Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Водії або власники фур на ФУПі є?

Водії або власники фур на ФУПі є?

Є запитання.  :brunette:
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

хахаха.. а шо там карниз?
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Шо там, двигун в фурі треба перебрати?
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Я тягаю фуру по Європі. Питай
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

хахаха.. а шо там карниз?
В профільній гілці вже відзвітувала.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Я тягаю фуру по Європі. Питай
Дякую.

Питання: Де і чим ви її миєте?

   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Шо там, двигун в фурі треба перебрати?
Навпаки.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

 :lol:
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

:lol:
не смішно, мішок з гавном.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Дякую.

Питання: Де і чим ви її миєте?

а чо тіко фури ?

спитай це і водіїв автобусів 1,5 або 2 поверхових :weep:
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?
ATF

На берковецькому цвинтарі є мийка для вантажівок, автобусів і т.п.

Не жартую. Мав нагоду спостерігати мийку височенного неоплана. Але там мили тоді з керхерів. Довгими такими швабрами, вилазячи по сходах на балкон вздовж цеху,  над автобусом.

Останнє редагування: 5 серпня 2021 21:20:15 від ATF
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

не смішно, мішок з гавном.
Дури шматок
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Абісняю суть проблеми:

В селі по сусідству якийсь хрєн купив хатку. Потім докупив ще одну латку землі, зняв з усіх огородів грунт,  і ще прихопив латку комунальної землі, обгородив те все, загнав туди фури і там їх миє, ремонтує, реставрує.


Все б нічого, але нахуя мені у криниці вода з піною? Його миючі засоби вже дійшли до підземних вод. У мене в криниці вже вода несмачна - її не напитися, а коли набираю кілька кухлів води поспіль, щоб наповнити каструлку, то у відрі вже появляється піна і вона дуже довго тримається на поверхні, і якась ніби райдужна.


Так от, я і запитую: Які умови виставляють відповідні охоронні служби для встановлення мийки для фур. Тут немає ніякого ні стока для каналізації, ні котлованів ніяких не рилося, не бетонувалося. Просто, зняли шар грунту, тобто, заглибилися ще дужче до рівня води, той знятий шар грунту продали, замість нього навезли якогось будівельного мусора, затрамбували трохе, бо відітє лі, калюжки після дощу залишаються, і тепер мене травлять своїми агресивними миючими сумішами.


Питання: чим саме миють фури, наскільки та рідина агресивна порівняно з миючим засобом для посуду, які вимоги повинні ставитися до мийок від відповідних служб?
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Дури шматок
пнх, прибацяне. Біжи поіржи в турчевих гілках, а у мене сьогодні четвер - день рубки тупих хвостів.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

а чо тіко фури ?

спитай це і водіїв автобусів 1,5 або 2 поверхових :weep:
Я шо увідєла - про то і пропєла. Цікавлять саме фури, щоб не заморачувацця з аналогією.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

На берковецькому цвинтарі є мийка для вантажівок, автобусів і т.п.

Не жартую. Мав нагоду спостерігати мийку височенного неоплана. Але там мили тоді з керхерів. Довгими такими швабрами, вилазячи по сходах на балкон вздовж цеху,  над автобусом.
Тут просто приставляють до фури високу драбину алюмінієву і з неї шваброю розвозять по стіні фури піну.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

мыть фуру надо на спецплощадках.. подавай на них в суд
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Тут просто приставляють до фури високу драбину алюмінієву і з неї шваброю розвозять по стіні фури піну.

Гавно, а не люди (с) :(
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

мыть фуру надо на спецплощадках.. подавай на них в суд

Можно взять пробы воды в колодцах.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

мыть фуру надо на спецплощадках.. подавай на них в суд
це точно незаконно те що вони творять, але як їх звідти викурити?
найняти крутого юриста або якщо нема чим платити йому
то спробувати процитувати їм кароффкині пости на ФУПі,
особливо там де про тачьку.
Може злякаюця і припинять своє піноземлеврєдітєльс тво. :umnik2:
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

мыть фуру надо на спецплощадках.. подавай на них в суд
а я про що? Так от, якими саме повинні бути вимоги до тих спецплощадок? Мені спочатку треба для себе з*ясувати, якими повинні бути вимоги, щоб потім довести не в суді, а в управлінні екології, а потім в прокуратурі, які саме вимоги яких саме НПА вони порушили, щоб прокуратура їх швиденько закрила кєбєням.


Тут ще питання: на якій підставі відбулося перепрофілювання земельних ділянок з сільськогосподарськ их в несільськогосподарс ькі, на якій підставі під мойку сільська рада надала у користування земельну ділянку з комунальних фондів? Там точно всі документи відповідали нормативам?

Карочь, я спочатку повинна для себе розібратися, що і де вони порушили, а вже тільки потім кляузнічять. Сусіди ж безпосередні всьо таки.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Гавно, а не люди (с) :(
та не те слово.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Можно взять пробы воды в колодцах.
І що з нею далі робити? Там трішки не так все робиться. То, шо я відвезу і зроблять експертизу - то тільки дурна трата часу і коштів. То треба, щоб все було зафіксовано, тобто, екологічна служба взяла проби, щоб потім ті результати можна було використовувати чи в прокуратурі, чи в суді.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

І що з нею далі робити? Там трішки не так все робиться. То, шо я відвезу і зроблять експертизу - то тільки дурна трата часу і коштів. То треба, щоб все було зафіксовано, тобто, екологічна служба взяла проби, щоб потім ті результати можна було використовувати чи в прокуратурі, чи в суді.

Не, ну ясно, що проби повинна брати екологічна служба разом з поліція и або з прокуратурою.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Водії фур не можуть знати про ті вимоги до мойщиків.
Це юристи повинні знати.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Зродились ми великої години
Слава нам)
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Не, ну ясно, що проби повинна брати екологічна служба разом з поліція и або з прокуратурою.
воот. А для того, щоб вона взяла, треба спочтаку мені самій розібратися, в чому полягає порушення, щоб це все грамотно потім у своїй кляузі описати.


Міжду нами дєвачькаме:

Їхала я якось у село попуткою, прошу водія, щоб зупинив поблизу, а він запитує: а то не ви стоянку для фур організували?
Я йому: Я від них так страждаю! Вода вже стала несмачною - із якимось присмаком соди і піниться.
Він: Негайно пишіть скаргу в Управління екології!!
І продиктував мені адресу.

Я так зрозуміла, цебув якийсь начальник відділу того управління, бо він мені ще щось намагався пояснити, але я вже виходила.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Питання: чим саме миють фури, наскільки та рідина агресивна порівняно з миючим засобом для посуду, які вимоги повинні ставитися до мийок від відповідних служб?
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ZaRuPNxYV0QJ:uin.in.ua/organizatsiya-biznesa/razreshitelnie-dokumenti-dlya-avtomoyki/&hl=ru&gl=ua&strip=1&vwsrc=0
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Абісняю суть проблеми:

В селі по сусідству якийсь хрєн купив хатку. Потім докупив ще одну латку землі, зняв з усіх огородів грунт,  і ще прихопив латку комунальної землі, обгородив те все, загнав туди фури і там їх миє, ремонтує, реставрує.


Все б нічого, але нахуя мені у криниці вода з піною? Його миючі засоби вже дійшли до підземних вод. У мене в криниці вже вода несмачна - її не напитися, а коли набираю кілька кухлів води поспіль, щоб наповнити каструлку, то у відрі вже появляється піна і вона дуже довго тримається на поверхні, і якась ніби райдужна.


Так от, я і запитую: Які умови виставляють відповідні охоронні служби для встановлення мийки для фур. Тут немає ніякого ні стока для каналізації, ні котлованів ніяких не рилося, не бетонувалося. Просто, зняли шар грунту, тобто, заглибилися ще дужче до рівня води, той знятий шар грунту продали, замість нього навезли якогось будівельного мусора, затрамбували трохе, бо відітє лі, калюжки після дощу залишаються, і тепер мене травлять своїми агресивними миючими сумішами.


Питання: чим саме миють фури, наскільки та рідина агресивна порівняно з миючим засобом для посуду, які вимоги повинні ставитися до мийок від відповідних служб?
пізно, хана твоїй водиці
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Зродились ми великої години
Слава нам)
для чого ти засираєш природу?
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?
LAR

Дякую.

Питання: Де і чим ви її миєте?

Главное не чем моют, а что смывают с этих фур. Горючее-смазочные материалы это однозначно. Что перевозили эти фуры, прежде чем попали на мойку. Вот это главное, могли быть и яды и удобрения, и чего только не могло быть. При проектировании и размещении таких предприятий много требований. А какое расстояние от жилья, и кто дал разрешение на функционирование такой мойки?
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Водії фур не можуть знати про ті вимоги до мойщиків.
Це юристи повинні знати.

Я знаю.
Є державні норми по скидах.
Скарга у водоканал - і твоім ворогам жопа.
100 тищ штрафу одразу.
Завтра нагадайся я тобі з робочого компа усі закони скину.
Всіх благ.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

У Львівській області певно зо 3 десятки всього назбирається мийок фур :(
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Бля...
Корова я тобі писав.
Не Кадрі.
Корова нагадайся завтра в робочий час я тобі все необхідне дам.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Я знаю.
Є державні норми по скидах.
Скарга у водоканал - і твоім ворогам жопа.
може в екологічну інспекцію? хіба криницями відає водоканал?
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

може в екологічну інспекцію? хіба криницями відає водоканал?

Спочатку водоканал.
Лабораторія аналізи.
Штраф.
Потім водоканал зобовязаний передати справу екологам.
Так по закону.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?
LAR

може в екологічну інспекцію? хіба криницями відає водоканал?

Да там во все инспекции писать надо. И в налоговую заодно, явно незаконно работают.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Спочатку водоканал.
Лабораторія аналізи..
це санітарна служба робить аналізи для екологів
а водоканал керує водопроводами.
Хоча з чого починати ці розборки повинна знати сільрада.
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

це піздєц
   
Re: Водії або власники фур на ФУПі є?

Коротше - воду ні в якому разі не використовуй для їжі, якщо не хочеш великих проблем зі здоров"ям. І починай діяти. Криницею не користуйся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія