце- що ти пропонуєш?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хуєсоска, давай вкратце- що ти пропонуєш?)

Сказала ж сова наша

1. Штурмуємо посольство США беремо посла в заручники поки дід Байден не дасть томагавк і ЮСС Німіц
2. Тікаємо з країни куди очі бачать
3. Бути вічно вдячним канадським та американським емігам які одні знали як врятувати країну в тяжкий час
   
Re: Все менше охочих повертатись

та я такий йобнутий. ти ж знаєш шо я придурок.
коли приїдеш в Україну ?

Ти не придурок і насправді досить розумний чувак.

Але ти слабак, бо не несеш відповідальності за свої слова та дії.

Знаєш, що казав жахливі речі і поводився погано, але ніколи не вибачаєшся за це.

Хоча мені від тебе і вибачення твої давно не потрібні :( .

Дружка свого запрошуй в Україну - а я для вас ніхто.

Вважай, що ти мене вже задушив або я померла для вас будь-яким іншим способом   (tu).
   
Re: Все менше охочих повертатись

А чим поганий рівень? Я там був - красиво)

В нынешнем мире на красоту кладут с прибором. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ти не придурок і насправді досить розумний чувак.

Але ти слабак, бо не несеш відповідальності за свої слова та дії.

Знаєш, що казав жахливі речі і поводився погано, але ніколи не вибачаєшся за це.

Хоча мені від тебе і вибачення твої давно не потрібні :( .

Дружка свого запрошуй в Україну - а я для вас ніхто.

Вважай, що ти мене вже задушив або я померла для вас будь-яким іншим способом   (tu).
Скажи чесно - шлікала на бандерівця?)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

В нынешнем мире на красоту кладут с прибором. :)
Не кожен хто має прибор клав його на красоту, я - клав і не раз)
   
Re: Все менше охочих повертатись

б***ь я чесно кажучи сподівався що тільки кацапи можуть з'являтися і презирливо чвиркаючи через зуби

Розповідати що нам пистець без їхнього газу і мудрого "руковоццтва", і як ми їм винні за все більше ніж земля-колгоспам

Тут виявляється ще є кадри

Де там наш "фошизд" дід Толєг

Хай дасть класифікацію - оті двоє "вчителів" укроси чи українці. Чи укроканадожлобці?

В Анатоля дуже класна класифікація, ми навіть поширили її на нашому ресурсі. Вона має повний сенс.

Але в даному контексті я беру ширше і я особисто класифікую на патріотів України і ні.

Наприклад, етнічний росіянин, який воює в ЗСУ, для мене - патріот України.

Або російськомовний донбасянин-укрос, що виніс з поля бою купу поранених, має більшу цінність, ніж етнічний українець з ідеальною солов"їною, який тирить гуманітарку.

Жмень поливає мене лайном, тому що йому не сподобалися мої слова.

Замість того, щоб подивитися на мої конкретні поступки і дії.

Завжди треба дивитися не на слова, мову, якість вишиванки, а що хто конкретно ЗРОБИВ для України.

   
Re: Все менше охочих повертатись

Не оцінили великого подвигу гамериканського та канадського народу який терпить страшні муки і страждає над нашою тяжкою долею!

Не волнуйтесь так, недолго осталось страдать. Деньги, вырученные с отказа помощи Украине, направим на внутренние нужды - мосты там, больницы, инфраструктуру. :) Трамп прийде - порядок наведе! :) Закончит войну за 24 часа! :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нещасний форум. :facepalm:

Тільки Кадра десь затихарилася зі своїми безкінечним скавулинням в усіх гілках, як її виперли мішалкою з кількох форумів, знову прибігає ІванГє, вона ж Протон, вона ж Інанна, і теж починає в тисячний раз одну й ту ж мантру,(мабуть, щоб ніхто не забув не дай Боже!) яка вона кльова високорангова сучка, і як Канада благала її, щоб вона приїхала нарешті в Канаду і врятувала країну від краха, і як злі хтиві дядєчкі ось уже 20 років відстежують на всіх платформах і викрадають її бездоганні фото двадцятирічної давнини,  і таємно обмінюються ними, і як вони  намагаються дізнатися її адресу (незрозуміло, правда, навіщо).

Потім зазвичай йдуть космійні поради космічного ж глупства українцям, як ім треба жити, працювати, воювати тощо. Причому робиться це зверхньо, через губу і нервове дригання ніжкою.

Потім вона грозно вчергове перепитує, чому той чи інший фупчек не в армії? Стояти сумирно, глядіти в очі і чітко відповідати!!!

Під кінець обов'язково згадуються великі донати за ВСУ, і за це Інанні дійсно велика подяка.

Але паралельно вона тут же вимазує у багнюці наших волонтерів, намагаючись, щоб ніхто їм більше не донатив, потім не вилазить з гілки про Збір для 54 Бригади, вдстежуючи сам збір грошей,  і несамовито  радіє у себе в норі, коли бачить, що збори буксують. І кожен раз з задоволенням підкреслює, мовляв, от якщо б мені фупчеки кожен раз робили Ку та шанобливо присідали, то, так і бути, ще задонатила б, а тепер зась.

Все вищеперераховане повторюється кожен раз, як тільки Інанна, вона ж ІванГє, бажає  вчергове презирливо висратися ФУПчекам на голови і знову гордовито почвалати у свій лепрозорій.


Останнє редагування: 29 березня 2024 00:27:27 від шуша
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бач яка у вас країна фуйова

Приїзжай до нас. Армія сильна! Мігрантів з Польщі нема! Податки низькі

Ну там бухає над головою періодично - але то дрібниці. Ну домівок трохи розвалили - та і дідько з ними, мотлохом радянським

Трішки людей гине - але так їм і треба, невдячним. Не оцінили великого подвигу гамериканського та канадського народу який терпить страшні муки і страждає над нашою тяжкою долею!

Я йому конструктивні поради і опис його сумної реальності, а він мені - демагогію і намагання пошеймити.

Ну ок, але не на ту напав, ЛОЛ!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не кожен хто має прибор клав його на красоту, я - клав і не раз)

Его звали Сан Марино? Ну ты затейник… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

В Анатоля дуже класна класифікація, ми навіть поширили її на нашому ресурсі. Вона має повний сенс.

Але в даному контексті я беру ширше і я особисто класифікую на патріотів України і ні.

Наприклад, етнічний росіянин, який воює в ЗСУ, для мене - патріот України.

Або російськомовний донбасянин-укрос, що виніс з поля бою купу поранених, має більшу цінність, ніж етнічний українець з ідеальною солов"їною, який тирить гуманітарку.

Жмень поливає мене лайном, тому що йому не сподобалися мої слова.

Замість того, щоб подивитися на мої конкретні поступки і дії.

Завжди треба дивитися не на слова, мову, якість вишиванки, а що хто конкретно ЗРОБИВ для України.
Ну ти вже багато зробила роки тому - здриснула)
За це тобі дуже дякуємо як і уряду Канади який тебе дурепу прийняв)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Его звали Сан Марино? Ну ты затейник… :)
Ніт, я про жінок)
А сан-маріно дійсно красиве, на горі, але маленьке)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ніт, я про жінок)
А сан-маріно дійсно красиве, на горі, але маленьке)

Да ладно, мы толерантны. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не волнуйтесь так, недолго осталось страдать. Деньги, вырученные с отказа помощи Украине, направим на внутренние нужды - мосты там, больницы, инфраструктуру. :) Трамп прийде - порядок наведе! :) Закончит войну за 24 часа! :)

Якраз ЯКЩО Трамп прийде, то якщо Україна на той час ще буде існувати, то в неї тоді і з"явиться шанс виграти.

Бо 1) Україна вже мала 4 мирних роки при Трампі і ніхто в неї при ньому нічого не відібрав і 2) він сказав, що надасть Україні стільки зброї, скільки їй і не снилося.

24 години - риторичний прийом, метафора, лише ідіоти сприймають це буквально.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Не волнуйтесь так, недолго осталось страдать. Деньги, вырученные с отказа помощи Украине, направим на внутренние нужды - мосты там, больницы, инфраструктуру. :) Трамп прийде - порядок наведе! :) Закончит войну за 24 часа! :)
Краще на негрів і психлікарні - я серйозно)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Закінчуючи срач, я хочу пояснити свою позицію по емігам , я її вже викладував.

В мене вона під коротким гаслом "не був - то і не писти"

1. Не можуть ті хто не воює роздавати свої мудрі поради тим хто на фронті. Нема що сказати - мовчіть

2. Не потрібно роздавати свої поради містам та селам з дальнього тилу - прифронтовим. Ми не розуміємо їх. Коли без тривоги прилітає КАБ або С-300. А по Херсону та багатьом інших б'є артилерія.

Співчуваємо їм, допомагаємо чим можем. Але не варнякати зайвого.

3. Еміги, біженці. Так допомагають. Так переживають. Подяка. Але не розповідайте як  вам тяжко і не роздавайте свої мудрі поради. Не зрозуміємо ми вас, бо життя змінилося назавжди. А ви мислите довоєнними категоріями. А тут - інші інтереси, інші пріоритети.
Життя до війни зараз здається якимось сном нереальним. Я он сьогодні карантин 2020 згадував - сміх і гріх. Здавалося - кінець світу. Зараз би туди у той карантин....

І не мають права морального діди за 70 і біженці розповідати про ухилянтів і боягузів і про свої геройства в минулому. І сидячи в Америці щось гнати про "окопи та Авдіївку"

І в кожному пості, кожному слові тих хто не в Україні - відчувається що вони просто не розуміють тих хто тут
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Да ладно, мы толерантны. :)
Не всі як ти готові виібсти щось чумаче з Азії, але це твоє право)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бгг, поки я писала своє простирадло, Інанна, як по пунктах, вже встигла виконати все те, що я перерахувала вище. :gigi:

   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Якраз ЯКЩО Трамп прийде, то якщо Україна на той час ще буде існувати, то в неї тоді і з"явиться шанс виграти.

Бо 1) Україна вже мала 4 мирних роки при Трампі і ніхто в неї при ньому нічого не відібрав і 2) він сказав, що надасть Україні стільки зброї, скільки їй і не снилося.

24 години - риторичний прийом, метафора, лише ідіоти сприймають це буквально.
Не мрій, товстодупе, Україна ще наступника Трампа переживе)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нещасний форум. :facepalm:

Тільки Кадра десь затихарилася зі своїми безкінечним скавулинням в усіх гілках, як її виперли мішалкою з кількох форумів, знову прибігає ІванГє, вона ж Протон, вона ж Інанна, і теж починає в тисячний раз одну й ту ж мантру,(мабуть, щоб ніхто не забув не дай Боже!) яка вона кльова високорангова сучка, і як Канада благала її, щоб вона приїхала нарешті в Канаду і врятувала країну від краха, і як злі хтиві дядєчкі ось уже 20 років відстежують на всіх платформах і викрадають її бездоганні фото двадцятирічної давнини,  і таємно обмінюються ними, і як вони  намагаються дізнатися її адресу (незрозуміло, правда, навіщо).

Потім зазвичай йдуть космійні поради космічного ж глупства українцям, як ім треба жити, працювати, воювати тощо. Причому робиться це зверхньо, через губу і нервове дригання ніжкою.

Потім вона грозно вчергове перепитує, чому той чи інший фупчек не в армії? Стояти сумирно, глядіти в очі і чітко відповідати!!!

Під кінець обов'язково згадуються великі донати за ВСУ, і за це Інанні дійсно велика подяка.

Але паралельно вона тут же вимазує у багнюці наших волонтерів, намагаючись, щоб ніхто їм більше не донатив, потім не вилазить з гілки про Збір для 54 Бригади, вдстежуючи сам збір грошей,  і несамовито  радіє у себе в норі, коли бачить, що збори буксують. І кожен раз з задоволенням підкреслює, мовляв, от якщо б мені фупчеки кожен раз робили Ку та шанобливо присідали, то, так і бути, ще задонатила б, а тепер зась.

Все вищеперераховане повторюється кожен раз, як тільки Інанна, вона ж ІванГє, бажає  вчергове презирливо висратися ФУПчекам на голови і знову гордовито почвалати у свій лепрозорії.

"Лепрозорій", де шуші як медом намазано. Раніше вона заходила десь раз, серед ночі по українському часу, а зараз бачу її частенько із самого срання. :facepalm:

Ну це була б не шуша - найпевно, найлицемірніша істота не тільки на цьому ресурсі, а яку я взагалі коли-небудь зустрічала у своєму житті.

Всі чудово знають, що все, що я написала - правда.

Але досить про мене - про мене тут все всі давно знають.

Нехай шуша розповість, а що конкретно вона і її родина зробила для перемоги.

Скільки тисяч доларів задонувала вона для ЗСУ?

Чому її чоловік та донька не пішли добровольцями чи записалися на контракт?

Чи вона теж, як інші, очікує, що за них будуть воювати Трололо, Хорват та мегаволонтер Сергій з Кельна, поки вона їх буде поливати по форумах лайном, навіть якщо вони тут не пишуть?

А платити за їх соціал і утримувати їх будуть громадяни інших країн?

Га, шуша??
   
Re: Все менше охочих повертатись

Залиште Комарик в спокої. Вона неправа з своєю "трагедія", але для неї це особисто - трагедія жити останні (дай Бог їй здоров"я) роки на чужині.
Ви не зрозуміли.
Можливо, для когось трагедія, якщо не вистачає десятка тисяч Євро для покупки Ламборгіні. Але то ОСОБИСТА трагедія тієї людини. Вона може поділитися, поскаржитися на свою гірку долю лише у колі тих, кому вистачило. Але не розповідати про цю свою "трагедію" багатадітній матері з обмеженими матеріальними можливостями.
Сподіваюся, ця аналогія хоч і притягнута за вуха, але зрозуміла.
Комарік може розповідати про цю свою "трагедію" сусідці-емігрантці, але АЖ НІЯК не людям, які виснажені вже більш як дворічним стресом страху за життя своїх дітей і близьких.

   
Re: Все менше охочих повертатись

Закінчуючи срач, я хочу пояснити свою позицію по емігам , я її вже викладував.

В мене вона під коротким гаслом "не був - то і не писти"

1. Не можуть ті хто не воює роздавати свої мудрі поради тим хто на фронті. Нема що сказати - мовчіть

2. Не потрібно роздавати свої поради містам та селам з дальнього тилу - прифронтовим. Ми не розуміємо їх. Коли без тривоги прилітає КАБ або С-300. А по Херсону та багатьом інших б'є артилерія.

Співчуваємо їм, допомагаємо чим можем. Але не варнякати зайвого.

3. Еміги, біженці. Так допомагають. Так переживають. Подяка. Але не розповідайте як  вам тяжко і не роздавайте свої мудрі поради. Не зрозуміємо ми вас, бо життя змінилося назавжди. А ви мислите довоєнними категоріями. А тут - інші інтереси, інші пріоритети.
Життя до війни зараз здається якимось сном нереальним. Я он сьогодні карантин 2020 згадував - сміх і гріх. Здавалося - кінець світу. Зараз би туди у той карантин....

І не мають права морального діди за 70 і біженці розповідати про ухилянтів і боягузів і про свої геройства в минулому. І сидячи в Америці щось гнати про "окопи та Авдіївку"

І в кожному пості, кожному слові тих хто не в Україні - відчувається що вони просто не розуміють тих хто тут

Типове скавчання емігохейтера.

Ще й не дуже розумного.

Тобі ніколи не спадало на думку, що в емігрантів майже всіх хтось в ЗСУ з родини, друзів та знайомих і вони можуть знати більше і мати більше exposure, ніж ти під спідницею своєї дружини?

Це просто лише один нюанс.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нехай шуша розповість, а що конкретно вона і її родина зробила для перемоги.

Скільки тисяч доларів задонувала вона для ЗСУ?
А якщо шуші непритаманно вихвалятися, вимагати для себе подяки, звітувати невідомо перед ким про свої донування? Якщо їй огидно і принизливо так поводитися ? Що їй робити, порадьте.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

99 відсотків українських емігів - хуєсоси і хуєсоски, що в принципі ця гілка і підтверджує)
   
Re: Все менше охочих повертатись

"Лепрозорій", де шуші як медом намазано. Раніше вона заходила десь раз, серед ночі по українському часу, а зараз бачу її частенько із самого срання. :facepalm:

Ну це була б не шуша - найпевно, найлицемірніша істота не тільки на цьому ресурсі, а яку я взагалі коли-небудь зустрічала у своєму житті.

Всі чудово знають, що все, що я написала - правда.

Але досить про мене - про мене тут все всі давно знають.

Нехай шуша розповість, а що конкретно вона і її родина зробила для перемоги.
Скільки тисяч доларів задонувала вона для ЗСУ?

Чому її чоловік та донька не пішли добровольцями чи записалися на контракт?

Чи вона теж, як інші, очікує, що за них будуть воювати Трололо, Хорват та мегаволонтер Сергій з Кельна, поки вона їх буде поливати по форумах лайном, навіть якщо вони тут не пишуть?

А платити за їх соціал і утримувати їх будуть громадяни інших країн?

Га, шуша??

Ну, що я казала?

Тепер ковбасниця почала питати у українців, чому вони не на війні.

Все, як по нотах, як я і писала.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ви не зрозуміли.
Можливо, для когось трагедія, якщо не вистачає десятка тисяч Євро для покупки Ламборгіні. Але то ОСОБИСТА трагедія тієї людини. Вона може поділитися, поскаржитися на свою гірку долю лише у колі тих, кому вистачило. Але не розповідати про цю свою "трагедію" багатадітній матері з обмеженими матеріальними можливостями.
Сподіваюся, ця аналогія хоч і притягнута за вуха, але зрозуміла.
Комарік може розповідати про цю свою "трагедію" сусідці-емігрантці, але АЖ НІЯК не людям, які виснажені вже більш як дворічним стресом страху за життя своїх дітей і близьких.

Комарик - юзер цього форуму. Вона може розповідати про що завгодно тут, якщо це не порушує правил форуму. А ви можете не погоджуватись, але не треба жерти і накидатись з булінгом, а просто аргументувати свою точку зору конструктивно (що дехто і зробив).

Розповіді про "страждання під бомбами" ... ну хто страждає, а хто ні. Тема про авто і футбол постійно в топі на цьому форумі.

В соцмедіа дама з Одеси похваляється сумочкою Біркс (в мене такої нема, вважаю блюзнірством витрачати тисячі доларів на сумочку, якщо я знаю, що ці гроші підуть воїну ЗСУ на реабілітацію канадськими хірургами).

Київські мажори тусять по дискотеках і так далі і тому подібне. Включаючи українське керівництво.

Українські політики брешуть, що служать на передку, але спіймані на тусні в Києві.

Все це в нашій темі про гнид. Кому війна, а кому мать родна.

Але у всьому винна старша жінка Комарик! Ату її  :X.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А якщо шуші непритаманно вихвалятися, вимагати для себе подяки, звітувати невідомо перед ким про свої донування? Якщо їй огидно і принизливо так поводитися ? Що їй робити, порадьте.

ну, Інанні, як хворобливому нарцису, якому конче потрібно бодай раз в добу похизуватися собою, коханою,і нагадати іншим, яка вона високорангова сучка,  не зрозуміло, чому інші не роздягаються до спіднього на форумах і не розповідають про себе всі підробиці, як це робить сама Інанна.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А якщо шуші непритаманно вихвалятися, вимагати для себе подяки, звітувати невідомо перед ким про свої донування? Якщо їй огидно і принизливо так поводитися ? Що їй робити, порадьте.

Якщо вона обвинувачує інших, то резонно запитати - а судді хто?

Особливо коли їй сказати на цю тему нічого.

А в наданні доказів нічого принизливого нема. Навпаки, відкритість, чесність та здатність відповідати за свої слова - характеристика зрілої людини.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Комарик - юзер цього форуму. Вона може розповідати про що завгодно тут, якщо це не порушує правил форуму. А ви можете не погоджуватись, але не треба жерти і накидатись з булінгом, а просто аргументувати свою точку зору конструктивно (що дехто і зробив).

Розповіді про "страждання під бомбами" ... ну хто страждає, а хто ні. Тема про авто і футбол постійно в топі на цьому форумі.

В соцмедіа дама з Одеси похваляється сумочкою Біркс (в мене такої нема, вважаю блюзнірством витрачати тисячі доларів на сумочку, якщо я знаю, що ці гроші підуть воїну ЗСУ на реабілітацію канадськими хірургами).

Київські мажори тусять по дискотеках і так далі і тому подібне. Включаючи українське керівництво.

Українські політики брешуть, що служать на передку, але спіймані на тусні в Києві.

Все це в нашій темі про гнид. Кому війна, а кому мать родна.

Але у всьому винна старша жінка Комарик! Ату її  :X.
Дякую берегине, надоумила нас сірих
Завтра продам авто, перестану дивитись футбол, вдягну різу і піду до канадського посольства просити про допомогу)
Там доречі хтось є?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Типове скавчання емігохейтера.

Ще й не дуже розумного.

Тобі ніколи не спадало на думку, що в емігрантів майже всіх хтось в ЗСУ з родини, друзів та знайомих і вони можуть знати більше і мати більше exposure, ніж ти під спідницею своєї дружини?

Це просто лише один нюанс.

Ти знаєш більше  :lol:  :lol:  :weep:

Хосподи бабо ти навіть не уявляєш наскільки твої понти тхнуть 90-ми (ти видно десь виїхала в ті славетні часи рекету, гоп-стопу і спортивних штанів з підборами. Причому прямо з оптового ринку з сумкою в клітинку)

Я думав такі динозаври вимерли. Ти не вудова теща часом? Риторика один в один!
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Якщо вона обвинувачує інших, то резонно запитати - а судді хто?

Особливо коли їй сказати на цю тему нічого.

А в наданні доказів нічого принизливого нема. Навпаки, відкритість, чесність та здатність відповідати за свої слова - характеристика зрілої людини.
Тоді скажи чесно - який діагноз тобі поставили?)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ти знаєш більше  :lol:  :lol:  :weep:

Хосподи бабо ти навіть не уявляєш наскільки твої понти тхнуть 90-ми (ти видно десь виїхала в ті славетні часи рекету, гоп-стопу і спортивних штанів з підборами)

Я думав такі динозаври вимерли. Ти не вудова теща часом? Риторика один в один!
Пані з славетного луцького сракотану - там таких багато)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну, що я казала?

Тепер ковбасниця почала питати у українців, чому вони не на війні.

Все, як по нотах, як я і писала.

Суть цього питання не зміниться в залежності від того, задає його житель України чи емігрант.

Ввважай, що його задає родичка людини, яка з перших днів героїчно пішла в ЗСУ (хоча не мусила). Саме тому мені не все одно, що він мусив ризикувати своїм життям, поки ви та ваші синачки та дочєчки відсижувалися за його 20-річною спиною  :X \.

Також нагадую, що це ви постійно вимагаєте, щоб за вас їхали та воювали емігранти. Власне, Алєжка почав додовбуватися до Трололо, а дмхз чи тут, чи в іншій темі - до наших Сергія та Хорвата, хоча її власні дружки-емігранти are off-limits, а про її власного чоловіка я вже мовчу.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Якщо вона обвинувачує інших, то резонно запитати - а судді хто?

Особливо коли їй сказати на цю тему нічого.

А в наданні доказів нічого принизливого нема. Навпаки, відкритість, чесність та здатність відповідати за свої слова - характеристика зрілої людини.

Якщо це не просто жага до дешевих понтів, золота на всіх пальцях купи фоточок "пожраль-посраль" та тачки з каршерингу

"Добрі справи роблять тихо, а все інше - це театр"

Характеристика зрілої людини - не вихвалятися як дешева хвойда після Дубаю
   
Re: Все менше охочих повертатись

Комарик - юзер цього форуму. Вона може розповідати про що завгодно тут, якщо це не порушує правил форуму. А ви можете не погоджуватись, але не треба жерти і накидатись з булінгом, а просто аргументувати свою точку зору конструктивно (що дехто і зробив).

Розповіді про "страждання під бомбами" ... ну хто страждає, а хто ні. Тема про авто і футбол постійно в топі на цьому форумі.

В соцмедіа дама з Одеси похваляється сумочкою Біркс (в мене такої нема, вважаю блюзнірством витрачати тисячі доларів на сумочку, якщо я знаю, що ці гроші підуть воїну ЗСУ на реабілітацію канадськими хірургами).

Київські мажори тусять по дискотеках і так далі і тому подібне. Включаючи українське керівництво.

Українські політики брешуть, що служать на передку, але спіймані на тусні в Києві.

Все це в нашій темі про гнид. Кому війна, а кому мать родна.

Але у всьому винна старша жінка Комарик! Ату її  :X.

зараз ти звалила в одну купу і мух і котлети. Втім, як завжди.

І ти прекрасно знаєш, що з Комариком сперечались зовсім з іншого приводу. Але ти про нього промовчала.

І ще - не тобі з Канади сортирувати українців, хто і як страждає під бомбами.

Це зрозуміло?

   
Re: Все менше охочих повертатись


Потім вона грозно вчергове перепитує, чому той чи інший фупчек не в армії?

Ответ прост. Броня. И когда истечет текущая, будет другая. Но это лирика.

А физика состоит в том, что той Украины 91-го года уже не будет никогда… В этом тоже эмигранты виноваты? Или все-таки личности типа ахметовского холуя, чей хозяин, да и он сам, поскольку получал деньги с награбленного, напрямую причастен к уничтожению страны? Страны в 52 миллиона, житницы Европы, некогда строившей ракеты и ракетные двигатели? То поясните, будьте любезны, почему депрессивный дотационный регион кормила вся страна, десятилетиями? Кацы в соседней области позыкрывали шахты к хуям, осталось 8 из 62, а этих генетически ущербных тянула вся страна? И которые впоследствии эту страну и уничтожили? То з якого це дива оці люди ниньки патріоти, прясніть нам, будь ласка. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія