Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Пересмотрел сообщение. Печальное зрелище.
"У нас прекрасная армия у которой все есть"
"Если чего то нет это привезет наш народ сам"
"Но наши люди должны знать будет ли мир защищать их вместе на поле"

По моему он успокаивал сам себя.
"Я помыт, я побрит (с)"
   
Запропонувати хуйло зустріч на окупованих територіях це теж саме, що й запропонувати зустріч на Марсі.
Як Зеленський бачить це технічно?
Якщо хуйло із світою прибуде на цю зустріч, то очевидно не через підконтрольну Україні територію.
А це означає, що він почне перемовини з порушення українського законодавства - то буде першим ляпасом по морді Зеленського.
А хто дасть гарантії безпеки Зеленському? З орками домовляться, щоб не стріляли, але ж  виженуть на вулиці натовп, який для ТБ картинки буде демонструвати ненависть до "хунти".
Натомість хуйла місцеві колаборанти будуть зустрічати квітами.
На своїй території український президент виглядатиме прибульцем, а от окупант - хазяїном.
Попри попередніх домовленостей на перемовини хуйло обов'язково запросить ватажків ОДРЛО і розголосить на весь світ, що нарешті почалися прямі перемовини Києва з Донецьком.
З цієї ганьби Зеленський повернеться опущений, зневажений і весь в помиях.
         
   
"Если чего то нет это привезет наш народ сам"

Тобто переклав відповідальність на волонтерів.

мая ж ти бубочка  :facepalm1:
   
Я справедлив в этих вопросах!
Обращение уместно, речь толковая, идеи озвучены правильные! Надо признать, что здесь Зеленский выступил так, как должен выступить Президент. Я понимаю, что он актёр и это может быть только наносным, а не реальным, но впечатления от ролика у меня положительные!
Посмотрим что будет дальше, ведь инициатива проявлена и клутину нужно как-то ответить.
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Непоганий виступ бубочки. Чи не вперше так  сильно говорив
   
Я справедлив в этих вопросах!
Обращение уместно, речь толковая, идеи озвучены правильные! Надо признать, что здесь Зеленский выступил так, как должен выступить Президент. Я понимаю, что он актёр и это может быть только наносным, а не реальным, но впечатления от ролика у меня положительные!
Посмотрим что будет дальше, ведь инициатива проявлена и клутину нужно как-то ответить.
:laugh:  та да. всььо нікак трубку не може підняти шоб отвєтіть. самі себе тішите?
   
Свинарня уже с утра по ТВ испражняется ВЁДРАМИ

 :facepalm1:

Чей Крым, сепар?
   
Запропонувати хуйло зустріч на окупованих територіях це теж саме, що й запропонувати зустріч на Марсі.
Як Зеленський бачить це технічно?
Якщо хуйло із світою прибуде на цю зустріч, то очевидно не через підконтрольну Україні територію.
А це означає, що він почне перемовини з порушення українського законодавства - то буде першим ляпасом по морді Зеленського.
А хто дасть гарантії безпеки Зеленському? З орками домовляться, щоб не стріляли, але ж  виженуть на вулиці натовп, який для ТБ картинки буде демонструвати ненависть до "хунти".
Натомість хуйла місцеві колаборанти будуть зустрічати квітами.
На своїй території український президент виглядатиме прибульцем, а от окупант - хазяїном.
Попри попередніх домовленостей на перемовини хуйло обов'язково запросить ватажків ОДРЛО і розголосить на весь світ, що нарешті почалися прямі перемовини Києва з Донецьком.
З цієї ганьби Зеленський повернеться опущений, зневажений і весь в помиях.
+1
Це така собі спроба повторити фінт із стадіоном.
Тільки Хуйло не Порошенко, йому не потрібно подобатись українському електорату.
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Гарний чи поганий, це лише відосік. Мені не зрозуміла роздратованість порохолюбів. Стежити треба за справами.

Невже фанати Петра забули про приліт Гризлова до Києва, або цей відосік їм більше довподоби?

Я свідомо не буду зараз говорити про те, що буде робити Україна в разі, якщо мирний процес буде зірвано. Скажу лише одне - отримавши удар по одній щоці, підставляти іншу ми не будемо. І хай простить мене Господь.

   
КВН ніколи не переграє ФСБ, де б вони не зустрічались, чи у Маслякова, чи у Франції, чи на Донбасі..... (c) не моє
   
Чей Крым, сепар?

Спроси у своей тещи,когда в очередной раз будешь у нее гостить
   
От у Петра були відосіки так відосіки.


З роковинами Великого Вибуху Пердаків вас, уйобки.

Салютуєте ви знатно (tu)
 :laugh:
   
Мені не зрозуміла роздратованість порохолюбів. Стежити треба за справами.

усюсю
так шо там у нас зі справами, розкажіть

ось зеленський каже "наша армія вже не та, що була у 2014 році" "У нас прекрасная армия у которой все есть".

Ой, а хто ето здєлал? Невже бубочка за два останніх роки здєлал прєкрасную армію, у каторай всьо єсть? Єдине, що зделал бубочка - згорнув і саботував усі започатковані "клятим мародьором" реформи в армії.

Білі польта іноді бувають такі кумедні у своїх дитячій зверхньості  :lol:
   
КВН ніколи не переграє ФСБ, де б вони не зустрічались, чи у Маслякова, чи у Франції, чи на Донбасі..... (c) не моє

Вот Рошен,тот перегравав.Жал руки до синяков и подписывал любую херню неглядя,после каждого котла.
   
ЗЕ просто тянет время, какая разница как он это делает.
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

так шо там у нас зі справами, розкажіть

Не все мені подобається але могло бути гірше
   
Вот блин!
Я сейчас практически на растяжке.
С одной стороны, Зеленского не уважаю. Как относился к нему, как к мультяшке виртуальной, так и отношусь. Голосовать за него никогда не буду. По прежнему остаюсь твёрдо заПетра. Ещё больше не уважаю здешних прихильники певної політсили, как и  все 73-х процентное стадо. Считаю их полными идиотами.
Но с другой стороны, в этой ветке и в данной ситуации гнать на него считаю таким же идиотизмом...
   
КВН ніколи не переграє ФСБ, де б вони не зустрічались, чи у Маслякова, чи у Франції, чи на Донбасі..... (c) не моє

Ну как сказать. Все-таки в КВН более профессиональные клоуны.
   
По прежнему остаюсь твёрдо заПетра.
:fool:
   
Как относился к нему, как к мультяшке виртуальной, так и отношусь. Голосовать за него никогда не буду.

Переел масла?
   
Как относился к нему, как к мультяшке виртуальной, так и отношусь.
Я те скажу, что глядя на лидеров западных стран, большинство там не только клоуны, а херовые клоуны, в отличие от ЗЕ который проф. в этом деле. Так что кто кого переиграет еще посмотреть надо будет.
   
Дно
   
Понравилмсь нагадування світу о том что может понадобится помощь а не дипконсьерны.
   
Гарний чи поганий, це лише відосік. Мені не зрозуміла роздратованість порохолюбів. Стежити треба за справами.

Невже фанати Петра забули про приліт Гризлова до Києва, або цей відосік їм більше довподоби?

Я свідомо не буду зараз говорити про те, що буде робити Україна в разі, якщо мирний процес буде зірвано. Скажу лише одне - отримавши удар по одній щоці, підставляти іншу ми не будемо. І хай простить мене Господь.

https://www.youtube.com/watch?v=o3V2YtPMBg0&feature=emb_logo
Петро п*яний чи що?
   
ну що там, вже є реакція світу і хуйла на РОЛИК? 
   
Вот Рошен,тот перегравав.Жал руки до синяков и подписывал любую херню неглядя,после каждого котла.
В том то и дело, что "после котла".
У него выхода другого не было.
И он выиграл время. Все равно ту зерню, что подписана никто выполнять не собирался.
   
он выиграл время. Все равно ту зерню, что подписана никто выполнять не собирался.
значить як кажуть кацапи капітуляцію підписали, але капіталювати не будемо....
хитро...
   
В том то и дело, что "после котла".
У него выхода другого не было.
И он выиграл время. Все равно ту зерню, что подписана никто выполнять не собирался.

Потому что у Петра был туз в рукаве!  :laugh:
   
значить як кажуть кацапи капітуляцію підписали, але капіталювати не будемо....
хитро...
Ну да. А что не так..
Зато армию и территорию сохранили.
Кутозов вон, к бееиной маме Москву сдал и ничего... Никто его за это не пинает..
   
Опять отвлеклись от темы. Ветка не про Петра.
От жешь муляет Петро здешним прихильники певної політсили  :K
   
Гарний чи поганий, це лише відосік. Мені не зрозуміла роздратованість порохолюбів. Стежити треба за справами.

Невже фанати Петра забули про приліт Гризлова до Києва, або цей відосік їм більше довподоби?

Я свідомо не буду зараз говорити про те, що буде робити Україна в разі, якщо мирний процес буде зірвано. Скажу лише одне - отримавши удар по одній щоці, підставляти іншу ми не будемо. І хай простить мене Господь.

https://www.youtube.com/watch?v=o3V2YtPMBg0&feature=emb_logo

По справах, кажеш ? Так що там з оборонзамовленням, зєлупа ?
   
 :( Нарід, безвідносно до уподобань кожного, зараз не той час ...щоб лити помиї...Країна у нас одна. Це головне.
Згоден з Комрадом...
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

По справах, кажеш ? Так що там з оборонзамовленням, зєлупа ?

Може й так. Мене заява Кулеби про заборону ВСУ стріляти у відповідь дратує, але ж тут гілка про відосік?
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Може й так. Мене заява Кулеби про заборону ВСУ стріляти у відповідь дратує, але ж тут гілка про відосік?
Відповідаючи, Ви згоджуєтесь з тим, що до Вас звернулись як до "зєлупи". Ви точно є таким?
   
Re: Зеленский предложил хуйло встретиться на Донбассе

Відповідаючи, Ви згоджуєтесь з тим, що до Вас звернулись як до "зєлупи". Ви точно є таким?

Петролюби майже всі чорнороті, намагаюсь не звертати уваги
   
"А чого приходив, шо хтів?"(с)
   
Владімір Владіміровіч
Давайте встретімся, покатаемся по Донбасу, поговорім с людьмі і найдем решенія для вознікшіх проблем
Наші с вамі помощнікі не могут найті ето решеніє
Ми с вамі одінаково владєєм русскім язиком, одінаково знаєм історію Русі і гордімся єю
І только ми с вамі можем разрешіть все проблеми
День - два  і нас с вамі запомніт історія на десяткі, а то і сотні лет
   
По справах, кажеш ? Так що там з оборонзамовленням, зєлупа ?

в панамських офшорах шукай , курво підхуйловська  (tu)
   
:( Нарід, безвідносно до уподобань кожного, зараз не той час ...щоб лити помиї...Країна у нас одна. Це головне.
Згоден з Комрадом...
:-B
   
:-B

 :-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія