Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А тим часом посол Ізраїлю в Україні :(

Стелли в УПА ніяк "не могло бути"

Ну-с, отчего-же - никак не могло быть? Вполне могло, ага, но не случилось, не было отой "дочки рабина из Болехова" в УПА. Ибо, скорее всего, такого человека вообще не существовало. "Поручик Киже", ага. Вот и весь сказ.  :tease:
   
Соромлюсь спитати, а на якому боці воювали євреї, які вбивали британців на Близькому Сході під час другої світової війни? Британія тоді мала мандат на управління цими територіями від Ліги Націй після першої світової.
   
Дык... Не нать стесняться, еге ж. Осьо-сьо его Твиттер

https://mobile.twitter.com/ambassadorlion

там, мабуть, и спросить можно.

UPD Даже конкретнее, вот той твит




Останнє редагування: 8 січня 2021 09:04:29 від Донбасянин в экзиле
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

UPD Даже конкретнее
Israeli ambassador tells Ukrainians their national heroes were ‘horror for Jews’ https://www.timesofisrael.com/israeli-ambassador-tells-ukrainians-their-national-heroes-were-horror-for-jews/ 7 December 2018
   
Israeli ambassador tells Ukrainians their national heroes were ‘horror for Jews’ https://www.timesofisrael.com/israeli-ambassador-tells-ukrainians-their-national-heroes-were-horror-for-jews/ 7 December 2018

Тю... Так амбассадор последователен, ишшо в "осьмнадцатом годе" вещал про хоррор для евреев. И чё-та никаких вопросов тогда не возникало.
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Тю... Так амбассадор последователен, ишшо в "осьмнадцатом годе" вещал про хоррор для евреев. И чё-та никаких вопросов тогда не возникало.
у кого?
   
у кого?

А, не, соврамши мы, просю пардону. Оказывается, были дипломатические разборки год назад, еге ж.


Посол України вслід за Миротворцем вказав послу Ізраїля не повчати українців, як їм вшановувати борців за незалежність України

“9 січня Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко у ході зустрічі в МЗС Ізраїлю довів до ізраїльської сторони позицію щодо контрпродуктивності публічної дискусії, яка проводиться послом Ізраїлю в Україні Джоелєм Ліоном, щодо внутрішніх питань української політики, зокрема, в контексті спільної заяви послів Ізраїлю та Республіки Польща в Україні від 2 січня 2020 року”
(с)

Но, как видно, урок не усвоен. Резюм таков "повторение - мать учения".
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Дык... Не нать стесняться, еге ж. Осьо-сьо его Твиттер

https://mobile.twitter.com/ambassadorlion

там, мабуть, и спросить можно.

UPD Даже конкретнее, вот той твит

https://twitter.com/view/status/1345452214538665986

  то чому цей, твій, Лайон став не на захист в'язнів нацистського концтабору та гестапівської в'язниці в цьому таборі, а навпаки - став на захист гестапівців?

   він що, сам нацист і впізнав своїх?

   до речі, на пікетуванні була озвучена вимога до Ізраілю визнати Голодомор - Геноцидом,  чому і тут цей, твій, Лайон не помітив цієї вимоги, написаної пікетувальниками на дорозі перед амбасадою?

   він що, в організаторах Голодомору також впізнав своїх і тому їх підтримує?
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Ну-с, отчего-же - никак не могло быть? Вполне могло, ага, но не случилось, не было отой "дочки рабина из Болехова" в УПА. Ибо, скорее всего, такого человека вообще не существовало. "Поручик Киже", ага. Вот и весь сказ.  :tease:

  ну якщо твої "лайони" за один день встигають перебрехати ті події, котрі відбуваються у всіх на очах, то що ж вони напишуть про те саме через 70 років...
   
Цей, твiй (с)

Гальо, парниша, ты в глаза долбишься, что-ли? С хрена ли он "мiй"? Он скорее "твiй", живет с тобой в одной стране. Это раз.

И два. Ты хучь уписяйси, но отая Стелла Кренцбах - персонаж выдуманный и её "авторы" - тривиальные 3,14здуны, которые не понимают, что, подсовывая в один ряд с реальными евреями в рядах УПА "фейковую" Стеллу, они подставляют их тоже под подозрение в фейковости. 

И три. Вот это очень заинтересовало, ага.

став на захист гестапівців

Так где саме израильский посол защищает гестаповцев? Ну-кася, любопытно.
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Цей, твiй (с)

Гальо, парниша, ты в глаза долбишься, что-ли? С хрена ли он "мiй"? Он скорее "твiй", живет с тобой в одной стране. Это раз.

И два. Ты хучь уписяйси, но отая Стелла Кренцбах - персонаж выдуманный и её "авторы" - тривиальные 3,14здуны, которые не понимают, что, подсовывая в один ряд с реальными евреями в рядах УПА "фейковую" Стеллу, они подставляют их тоже под подозрение в фейковости. 

И три. Вот это очень заинтересовало, ага.

Так где саме израильский посол защищает гестаповцев? Ну-кася, любопытно.

  якщо ті, кого утримували в гестапівській в'язниці це - "колаборанти" то хто ж тоді ті, котрі воювали проти Британії? ...як їх назвати?

 про Стеллу написав Фішбейн,  з ним і сперечайся про достовірність
   
про Стеллу написав Фішбейн,  з ним і сперечайся про достовірність

Не, хлопчiську, это так не работает. Ты притащил на ХВУП тую Стеллу, ты и отдуваесси за достоверность своей информации. В противном случае, ты обыкновенный петух, ага.
Дескать, я прокукарекал, а будет рассвет или не - то не моё дело.


   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

приемного тобі зливу, іншого варто було від тебе і чекати.

про собаку теж порадував. як будеш іти до ветерінари зайди до церкви це щоб тебе потім випадково замісць пса не приспали.


так а де ж науковий підхід, де лінки, де спростування тез, де аналіз моїх "факапів".... еххххх

а так дисал  :(
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Не, хлопчiську, это так не работает. Ты притащил на ХВУП тую Стеллу, ты и отдуваесси за достоверность своей информации. В противном случае, ты обыкновенный петух, ага.
Дескать, я прокукарекал, а будет рассвет или не - то не моё дело.

  тю, сюди посла Ізраілю таскають, а в його твітах взагалі ні слова правди немає...

  чи була Стелла чи ні - нехай вирішують історики,

  про бандерівців котрі, рятували євреїв цілком достатньо інформації з різних джерел:

Федір Вовк — бандерівець, віце-президент Української головної визвольної ради — Праведник народів світу за порятунок євреїв


   

 
   
тю, сюди посла Ізраілю таскають, а в його твітах взагалі ні слова правди немає...

Так-таки и не словечка? "А если найду?"   :acute:

Да вот, собственно, первый-же твит сегодняшний


Вынесу отдельно We support #Ukraine's demand that all responsible for this crime will be duly brought to justice. (с)

Вишь, сегодня роковини, а на ХВУПе даже отдельной темы нет. Зато израильский посол вспомнил про 176 погибших.
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(
Ice9192

так а де ж науковий підхід, де лінки, де спростування тез, де аналіз моїх "факапів".... еххххх

а так дисал  :(
Ги, ти диви – ще літо не настало, а він знову тут, мабуть по собачці хвилювання?

По темі:

Доктор Ішаков, вам надають можливість виправитись у близькій вам темі:

Вплив концепції інтегрального націоналізму Донцова на генезу поглядів проводу ОУН у 30х і 40х роках минулого сторіччя на прикладі документів.

(У вас було 2 дні на підготовку + матеріали із супроводжуючої записки до відомого відео Данила Яневсього + розгорнутий коментар пана Brandt - приємно читатити людину. Це вам як приклад – посилання, витяг, контекст, коментар –> класика.)

Але будь ласка без загальних фраз із лексикону ВПШ що всі вони фошисти.

І не треба білше про ваші факапи. Той дискурс вже проїхали. Якщо ви бажеєте їх освіжити відкрийте попередні сторінки.

Також уклінно прошу не вживайте слабітельне перед доповіддю. Вже декілька разів помічав за вами цю погану звичку. Це зайве.
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(
Ice9192

Показати зображення...

Ледве не прогавив цей гарний постер.

Важаю що тема Мечислава Бігуна ще не достатньо висвітлена у цій гілці.

Будь ласка, хто що знає.

Чи поважають пана Бігуна на берегаг Йордана?

Чи памятають і згадують не злим тихим словом? Хотілося б це почути зі слів тих хто там зараз живе.

Якої думки про нього Англійська Королева? ... а як там Швеція?

Якої думки про нього сам пан Посол. Може хто знає?

Чи знає хто цікаві факти із життя цього яскравого представника колін Ізраїлевих (ніж ті що викладені у вікіпедії)?
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Так-таки и не словечка? "А если найду?"   :acute:

Да вот, собственно, первый-же твит сегодняшний

https://twitter.com/view/status/1347470764736454656Вынесу отдельно We support #Ukraine's demand that all responsible for this crime will be duly brought to justice. (с)

Вишь, сегодня роковини, а на ХВУПе даже отдельной темы нет. Зато израильский посол вспомнил про 176 погибших.

 на першій сторінці висить тема,

  то літак, випадково збитий іранцями, котрі визнали свою вину та згідні сплатити компенсацію,

   а от що напише цей посол про таку подію:

   (1941)Тоді в Луцькій тюрмі майже вся обслуга складалася з членів Комуністичної партії Західної України єврейської національності. Озброєна до зубів, вона виконувала всі накази своїх «хазяїв» — масакрувати в'язнів Луцької тюрми. Так, відома всім дочка луцького підприємця Шпилька, член КПЗУ, в день масових розстрілів сиділа на мурі і кулеметом поливала вогнем в'язнів..."

23 червня 1941 року об 11 годині 30 хвилин чорними круками влітають в тюрму розлючені енкавгдисти і всіх в'язнів виганяють «с вещами» надвір. Камера заметушилася, стали всі складати свою одежу — хто у мішок, хто у клунок, тільки я навіть не торкнувся своєї, хоча її було чимало — сім пар білизни, ковдра, вовняний килим, два теплих светри, шарф, пальто, піджак на кожусі, ватяні штани, чоботи, рукавиці, шкарпетки вовняні та всілякі дрібниці — рушники, носовички...

В ту ж мить, як грім з ясного неба, — вибух. Чую крик кількох тисяч людей. Рвались гранати, строчили кулемети, від вибухів і страшного зойку тряслася земля; шматки одягу, шапки, розірвані тіла викидало вище тюрми. Звідусіль заволали:

— Боже! Що вони роблять? Іроди? Розстрілюють, рвуть гранатами. Хто б міг подумати! Варвари, душогуби! Світ такого не бачив, не чув... Люди рятуйтеся, хто як може!

На західному подвір'ї хвилин 10-15 клекотіло, як десь у розжареному котлі. Тарахтіли кулемети, рвались гранати.

   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Тим часом на східному подвір'ї група в'язнів, приблизно 40-45 чоловік, кинулась до дерев'яної брами, яку хотіла повалити, але по втікачах застрочив кулемет. Подвір'я встелялось трупами, запливало гарячочервоною кров'ю. Далі невідь звідки посипались кулі на нас усіх. Бачу, як до східного муру, який був найдовшим, спритні хлопці ставлять дошки, що тут валялися із розбитої кошари і тими дошками піднімаються на мур, пролазять через чотирирядний колючий дріт і перестрибують на той бік, на волю. Багатьом з них вдалося перепливсти Стир і зникнути з очей катів. Як потім стало відомо, такими щасливцями були Антон Кротюк з села Литва (тепер Сарнівка), Філат Міщук із Садова, Василь Самарук із Конюх... Всього десь із сотня хлопців. Я теж підбігаю до муру, піднімаюсь по дошці вслід за якимсь юнаком, але його скошує куля і він мертвий падає на мене. Ми обидва летимо вниз. В цей час енкаведисти зорієнтувалися в ситуації, і увесь вогонь скерували по втікачах.

Я ще встиг піднятися, відбігти кілька кроків з нахиленою головою вниз від свистячих куль. Впав. Притих. Чую, як на мене навалюються трупи розстріляних в'язнів. Один накрив мою голову животом. Його кров потекла на моє обличчя. Потому знову — трупи, трупи, трупи... Деякі з них непосильним тягарем падають на мене. Я подумав: «Якщо куля не влучила, то трупи задушать...» Моя ліва рука була так причавлена, що потім я ще довго лікував її.

Кати увесь час стріляли по людях, які бігали туди-сюди, наче загнані олені, збиваючи з ніг одні одних, рятуючись від смерті. Поранені благали добити їх. Хтось милостиво просив Бога прощення і царства небесного, а хтось безперестанку закликав до помсти. Помсти катам, вбивцям, варварам. Саме підчас такого передсмертного волання поранених, над нами з'явилася хмаринка і з неї сипнув краплистий дощ. В цей момент, немов з небес, почулися чиїсь голоси: «Люди! Люди! Дивіться, небо плаче за нами!»

   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Згодом усі сили енкаведистів були кинуті на розправу з втікачами. Їх наздоганяли кулі на Стиру, на лузі, у верболозах, заростях, ямах.

Мої спогади доточив Олекса Петрощук у статті «В оковах смерті» («Народна трибуна» від 20 листопада 1991 року): «Почали приставляти дошки до мурів і дряпатися по них, але наші зусилля були марні. Ворожі кулі скидали нас із дошок на землю. Я з великим зусиллям, увесь тремтячи, виліз по дошці, зігнувшись, перебіг муром кілька метрів і зіскочив на землю. Здавалося, я вже вирвався з пекла. Але понад Стиром стояли чекісти. Проте інстинкт самооборони робить іноді чудеса. Я кинувся в річку й під градом куль пустився плисти. Бог якось охороняв мене. Перепливши на другий берег, я перебіг кілька десятків метрів і вскочив у яму, яку вирила вчора бомба. Змучений, задиханий, я став там навколішки і почав молитися. Слів молитви не можу собі пригадати. Це були слова, які тільки раз за життя можуть вирватися з людських грудей. Відпочивши кілька хвилин, я подався далі на луки, заліз у траву серед води і почав чекати. Сотні куль свистіли над моєю головою. Я чув лускіт пострілів, людські зойки й биття власного серця. Тяжко писати, що тоді діялося зі мною. Тих переживань не забуду повіки. Дочекавшись ночі, я воскрес із мертвих».

Холодний дотик смерті пережив тоді на лузі біля Стиру і Григорій Покотило, мешканець села Розжалів Радехівського району, що на Львівщині. Він так само перескочив мур, добіг до Стиру, але тут потрапив у руки катів, які наздогнали його. Вони спитали Григорія, за що його посадили у тюрму. Він відповів, що вкрав у колгоспі 25 кілограмів картоплі. Тож Покотила повернули назад у тюрму, де він брав участь у захороненні розстріляних в'язнів. Найбільше він був вражений, коли побачив між трупами вбиту гарну молоду дівчину з прекрасними косами.

Приречені рятувалися як могли, аби сховатися, вони тиснулись під вбитих, натягували на себе трупи. Біля мене такий самий в'язень, як і я, рятуючись від куль, все ближче підсовувався під моїх «рятівників». Нараз я відчув, що тягар на мені полегшав. Цей невідомий стягнув з мене одного чи двох вбитих і я вивільнив свою задерев'янілу руку.

Під трупами залишилось багато живих людей. Як мені пізніше розповідав вчитель Глутцук, який за Польщі щиро дружив із моїм дядьком Хомою Наюком, він теж лежав близько мене. Тільки не під трупами. Він накрив свою голову мішком з одягом, відтак лишився живим, а речі в мішку були порвані розривними кулями на шматки.

Лежачи під трупами, я чув безперервні глухі постріли на західному подвір'ї. То, повернувшись із ловів втікачів, кати почали дострілювати поранених в'язнів. Коли вони там закінчили свою брудну справу, перейшли на наше, східне, подвір'я. Убивць було з десяток, кожний з них спритно підбігав до пораненого і пускав кулю в лоб."

  http://exlibris.org.ua/text/kudela.html

Микола Куделя

ПІД МУРАМИ ЛУЦЬКОЇ ТЮРМИ

(спогади колишнього в'язня)
   
(1941)Тоді в Луцькій тюрмі майже вся обслуга складалася з членів Комуністичної партії Західної України єврейської національності.

Слушай, у тя прям талант отыскивать фигню всякую.

В 1938 Исполком Коминтерна принял постановление о роспуске Компартии Польши, а вместе с ней и Компартий Западной Украины и Западной Белоруссии. Поводом стало обвинение, согласно которому которое якобы руководство в этих партиях захватила фашистская агентура. Члены КПЗУ, которые оказались на территории СССР, были репрессированы. (с).

Вполне возможно, что члены бывшей КПЗУ и были в Луцкой тюрьме, но только по другую сторону решетки, ибо были репрессированы

   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Слушай, у тя прям талант отыскивать фигню всякую.

В 1938 Исполком Коминтерна принял постановление о роспуске Компартии Польши, а вместе с ней и Компартий Западной Украины и Западной Белоруссии. Поводом стало обвинение, согласно которому которое якобы руководство в этих партиях захватила фашистская агентура. Члены КПЗУ, которые оказались на территории СССР, были репрессированы. (с).

Вполне возможно, что члены бывшей КПЗУ и были в Луцкой тюрьме, но только по другую сторону решетки, ибо были репрессированы

  "по другу сторону" була фракція, котра підтримувала Шумського,

   на першій стороні була фракція що підтримала Кагановича, про котрого вже писали в цій гілці...

   євреї мали в КПЗУ своє "Центральне Жидівське Бюро"
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

Ги, ти диви – ще літо не настало, а він знову тут, мабуть по собачці хвилювання?

По темі:

Доктор Ішаков, вам надають можливість виправитись у близькій вам темі:

Вплив концепції інтегрального націоналізму Донцова на генезу поглядів проводу ОУН у 30х і 40х роках минулого сторіччя на прикладі документів.

(У вас було 2 дні на підготовку + матеріали із супроводжуючої записки до відомого відео Данила Яневсього + розгорнутий коментар пана Brandt - приємно читатити людину. Це вам як приклад – посилання, витяг, контекст, коментар –> класика.)

Але будь ласка без загальних фраз із лексикону ВПШ що всі вони фошисти.

І не треба білше про ваші факапи. Той дискурс вже проїхали. Якщо ви бажеєте їх освіжити відкрийте попередні сторінки.

Також уклінно прошу не вживайте слабітельне перед доповіддю. Вже декілька разів помічав за вами цю погану звичку. Це зайве.



бгггг, я і пропустив цю шикарну трансформацію
як швидко базарне мурло  полізло із хлопчика

ото ж не треба було і старатись, вони оті спроби імітувати здатність вести нормально дискусію, тобі як корові сідло

твоє діло гавкнути і в будку. Максимум це на рівні інфантильного дебіла повправлятись у перекручуванні прізвища. Бо воно у мене є, а ти анонімне гімно
 як ото бандерівцям було "воювати", хіба що із беззбройними колгоспниками, і то дуже не довго  :laugh:
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

бгггг, я і пропустив цю шикарну трансформацію
як швидко базарне мурло  полізло із хлопчика

ото ж не треба було і старатись, вони оті спроби імітувати здатність вести нормально дискусію, тобі як корові сідло

твоє діло гавкнути і в будку. Максимум це на рівні інфантильного дебіла повправлятись у перекручуванні прізвища. Бо воно у мене є, а ти анонімне гімно
 як ото бандерівцям було "воювати", хіба що із беззбройними колгоспниками, і то дуже не довго  :laugh:
тим не менш, по суті питання є що відповісти?
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

по суті питання нацисти не можуть ображатися на звинувачення у нацизмі

можна тільки оперувати традиційним "а у вас он негрів лінчують"
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

по суті питання нацисти не можуть ображатися на звинувачення у нацизмі

можна тільки оперувати традиційним "а у вас он негрів лінчують"
і де ж ти нацистів побачив? імена, паролі, явки!
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

якщо організація спирається на нацистську ідеологію і бере участь в етнічних чистках на практиці, то вона і є нацистською. А її очільники і рядові виконавці є нацистами, це досить просто і логічно.
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

щодо "негрів" то ось з сусідньої гілочки..
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

щодо "негрів" то ось з сусідньої гілочки..
Показати зображення...


пффффф, подумаєш
у нас тут от на наших очах зрікаються тих комуністів, які колись зрікались своїх батьків не комуністів

це уже циклічний процес, можна сказати генетичний код
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

пффффф, подумаєш
у нас тут от на наших очах зрікаються тих комуністів, які колись зрікались своїх батьків не комуністів

це уже циклічний процес, можна сказати генетичний код
тому шо комунізм- фуйня повна.
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

  УПА і узбеки:

   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

тому шо комунізм- фуйня повна.


досить очевидно
але іще очевидніше, що нацизм - фуйня повна

 :laugh:
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

якщо організація спирається на нацистську ідеологію і бере участь в етнічних чистках на практиці, то вона і є нацистською. А її очільники і рядові виконавці є нацистами, це досить просто і логічно.
це ти про євреїв, які нищать палестинців?
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

досить очевидно
але іще очевидніше, що нацизм - фуйня повна

 :laugh:

  ось, за версією ЮНЕСКО, народи та мови котрих знищили або знищують російські нацисти в Росії:



   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

а от євреї
а от в росії
а от негри


 :laugh:
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

досить очевидно
але іще очевидніше, що нацизм - фуйня повна

 :laugh:
яка нах різниця, я тебе питаю? одні були соціалістами, інші- націонал-соціалістами
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

а от євреї
а от в росії
а от негри


 :laugh:
євреї, які зараз нищать палестинців, нацисти?
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

євреї, які зараз нищать палестинців, нацисти?


 я відстав від життя, ти зараз про що взагалі?
   
Re: А тим часом посол Ізраїлю в Україні  :(

я відстав від життя, ти зараз про що взагалі?
про те, чи є нацистами євреї, бо зараз нищать палестинців
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія