Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Для  "особливо кмітливих та допитливих", якім не доходить з першого разу, повторюся - я відповів на питання тигрика, яке вона здається вважала риторичним.. :) 
Це не відповідь, а висмикнуті фрази.
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Для  "особливо кмітливих та допитливих", якім не доходить з першого разу, повторюся - я відповів на питання тигрика, яке вона здається вважала риторичним.. :) 
а на моє запитання відповісти не змогли.
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Це не відповідь, а висмикнуті фрази.
Та Ви що? На питання "Де в тому законі про землі сільськогосподарськ ого призначення? Де?" дати назви статей проекту того закону де пишуть про землі сільськогосподарськ ого призначення - це не відповідь? Вам не соромно так маніпулювати? :)
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

а на моє запитання відповісти не змогли.
Не побачив у Вас і натяка на питання. У Вас при верненні до мене була або цінна вказівка, без якої я якось проживу, або можливо прохання, але ж тоді Ви пропустили словосполуку "будь ласка".. :)
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Знов дурнуватий срач.
 Бо персональні партії відходять у минуле.
 Та сила, що трансформується з персональної у політичну, і переможе у наступних перегонах.
та щас.
вибере мудрий нарід наступного коміка чи маніяка чи наркомана.
   
Та Ви що? На питання "Де в тому законі про землі сільськогосподарськ ого призначення? Де?" дати назви статей проекту того закону де пишуть про землі сільськогосподарськ ого призначення - це не відповідь? Вам не соромно так маніпулювати? :)
Чуєш, тут таких примітивних маніпуляторів одной лєвой ( с). Іди ще повчись, а тоді сунься.
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Та да, згоден - маніпулюєте Ви дуже примітивно..  :)
   
Та да, згоден - маніпулюєте Ви дуже примітивно..  :)
У тебе вус відклеївся. Іди на СУПі варнякай із своїми.
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Я ж кажу - примітивно.. :)
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

   
Батькивщина будет ПЕРВОЙ!
Единственная партия не имеющая зашкваров.
Депутаты этой партии в большинстве грамотные порядочные люди, не меняющие своих убеждений и действуют  в интересах граждан Украины

"Мисливця" Лозинського вже забули, під якого проголосували "закон Савченко", яку втемну використали, щоб хоч би якось пролізти в парламент, маючи рейтинг нижче плінтуса? Лозинського та інших соратників випустили, а закон скасували, що є порушенням Конституції України. А екс-соратника Ляшка, який поклявся, що ніколи не буде  висуватися на виборах проти ВОНИ? Портнов - "птенец" з чийого "гнезда"?
Дуже моральна партія, "не меняющая своих убеждений". Не смішіть!
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

За нинішнім, за який голосувала пєсдючня разом із зелепнями, сільськогосподарськ і землі можуть придбати навіть іноземні банки. Держава ж втрачає контроль за приватними землями: зрізай родючий шар, лий хімію, хоч в порох перетвори.
можеш навести приклади?
ЗІ хімія дорога, в ціні сг продукції її частка така ж як і оренда.
   
Продовжу.
Королевська з фальшивим дипломом, яка незаконно потім стала міністром, у виступах з трибуни ВР продемонструвала незнання  навіть державної мови на елементарному рівні (типу "кішчачі магазини"). Васадзе, який угробив вітчизняне автомобілебудування . Турчинов, який на посаді "и.о.царя", про_рав Крим. Денісова, яка будучи міністром в уряді ЮВТ, свою 24 -літню дочку влаштувала на посаду керівника кримської державної інспекції по цінам і саме тоді бензин в Криму був у півтора рази дорожчий, ніж у інших областях.
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Не побачив у Вас і натяка на питання. У Вас при верненні до мене була або цінна вказівка, без якої я якось проживу, або можливо прохання, але ж тоді Ви пропустили словосполуку "будь ласка".. :)
ні, ніяких прохань у мене до Вас нема,
є тільки подив, адже Ви намагались довести
що Юля лицемірить, але чомусь зупинились
на назві статті, а її зміст не навели.
Це виглядає як маніпуляція :sad:
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

адже Ви намагались довести
Для "дуже дуже особливо кмітливих", котрим за два разу не дійшло, напишу  в третій раз - на пряме питання " де в тому законі?" я дав пряму відповідь і  навів назви статей з цим самим "де?".  А приписувати мені якісь намагання, які існують лише в Вашій уяві, це і є ті самі маніпуляції з котрими Ви так боритеся.. :)
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Продовжу.
Королевська з фальшивим дипломом, яка незаконно потім стала міністром, у виступах з трибуни ВР продемонструвала незнання  навіть державної мови на елементарному рівні (типу "кішчачі магазини"). Васадзе, який угробив вітчизняне автомобілебудування . Турчинов, який на посаді "и.о.царя", про_рав Крим. Денісова, яка будучи міністром в уряді ЮВТ, свою 24 -літню дочку влаштувала на посаду керівника кримської державної інспекції по цінам і саме тоді бензин в Криму був у півтора рази дорожчий, ніж у інших областях.

Продовжувати можете скільки завгодно, все одно оберемо бют.
   
Оййой! Порохня повитягала занюхані труси і намагається їх комусь впарити. Витягуйте свої, свіжіші. Але толку? Вже й 25% дурників не знайдеться їх не те що купити, а навіть носити по базару.
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

:pooh_lol:

Клоунів наїлися, і знов підстаркувату бабку з шухляди достають  :facepalm:

Секта повертається в радную говєнь))
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Для "дуже дуже особливо кмітливих", котрим за два разу не дійшло, напишу  в третій раз - на пряме питання " де в тому законі?" я дав пряму відповідь і  навів назви статей з цим самим "де?".  А приписувати мені якісь намагання, які існують лише в Вашій уяві, це і є ті самі маніпуляції з котрими Ви так боритеся.. :)
тобто у Вас нема претензій до Юлі щодо земельних питань. Добре. (tu)
   
Продовжувати можете скільки завгодно, все одно оберемо бют.

Та ні, вже не вийде. Ваша БЮТ піде в небуття, бо повторить долю радикалів Ляшка, "свобідних" соціалістів-націоналістів Тягнибока, "наших українців" Ющенка, просто соціалістів Мороза, фронтовиків Яценюка, удару Кличка і т.п.
У випадку появи по-справжньому незалежної партії патріотів-прагматиків, які поставлять за мету перемогу у війні, утвердження принципу верховенства права і проведення широкої економічної реконструкції країни, на що очікує народ, "народні слуги" і партія "Заграница нам поможет" Порошенка також можуть не потрапити в парламент.
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

тобто у Вас нема претензій до Юлі
в мене є.
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

БЮТ піде в небуття
у політичному спектрі кожної країни існують соцдеми. Альтернативи Батьківщині в цьому не проглядається
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

у політичному спектрі кожної країни існують соцдеми. Альтернативи Батьківщині в цьому не проглядається
СДПУ (нуль)
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

СДПУ (нуль)
вона нуль без дужок і соцдемська тільки у назві
   
у політичному спектрі кожної країни існують соцдеми. Альтернативи Батьківщині в цьому не проглядається

У БЮТ є соціальна база? Судячи з партійної звітності, є кілька фінансистів, надходження до каси від яких потрібно ще й відмивати, як це роблять наркобарони чи контрабандисти.
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

У БЮТ є соціальна база? Судячи з партійної звітності, є кілька фінансистів, надходження до каси від яких потрібно ще й відмивати, як це роблять наркобарони чи контрабандисти.

а в ЕС тільки порошенко, якого  відмивати треба
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Та ні, вже не вийде. Ваша БЮТ піде в небуття, бо повторить долю радикалів Ляшка, "свобідних" соціалістів-націоналістів Тягнибока, "наших українців" Ющенка, просто соціалістів Мороза, фронтовиків Яценюка, удару Кличка і т.п.
У випадку появи по-справжньому незалежної партії патріотів-прагматиків, які поставлять за мету перемогу у війні, утвердження принципу верховенства права і проведення широкої економічної реконструкції країни, на що очікує народ, "народні слуги" і партія "Заграница нам поможет" Порошенка також можуть не потрапити в парламент.

Я вже не раз казав - патріотизм вийшов з моди, все. Так шо ніяких партій  не буде, момент пройшов
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

У БЮТ є соціальна база? Судячи з партійної звітності, є кілька фінансистів, надходження до каси від яких потрібно ще й відмивати, як це роблять наркобарони чи контрабандисти.
звісно є, як і в соцдемів інших країн, і це не стосується фінансів
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

вона нуль без дужок і соцдемська тільки у назві
Так і БЮТ нуль без дужок.
   
а в ЕС тільки порошенко, якого  відмивати треба

І там така само проблема. Партія ЄС у випадку програшу - потенційний банкрут, порошенківських грошей надовго не вистачить, треба рватися до розпилу держбюджету. Власне це + лобіювання інтересів певних осіб і є справжньою метою діяльності кожної олігархічної партії
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Котраверсійна думка:
ЄС - українська правИця
БЮТ - українська лівИця
нахуя потрібен СН? :)
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Так і БЮТ нуль без дужок.
це буде вірно, якщо ти зможеш назвати партію, яка посіла соцдемське місце Батьківщини в політспектрі
   
звісно є, як і в соцдемів інших країн, і це не стосується фінансів
[/quote
Цікаво таке читати. Україна привнесла до політологічної науки новий парадокс - партія, що насправді захищає інтерес кількох конкретних грошових мішків,  називає себе соціал-демократичною.
   
І там така само проблема. Партія ЄС у випадку програшу - потенційний банкрут, порошенківських грошей надовго не вистачить, треба рватися до розпилу держбюджету. Власне це + лобіювання інтересів певних осіб і є справжньою метою діяльності кожної олігархічної партії
Батьківщина не є олігархічною. Якби було так, давно була б переможцем з монобільшістю)))
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

ЄС - українська правИця
:nea: скоріше заднИця, грабіжницька і корупційна :bueee:
   
Котраверсійна думка:
ЄС - українська правИця
БЮТ - українська лівИця
нахуя потрібен СН? :)
ЄС - злодії
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

в мене є.
які саме?
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Та ні, вже не вийде. Ваша БЮТ піде в небуття, бо повторить долю радикалів Ляшка, "свобідних" соціалістів-націоналістів Тягнибока, "наших українців" Ющенка, просто соціалістів Мороза, фронтовиків Яценюка, удару Кличка і т.п.
У випадку появи по-справжньому незалежної партії патріотів-прагматиків, які поставлять за мету перемогу у війні, утвердження принципу верховенства права і проведення широкої економічної реконструкції країни, на що очікує народ, "народні слуги" і партія "Заграница нам поможет" Порошенка також можуть не потрапити в парламент.
Бачу пан розбирається в українському партійному середовищі.  :)
А що ви можете сказати про "Демократичну сокиру"?
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Я вже не раз казав - патріотизм вийшов з моди

Розкажи, що зараз модно? :)
   
Re: Рейтинг Батьківщини росте, ЄС падає

Цікаво таке читати. Україна привнесла до політологічної науки новий парадокс - партія, що насправді захищає інтерес кількох конкретних грошових мішків,  називає себе соціал-демократичною.
і називає, і є
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія