Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Оксана Марченко, Шарий, Вакарчук, Kalush, Медведчук, 1+1, Порошенко: #@)₴?$0 з Майклом Щуром #21

Майкл  тролить петюню ліпєцькаво,  а порохобот  це  запостив. Йопт! Я  в  шокє.
   
Це що в секті просвітлення почалось?

Цитата з ролику:
Петро патріотично сцяв всім у очі...
   
Петро патріотично сцяв всім у очі...
фіма  ліпездцька  мусить зацінити  :gigi:
   
Майкл  тролить петюню ліпєцькаво,  а порохобот  це  запостив. Йопт! Я  в  шокє.
майкл троллить всіх! а зьєлєбобікам знов порох муляє!  :gigi:
   
Пожалуй единственный более менее незаангажованный.Ес ть конечно кусочкм кала,как у всех,ведь нет предела соверншенству (с),но к нему всегда испытвал море позитива,не зависимо от его отношения к По или Зе или к кому угодно.Вот такие люди и есть провидныкамы мовы и украинской культуры.Тоесть это именно тот контент,который будет смотреть русскоязычный (если он не ватник конечно) и это тот контент,который научит его мове и подтолкнет к ее изучению.
   
Пожалуй единственный более менее незаангажованный.Ес ть конечно кусочкм кала,как у всех,ведь нет предела соверншенству (с),но к нему всегда испытвал море позитива,не зависимо от его отношения к По или Зе или к кому угодно.Вот такие люди и есть провидныкамы мовы и украинской культуры.Тоесть это именно тот контент,который будет смотреть русскоязычный (если он не ватник конечно) и это тот контент,который научит его мове и подтолкнет к ее изучению.

Тобі не допомогло. Звідки у тебе версія, що допомагає комусь іншому?
   
а все - зникло відео! Щойно хотів нарешті глянуть. А нєту
   
Майкл  тролить петюню ліпєцькаво,  а порохобот  це  запостив. Йопт! Я  в  шокє.

Прімі валєрьяночкі: не всі ж такі йопнуті сектанти як ти  :pooh_lol:
   
Дякую. А ютуб видалив ((
а сьогодні вже відновив ))
   
О, щур нарешті заговорив літературною мовою і позбувся галиЧького діалекту. (tu)
   
где он этих копченых барышень находит ?)
на фоне которых он как белый человек  ))
   
Майкл  тролить петюню ліпєцькаво,  а порохобот  це  запостив. Йопт! Я  в  шокє.
Ну не всі ж зелені дегенерати, для яких кожен поганий зирк у бік їхнього відеоролікового Бога - страшна єресь.
   
О, щур нарешті заговорив літературною мовою і позбувся галиЧького діалекту. (tu)

Ну, в нього ніколи і не було того діалекту. Просто він його використовував для створення певного образу ;))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія