Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

Порахувать Петра всі перемоги
Нема уже ні в кого змоги!
 [ua]

Ага
Ми єщьо і счітать нє начіналі, а уже со счьоту збілісь.  :laugh:

Останнє редагування: 16 квітня 2024 18:10:58 від TC
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Ну, може... '


от бачите, навіть ви не змогди заперечити  (tu)
   
================================
Не жалый мене, убога, я й не таке переживав. Ыстиний полытик маэ тримати удара, чого ви не вмыэте,зе-скот. А Стець був дегенератом-згоден.
Я не тебе жалію... Я жалкую за веселим і критично мислячим дописувачем ФУПу, котрий скотився в рошенівське шоколадне гівно казна-що...  :(
Ти ж втратив критичне мислення і повторюєш тупі штампи з методичок ботви. Я к так могло статися?
   
144 реформи, 12 перемог в 2018 році і 59 стратегій!
 [ua]
Ну що за херня?!?!?
В Петра всі реформи, перемоги і стратегії - рішучі і потужні!  (tu)  Скільки можна повторювати?  :X
   
ось повернеться Петро і куми
і  дадуть всім зеленим п...зди
перемоги підуть рікою
потужні реформи твердою кумівською рукою
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

То в пресслужбі ДК «Укроборонпром» виявляється якісь лохи сидять, фупчег ТС значно краще знає що Луч може, і що не може.

Виробництво довели до 28 штук на місяць.   28*12 = 336. Це так, банальна арифметика.
Коростельов в інтервью каже, що можемо робити в 3-4 рази на рік більше, ніж виконане замовлення.
Тобто 300-400 штук на рік.
А це вже експертна думка. І не якогось всратого фупчега, а людини з мізків і рук якої вийшла Стугна, Вільха, Нептун та інше.

Вони кажуть? Так і ви кажіть!
Згідно педивікії загальний штат 800 співробітників.
Згідно офіційного сайту робочій персонал складає 36% від штату. То десь 288 чоловік. До них, крім тих, хто працює безпосередньно на виробництві це усі прибиральниці, електрики, сантехніки, навіть секретарки. Ні як не могли вони виробляти, мульйон Нептунів, базіліон Вільх, охуліард Стунг та ще й інше.
Ну а те, що інженерів там більше, ніж робочих, на то воно й КБ. Так і має бути.

До речі, пан Богуслаєв, також, багато чого по різних інтерв'ю казав.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

Ну що за херня?!?!?
В Петра всі реформи, перемоги і стратегії - рішучі і потужні!  (tu)  Скільки можна повторювати?  :X

Ага! Такі самі як "дали в зуби під Дебальцево"!  (tu)
   
Вони кажуть? Так і ви кажіть!
Згідно педивікії загальний штат 800 співробітників.
Згідно офіційного сайту робочій персонал складає 36% від штату. То десь 288 чоловік. До них, крім тих, хто працює безпосередньно на виробництві це усі прибиральниці, електрики, сантехніки, навіть секретарки. Ні як не могли вони виробляти, мульйон Нептунів, базіліон Вільх, охуліард Стунг та ще й інше.
Ну а те, що інженерів там більше, ніж робочих, на то воно й КБ. Так і має бути.

До речі, пан Богуслаєв, також, багато чого по різних інтерв'ю казав.

Все ясно.... інженерно-технічний персонал збирати ракети не має компетенції, для цього обов'язково потрібні "робітники" до яких справді відносяться електрики, сантехніки та секретарки.

Є виконане державне замовлення на 100 ракет вільха.
І є якийсь "пронос" від ТС.
   
Ага
Ми єщьо і счітать нє начіналі, а уже со счьоту збілісь.  :laugh:


 :laugh:
   
Бо Петро з  народом і військового рішення не існує :love:

Т.е. в Стамбул надо ехать прям сейчас?
   
Ага
Ми єщьо і счітать нє начіналі, а уже со счьоту збілісь.  :laugh:
Хоч рахуй хоч не рахуй... :gigi:
   
Ні. Я мав на увазі усю Україну у разі капітуляції, до якої порося прагне.

Это даже не обсуждается и не возражается. + видно невооружённым взглядом

Это толстожопая и свинорылая сука опять прагне сдать всё

 :X
   
Ну Петро значно краще ЗЕленої гидоти. Ось і все.

Аргументированно и содержательно!!!

 :super:
   
хороші  китайські автівки продавав кум свинарчук
й дурив ЗСУ
хороші  запчасті продавав для ЗСУ малий Свинарчук
й дурив ЗСУ
З героєм війни артілєрістом Олексієм
 бояться в Ліндині ЗСУ
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

Хоч рахуй хоч не рахуй... :gigi:

Все одно Петра тобі підсовиватимуть.
   
Хоч рахуй хоч не рахуй... :gigi:
Рішуче ти к Петру прямуй!
 [ua]
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Т.е. в Стамбул надо ехать прям сейчас?
Якнайшвидше до Мінська  :love: врятуємо Україну
   
Петро читає минулі дві сторінки сварки... і думу гадає:

Не сваріться тут, нероби,
Ви далеко всі не боги :(
Краще славня написать,
Щоб на тубурєтку встать!  [ua] 

Встану я на тубурєтку -
Покажу смачнесеньку канхфєтку!
Неробам всім - "Шалену Бджілку",
Славні хто писав - тому "Корівку"!  (tu)

 
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Я не тебе жалію... Я жалкую за веселим і критично мислячим дописувачем ФУПу, котрий скотився в рошенівське шоколадне гівно казна-що...  :(
Ти ж втратив критичне мислення і повторюєш тупі штампи з методичок ботви. Я к так могло статися?
Та де там, йому завжди був потрібен ідол, впала макака з коалою і місце займає свіночолий гетьман
   
Петро читає минулі дві сторінки сварки... і думу гадає:

Не сваріться тут, нероби,
Ви далеко всі не боги :(
Краще славня написать,
Щоб на тубурєтку встать!  [ua] 

Встану я на тубурєтку -
Покажу смачнесеньку канхфєтку!
Неробам всім - "Шалену Бджілку",
Славні хто писав - тому "Корівку"!  (tu)
[ua]
Славнів хто писав багато
Тому торт смачний у хату!
   
їхав рошенко через ліндин
всунув петя носа в ліндин
а там гройсман гелетей
всім гонтарєвим кум
тіко кум мудачук на мацквє
   
[ua]
Славнів хто писав багато
Тому торт смачний у хату!

Від торта не відкажусь -
З'їм увесь, не подавлюсь  (P)
Славнів гору ще напишу
Roshetto dark вагон попрошу!  :rotate:
   
Зашибісь краще жити стало. Чому ж дурні через Тису тікають?
За твоєї гнидною логікою найкраще було при Януковичу. А найкращий президент Лукашенко. Манергейм дурень, а Смєтона розумник. Ти дуже паскудна і гнидна людина.
   
Е ні, по ляпанню абишопопало ви неперевершені.

То що так добре в Україні стало, шо ви звалили в Німеччину?

Наголосували, гівна наробили і здриснули  (tu)

А я добре відчув, як жилось до 2019 і після.

Бо я в Україні живу на відміну від вас.
і чим тобі гірше жилось в 2019-2021рр.?
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

За твоєї гнидною логікою найкраще було при Януковичу.

це за вашою логікою. Я вже неодноразово писав: найкраще було за Ющенка але такі гниди, як ти вибрали Януковича.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

і чим тобі гірше жилось в 2019-2021рр.?

це тоді коли вводили лохдауни і звільняли з робіт і перевіряли QR коди при купівлі їжі?

Зашибісь краще було  :super:
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

найкраще було за Ющенка але такі гниди, як ти вибрали Януковича.
тю, Дрищара сам агітував за ЯНучару
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Я не тебе жалію... Я жалкую за веселим і критично мислячим дописувачем ФУПу, котрий скотився в рошенівське шоколадне гівно казна-що...  :(
Ти ж втратив критичне мислення і повторюєш тупі штампи з методичок ботви. Я к так могло статися?
============================================
 Я тобі відкрию одну таємницю: до 2019 року та майже  половини 2019-го я був критиком Пороха, причому завзятим. Досі тут цитують мої пости. Та й  і у Петра були певні пройопи, свої "розенбляді" та кононенки. До того ж я багато чого не знав,а коли зрозумів з чим він зіштовхнувся...ну то таке. Порох не ідеал, але ти пишеш херню. Щоб показати,що йому довелось робити- це потребує окремої теми, багато буков,а теми мені твоя ЗЕлена гидота з модерів забороняє відкривати. Доречи.... Але ось "раємниця": я вільна особистість, яка має свою думку та може аналізувати, я українець, який в здоровому глузді завжди буде опозиціонером влади- такими ми зроблені. Але когда я побачив яку гидоту та ще в війну ви навибирали, то ще до виборів в листопаді 2019 я волав як скажений! Що ви йолопи робите?!!! Але це така карма у нашого "мудрого наріда", який навіть Сагайдачного 5 разів скидав з гетьманства,а потів скиглив та повертав. І ти частина цих йолопів.
   
це тоді коли вводили лохдауни і звільняли з робіт і перевіряли QR коди при купівлі їжі?

Зашибісь краще було  :super:
Педдроти ви тварі , побійтеся бога. Тобто у війні і в пандемії винуватий Зеленський. Якою ж падлюкою треба бути.
   
============================================
 Я тобі відкрию одну таємницю: до 2019 року та майже  половини 2019-го я був критиком Пороха, причому завзятим. Досі тут цитують мої пости. Та й  і у Петра були певні пройопи, свої "розенбляді" та кононенки. До того ж я багато чого не знав,а коли зрозумів з чим він зіштовхнувся...ну то таке. Порох не ідеал, але ти пишеш херню. Щоб показати,що йому довелось робити- це потребує окремої теми, багато буков,а теми мені твоя ЗЕлена гидота з модерів забороняє відкривати. Доречи.... Але ось "раємниця": я вільна особистість, яка має свою думку та може аналізувати, я українець, який в здоровому глузді завжди буде опозиціонером влади- такими ми зроблені. Але когда я побачив яку гидоту та ще в війну ви навибирали, то ще до виборів в листопаді 2019 я волав як скажений! Що ви йолопи робите?!!! Але це така карма у нашого "мудрого наріда", який навіть Сагайдачного 5 разів скидав з гетьманства,а потів скиглив та повертав. І ти частина цих йолопів.
що скажещ щодо педдрота серхуя який звинувачує Зе в пандемії?
   
============================================
 Я тобі відкрию одну таємницю: до 2019 року та майже  половини 2019-го я був критиком Пороха, причому завзятим. Досі тут цитують мої пости. Та й  і у Петра були певні пройопи, свої "розенбляді" та кононенки. До того ж я багато чого не знав,а коли зрозумів з чим він зіштовхнувся...ну то таке. Порох не ідеал, але ти пишеш херню. Щоб показати,що йому довелось робити- це потребує окремої теми, багато буков,а теми мені твоя ЗЕлена гидота з модерів забороняє відкривати. Доречи.... Але ось "раємниця": я вільна особистість, яка має свою думку та може аналізувати, я українець, який в здоровому глузді завжди буде опозиціонером влади- такими ми зроблені. Але когда я побачив яку гидоту та ще в війну ви навибирали, то ще до виборів в листопаді 2019 я волав як скажений! Що ви йолопи робите?!!! Але це така карма у нашого "мудрого наріда", який навіть Сагайдачного 5 разів скидав з гетьманства,а потів скиглив та повертав. І ти частина цих йолопів.
Та то ти пропустив на попередній сторінці.... Офуївший ТС поставив закупку турецьких корветів у велику заслугу Зе, як "зміцнення нашої оборонозтатності".
І вісміював москітний флот та Богдану.

Коли я напхав прутнів за комір з фактами і посиланнями і про  Богдану, і про Вільху, і про Нептуна - набігла купа ботів і насрала швиденько 1-2 сторінки.
   
це за вашою логікою. Я вже неодноразово писав: найкраще було за Ющенка але такі гниди, як ти вибрали Януковича.
Тварюко, януковича вибрали Ющенко і Порошенко і їх припиздяні прибічники.. Янукович набрав у Львові і Києві порівняно з 2004 роком голоси, що дали йому перемогу.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Порох не ідеал... Щоб показати,що йому довелось робити- це потребує окремої теми, багато буков,а теми мені твоя ЗЕлена гидота з модерів забороняє відкривати.

Відкрити тему: "Петро не ідеал. Але ось що йому довелось робити. Багато буков." ?

я можу відкрити, напишеш?
   
що скажещ щодо педдрота серхуя який звинувачує Зе в пандемії?
В пандемії Зе може звинувачувати хіба Зе бот, щоб потім інший Зе бот почав волати.... Коротше...

А от те що Зе-команда зняла фінансування з купи напрямків (наука, освіта.... та по всьому бюджету пройшлися),
зібрали то все в ковідний фонд, і проголосували дозволити  скорочену процедуру тендера, тобто тендер що закінчується за годину після відкриття на прозоро з єдиною договорняковою пропозицією....
А потім половину того ковідного фонда спустили на дороги....

Але зебляді вважають що вже ніхто того не пам'ятає.
   
по ФУПу  знову видно шо петя заробив в двадцять разів  :gigi:
 порохоботи цікаві пішли
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Відкрити тему: "Петро не ідеал. Але ось що йому довелось робити. Багато буков." ?

я можу відкрити, напишеш?
-----------------------------------
 Чудово! Але давай завтра.  Я свяжусь с тобою , та коли будемо разом на ФУПі. Группенфюррер, я семертельно устал! B-)  B-)
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Педдроти ви тварі , побійтеся бога. Тобто у війні і в пандемії винуватий Зеленський. Якою ж падлюкою треба бути.
---------------------------------------------
 Ти хворий на всю голову.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

тю, Дрищара сам агітував за ЯНучару

це є брехня. Навіть майдан був аби не допустити Янучару до влади.

Але Мирослави вибрали ЗЕків :(
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

у війні і в пандемії винуватий Зеленський.

А що, і тут Порошенко винен?
   
В пандемії Зе може звинувачувати хіба Зе бот, щоб потім інший Зе бот почав волати.... Коротше...
Сергуй член свиноферми. Яка вважає що ніхто не пам'ятає кононенка і грановського.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія