Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шлюха виїжжає . (18+) :lol:

Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Хоча, хоч на 10 хвилин кадра та вовчик перестали бути тут  нічим.
от бачиш, все-таки щось позитивне ти для себе віднайшла  в цій дискусіі :kez_04:
і мені це приємно - може то єдина радість в твоєму житті..
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

та з нею потім розберемось, зараз тебе треба захистити  :friends:
Асті сама спроможна себе захистити.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

В тебе була сімя, твоя дитина мала сімю, чоловік був ... Ти це все похерила, і замала собі нового , хто тобі дохтур то?
Ти не вберегла свою сімю і сімю своїх рідних і близьких ... думаєш з новим буде все гаразд і з новою сурогатною сімєю ? ха..ха ... :-)
Деморежим ще не завершила для нового оленя ? чи ще граєш роль люблячої дружини ?
Чи у вс чисто потрахатись ?


Асті в загальному мені пох що там в тебе і як в тебе своя голова на плечах, але я подібні явища не толерував і толерувати не буду ...
як що ти на знаєш як і що у мене було, якого ти тут про мене щось пишеш?
Що не так з тобою? Що не так в житті ?
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

для чоловіка може і так але порядна жінка не зможе таке собі дозволити.
і якщо чоловік одружиться саме з такою, то ніяких проблем не матиме -
ні моральних, ні документальних.

розумію, щодо порядних дівчат , шкода , -  але зараз створили такі умови для чоловіків що піти в захс це тре взагалі мізків не мати.
Реально для чоловіка нічого там нема, ні гарантій вірності , ні чого. А тільки фінансові ризики як на майно так і аліменти і т.д.
Тільки курва собі вирішить , може забрати собі все і житло і дітей і гроші.
Бачив наївних чоловіків які ніби дітям залишали свої квартири а курви потім там поселяли своїх нових оленів...
Ото весело , ти залишив квартиру, платиш аліменти дитині а в твоїй квартирі в сусідні від твоєї дитини кімнаті  якийсь вася пялить ту курву

   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

ніхера не норм.
Якщо ти про мене то мене не питали чи я згоден, я як останній олень боровся до останнього. За свою  сімю за дитину. Але курва вирішила по другому.
Молодий ще був недосвідчений не орієнтувався в ситуації щоб розпізнати шалаву яка і в куй не ставить ні свої обіцянки ні сімю нічого ...

А як ти ж дитиною від першого шлюбу спілкуєшся? Чи колишня настроює проти тебе?
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

В тебе була сімя, твоя дитина мала сімю, чоловік був ... Ти це все похерила, і замала собі нового , хто тобі дохтур то?
Ти не вберегла свою сімю і сімю своїх рідних і близьких ... думаєш з новим буде все гаразд і з новою сурогатною сімєю ? ха..ха ... :-)
Деморежим ще не завершила для нового оленя ? чи ще граєш роль люблячої дружини ?
Чи у вс чисто потрахатись ?
з того що Асті рознервувалась і агресивно реагує на ваші з Вовчиком дописи,
та ще й в запалі мене намагається вкусити,  можна зробити висновок що ви потрапили в точку. :umnik2:

я подібні явища не толерував і толерувати не буду ...
(tu)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

як що ти на знаєш як і що у мене було, якого ти тут про мене щось пишеш?
Що не так з тобою? Що не так в житті ?

Якщо ти сама похерила свою сімю забила на чоловіка і дітей то хто тобі дохтур ?  йди собі ... 
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Якщо ти сама похерила свою сімю забила на чоловіка і дітей то хто тобі дохтур ?  йди собі ... 
та ні) йдеш саме ти.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

А як ти ж дитиною від першого шлюбу спілкуєшся? Чи колишня настроює проти тебе?

вже не настроює давненько , спілкуюсь звичайно, причому досить регулярно вона вже доросла майже 15 років
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

та ні) йдеш саме ти.

от якраз туди куди маєш на увазі  пішла ти  :-) і на то заслуговуєш а не на сімю ...
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Асті сама спроможна себе захистити.
наразі вона спроможна лише поригати брудом.
це зовсім не схоже на самозахист, скоріше на істерику.
вивляється що вона не здатна гідно тримати виклики
адже звикла тільки нападати в гурті на інших
а пристойно захищатись ми повинні її навчити, в житті пригодиться. :drinks:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Охеріли всякі шкури :-)
зруйнували свої сімї і хочуть щоб толерували їх і вчинки ..   :lol:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

як що ти на знаєш як і що у мене було, якого ти тут про мене щось пишеш?
якщо була тут ціла гілка з цього приводу то старожили добре знають твою ситуацію.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

от якраз туди куди маєш на увазі  пішла ти  :-) і на то заслуговуєш а не на сімю ...
ти вигадав про мене історію і вважаєш себе нормальним? Ні, пішов ти. І здається от от підеш другий раз, тому тебе і накриває.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

розумію, щодо порядних дівчат , шкода , -  але зараз створили такі умови для чоловіків що піти в захс це тре взагалі мізків не мати.
Реально для чоловіка нічого там нема, ні гарантій вірності , ні чого. А тільки фінансові ризики як на майно так і аліменти і т.д.
Тільки курва собі вирішить , може забрати собі все і житло і дітей і гроші.
Бачив наївних чоловіків які ніби дітям залишали свої квартири а курви потім там поселяли своїх нових оленів...
Ото весело , ти залишив квартиру, платиш аліменти дитині а в твоїй квартирі в сусідні від твоєї дитини кімнаті  якийсь вася пялить ту курву
так, картинка невесела для чоловіка якого зрадили...
але якщо там залишилась його дитина то він повинен змиритися..
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

ти вигадав про мене історію і вважаєш себе нормальним? Ні, пішов ти. І здається от от підеш другий раз, тому тебе і накриває.

Він записався до школи снайперів, тому скоріше пристрелить дружину з коханцем, чим піде :))))
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Він записався до школи снайперів, тому скоріше пристрелить дружину з коханцем, чим піде :))))
розумієш, виховання та принципи не дозволять мені у відповідь на безпідставну хвору маячну, розповісти особисту інформацію про люкса.
А те що тут навигадувала компашка ніяк не змінить їх життя на краще. Чи шкода мені люкса ? Ні. Він мені ніхто.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

розумієш, виховання та принципи не дозволять мені у відповідь на безпідставну хвору маячну, розповісти особисту інформацію про люкса.
А те що тут навигадувала компашка ніяк не змінить їх життя на краще. Чи шкода мені люкса ? Ні. Він мені ніхто.

Та випив він трохи.
На свято. Довірливий.
А ключнику спиzдіти як два пальці.
Завтра потре , те що написав
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Та випив він трохи.
На свято. Довірливий.
А ключнику спиzдіти як два пальці.
Завтра потре , те що написав
та мені пофіг. Нехай не тре, його ж дурість, не моя.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

та мені пофіг. Нехай не тре, його ж дурість, не моя.
тут і твоєї достатньо :gigi:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:



 Не вперше і не в останнє "високоморальне" бабо цькує "нітакую".
 Тьху.
 Асті, забий.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:


Не вперше і не в останнє "високоморальне" бабо цькує "нітакую".
 Тьху.
 Асті, забий.
та я так періодично просто дивуюся, а зазвичай ігнорую. Це ж що в голові у людей, що б сидіти там у себе вдома і вигадувати про мене історії. Я не можу уявити тих тарганів в голові.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

  Што тут ?

Полувумноє сущіство "лубрикант"  розказує за мораль ?  :laugh:

Гг..
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

я щось пропустив?  :S
мася, що ти взагалі робив у цьому срачеві? Навіщо це тобі було? Якщо ти хотів тут когось захистити чи виправдати? то ти робив це дуже в*яло - прямо на пів шостого. Краще б ти в це не втручався. А якщо вже і втрутився, то треба було робити це з достоїнством Мужчини. Тим БІЛЬШЕ в День Св. Валентина.



================

Щоб тричі не вставати...

Цей срачь сьогоднішній нехай залишиться на совісті тих далбайобів, що переступили через всі червоні лінії і на рівному місці за ні за що обісрали жінку, яка їм точно без спідниці борщ не перебредала, а тому у них взагалі не було жодних підстав полоскати своїми брудними язиками її приватне життя, яким би воно не було. І робили це ті, на яких самих клейма немає де поставити. І ці шлюхи мужського полу (саме полу, а не статі, бо це саме їхній рівень), будуть розказувати нам про мораль...
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Це ж що в голові у людей, що б сидіти там у себе вдома і вигадувати про мене історії.
Вовчик писав що тут була ціла гілка про твоє особисте життя,
ти в ній писала щось про себе?
та і в гілці про 45 ти нещодавно розповідала подробиці,
і про сина, і про чоловіків своїх.
тому не дивно що комусь захотілось те згадати і обговорити.
і треба бути готовою що не всі будуть тебе захвалювати,
можуть і покритикувати.. навіть обізвати "Фрекен цицьок йок", а то і послати  :gigi:
"це інтернет, дєтка"(ц) ти звикла що тебе облизують а тут увірвалось... буває...
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Вовчик писав що тут була ціла гілка про твоє особисте життя,
ти в ній писала щось про себе?
та і в гілці про 45 ти нещодавно розповідала подробиці,
і про сина, і про чоловіків своїх.
тому не дивно що комусь захотілось те згадати і обговорити.
і треба бути готовою що не всі будуть тебе захвалювати,
можуть і покритикувати.. навіть обізвати "Фрекен цицьок йок", а то і послати  :gigi:
"це інтернет, дєтка"(ц) ти звикла що тебе облизують а тут увірвалось... буває...
ну і де та гілка?
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

ну і де та гілка?
то Вовчик знає, я тут недавно почала тусуватись.
може неправду написав? але Асті не заперечила того.
лише брудом плювалась а по суті нічого написати не змогла.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

ну і де та гілка?
немає ніякої гілки. Є гілка Поліщука з його ж вигадками, що я розійшлася з чоловіком.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

немає ніякої гілки. Є гілка Поліщука з його ж вигадками, що я розійшлася з чоловіком.
чому ж з вигадками? ти сама про це тут писала не раз,
навіть після закидів хорвата призналась що нинішній співмешканець з тобою не взяв шлюб,
але обіцяв це зробити пізніше. ну так у тебе склалася доля. не розумію істерик з цього приводу.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Асти бросила мужа, разрушила семью .. натворила много горя ради секса с мачоменом каким то с этого форума
какім-то
увачько стопудово  :weep:  :lol:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

ти там теж бухнув?
Я ж чітко написала про виділене. Там мова йшла про чоловіків та відносини серйозні під час незакінчених попередніх (старі дріжжі). Мені то все одно що ви там будете робити, але це ж ви тут страждаєте у розборках з колишніми. Я свої відносини тихо та достойно завжди закінчувала. І на форумах не плакала.
от не тре пи3діти, еге?
Мова йшла про жахання клієнток блохєрами-атнашатєлями, і ти заявила не більше не менше, шо "Відносини будувати не можна, а секс можна, навіть треба.".
Відносини з блохерами, це значить, гут.
Тьху, бліа.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

от не тре пи3діти, еге?
Мова йшла про жахання клієнток блохєрами-атнашатєлями, і ти заявила не більше не менше, шо "Відносини будувати не можна, а секс можна, навіть треба.".
Відносини з блохерами, це значить, гут.
Тьху, бліа.
от віриш, начхати, розгрібай своїх тарганів сам.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

от віриш, начхати, розгрібай своїх тарганів сам.
блін, спочатку Топа затарахтів і здрис, тепер асті умила руки і втекла.
Скучьна.  :(


І шо характерно, жоден з них не сказав ну хоча б елементарне "да, бліа, жахать клієнток блохєрами таки непрофесійно".
Ан нє. Фуй діждешся навіть такої елементарщини. Тьху.
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Я не сприймаю за норму і жінок за норомальних тих хто херить свою власну сімю, і сімю своїх дітей надогоду хотелкам чи своїм тараканам в голові чи інший куй на горизонті замаячив чи більші гроші ... 
Це в незалежності від того чи це Асті чи будь хто інший. 
давай логично рассуждать
Миллионы семей рушатся.
Допустим что половина  из них рушится потому что мужик загулял. Он создает новую семью. И все там прекрасно и они все уважаемые члены общества. Ну кроме одного..  Его новая жена шмара.она и свою прежнюю семью разрушила или если у нее семьи не было то разрушила чужую.

Короче примерно половина человечества шмары....
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Короче примерно половина человечества шмары....
Тоді друга половина, шо - лошари?
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

  Ролік, тематично близький до старттопіка.
  Падніматєлю гілочок курить обов'язково.

 https://www.youtube.com/watch?v=NwokjFALs80

вперше таке бачу. Зазвичай в ютубі повно якихось жіночок, що розповідають своїй аудиторії (жінкам) те, що вони хочуть почути
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

Тоді друга половина, шо - лошари?
не знаю... Я вообще такими категориями не мыслю
Берегиня шмара
Тьху
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

вперше таке бачу. Зазвичай в ютубі повно якихось жіночок, що розповідають своїй аудиторії (жінкам) те, що вони хочуть почути
Цирк не в тому, який предмет бесіди.
 Весь цимес у відмові брехні самому собі, усвідомлення власного ЧСВ.
 Недаремно Ельфа так тіліпає - реально заділо за поле непахане.

 Якщо тема чіпляє, то, можливо, спочатку слід порозбиратися, як влаштована власна психіка.
 Рівнів сприйняття(і опису) таки багато, і починать тре з таких, що відповідні Вашому внутрішньому стану. ;)
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

какім-то
увачько стопудово  :weep:  :lol:
та ні, той досі страждає на СУПі, тягає там якісь фотки жіночки
в білих колготках, короткій спідничці і з випную дупою,
і стверджує що то Асті, начебто вона викладала це фото тут.
щось мало віриться щоб заміжня жінка таке вчудила на форумі :nea:
   
Re: Шлюха виїжжає . (18+)  :lol:

.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія