Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи несе власник ФУПу відповідальність за антивакцинаторську пропаганду, яка поширюється ресурсом?

Кремлядські боти, гарантую. Лише тепер вже нема нікого, хто б перевірив, з-під якого ІР вони дописують. Ось і розвелися sergyiї, соплєзубі, валєнтіни і інша наволоч.
Додайте "гарантовано" і мене до списку.
[/quote]

льохко
   
Додайте "гарантовано" і мене до списку.
льохко
[/quote]Піду поридаю трохи, оросивши сльозами подушку, та й забудусь тяжким неспокійним сном. :lol:
   
  Як через п'ять-десять років у них не буде ускладнень - тоді достатньо.
  Чого б тоді державі не видавати сертифікат на повноцінне безкоштовне лікування у разі ускладнень?
  Як воно усе таке "безпечне"
  Зараз бачу суцільну брехню.
  Як почалося з ловлі людей у парках ("вас надо било напугать"), так і зараз не припиняється.
 

у нас безкоштовна медицина. тобто будь які ускладнення мають лікуватись безкоштовно
навіщо ще якійсь сертифікат
   
Додайте "гарантовано" і мене до списку.

Тебе не добавлю, але ти їх наслухався.
   
  Вакцина пройшла повноцінні випробування? - Ні.
  Аж дивно, що навіть зараз Ви намагаєтесь маніпулювати.
  Це неповага до "не таких" чи дурнувате завзяття?
  Ви щеплені?
  Значить "у безпеці".

прошу надати визначення "повноцінних випробувань"

наразі принаймні Pfizer повністю FDA approved
   
льохко
Піду поридаю трохи, оросивши сльозами подушку, та й забудусь тяжким неспокійним сном. :lol:


це правильна класична поведінка у цьому випадку
чому ж в інших такої нема...
   
антивакцинаторська пропаганда має таке ж саме право на життя як і вакцинаторська

вчітьс жити у вільному суспільстві і користуватись власною головою
   
п'ять-десять років? не всі виживають вже

але це просто шабаш якийсь... :facepalm1:
Чого шабаш?
 По факту держава ставиться безвідповідально до своїх гроомадян.
 Узяти, наприклад, недавній спалах поліомеліту(кажуть що від неякіснгої вакцини).
 Повноцінне розслідування з публкацією могло бхоч трохи навернути громадять до довіри.
 Але утиркам байдуже.

 Ще раз повторюю:
Чого б тоді державі не видавати сертифікат на повноцінне безкоштовне лікування у разі ускладнень?
  Впевнений, що ставлення до вакцинації суспільства змінилося б.
 
  ПиСи. Так що там з катафалками?
            Смертість(добова) зросла більш як у п'ять разів?
   
Тебе не добавлю, але ти їх наслухався.
Перераховані Вами ніки (якщо це ті, про кого я думаю, бо Ви їх перекрутили) не є для мене жодними авторитетами. З якого дива я маю їх слухати? :acute:
   
антивакцинаторська пропаганда має таке ж саме право на життя як і вакцинаторська

А заперечення Голокосту?
   
Звичайно цей форум це СМІ, з усіма наслідками. Для антиваксів тут створено заповідник.
Середньовічна маячня. Час від часу, чути гарчання про "свободу слова" і "не чіпайте нас!"
Показати зображення...

Да оно конечно понятно что форум больше не место для дискуссий. Неутомимая борьба обоссаных засранцев с "кацапской пропагандой" дала закономерный результат.
   
А заперечення Голокосту?
Ну та що Ви, справді! Просто якась «у городі бузина». :acute:
   
За поширення антиваксерської пропаганди має бути кримінальна відповідальність.
   
Перераховані Вами ніки (якщо це ті, про кого я думаю, бо Ви їх перекрутили) не є для мене жодними авторитетами. З якого дива я маю їх слухати? :acute:

Ну, крім тебе, цей форум читає ще з сотня-друга-третя тисяч населення.
Приклад Вії дуже добре показує, що може з ними статися.
   
прошу надати визначення "повноцінних випробувань"

наразі принаймні Pfizer повністю FDA approved

  Блаблабла.
  Чомусь до корони вважалося що для  запуску нової вакцини тре мінімум п'ять років.
  Ще раз - як воно таке безпечне, то держава нічим не ризикує, гарантуючи виплати.
  НМД, чинуші і самі не знають, до яких наслідків воно призведе.
   
у нас безкоштовна медицина. тобто будь які ускладнення мають лікуватись безкоштовно
навіщо ще якійсь сертифікат

   :facepalm: Ви з Марсу?
   
  Блаблабла.
  Чомусь до корони вважалося що для  запуску нової вакцини тре мінімум п'ять років.
  Ще раз - як воно таке безпечне, то держава нічим не ризикує, гарантуючи виплати.
  НМД, чинуші і самі не знають, до яких наслідків воно призведе.

може ще кохфе в постєль?
   
може ще кохфе в постєль?
А навіщо це пащикування? Що неправильно? :acute:
   
За поширення антиваксерської пропаганди має бути кримінальна відповідальність.

  Взагалі за брехню(держслужбовцями, офіційну) має бути відповідальність. Чи ні?
   
А навіщо це пащикування? Що неправильно? :acute:

Правильно "пащЕкування". А неправильно всьо.
   
  Блаблабла.
  Чомусь до корони вважалося що для  запуску нової вакцини тре мінімум п'ять років.
  Ще раз - як воно таке безпечне, то держава нічим не ризикує, гарантуючи виплати.
  НМД, чинуші і самі не знають, до яких наслідків воно призведе.


Дослідження і перевірка


Почнемо з питання про те, як вакцини досліджують. Як знати, що вони хороші, безпечні та працюють? Вакцини, які допущені до використання ВООЗ, європейською чи американською агенціями з лікарських засобів, пройшли основні фази дослідження. Адже почати робити щеплення вакциною та масово її використовувати можна лише тією вакциною, яка пройшла відповідні фази клінічних випробувань. Під час цих випробувань досліджують два головні аспекти – чи вакцина безпечна й чи вона ефективна.

Які бувають фази дослідження? Їх всього п’ять: дві доклінічні, тобто ті, які проводяться не на людях (їх роблять в лабораторіях на основі препаратів або на тваринах), та три фази досліджень, які проводяться за участю людей. Розглянемо їх детальніше.

Дослідницька фаза – базові лабораторні дослідження. Як правило, вони тривають від 2 до 4 років. Після цього починається нульова фаза – вакцину тестують на тваринах. На цьому етапі досліджують, які ланки імунної системи активує вакцина та чи формується імунологічна пам’ять.

Перша фаза клінічних досліджень проходить на малій групі людей. До цієї фази дослідження можуть залучати 10-100 добровольців. На цьому етапі перевіряють безпеку та імуногенність вакцини (чи формує вона імунну відповідь), та які часті побічні реакції можуть виникати. На цій фазі не роблять рандомізацію (не ділять учасників на групи випадковим чином) та немає групи, яка отримує плацебо.

Наступний крок – друга фаза – досліджують вакцину за участі кількох сотень людей та визначають оптимальні схеми вакцинації, вивчають безпеку вакцини та продовжують досліджувати імуногенність. На цій фазі досліджують, як вакцина діє на людей з певними особливостями. Скажімо, на людей різного віку, різного етнічного походження чи різної статі. Перші дві фази є своєрідним пропуском для проведення третього етапу. Успішні результати лише цих етапів не дають жодних підстав говорити про безпеку та ефективність вакцини.

Третя фаза клінічних досліджень вакцини передбачає аналіз безпеки, але найголовніше – ефективності – на тисячах добровольців (понад 30 тисяч). Випробування на третій фазі є достатньо великими, щоб виявити більш рідкісні побічні ефекти, які можна пропустити в дослідженнях з меншою кількістю учасників.На цій третій фазі відбуваються рандомізовані й плацебо контрольовані дослідження на десятках тисяч людей. Це означає, що одній групі людей дають вакцину, іншій – плацебо. При цьому ні ці люди, ні ні дослідники не знають, що вони дають чи отримують. У результаті третьої фази досліджень отримуємо показник ефективності вакцини – тобто наскільки вакцина знижує ризик захворіти порівняно з плацебо.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), для коронавірусної вакцини все, що понад 50% ефективності, можна використовувати. Тому більшість вакцин, які допущені до використання у розвинених країнах, достатньо безпечні й ефективні.

І, нарешті, четверта фаза – постмаркетинговий нагляд. Вона відбувається після затвердження, ліцензування та початку застосування вакцини з метою виявлення побічних ефектів та довгострокових наслідків вакцини.
   

Рушійні фактори під час розробки вакцин


Чи можна довіряти вакцинам, які були розроблені так швидко? Зазвичай процес розробки, проведення різних етапів клінічних досліджень, затвердження вакцин триває 10-15 років. У випадку з вакциною проти COVID-19 увесь процес тривав лише 11 місяців (січень-грудень 2020 року).

«Людство так влаштоване, що коли настає криза, воно починає все швидко розробляти. Якщо ви пам’ятаєте історію, то знаєте, що більшість винаходів, особливо технологічних, були зроблені під час якогось лиха – війни, кризи. І ця пандемія не виняток. Вона показала, що коли коли дуже треба, світова наука може досягати серйозних результатів», — зауважує Павло Ковтонюк.

Було кілька факторів, що стали вирішальними в розробці вакцини.

По-перше, у вчених уже були певні попередні знання про коронавіруси тому, що вірус SARS-CoV-2 – не перший в історії.

Цей вірус є членом сімейства коронавірусів, а їх існує сотні. Раніше вже були спалахи інших коронавірусів – SARS у 2002 році й MERS у 2012 році. Вони схожі за симптомами на COVID-19. Проти цих хвороб також почали розробку вакцин, були вакцини-кандидати, які вивчали в клінічних дослідженнях. Тобто схожі коронавіруси досліджувалися, науковці вже мали дані про структуру, геном та життєвий цикл цього типу вірусу, а також певні напрацювання у розробці вакцин. Це прискорило процес розробки.

По-друге, співпраця вчених усього світу.

Саме розробка вакцини проти COVID-19 показала, що вчені у світі можуть співпрацювати. Можна пишатися тим, як в усьому світі науковці ділилися інформацією, технологією, своїми помилками один з одним для того, щоб з’явилося все більше і більше кандидатів у вакцини проти коронавірусу.

З огляду на темпи поширення вірусу, часу було обмаль, тож вакцина стала пріоритетом. Усього через 10 днів після повідомлень про перші випадки нової хвороби в місті Ухань науковці розшифрували вірусну послідовність SARS-CoV-2. Це допомогло швидко взятися за розробку вакцини.

По-третє, уряди країн світу виділили безпрецедентні обсяги фінансування на розробку цих вакцин.

«Можна дуже багато критикувати президента Сполучених Штатів Дональда Трампа, але стільки коштів, скільки його адміністрація виділила на розробку вакцин у Сполучених Штатах, напевно ця країна не виділяла ніколи з часів польоту на місяць», — зазначив Павло Ковтонюк.

Ці три фактори допомогли за дуже короткий термін зробити так, що сьогодні є понад 100 кандидатів у вакцини, які знаходяться на різних фазах клінічних досліджень. Кілька десятків із них знаходяться на третій – фінальній – фазі або уже допущені до використання в різних країнах.

   
За поширення антиваксерської пропаганди має бути кримінальна відповідальність.

Погоджуюсь.
   
  Взагалі за брехню(держслужбовцями, офіційну) має бути відповідальність. Чи ні?

Авжеж. Доведіть і вперед.
І про кримінальну відповідальність за поширення дезинформації теж. А якщо ще й з тяжкими наслідками...
   
може ще кохфе в постєль?

   Нерозумна, з Вашої сторони поведінка.
   Загавкать все одно не вийде.
   А переконуєте виключно у зворотному, ігноруючи прості життєві питання.

   У скільки разів зросла добова смертність у Києві?
   
Правильно "пащЕкування". А неправильно всьо.
У Грінченка, якого я маю репринтне видання,  - через «и».
   
У Грінченка, якого я маю репринтне видання,  - через «и».

тоді погоджусь зразу
в наших краях то був суржик, значить
   
2
А хто буде відповідати за проведенням дослідів над людьми?
   
Авжеж. Доведідь і вперед.
І про кримінальну відповідальність за поширення дезинформації теж. А якщо ще й з тяжкими наслідками...

   Доводжу. При 60% вакцинованих колективного імунітету нема.
                  Вакциновані хворіють знову.
                  Вакциновані переносять вірус.
  Це визнані факти. Хтось поніс відповідальність?
   
   Нерозумна, з Вашої сторони поведінка.
   Загавкать все одно не вийде.
   А переконуєте виключно у зворотному, ігноруючи прості життєві питання.

   У скільки разів зросла добова смертність у Києві?

Вашій поведінці я вже дав оцінку.
А з такими питаннями звертайтесь до відповідних органів.
   
2
А хто буде відповідати за проведенням дослідів над людьми?

    "Вайна фсьо спішед" - думають ваксьори.
   
тоді погоджусь зразу
в наших краях то був суржик, значить
Коли набираю у ворді, то автоматично виправляє на «пащекувати». В онлайновому словнику також через «е». Хтось вирішив відредагувати Грінченка!
   
   Доводжу. При 60% вакцинованих колективного імунітету нема.
                  Вакциновані хворіють знову.
                  Вакциновані переносять вірус.
  Це визнані факти. Хтось поніс відповідальність?

Хворіють не всі, хворіють легше.
За що? за не 100%-відсоткову гарантію? альо, боже, тут вас питають...
   
Коли набираю у ворді, то автоматично виправляє на «пащекувати». В онлайновому словнику також через «е». Хтось вирішив відредагувати Грінченка!

 :)
   
Вашій поведінці я вже дав оцінку.
А з такими питаннями звертайтесь до відповідних органів.

  Тобто Ви є тупе гавкало, не здатне чітко відповісти на конкретні питання?
  Ще й залякувач.
 
  Притомна відповідь на мої попередні запитання буде доречною.
  Як ні - то ні. B-)
 
   
Це визнані факти. Хтось поніс відповідальність?

Відповідальність за що? За факти?  ;o
   
Відповідальність за що? За факти?  ;o

   За порушення(безпідставне) прав людини.
   Ваксьори, ви упороті.
   Спілкування неможливе. (td)
   
Хворіють не всі, хворіють легше.
За що? за не 100%-відсоткову гарантію? альо, боже, тут вас питають...
Галасливе брехло, не здатне до плідного спілкування.
 Ігнор. B-)
   
  Тобто Ви є тупе гавкало, не здатне чітко відповісти на конкретні питання?
  Ще й залякувач.
 
  Притомна відповідь на мої попередні запитання буде доречною.
  Як ні - то ні. B-)
 

 :stink: давай досвідос, розумака
наостанок побажаю все ж не захворіти, бо перегляд своїх оман - річ неприємна
   
   За порушення(безпідставне) прав людини.
   Ваксьори, ви упороті.
   Спілкування неможливе. (td)

Більше питань нема.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія