Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

генетичні відмінності рас

генетичні відмінності рас

90-річний нобелівський лауреат і першовідкривач структури ДНК Джеймс Уотсон знову сказав дещо неполіткоректні про генетичні відмінності рас. Сказав він буквально наступне: «Існує різниця в середніх результатах IQ-тестів між чорними і білими. Я сказав би, що різниця є, і вона генетична ».
   
Re: генетичні відмінності рас

це факт

як очевидний так і науково доведений
   
Re: генетичні відмінності рас

Він правду сказав, а правда вона така як є..

Перед смертю вони вже не бояться ліваків і кажуть правду
   
Re: генетичні відмінності рас

Він правду сказав, а правда вона така як є..

Перед смертю вони вже не бояться ліваків і кажуть правду

йому влаштували цькування, на питання чи не змінив він цвоіх поглядів він відповів: «: «Зовсім ні. Я хотів би, щоб вони змінилися, щоб з'явилося нове знання про те, що виховання сильніше природи. Але я не бачив такого знання ».

   
Re: генетичні відмінності рас

Блін, зрозуміло їжаку, що рівень когнітивного сприйняття та обробки інформації в мавп, кацапів та людей різний.

До чого ця дискусія. Я поважаю будь якого негра як людину. Але рівень його розумових здібностей то є реальність, і ігнорувати її - злочин. 
   
Re: генетичні відмінності рас

знов за рибу гроші) https://brainstats.com/average-iq-by-country.html

   
Re: генетичні відмінності рас

До речі східна відмінність в IQ спостерігається і між юльками і порохоботами. Я не прямо кажу що останні схожі на мавп у цьому сенсі, але c'est la vie ;)
   
Re: генетичні відмінності рас

До речі східна відмінність в IQ спостерігається і між юльками і порохоботами. Я не прямо кажу що останні схожі на мавп у цьому сенсі, але c'est la vie ;)
Wishful thinking.
   
Re: генетичні відмінності рас

толково (tu)

залишилось зробить останній крок і перевірити чи є кореляція між рівнем IQ певного народу і рівнем його корумпованості
можливо це теж генетичне

а хто не згоден - той лівак!

Останнє редагування: 12 січня 2019 04:19:46 від рино
   
Re: генетичні відмінності рас

Маразмирует дедок.
   
Re: генетичні відмінності рас
IP

Тест IQ є показовим лише для людей одного соціального стану й культури.
   
Re: генетичні відмінності рас

толково (tu)

залишилось зробить останній крок і перевірити чи є кореляція між рівнем IQ певного народу і рівнем його корумпованості
можливо це теж генетичне

а хто не згоден - той лівак!

у ашкеназі дуже високий рівень айкью
   
Re: генетичні відмінності рас

Не знаю, як інтелектуальні, а фізичні дійсно є. Подивіться на результати у певних видах спорту і різницю між азіатами і африканцями, наприклад.
   
Re: генетичні відмінності рас

 Мені в Канаді довелося попрацювати з представниками різних рас. Негри в переважній більшості дійсно тупі, але ж і білих дурнів теж є немало. З монголоїдами працював менше, тому з власного досвіду нічого доброго чи погано про них сказати не можу, але інтернети пишуть, що вони начебто найайк'ютніші серед усіх рас.
   
Re: генетичні відмінності рас

Існує різниця в середніх результатах IQ-тестів між чорними і білими. Я сказав би, що різниця є, і вона генетична

В США 25 відсотків населення негри мекси індійці і так далі, а середній IQ вище за український.  :K
   
Re: генетичні відмінності рас

у ашкеназі дуже високий рівень айкью
див. таблицю за посиланням
   
Re: генетичні відмінності рас

>Існує різниця в середніх результатах IQ-тестів між чорними і білими

А між білими, чорними і свінокацапами?
   
Re: генетичні відмінності рас

"American tech millionaire John Kim shows around the office he rents at innovation park Unit.City in Kyiv. In Silicon Valley in the United States, Kim founded and then successfully sold two tech companies for millions of dollars. With an idea to establish his new tech startup, email marketing company JetBridge, Kim came to Ukraine.
..." Koreans are not any smarter than Ukrainians..In fact, some of the smartest people I met in the world are here.”
...Despite all the drawbacks and in contrast to many negative-thinking Ukrainians, Kim believes in the country’s future, for people here are “incredibly smart.



https://www.kyivpost.com/technology/fed-silicon-valley-us-millionaire-starts-tech-company-ukraine.html
   
Re: генетичні відмінності рас

   
Re: генетичні відмінності рас

"American tech millionaire John Kim shows around the office he rents at innovation park Unit.City in Kyiv. In Silicon Valley in the United States, Kim founded and then successfully sold two tech companies for millions of dollars. With an idea to establish his new tech startup, email marketing company JetBridge, Kim came to Ukraine.
..." Koreans are not any smarter than Ukrainians..In fact, some of the smartest people I met in the world are here.”
...Despite all the drawbacks and in contrast to many negative-thinking Ukrainians, Kim believes in the country’s future, for people here are “incredibly smart.

Показати зображення...
https://www.kyivpost.com/technology/fed-silicon-valley-us-millionaire-starts-tech-company-ukraine.html
Он прав. Наиболее умных людей, которых я видел за всю жизнь, это Украина, Россия
   
Re: генетичні відмінності рас

Он прав. Наиболее умных людей, которых я видел за всю жизнь, это Украина, Россия

В Росії не кацапи, а євреї, українці, армяни
   
Re: генетичні відмінності рас

Японці-корейці-китайці найрозумніші за тестами.

Але зважайте, що корейсько-китайські школи надрючують дітей на здавання тестів, а не на корисні для життя навички.

Не секрет, що проходження IQ тесту 2-3 рази підряд підвищує результат на 10-20 пунктів.
   
Re: генетичні відмінності рас
IP

   
Re: генетичні відмінності рас

А той науковець не сказав яким геном IQ регулюється
сказав А - "відмінності є, вони генетичні"
скажи Б, закрий питання

бо в цій гілці кожен расист вже свій IQ продемонстрував, а ген своєї виключності не зміг
   
Re: генетичні відмінності рас

зато негри гарно танцюють
а українці гарно співають
   
Re: генетичні відмінності рас

/
   
Втиралово ті тести

Rank   Country      IQ

1   Hong Kong   108
2   Singapore      108
3   South Korea   106
4   Japan      105
5   China      105
6   Taiwan      104

З шести лідерів у всіх освіта перетворена на нескінченні тренування здачі тестів, тому й такі показники. А народ від того не розумнішає. Хіба щодо Японії є сумніви.
   
Re: генетичні відмінності рас

зато негри гарно танцюють
а українці гарно співають

Українці не тільки гарно співають, а і все інше з толком роблять...    нам в розвитку країни  завадило  те, що нами тупі алкаші-кацапи керували

Останнє редагування: 12 січня 2019 11:49:06 від ценительница алей
   
Re: генетичні відмінності рас

Німці самі розумні.
   
Re: генетичні відмінності рас

А той науковець не сказав яким геном IQ регулюється
сказав А - "відмінності є, вони генетичні"
скажи Б, закрий питання

бо в цій гілці кожен расист вже свій IQ продемонстрував, а ген своєї виключності не зміг
Ну, тоді вже і кінологи також расисти.
У них та сама історія з собачим IQ.
   
Re: Втиралово ті тести

Rank   Country      IQ

1   Hong Kong   108
2   Singapore      108
3   South Korea   106
4   Japan      105
5   China      105
6   Taiwan      104

З шести лідерів у всіх освіта перетворена на нескінченні тренування здачі тестів, тому й такі показники. А народ від того не розумнішає. Хіба щодо Японії є сумніви.

Недавно повернулася з подорожі по південно-східній Азії...   маю сказати, що не тільки Гонконг, Тайвань, Сінгапур і Китай вразив...   Малайзія, Таїланд і навіть той же В'єтнам розвиваються небаченими темпами...   майбутнє однозначною за азіатами
   
Re: генетичні відмінності рас

Німці самі розумні.
------------------

німець каже - ви моголи! моголи! моголи!(с)
   
Re: генетичні відмінності рас

Ну щоб вижити в холодному кліматі, по любому треба мати трохи більше клепки, ніж тим хто живе на півдні.
Такшо все логічно.
   
Re: генетичні відмінності рас

"American tech millionaire John Kim shows around the office he rents at innovation park Unit.City in Kyiv. In Silicon Valley in the United States, Kim founded and then successfully sold two tech companies for millions of dollars. With an idea to establish his new tech startup, email marketing company JetBridge, Kim came to Ukraine.
..." Koreans are not any smarter than Ukrainians..In fact, some of the smartest people I met in the world are here.”
...Despite all the drawbacks and in contrast to many negative-thinking Ukrainians, Kim believes in the country’s future, for people here are “incredibly smart.

Показати зображення...
https://www.kyivpost.com/technology/fed-silicon-valley-us-millionaire-starts-tech-company-ukraine.html

Пригадався епізод з Сауз Парку, де японці маніпулювали підлабузництвом північно-американців, кажучи, що у них пеніс дуже великий.
   
Re: генетичні відмінності рас

Ну, тоді вже і кінологи також расисти.
У них та сама історія з собачим IQ.

В кінологів та ж проблема, що і в людей інших професій, коли про їх справу розмірковують бевзі.
Постійно мусиш робити вибір чи то посміятись з дурня, чи то відправити в подорож, чи ввічливо перевести розмову на тему про погоду. 
   
Re: генетичні відмінності рас

Ну, тоді вже і кінологи також расисти.
У них та сама історія з собачим IQ.

Ну взагалі кінологи расисти, вважають що послушна служка собачка це вище ніж вовк який може вижити без людини.
   
Re: генетичні відмінності рас

Німці самі розумні.
А що таке розумний ?
   
Re: генетичні відмінності рас

Ну взагалі кінологи расисти, вважають що послушна служка собачка це вище ніж вовк який може вижити без людини.

Тимми, судя по многим твоим дописам, ты негр.

Черный-пречерный!)
   
Re: генетичні відмінності рас

зато негри гарно танцюють
а українці гарно співають
А свиноруси гарно бухають... :gigi:
   
Re: генетичні відмінності рас

90-річний нобелівський лауреат і першовідкривач структури ДНК Джеймс Уотсон знову сказав дещо неполіткоректні про генетичні відмінності рас. Сказав він буквально наступне: «Існує різниця в середніх результатах IQ-тестів між чорними і білими. Я сказав би, що різниця є, і вона генетична ».
сорри за мою дремучесть. А разве мы все не негры из африки?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія