Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Офіс генпрокурора розсекретить матеріали справи про Іловайську трагедію

Офіс генпрокурора вирішив розсекретити матеріали кримінальної справи про організації та проведення бойових дій у районі Іловайська у 2014 році.
Про це повідомила генеральна прокурорка Ірина Венедіктова.

Вона зазначила, що розслідування Іловайської трагедії триває у двох напрямках: організація вторгнення з боку РФ і вбивство українських військових; перевірка можливого недбалого ставлення до військової служби керівництва антитерористочної операції.

За словами Венедіктової, слідчі вже допитали понад 900 потерпілих і свідків, дослідили понад 1600 документів. Кримінальне провадження складається з 300 томів, із них 70 мають гриф про обмежений доступ.

Проте прокуратура вирішила розсекретити матеріали справи. Венедіктова каже, СБУ направила відповідні клопотання до Генштабу ЗСУ та інших органів.

«Наразі ми працюємо над удосконаленням офіційного вебсайту Офісу Генерального прокурора та маємо намір розмістити на ньому відповідний розділ, присвячений Іловайським подіям, де кожен зможе в будь-який час отримати інформацію про хід та результати слідства, а також ознайомитися із фотокопіями розсекречених матеріалів», — написала генпрокурорка.

Венедіктова нагадує, що у справі вже повідомили про підозру першому заступнику начальника Генштабу ЗС РФ та ексначальнику Головного управління Генштабу ЗС РФ, який наразі є заступником міністра оборони Росії.

   
Я домовився на найвищому рівні! (С)
   
Зеленскому пусть покажут, чтобы не обвинял украинцев, а понял что оккупация произошла не зависимо от воли украинцев на Донбассе.
   
Там виникне багато "цікавих" питань до говнокомандуючого. X(
   
Там виникне багато "цікавих" питань до говнокомандуючого. X(
==========================

Та не звіздіть... Єдине,що там є- це втеча Хомчака, з військ. Хомчака викинули,а потім прихильники певної політсили підібрало.
   
Там виникне багато "цікавих" питань до говнокомандуючого. X(
Не пи-зди, виблядок москальський
   

Там виникне багато "цікавих" питань до говнокомандуючого. X(
Не пи-зди, виблядок москальський
+100
По нормальному надо было минимум Хомчака разжаловать за то что бросил бойцов.  За проигранный бой , там вопрос сложный , я как то не верю, что там были какие то шансы у наших против  БТГ россиян. Я  видел  состояние техники и с чем уходили под Илловайск.  Кроме того очень интересно что было на совещании с гражданскими , но это мы узнаем
нескоро.
   
Якщо у Зелепня фате яєць, то запитають у Підра - як так безперешкодно кацапи зайшли, чому нічого не було зроблено для деблокування оточення....
   
перевірка можливого недбалого ставлення до військової служби керівництва антитерористочної операції.

это репрессии  :X
   
От ми і дізнаємось, як Порошенко обстрілюва Україну з території Росії. Також дізнаємось, як Порошенко Гіркіна  в Україну заслав. Також дізнаємось, як Порошенко продавив через Сов.Фед. рішення використовувати війська РФ на теренах чужих держав. І про Бук, який належав Порошенку і збив боінга.
   
А за Іловайськом і Дебальцево підтагнеться. І як Гіркіну Донецьк здавали....
   
Якщо у Зелепня фате яєць, то запитають у Підра - як так безперешкодно кацапи зайшли, чому нічого не було зроблено для деблокування оточення....
зроблено було дуже багато , але не вистачило сил , бо зелепень відкосив , а аіліт всрався.
   
Вирішили розсекретити? Не розсекретили, а тільки вирішили?
В мене питання - А навіщо казати про те що будете робити?
Вирішили - робіть!
Чи це промоушен перед договорняками?
   
Саме головне вияснити хто "домовлявся" з Герасімовим з кацапського Генштабу та про що саме.
Тобто українських військових спеціально повели в "коридор" де розстріляли як у тирі.
Ті, хто не пішов в той "коридор" - вийшли майже без втрат, залишивши звичайно важку техніку.
   
От ми і дізнаємось, як Порошенко обстрілюва Україну з території Росії. Також дізнаємось, як Порошенко Гіркіна  в Україну заслав. Також дізнаємось, як Порошенко продавив через Сов.Фед. рішення використовувати війська РФ на теренах чужих держав. І про Бук, який належав Порошенку і збив боінга.
А як Порошенко випустив Диркіна зі Славянську та Краматорську, не хочеш дізнатися?
Хоче знищення ворога "на марші" чи не самий простий спосіб знищення.
   
Саме головне вияснити хто "домовлявся" з Герасімовим з кацапського Генштабу та про що саме.
Тобто українських військових спеціально повели в "коридор" де розстріляли як у тирі.
Ті, хто не пішов в той "коридор" - вийшли майже без втрат, залишивши звичайно важку техніку.
так и условия были - оставляйте технику и идите. кто не оставил, тех обстреляли, а кто на полусогнутых, того и смысла обстреливать нет, он и в следующий раз бросит всё и будет выходить.
   
Саме головне вияснити хто "домовлявся" з Герасімовим з кацапського Генштабу та про що саме.
Тобто українських військових спеціально повели в "коридор" де розстріляли як у тирі.
Ті, хто не пішов в той "коридор" - вийшли майже без втрат, залишивши звичайно важку техніку.

Бажано щоби перед цим розібрались, що за нарада була у кабінеті Коломойського, де було прийняте рішення йти на Іловайск.

Начальника Генштабу поміняли, тепер про ту нараду можна і поговорити. Хіба що ляльковод Бубочки Коломойський буде проти.
   
та нехай розсекречують

зелений прапор їм в сраку і барабан на шию.

про хомчака і бойові загони коломойського багато цікавого дізнаємось.
   
да там результатів слідчої комісії ВР достатньо, щоб зрозуміти що і як.
Вони давно вже в доступі
   
А як Порошенко випустив Диркіна зі Славянську та Краматорську, не хочеш дізнатися?
Хоче знищення ворога "на марші" чи не самий простий спосіб знищення.
якщо б ти знав , як гіркін звідти тікав ,, і шо ВСУ робили, щоб не дати йому до донецька доїхати  , ти в сраку свою засунув язика і там два раза провернув своє орудіє
   
А як Порошенко випустив Диркіна зі Славянську та Краматорську, не хочеш дізнатися?
Хоче знищення ворога "на марші" чи не самий простий спосіб знищення.

Я хочу дізнатися, як ЗЕ і Єрмак спустили в унітаз МІЖНАРОДНУ операцію з вагнерівцями. А нісенітниці і фантазії мічиганів - мені байдужі.
   
якщо б ти знав , як гіркін звідти тікав ,, і шо ВСУ робили, щоб не дати йому до донецька доїхати  , ти в сраку свою засунув язика і там два раза провернув своє орудіє
Якось він так цікаво тікав,що КОЛОНОЮ БРОНЕТЕХНІКИ
заходив у Донецьк.
Нагадати? :facepalm1:
   
Нарешті слава знайде героїв)
Соромитись зрадництва запроданства мамчурства дезертирства корумпованості - честь маючим негоже)
   
СЕКРЕТИ ПРО ІЛОВАЙСЬК

Генеральний прокурор Венедиктова заявила, що Генеральна прокуратура розсекретить всі матеріали, що стосуються битви під Іловайськом у серпні 2014 р. Про це пані-генпрокурор заявила під час зустрічі з родичами загиблих і пропалих без вісті учасників Іловайської битви.

Без перебільшення. Це грандіозний намір! Ба-більше, я вже мрію прочитати розсекреченні дані!!!

Наприклад такі. Я хочу прочитати стенограму наради у кабінеті заступника ДніпроОДА Геннадія Корбана від 5 серпня 2014 р. за участі самого Корбана, генерала Хомчака, командирів добробатів Семенченка, Білецького, Берези та Філоненка, та журналіста Бутусова. Бо саме там було прийняте рішення штурмувати Іловайськ – в кількох інтерв’ю про це розповів сам Корбан.

А ще, я хочу прочитати зміст наказів штабу АТО наступати на Іловайськ. Бо наразі опубліковані два накази. Про передачу 40-го бату «Кривбас» з Сектору Д у Сектор Б.  І про наказ бату «Кривбас» наступати на Іловайськ. І – все. Жодного слова про бати «Донбас», «Азов», «Дніпро-1», «Шахтарськ»… Про 39-й бат «Дніпро-2» і про підрозділи 51-ї бригади – теж нуль інформації. А всі вони були під Іловайськом. Це – відомо від багатьох учасників.

А ще мені буде до сказу цікаво дізнатися – як так сталося, що взводи бату «Азов» з Іловайська пішли, а їх за те навіть не пожурили?! Вони ж типу наказ порушили? Чи був наказ на виведення? Ой, а його можна буде прочитати? А може і наказу на наступ на Іловайськ не було? А чому?

Окремо мені буде неймовірно цікаво дізнатися про мету операції - наступу на Іловайськ. Ні, не оте загально відоме «звільнюючи українську землю», а приземлено. Отак як пишуть в наказах. «Силами кількох рот, з метою «теке-то-таке-то» такого числа опанувати місто, з метою…»

Я чорт забирай, хочу знати: хто замислив наступ на Іловайск, і навіщо? Я хочу прочитати ґрунтовне спростування тези про те, що на Іловайськ наступали, з метою опанувати Зугрес і захопити Зуєвську ТЕЦ. Опанування якої загонами наближеними до олігарха Коломойського робило його некоронованим королем Донбасу. Я хочу побачити, що це – неправда. Бо.

На серпень 2014 р. ЗСУ замикали ТРИ оточення – біля Луганська, біля агломерацій Стаханов-Алчевськ і навколо Горлівки-Єнакієво. Іловайськ тоді у плани штабу АТО не ліз жодним боком. Навпаки, я маю відомості, що генералу Хомчаку, чиї війська опановували весь відтінок фронту від Ясинуватої до Кутейниково (включаючи Донецький аеропорт) тоді радили тримати рубежі і не влазити в жодні авантюри. Що на атаку силами 40-го бату на Іловайськ штаб АТО погодився виключно через те, що в той самий час виводити з оточення частини Сектору Д в районі Довжанська-Сніжного-Амвросіївки. Бо терміново треба було відволікти сили терористів ДиРи від ділянки прориву. І сталося це 5 серпня. Того самого 5 серпня, коли сталася нарада в кабінеті Корбана.
 
І особливо я хочу мати відповідь на питання – а хто власне командував атакою на Іловайськ? Хто конкретно давав накази? А то, от розумієте?.. Навіть з опублікованих інтерв’ю відомо, що накази віддавав НЕ командувач Сектору Б генерал Хомчак, а перший заступник міністра МВС генерал Яровий. Ага-ага, отой, якого щойно відправили у відставку, з відвальною у півмільйона гривень. Наразі опубліковано до біса свідчень про те, що батальйони МВС до Іловайська заводили керівники МВС – Чалован, Гриняк, Яровий, тощо. Буде про це в опублікованих документах?

Я сподіваюся, сильно сподіваюся що буде. Бо інакше – це буде черговий розвод лохів. А я чорт забирай, хочу правди про Іловайськ. І мені дивно, що тої самої правди все менше хочуть ті хто си-и-и-ильно її хотів у часи Порошенка.

(с) ФБ
   
Якщо у Зелепня фате яєць, то запитають у Підра - як так безперешкодно кацапи зайшли, чому нічого не було зроблено для деблокування оточення....

 :lol:
   
Показати зображення...
Цікава картинка при обговоренні поразки україни під іловайськом.
Тоді зеленський маскувався під високого, в мєру упітанного і кучерявого  :D
   
Цікава картинка при обговоренні поразки україни під іловайськом.
Тоді зеленський маскувався під високого, в мєру упітанного і кучерявого  :D

 Мало того, він ще і жрурук. ;)
   
Якщо у Зелепня фате яєць, то запитають у Підра - як так безперешкодно кацапи зайшли, чому нічого не було зроблено для деблокування оточення....

Господи ну и дурак  :facepalm:

Не ну кацапы конечно разрешения должны были спросить  :lol:
   
Господи ну и дурак  :facepalm:

Не ну кацапы конечно разрешения должны были спросить  :lol:

  Підр слово "війна" тоді боявся вимовити, а підрілкам усе "божа роса". :facepalm:
   
Показати зображення...
На Фупе завелась уникальная муха.
Прилетает в ветки со своим гавном.
   
Бажано щоби перед цим розібрались, що за нарада була у кабінеті Коломойського, де було прийняте рішення йти на Іловайск.

Начальника Генштабу поміняли, тепер про ту нараду можна і поговорити. Хіба що ляльковод Бубочки Коломойський буде проти.
Ти розумієш що не Коломойський а Муженко-Порошенко та штаб АТО командували українською армією?
Га, порохоботе, трошки "здорового глузду" для себе ти припасеш?
   
Я хочу дізнатися, як ЗЕ і Єрмак спустили в унітаз МІЖНАРОДНУ операцію з вагнерівцями. А нісенітниці і фантазії мічиганів - мені байдужі.
тобто з "хворої голови" на здорову?
Вагнерівці - це фантазія.
А от знищення Диркіна - це повинна була бути реально бойова операція, якої не було
Бо тоді "канхфєткі з Ліпецьку" будуть погано продаватися в кацапстані, капіш? ;)
   
тобто з "хворої голови" на здорову?
Вагнерівці - це фантазія.
А от знищення Диркіна - це повинна була бути реально бойова операція, якої не було
Бо тоді "канхфєткі з Ліпецьку" будуть погано продаватися в кацапстані, капіш? ;)
какое уничтожение Дыркина? Лететь и бомбить? Вертолётами или штурмовиками?
   
СЕКРЕТИ ПРО ІЛОВАЙСЬК

Генеральний прокурор Венедиктова заявила, що Генеральна прокуратура розсекретить всі матеріали, що стосуються битви під Іловайськом у серпні 2014 р. Про це пані-генпрокурор заявила під час зустрічі з родичами загиблих і пропалих без вісті учасників Іловайської битви.

Без перебільшення. Це грандіозний намір! Ба-більше, я вже мрію прочитати розсекреченні дані!!!

Наприклад такі. Я хочу прочитати стенограму наради у кабінеті заступника ДніпроОДА Геннадія Корбана від 5 серпня 2014 р. за участі самого Корбана, генерала Хомчака, командирів добробатів Семенченка, Білецького, Берези та Філоненка, та журналіста Бутусова. Бо саме там було прийняте рішення штурмувати Іловайськ – в кількох інтерв’ю про це розповів сам Корбан.

А ще, я хочу прочитати зміст наказів штабу АТО наступати на Іловайськ. Бо наразі опубліковані два накази. Про передачу 40-го бату «Кривбас» з Сектору Д у Сектор Б.  І про наказ бату «Кривбас» наступати на Іловайськ. І – все. Жодного слова про бати «Донбас», «Азов», «Дніпро-1», «Шахтарськ»… Про 39-й бат «Дніпро-2» і про підрозділи 51-ї бригади – теж нуль інформації. А всі вони були під Іловайськом. Це – відомо від багатьох учасників.

А ще мені буде до сказу цікаво дізнатися – як так сталося, що взводи бату «Азов» з Іловайська пішли, а їх за те навіть не пожурили?! Вони ж типу наказ порушили? Чи був наказ на виведення? Ой, а його можна буде прочитати? А може і наказу на наступ на Іловайськ не було? А чому?

Окремо мені буде неймовірно цікаво дізнатися про мету операції - наступу на Іловайськ. Ні, не оте загально відоме «звільнюючи українську землю», а приземлено. Отак як пишуть в наказах. «Силами кількох рот, з метою «теке-то-таке-то» такого числа опанувати місто, з метою…»

Я чорт забирай, хочу знати: хто замислив наступ на Іловайск, і навіщо? Я хочу прочитати ґрунтовне спростування тези про те, що на Іловайськ наступали, з метою опанувати Зугрес і захопити Зуєвську ТЕЦ. Опанування якої загонами наближеними до олігарха Коломойського робило його некоронованим королем Донбасу. Я хочу побачити, що це – неправда. Бо.

На серпень 2014 р. ЗСУ замикали ТРИ оточення – біля Луганська, біля агломерацій Стаханов-Алчевськ і навколо Горлівки-Єнакієво. Іловайськ тоді у плани штабу АТО не ліз жодним боком. Навпаки, я маю відомості, що генералу Хомчаку, чиї війська опановували весь відтінок фронту від Ясинуватої до Кутейниково (включаючи Донецький аеропорт) тоді радили тримати рубежі і не влазити в жодні авантюри. Що на атаку силами 40-го бату на Іловайськ штаб АТО погодився виключно через те, що в той самий час виводити з оточення частини Сектору Д в районі Довжанська-Сніжного-Амвросіївки. Бо терміново треба було відволікти сили терористів ДиРи від ділянки прориву. І сталося це 5 серпня. Того самого 5 серпня, коли сталася нарада в кабінеті Корбана.
 
І особливо я хочу мати відповідь на питання – а хто власне командував атакою на Іловайськ? Хто конкретно давав накази? А то, от розумієте?.. Навіть з опублікованих інтерв’ю відомо, що накази віддавав НЕ командувач Сектору Б генерал Хомчак, а перший заступник міністра МВС генерал Яровий. Ага-ага, отой, якого щойно відправили у відставку, з відвальною у півмільйона гривень. Наразі опубліковано до біса свідчень про те, що батальйони МВС до Іловайська заводили керівники МВС – Чалован, Гриняк, Яровий, тощо. Буде про це в опублікованих документах?

Я сподіваюся, сильно сподіваюся що буде. Бо інакше – це буде черговий розвод лохів. А я чорт забирай, хочу правди про Іловайськ. І мені дивно, що тої самої правди все менше хочуть ті хто си-и-и-ильно її хотів у часи Порошенка.

(с) ФБ

Чи то Завгородній написав, чи то Прозапас  (tu)
   
какое уничтожение Дыркина? Лететь и бомбить? Вертолётами или штурмовиками?
а також гарматами
   
Ти розумієш що не Коломойський а Муженко-Порошенко та штаб АТО командували українською армією?
Га, порохоботе, трошки "здорового глузду" для себе ти припасеш?

ну тоді чого кіпішуєш?   Давайте, розкажіть все, як було з організацією наступу на Іловайск, роздавіть кошлатого баригу!!!

Ато щось у вас зі здоровим глуздом не в порядку, не хочете розказати "правду"... про Порошенка... :laugh:
   
Вирішили розсекретити? Не розсекретили, а тільки вирішили?
В мене питання - А навіщо казати про те що будете робити?
Вирішили - робіть!
Чи це промоушен перед договорняками?
Саме так.
Інакше на хіба анонсувати те, чого ще не зробили?)
   
какое уничтожение Дыркина? Лететь и бомбить? Вертолётами или штурмовиками?
Чим завгодно
Поставити два танки на дорозі та розстрілювати все що рухається в твоєму напрамку, щоб жодна кацапська гнида не проскочила.
   
тобто з "хворої голови" на здорову?
Вагнерівці - це фантазія.
А от знищення Диркіна - це повинна була бути реально бойова операція, якої не було
Бо тоді "канхфєткі з Ліпецьку" будуть погано продаватися в кацапстані, капіш? ;)

Мічигашка. Я ще раз повторюю. Ні я, ні ти, не тямимо і реальних бойових операціях. Тим паче в умовах 2014 року.
А от над операцією з затриманням "вагнерівців" працювало кілька спец. служб дружніх нам країн. А ваша агентура ФСБ злила це все в нужник.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія