Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему модератор позволяет кацапам и подкацапникам писать на форуме

А? Трафик нужен для рекламы?
   
контент генерят
   
Почему модератор позволяет кацапам и подкацапникам писать на форуме
Ти не любиш звіряток?
Дивись! Бо напишу скаргу в організацію по захисту тварин!
   
П 1.1. не працює тут... Все в кращих усрс ровських традиціях - все є. Все, але не працює  [ua]
   
тому що ви не хочете обирати нових модервторів

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1004543.0
   
Только дибилы выбирают модераторов. Только идиоты подают свои кандидатуры в модераторы. :D
   
Только дибилы выбирают модераторов. Только идиоты подают свои кандидатуры в модераторы.

"вот ответ настоящего модератора! (tu) "
Пропоную додати його до переліку!
   
Найсмішніше, що забаненого кацапа ріжка тупо випустили з бану і воно тут далі сере
   
Найсмішніше, що забаненого кацапа ріжка тупо випустили з бану і воно тут далі сере

Це редакційна політика УП.
   
Найсмішніше, що забаненого кацапа ріжка тупо випустили з бану і воно тут далі сере
От його тримали недовго в бані.
А потрібно знову забанити,  вже на більший термін, як рецидивіста.
Але йому то пофуй, бо він собі консерв нафуячив достатньо.
   
забавно а ведь кто то ведет списки этих аккаунтов. какие то ексельки с никами и паролями... они их друг другу передают...

неужели не было сливов инфы...
   
моя версія:
так, через генерацію контенту
і багатьом фупівцям подобається, вони впевнені, що виглядають на фоні кацапів розумниками
   
а я бы запустил парочку именно русских. они тут когда то гуляли но их выпиздили. остались одни боты с методичками. которые пишут на украинском к тому же...
   
От його тримали недовго в бані.
А потрібно знову забанити,  вже на більший термін, як рецидивіста.
Але йому то пофуй, бо він собі консерв нафуячив достатньо.
Не надовше, а назавжди. І всі наступні реінкарнаціі
   
а я бы запустил парочку именно русских. они тут когда то гуляли но их выпиздили. остались одни боты с методичками. которые пишут на украинском к тому же...

чим вони вам заважають?
   
а я бы запустил парочку именно русских.

+1000
   
чесно кажучи, я вас боюсь...
нє може я не все знаю... але таке велике бажання в кожнім бачити кацапА насторожує
   
Найсмішніше, що забаненого кацапа ріжка тупо випустили з бану і воно тут далі сере
демократія і толерантність
   
а я бы запустил парочку именно русских. они тут когда то гуляли но их выпиздили. остались одни боты с методичками. которые пишут на украинском к тому же...

пишіть ВИ - українською, не дайте ботам з методичками перетворювати украИну в УкраЇну
   
демократія і толерантність

Нє, це політика редакції.
   
чим вони вам заважають?
а чим тобі заважає аеропорт ім. Івана Мазепи?
   
а списки де?
   
каци засеруть форум і народ піде звідси
це й все що буде через місяць
   
моя версія:
так, через генерацію контенту
і багатьом фупівцям подобається, вони впевнені, що виглядають на фоні кацапів розумниками

Русскій, ти довго вчив українську мову?
   
Русскій, ти довго вчив українську мову?

а ти, карпатський, де вивчав українську мову?
   
а ти, карпатський, де вивчав українську мову?

хм ну як бачим швета зря тебе випустила
   
каци засеруть форум і народ піде звідси
це й все що буде через місяць

Панове, але ситуація наразі якраз навпаки.
Цей наш Слав це куратор та картонна дурилка від Мінстеця, яке працює за бюджетні гроші на Медведчука.
Так, це зрада, яку наша влада цинічно демонструє на протязі 25 років.
Що Слав-Мінстець-Медведчук зробили: вони забанили вату та кацапів, натомість почали війну з українцями які залишилися на ФУПі обізвавши їх зрадоебами.
Якщо би кацапів та вату не банили, то бригаді Слав-Мінстець-Медведчук прийшлося би боротися проти них, а це не ходило в їх плани.
Тож вийшло, що, на прикладі ФУПа, найняті Медведчуком українці отримавши від Мінстеця фальшиву мету, за гроші бюджету України, борються з українцями.
   
Панове, але ситуація наразі якраз навпаки.
Цей наш Слав це куратор та картонна дурилка від Мінстеця, яке працює за бюджетні гроші на Медведчука.
Так, це зрада, яку наша влада цинічно демонструє на протязі 25 років.
Що Слав-Мінстець-Медведчук зробили: вони забанили вату та кацапів, натомість почали війну з українцями які залишилися на ФУПі обізвавши їх зрадоебами.
Якщо би кацапів та вату не банили, то бригаді Слав-Мінстець-Медведчук прийшлося би боротися проти них, а це не ходило в їх плани.
Тож вийшло, що, на прикладі ФУПа, найняті Медведчуком українці отримавши від Мінстеця фальшиву мету, за гроші бюджету України, борються з українцями.


ого як  пре цього дибіла
   
будь ласочка викладіть формальні ознаки кацапів та підкацапників

Слава Україні!
   
будь ласочка викладіть формальні ознаки кацапів та підкацапників
1. Кацапсько-лугандонський айпі. Вже малоактуально, бо сидять через проксі.
2. 80% постів їпашать з приводу  "как на самом деле живет крымский мост" та  розказують:  "как оно на самом деле в россии". Решта  20% їх постів білий шум ні про що  в темах, які підійшли б більше для розділу вільне спілкування.

Є ще  третій, дуже  хитрий тип підкацапників, які не топлять тупо за Рашу, а постійно мутять провокативні гілки про мовосрач, Крим, тощо. Переважно російською мовою.
Вони демонстративно ввічливі та не порушують формальних правил. Забанити їх  за "тонкий тролинг хохлов" тяжко.

Останнє редагування: 20 травня 2018 21:52:20 від птах Сорока
   
Почему модератор позволяет кацапам и подкацапникам писать на форуме

А чо, мозгов не хватает их морально задавить?..
Вас же много, а кацап всего один...
 :gigi:
   
демократія і толерантність

Має бути прийнятий до відновлення тер. цілістності України принцип нульової толерантності до громадян РФ.

Тобто побачив - зразу в харю/бан - і забув. Це просто, ефективно.
   
А чо, мозгов не хватает их морально задавить?..
Вас же много, а кацап всего один...
 :gigi:

Кацапи морали лишены, их нельзя задавить морально.
   
А чо, мозгов не хватает их морально задавить?..
Вас же много, а кацап всего один...

Неможлива задавити  морально того, в кого мораль відсутня в принципі.
Коли кацапа натицяють пикою в його фейкове лайно, він спокійно обтрушується й починає генерувати те саме лайно далі, як робот.
Можна їх тримати пару днів заради розваги, але після того -  банити.

Кацапи морали лишены, их нельзя задавить морально.
Апєріділ  :gigi:
   
  розказують:  "как оно на самом деле в россии".


цікавий критерій
я теж давно підозрював, що любителі порозказувати про Росію то приховані кацапи
   
а ось коли заходиш в реальне збігвиче кацапів о тоді в них починає рвати пердак
а так ут боти олгінські їм похуй
   
я теж давно підозрював, що любителі порозказувати про Росію то приховані кацапи
Не так просто.
Вони можуть розказувати не "як кацапи", а як дописувачі, які мовляв намагаються дізнатися дійсно, а "що ж там робиться", типу  "врага нужно знать в лицо".
А після того, діляться "здобутими знаннями". Заради достовірності можуть навіть покритикувати Хуйла.
Але я щось не пам'ятаю кацапів, які б чітко сказали, що "Крим - це Україна", під яких б лібералів вони не косили.
   
Не так просто.
Вони можуть розказувати не "як кацапи", а як дописувачі, які мовляв намагаються дізнатися дійсно, а "що ж там робиться", типу  "врага нужно знать в лицо".
А після того, діляться "здобутими знаннями". Заради достовірності можуть навіть покритикувати Хуйла.
Але я щось не пам'ятаю кацапів, які б чітко сказали, що "Крим - це Україна", під яких б лібералів вони не косили.


а "Крим - це Україна" це критерій патріотизму?
   
Кацапи морали лишены, их нельзя задавить морально.

Нет, уважаемый Сергій SV...

Это неправильная, пораженческая, слабого человека точка зрения...

Позвольте напомнить вам историю морального удушения персонажа "штабс капитан"...

За несколько сезонов постепенно он был низложен и разжалован в редиска...

Он получил кликуху шнапс-капитан...

И никакие призывы к демократическим принципам, увертки и ухищрения его не спасли.

Его никто не банил.

Над ним все смеялись.

Он стал чем то вроде форумного шута.


Учитесь, бля, как нужно работать с идеологическим противником.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія