Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нахожусь под впечатлением.

Re: Нахожусь под впечатлением.

Я исхожу из того , что Тесла был далеко не дурак. Он практически построил установку и только его смерть помешала ее запустить. 

Цей коментатор з кумедним голосом сказав, що Теслу збив автомобіль "на замовлення олігархів". Це нічого, що він помер від серцевого нападу в нью-йоркському готелі у віці під 90 років? (Факти викладаю по пам'яті, в деталях можу помилитись).

Дивився від вказаного вами часу, звісно не до кінця. Трошки смішно, але дуже нудно. Нецікавий гумор.
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

http://uapatents.com/5-78002-pristrijj-dlya-peredachi-elektroenergi-cherez-vilnijj-prostir.html



у меня слов нет
первый раз услышали об электромагнитной индукции? :)
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Я тоже ничего не понял :)
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Дивився від вказаного вами часу, звісно не до кінця. Трошки смішно, але дуже нудно. Нецікавий гумор.



ну то теперь ветку почитайте. может понравится.
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Які їбанати ці журналісти!!!!!!!!!А Маломуж,як він керував розвідкою?Цеж мракобісся...
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

первый раз услышали об электромагнитной индукции? :)


Вот опишите поподробнее, раз оказывается то уже боян, мне сейчас пора, завтра почитаю. С наступающим Новым Годом.
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

То есть каждый может повторить эксперимент - взять такую дудку, поднести к лампе - и лампа загорится?  ;o
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Вот опишите поподробнее, раз оказывается то уже боян, мне сейчас пора, завтра почитаю. С наступающим Новым Годом.
что и требовалось доказать: ничего не поняло :)
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

То есть каждый может повторить эксперимент - взять такую дудку, поднести к лампе - и лампа загорится?  ;o
не знаю, что там в передаче, но в патенте обсуждается усовершенствование антенн для передачи и приема электромагнитных волн. то есть, ничего необычного
насколько там все круто - сходу не скажу, а разбираться лень
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

ну то теперь ветку почитайте. может понравится.

Самі перечитуйте. В кіно був мужик з слуховим апаратом Ціолковського і лампочкою Ільїча. Невже ви тут спромоглися на щось цікавіше?
Хоча б краще той мужик виступав з циліндром і кроликом.
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

То есть каждый может повторить эксперимент - взять такую дудку, поднести к лампе - и лампа загорится?  ;o

Как раз свечение люминесцентных и неоновых ламп в руках на меня  впечатление не произвело. Я такие "фокусы" сам показывал возле передатчика.

На меня произвело впечатление отсутствие проводов к "дудке".

Останнє редагування: 13 січня 2016 22:33:12 від Южанин
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

слушай, катись в реал, в квартире чёто у тебя есть?

В смысле опохмелиться? Найду. Куда выслать?
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

То есть каждый может повторить эксперимент - взять такую дудку, поднести к лампе - и лампа загорится?  ;o
а патенті пишуть, шо до дудки треба ще й дротик мідний :)
   
Re: Нахожусь под впечатлением.
U2

Цитата: Южанин [ Відповісти в приват
[Ігнорувати]    cьогодні в 21:48 Ukraine Генрих Германович, cьогодні в 21:42      як кажуть кацапи, "мракобєсіє"    За это "мракобесие" другие страны предлагали реальные деньги и это "мракобесие" уже находится под охраной спец.служб.]

Но если ты все знаеш, чего кипишуеш?
   
Re: Нахожусь под впечатлением.



 B-)
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

За это "мракобесие" другие страны предлагали реальные деньги и это "мракобесие" уже находится под охраной спец.служб.
+===========================================================================================+
Мракобєсіє залишається мракобєсієм під будь-якими соусами. Як тільки починаєш допитувати цих "біоенергеників" стосовно цієї енергії, то зразу видно що то шахраї. Їх питаєш до якого типу взаємодій (сильне, слабе, електромагнітне чи гравітаційне) ця "біоенергія" належить, то тіко лайка чи повна дурня у відповідь. Питання про те, чим поміряти ОБ"ЄКТИВНО завжди викликає істерику.
Хоча факт зміни структури води під дією рук екстрасенса вимірював сам особисто.  Аналогічну дію дає високочастотне електромагнітне випромінення. Тобто,для мене зараз робоча гіпотеза - це вплив високочастотного електромагнітного випромінення на структуру кластерів води. А структура кластерів води дуже сильно впливає нашвидкість деяких хімічних та біохімічних реакцій.
Тобто, ефект наявний, треба вивчати науково. А ось це дуже багатьом не до вподоби...
   
Re: Нахожусь под впечатлением.
h2o

если бы что-то там было,то уже это бы выстрелило
но в реальности даже большая часть научных  публикаций - абстрактная  , не имеющая отношение к реальности фигня
даже у авторитетных ученых
про патенты  и говорит не стоит, какую только туфту не патентуют  :facepalm1:
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

За это "мракобесие" другие страны предлагали реальные деньги и это "мракобесие" уже находится под охраной спец.служб.
+==========================================================================================+
"Спецслужби" завжди були лідерами в розпилі державних грошей. Історія з "УФО-логією" наочний приклад цього.
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

"біоенергеників"

Пошла подмена понятий. С какой секунды посмотреть об "биоэнергетике"?

Я там видел только физику, пока для меня не понятную. Каким-то образом научились снимать заряд с энергетического поля Земли.
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Айфон 7 заряжают без проводов
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Айфон 7 заряжают без проводов
кпд кто-то измерял?
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Пошла подмена понятий. С какой секунды посмотреть об "биоэнергетике"?

Я там видел только физику, пока для меня не понятную. Каким-то образом научились снимать заряд с энергетического поля Земли.
+==============================================================================================+
Поверхня Землі та іоносфера заряджені. Але густина носіїв заряду настільки мізерна, що струм вимірюється наноамперами. Хмарки бігають теж заряджені, але сняти з них заряд ще не придумали.  Наявність електричного чи магнітного поля - це не халявне джерело енергії.
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

+===========================================================================================+
Мракобєсіє залишається мракобєсієм під будь-якими соусами. Як тільки починаєш допитувати цих "біоенергеників" стосовно цієї енергії, то зразу видно що то шахраї. Їх питаєш до якого типу взаємодій (сильне, слабе, електромагнітне чи гравітаційне) ця "біоенергія" належить, то тіко лайка чи повна дурня у відповідь. Питання про те, чим поміряти ОБ"ЄКТИВНО завжди викликає істерику.
Хоча факт зміни структури води під дією рук екстрасенса вимірював сам особисто.  Аналогічну дію дає високочастотне електромагнітне випромінення. Тобто,для мене зараз робоча гіпотеза - це вплив високочастотного електромагнітного випромінення на структуру кластерів води. А структура кластерів води дуже сильно впливає нашвидкість деяких хімічних та біохімічних реакцій.
Тобто, ефект наявний, треба вивчати науково. А ось це дуже багатьом не до вподоби...
То есть было зарегистрировано электромагнитное излучение. Вопрос - из рукава?
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

кпд кто-то измерял?

Если бы замерили. то кина б не было. Лампочка в руках - люминисцентная. Она светится в любом электромагнитном поле
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Я з одним винахідником років 12 тому зробив реальну машину для перетворення розсіяного тепла атмосфери в електричний струм.
(ідея його, конструкція моя). 2 тижні пристрій давав струм під навантаженням з нічого.
Пристрій простий - кидаєш в річку навіть зимою - отримуєш електрику. Бо 4 градуси тепла то 277 по Кельвіну.
Але що б довести до практичного втілення - потрібні лабораторії, матеріали - не в нашій країні.
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Цитувати
Патент України №78002

Подивився.  :facepalm1:
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Цитувати
Я з одним винахідником років 12 тому зробив реальну машину для перетворення розсіяного тепла атмосфери в електричний струм.
(ідея його, конструкція моя). 2 тижні пристрій давав струм під навантаженням з нічого.

Чому на Нобеля не подавали?  :S
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Хаха так це ж псевдо наукова програма для дебілів і тупих селюків де всякі біоенергетики, нумерологи, астрологи, різні беззубі винахідники експерти розказують різну ахінею для самих тупих. Ці програми створені для самих тупих як ви це дивитесь.
   
Re: Нахожусь под впечатлением.







http://www.novotech.kiev.ua

Останнє редагування: 14 січня 2016 01:28:56 від flexandr
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Я з одним винахідником років 12 тому зробив реальну машину для перетворення розсіяного тепла атмосфери в електричний струм.
(ідея його, конструкція моя). 2 тижні пристрій давав струм під навантаженням з нічого.
Пристрій простий - кидаєш в річку навіть зимою - отримуєш електрику. Бо 4 градуси тепла то 277 по Кельвіну.
Але що б довести до практичного втілення - потрібні лабораторії, матеріали - не в нашій країні.
:facepalm1:
Закон сохранения энергии ещё никто не отменял

Термоелектрические явления лет 200 назад были известны ;)

Что касается лаборатории и материалов, всегда можно подать на какой-нибудь грант в Европе или в Штатах.
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Бесплатний сир
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Я з одним винахідником років 12 тому зробив реальну машину для перетворення розсіяного тепла атмосфери в електричний струм.
(ідея його, конструкція моя). 2 тижні пристрій давав струм під навантаженням з нічого.
Пристрій простий - кидаєш в річку навіть зимою - отримуєш електрику. Бо 4 градуси тепла то 277 по Кельвіну.
Але що б довести до практичного втілення - потрібні лабораторії, матеріали - не в нашій країні.
"під навантаженням з нічого" :lol:  пацталом.
МРАКО-БЕ-СИ-Е
балбес во мраке
Ты ж сказал "розсіяного тепла атмосфери". И, тут, на тебе - "з нічого".
Ты определись, однако.

Останнє редагування: 14 січня 2016 06:42:08 від Leshik
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Хаха так це ж псевдо наукова програма для дебілів і тупих селюків де всякі біоенергетики, нумерологи, астрологи, різні беззубі винахідники експерти розказують різну ахінею для самих тупих. Ці програми створені для самих тупих як ви це дивитесь.
Это канал латентного сепаратюги Пинчука.  Эта программа работает на РосТВ.  Дает им материальчик для того чтобы поржать с Украины. Именно в этой программе рассказали, что наши предки выкопали черное море,- рунэт до сих пор над нами смеется  и рассказывает как нас тупых зомбирует наше ТВ. Тупые действительно находятся.  ТС (дрыще-педриловский пулеметчик) - яркий пример интеллекта педриловского электората, даже выносит такие темы для серьезного обсуждения  :facepalm:  :lol:
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Посмотрел то, что с 26:41 нахожусь в легком шоке.

tpdLvnhAnTM

Неонові газорозрядні і люмінесцентні лампи (точніше, газ в них всередині) запалюються без дротів в присутності будь-якого змінного електромагнітного поля, навіть не дуже потужного.
Абсолютно нічого нового в тому нема. Що відео - г!мно - можна сказати з перших же секунд по надривному тону диктора.
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Але що б довести до практичного втілення - потрібні лабораторії, матеріали - не в нашій країні.

Думаю, малося на увазі не так "лабораторії", як "бабло".
   
Re: Нахожусь под впечатлением.

Найбільше, що мене здивувало у цьому ролику - активна участь Маломужа.
Я знав, що в українській політиці під'їдаються малограмотні неуки, але не думав що там є ще й круглі дебіли. :fool:
Пропоную цю гілку об'єднати з кількома десятками гілок, де прославляють електромобілі. :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія