Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А тим часом посол Ізраїлю в Україні :(

Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

та воно насправді і посла, і "патрійотів" не сильно турбує, щоб ще і судитись

це ж усе від безвиході

через відсутність актуальних успіхів і перспективних планів.
як собачі яйця. про них собака згадує, коли робити нічого. Так і з Бандерою.

для посла то зайва можливість підняти авторитет Ізраілю. Нагадати, що у світі ще є такі як Бандера і його послідовники.

для "патріотів" було б щось краще ніж Бандера, то можна було б попробувати, але немає. Або Бандера або Щорс. 

тренд такий що Щорс не в фаворі, тому вибору і немає. Тільки Бандера.

правда, це все більше віддаляє Україну від цивілізації. Але на загальному фоні воно і не найбільш страшне.
Он сьогодні шкандальчик. Австрійський інститут гуманітарних наук шукав консультанта із України.  Знайшли Олену Семеняку із нацкорпуса. Дали зп 2 тис ойро, замовили роботу.

але добрі люди прислали фото Олени.



кажуть, вчора прислали а сьогодні уже і фото самої Олени із сайту прибрали. Швидко рефлексонули австріяки. Наступного разу десять разів подумають при згадці про Україну.

Останнє редагування: 11 січня 2021 14:40:24 від OldBoy
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

гузно бабахнуло  :laugh:
міг би тобі поспівчувати, але ні!  :fuck:
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

відразу, як флегматичні космополіти зможуть
описати причину позову

наклеп не підійде?
   
наклеп не підійде?

наскільки я ознайомлений з юриспруденцією то ні, не підійде
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

наскільки я ознайомлений з юриспруденцією то ні, не підійде


ну на ніт і суда ніт
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

пффффф, подумаєш
у нас тут от на наших очах зрікаються тих комуністів, які колись зрікались своїх батьків не комуністів

це уже циклічний процес, можна сказати генетичний код

Це Ви так про українців? Та Ви вже на статтю наговорили. Щодо расизму. І хто тоді нацист? Ви- нацист. Щодо українців, генетичний код яких Вас не влаштовує. Цікаво, чому. За Вашою ж легендою, у Вас мати- українка. Збрехали ?
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

міг би тобі поспівчувати, але ні!  :fuck:


коли ж ви повиздихаєте, підстилки нацистські  :-B
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Це Ви так про українців? Та Ви вже на статтю наговорили. Щодо расизму. І хто тоді нацист? Ви- нацист. Щодо українців, генетичний код яких Вас не влаштовує. Цікаво, чому. За Вашою ж легендою, у Вас мати- українка. Збрехали ?


чувак, ти ж доводив що фраза Донцова про шлях до розквіту нації лежить через знищення інших націй, ні трохи не нацизм

а тепер доводиш, що фраза про національну традицію відрікатись від власних батьків це расизм

ти наркоман?  :laugh:
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

і що?
це про село Дейр-Ясін, я так розумію

є підстави говорити про окремий акт злочину проти людяності, немає підстав говорити про політику нацизму по відношенню до палестинців
подальші події тобі ні про що не говорять? Чи кожна з них це теж "окремий акт злочину проти людяності"?
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

та воно насправді і посла, і "патрійотів" не сильно турбує, щоб ще і судитись

це ж усе від безвиході

через відсутність актуальних успіхів і перспективних планів.
як собачі яйця. про них собака згадує, коли робити нічого. Так і з Бандерою.

для посла то зайва можливість підняти авторитет Ізраілю. Нагадати, що у світі ще є такі як Бандера і його послідовники.

для "патріотів" було б щось краще ніж Бандера, то можна було б попробувати, але немає. Або Бандера або Щорс. 

тренд такий що Щорс не в фаворі, тому вибору і немає. Тільки Бандера.

правда, це все більше віддаляє Україну від цивілізації. Але на загальному фоні воно і не найбільш страшне.
Он сьогодні шкандальчик. Австрійський інститут гуманітарних наук шукав консультанта із України.  Знайшли Олену Семеняку із нацкорпуса. Дали зп 2 тис ойро, замовили роботу.

але добрі люди прислали фото Олени.

Показати зображення...Показати зображення...
кажуть, вчора прислали а сьогодні уже і фото самої Олени із сайту прибрали. Швидко рефлексонули австріяки. Наступного разу десять разів подумають при згадці про Україну.

Дивна логіка. То ми за їх земляка Адольфа Алоїзовича  маємо забанити. Причому всю країну. А ми ж якось спілкуємось
 
   
ну на ніт і суда ніт

ну от, але схильність до дурних питань і деяких космополітів непереборна, патріоти їм муляють
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Це Ви так про українців? Та Ви вже на статтю наговорили. Щодо расизму. І хто тоді нацист? Ви- нацист.
і расист
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Дивна логіка. То ми за їх земляка Адольфа Алоїзовича  маємо забанити. Причому всю країну. А ми ж якось спілкуємось


дивна логіка
вони від Адольфа давно відріклись і є взірцем демократії та толерантності. Відрічуться і від України при таких тенденціях, як від чуми.
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Олдбою, іди ти зі своїм Щорсом  https://natribu.org/ua/
Сьодніти ще там не був  :laugh:
а за "підстилку нацистстьку"  :dopovid: 

Останнє редагування: 11 січня 2021 14:56:16 від magistr
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

ну от, але схильність до дурних питань і деяких космополітів непереборна, патріоти їм муляють


то треба краще в юриспруденції розбиратись, щоб відділити дурні питання від дурних відповідей  8-)
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Олдбою, іди ти зі своїм Щорсом  https://natribu.org/ua/


ти уже там зі своїм Бандерою  :laugh:
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

подальші події тобі ні про що не говорять? Чи кожна з них це теж "окремий акт злочину проти людяності"?


яка кожна? поменше загадок

По данным ЦСБИ, опубликованным 31 декабря 2018 года, общая численность населения Израиля (не включая иностранных рабочих и нелегальных иммигрантов) составляла 8 млн 972 тыс. человек. Из них:

6 млн 668 тыс. (74,0 %) — евреи;
1 млн 878 тыс. (20,9 %) — арабы (включая друзов, черкесов);
426 тыс. (4,8 %) — другие национальные меньшинства (арамеи, самаритяне, армяне, копты и др.), а также жители, не подпадающие под определение еврейства Государством Израиль.
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

яка кожна?
систематичне вбивство палестинців за національною ознакою
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

чувак, ти ж доводив що фраза Донцова про шлях до розквіту нації лежить через знищення інших націй, ні трохи не нацизм

а тепер доводиш, що фраза про національну традицію відрікатись від власних батьків це расизм

ти наркоман?  :laugh:

1. фраза була не такою. Це Ви вже занадто гіперболізували. Шляхи до розквіту націй можуть бути різними. Але таке буває. Донцов критикував ті течії українського націоналізму, які були під впливом Драгоманова, який засуджував агресію, фанатизм, догматизм тощо. Донцов доводив, що інтенція до експансії є нормою для будь-якого націоналізму, який є вже досить міцним для того. Це доведення , що "двічі по два є 4" завжди, а не тоді, коли це вписується в теоретичні схеми Драгоманова

2. звісно, фраза, що (в українців або в якогось іншого народу) "національна традиція відрікатись від власних батьків УЖЕ є В ГЕНАХ" є расизмом. Причому досить печерним, біологічним. Це теж як "двічі по два є чотири" незалежно від того, хто каже та кому вигідно

3. Тому я й багато разів казав Вам- якби від мене це залежало, я б Вас посадив. Бо точно знаю, ким Ви є

4. Я Вам - не "чувак"

5. Незалежно від того, хто з нас є наркоманом ( мені релігія навіть алгокоголь і тютюн забороняє, не те, що наркотики ), психом тут є "відомий в Полтаві психіатр"
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

армія крайова хіба влаштовувала погроми як орли Шухевича або петлюрівці?

у листопаді 1918 року поляки винищили у Львові кілька сот, як мінімум, євреїв.
Припускаю виключно за те, що були нейтральними в україно-польському конфлікті
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

систематичне вбивство палестинців за національною ознакою


це не більше ніж твоя брехня  :laugh:
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

армія крайова хіба влаштовувала погроми як орли Шухевича або петлюрівці?
у листопаді 1918 року поляки винищили у Львові кілька сот, як мінімум, євреїв.
Припускаю виключно за те, що були нейтральними в україно-польському конфлікті


може бути
не треба і пацифікацію забувати

цілком доречно було би послу поставити ці питання

правда, це ніяк би не змінило оцінку власне Бандери і бандерівців
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

це не більше ніж твоя брехня  :laugh:
United Nations General Assembly Resolution 3379, adopted on 10 November 1975 by a vote of 72 to 35 (with 32 abstentions), "determine[d] that Zionism is a form of racism and racial discrimination".
   
то треба краще в юриспруденції розбиратись, щоб відділити дурні питання від дурних відповідей  8-)

 :lol: та так, слушно
відразу видно, що той хто питання задає - розбирається
просто любить екзаменатора зображувати
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

1. фраза була не такою. Це Ви вже занадто гіперболізували. Шляхи до розквіту націй можуть бути різними. Але таке буває. Донцов критикував ті течії українського націоналізму, які були під впливом Драгоманова, який засуджував агресію, фанатизм, догматизм тощо. Донцов доводив, що інтенція до експансії є нормою для будь-якого націоналізму, який є вже досить міцним для того. Це доведення , що "двічі по два є 4" завжди, а не тоді, коли це вписується в теоретичні схеми Драгоманова

2. звісно, фраза, що (в українців або в якогось іншого народу) "національна традиція відрікатись від власних батьків УЖЕ є В ГЕНАХ" є расизмом. Причому досить печерним, біологічним. Це теж як "двічі по два є чотири" незалежно від того, хто каже та кому вигідно

3. Тому я й багато разів казав Вам- якби від мене це залежало, я б Вас посадив. Бо точно знаю, ким Ви є

4. Я Вам - не "чувак"

5. Незалежно від того, хто з нас є наркоманом ( мені релігія навіть алгокоголь і тютюн забороняє, не те, що наркотики ), психом тут є "відомий в Полтаві психіатр"


після того шо ти мені молов, ти повинен дякувати, що я тебе просто накуй не посилаю і при зустрічі підсрачників не надаю

гундить хер зна що, а потім на наступний день наче зовсім не встрався себе поводить

от уже ж  :facepalm1: 
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

і расист
якщо під нацизмом розуміти те, що звичайно розуміють люди в світі, то це поняття, як правило, тотожне або дуже близьке до націонал-соціалізму Гітлера, складовою частиною якого є расизм ( ствердження вищості так званої "арійської" раси та намагання облаштувати світ за зразком піраміди, на верхівці якої мають стояти представники цієї вищої раси... за допомогою не гуманних засобів, в тому числі  через війни та винищення преставників інших рас)

   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

якщо під нацизмом розуміти те, що звичайно розуміють люди в світі, то це поняття, як правило, тотожне або дуже близьке до націонал-соціалізму Гітлера, складовою частиною якого є расизм
в мене більш строга таксономія
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

в мене більш строга таксономія
поділиться...
Я так розумію, Ви хочете сказати, що расизм існував до нацизму, тому не може бути в загальному разі його складовою частиною

Проясніть
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

United Nations General Assembly Resolution 3379, adopted on 10 November 1975 by a vote of 72 to 35 (with 32 abstentions), "determine[d] that Zionism is a form of racism and racial discrimination".


дик само собою
тупо заперечувати очевидне

а що, в Ізраілі сіонізм офіційна ідеологія?
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

після того шо ти мені молов, ти повинен дякувати, що я тебе просто накуй не посилаю і при зустрічі підсрачників не надаю

гундить хер зна що, а потім на наступний день наче зовсім не встрався себе поводить

от уже ж  :facepalm1: 
Зовсім єпанувся, сердешний?

   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

United Nations General Assembly Resolution 3379, adopted on 10 November 1975 by a vote of 72 to 35 (with 32 abstentions), "determine[d] that Zionism is a form of racism and racial discrimination".

Ну, це ще те питання, чи може істина вирішуватись голосуванням в ООН...  Голосуванням 72 до 35 за 32 таких, що утримались

І що саме розуміти під сіонізмом? Жаботинський був сіоністом? Був. Він, особисто він - був расистом? Ніколи про це не чув
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Зовсім єпанувся, сердешний?
Вже давно!  :laugh:
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

поділиться...
Я так розумію, Ви хочете сказати, що расизм існував до нацизму, тому не може бути в загальному разі його складовою частиною

Проясніть
нацизм вищість нації, расизм вищість раси, раси складаються з багатьох націй
   
нацизм вищість нації, расизм вищість раси, раси складаються з багатьох націй

сумнівно, що нацисти мали настільки вузьке трактування терміну "раса"
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

дик само собою
тупо заперечувати очевидне

а що, в Ізраілі сіонізм офіційна ідеологія?
http://il4u.org.il/blog/about-israel/history/sionizm
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

нацизм вищість нації, расизм вищість раси, раси складаються з багатьох націй

Складатись то вони складаються, але на практиці це приводить до того ( принаймні, у випадку з Гітлером), що в середині однієї "раси" виникає "нація-гегемон", яка претендує об'єднати всі нації однієї раси під собою
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

сумнівно, що нацисти мали настільки вузьке трактування терміну "раса"
це їх проблеми
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

І таким чином раса та нація стають тотожними поняттями. Расизм тут лише привид до експансії однієї нації
   
це їх проблеми

та ні, це їх мова і відповідно їх смисли
а проблеми довільного трактування твої
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія