Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інсомнія

Інсомнія

Рахування овечок не працює. Уявляння себе на пляжі теж. Можу пролежати цілу ніч думаючи. Це старість? А якщо засну, то всі сни ніби мені 20 років.
   
Re: Інсомнія

Це старість?
Це треба до лікаря.
   
Re: Інсомнія

Бери до ліжка 2-3 дівчат
   
Re: Інсомнія

Це треба до лікаря.

Найгірша порада, але дякую.
   
Re: Інсомнія

Бери до ліжка 2-3 дівчат

А жінку куди? Так, це б спрацювало :)
   
Re: Інсомнія

А жінку куди? Так, це б спрацювало :)

Ну от. Можна знайти спосіб завести ще пару дружин
   
Re: Інсомнія

Є ларазопам, but I don't like it.
   
Re: Інсомнія

Рахування овечок не працює. Уявляння себе на пляжі теж. Можу пролежати цілу ніч думаючи. Це старість? А якщо засну, то всі сни ніби мені 20 років.

Побочка ковила. Одна из
   
Re: Інсомнія

Ковида
   
Re: Інсомнія

Є ларазопам, but I don't like it.
Дві пігулки валеріани.
Або дві пігулки гліциседу (гліцину) під язик.
За півгодини до сну.
   
Re: Інсомнія

Всім доброго дня, дякую за поради.
   
Re: Інсомнія

Таблетками не зловживати, бо звикаєш.
Не полінуватися, встати, трішки щось перекусити,  попити теплого. Можна випити молоко з медом.  :)
   
Re: Інсомнія

Побочка ковила. Одна из
Якщо є вже 50-ка,  то і ковіда не треба.
   
Re: Інсомнія

Можу пролежати цілу ніч думаючи. Це старість?

Судинна енцефалопатія не виключена , але вище вже надруковане - до лікаря і хіба додати , котрий виявлятиме поведінкою зацікавленість у виконанні роботи , а тому - до декількох лікарів почергово , мабуть найкраще , за наявності бабла )) , зрозуміло що .
НМД .
   
Re: Інсомнія

часа за 1.5 до сна никаких выяснений отношений, никаких эмоций, телевизора, интернета, плотной еды, сильной активной физнагрузки. ввеести за правило ритуал приготовления ко сну - постель приготовить, умыться, переодеться, проветрить помещение, и т.д. телефон и гаджеты нах подальше. надо - в уши бируши, на глаза маску для сна. никакого света, даже от эл.приборов. ну и к врачу, конечно, т.к. асомния может быть сигналом, что идет нездоровый процесс.
пс. я спать лучше стала после операции (по крайней мере, мне так кажется)

Останнє редагування: 19 вересня 2021 11:38:07 від nativi
   
Re: Інсомнія

Можу пролежати цілу ніч думаючи.
40 капель корвалдина решат вашу проблему.
   
Re: Інсомнія

   
Re: Інсомнія

часа за 1.5 до сна никаких выяснений отношений, никаких эмоций, телевизора, интернета, плотной еды, сильной активной физнагрузки. ввеести за правило ритуал приготовления ко сну - постель приготовить, умыться, переодеться, проветрить помещение, и т.д. телефон и гаджеты нах подальше. надо - в уши бируши, на глаза маску для сна. никакого света, даже от эл.приборов. ну и к врачу, конечно, т.к. асомния может быть сигналом, что идет нездоровый процесс.
пс. я спать лучше стала после операции (по крайней мере, мне так кажется)

И чем вообще заниматься тогда эти 1.5 часа ?  :D
   
Re: Інсомнія

Найгірша порада,
Лікувати хвороби в спеціаліста?
   
Re: Інсомнія

Рахування овечок не працює. Уявляння себе на пляжі теж. Можу пролежати цілу ніч думаючи. Це старість? А якщо засну, то всі сни ніби мені 20 років.
Спробуйте не пити каву в другій половині дня. Перед сном не дивитись в мобільний телефон.
   
Re: Інсомнія

А жінку куди? Так, це б спрацювало :)
Не факт.
   
Re: Інсомнія

Працювати не пробував?

Втомлюйся на роботі. Це не обов'язково мішки таскати. Можна і від творчої роботи приємно втомлюватися.
І буде тобі здоровий сон.
   
Re: Інсомнія

Круто...а я вирубаюся майже одразу :) Це ж скільки всього можна переробити якщо не спати !
   
Re: Інсомнія
Tom

Якщо це не постійно - раз -два на тиждень там, то нічого страшного. Якщо три дні підряд, то треба вже до лікаря
   
Re: Інсомнія

Лікувати хвороби в спеціаліста?
якого?.якщо то може бути просто пропажа сну,роздражнення носової сухістю в носі і верхній частині ротової порожнини і від того не можливість заснути,вихід парів кислоти з шлунку що роздражнює носову і теж не дає заснути і т.д.
   
Re: Інсомнія

И чем вообще заниматься тогда эти 1.5 часа ?  :D
всем, но
Цитата: никаких выяснений отношений, никаких эмоций, телевизора, интернета, плотной еды, сильной активной физнагрузки.[
ТС, а посмотри этот вебинар, посвященный проблемам сна
   
Re: Інсомнія

Цікаво, а які то сни, ніби Вам 20 років?
   
Re: Інсомнія

старість овна така. проблеми з поспать посрать посцять пожрать)))
   
Re: Інсомнія

Рахування овечок не працює. Уявляння себе на пляжі теж. Можу пролежати цілу ніч думаючи. Це старість? А якщо засну, то всі сни ніби мені 20 років.

ну еще вариант  - работа
типа что-то в фоновом процессе не нашло еще решения
и мозги продолжают шуршать )

я в таких случаях пивка принимаю на вечер - и сразу крепкий сон
   
Re: Інсомнія

Круто...а я вирубаюся майже одразу :) Це ж скільки всього можна переробити якщо не спати !
Ні Бяка, це не дай Бог. Людина втомлена і робити нічого не може. Очі не бачать, бо нема доброго денного світла.
Зранку як побитий, хоч кава трохи допомагає. Але день втрачений - неповноцінний.
Так що, краще працювати повноцінно  вдень, виспавшись.
   
Re: Інсомнія

у Аэлита осталось 23 смски :(
   
Re: Інсомнія

І в мене таке трапляється часом, після 50 років
   
Re: Інсомнія

Дві пігулки валеріани.

мені допомогало
навіть і не за півгодини до сну
просто посидіти, щоб розсмокталися і з пігулками у роті на заснути

   
Re: Інсомнія
abg

Рахування овечок не працює. Уявляння себе на пляжі теж. Можу пролежати цілу ніч думаючи. Це старість? А якщо засну, то всі сни ніби мені 20 років.

Це - тривожні стани, до психіатра.
   
Re: Інсомнія
abg

Цікаво, а які то сни, ніби Вам 20 років?

Мабуть, збудження еротичні, полюції і таке інше.  :shuffle:
   
Re: Інсомнія

Ложись в тишине ДНЁМ поспать часок...несколько раз...возможно внутренние часы сбились...
   
Re: Інсомнія

Мабуть, збудження еротичні, полюції і таке інше.  :shuffle:
Вкупі з безсонням таке збудження не є добре.
То занадто.
Треба до лікаря, щоб розібрався, що викликало такий стан. Ну звісно, що до психотерапевта, чого соромитись, щоб не погіршився стан.
Бо якісь випадкові різноманітні способи самотужки боротись - типу снодійного, бухла, і те де - це як мертвому припарки, і втрачається ЧАС! Людина чим далі - тим більше загрузає як в болоті , в такому стані.
Неможливо самостійно витягти себе із болота за чуба, звертайтесь по допомогу.
   
Re: Інсомнія
ASk

   
Re: Інсомнія
abg

Вкупі з безсонням таке збудження не є добре.
То занадто.
Треба до лікаря, щоб розібрався, що викликало такий стан. Ну звісно, що до психотерапевта, чого соромитись, щоб не погіршився стан.
Бо якісь випадкові різноманітні способи самотужки боротись - типу снодійного, бухла, і те де - це як мертвому припарки, і втрачається ЧАС! Людина чим далі - тим більше загрузає як в болоті , в такому стані.
Неможливо самостійно витягти себе із болота за чуба, звертайтесь по допомогу.

...і - до кардіолога.
   
Re: Інсомнія

Рахування овечок не працює. Уявляння себе на пляжі теж. Можу пролежати цілу ніч думаючи. Це старість? А якщо засну, то всі сни ніби мені 20 років.
Ещё раз!
 Ты пробовал лечь спать ДНЁМ?
 Если заснёшь днём и не можешь спать ночью. у тебя сбились циркадные ритмы. Это исправимо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія