Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

виставляти владних брехливих крадіїв українолюбами - це приниження українців

Ви думаєте цей юнак без гріха?
Я думаю, цей юнак не став би фотографуватися у футболці RUSSIA і виставляти її до мережі - під час паРашної агресії проти України. Навіть у більш юному віці навряд чи.
   
Я думаю, цей юнак не став би фотографуватися у футболці RUSSIA і виставляти її до мережі - під час паРашної агресії проти України. Навіть у більш юному віці навряд чи.

То для вас дуже тяжкий гріх?
   
Тобто традиційний для юльків пустий набір слів і не готовність до серйозної дискусії.
Всі вже звикли.
нічого іншого від владного підлизувача я не очікував
   
фундамент цього потворного явища - коли під вишиванками приховується злодійська суть - заклав ще Дрищ Хорунжівський
напевно багатьом з нас відтоді довелося доводити іншим, що Дрищ - це Паскуда, Нікчема, квінтесенція цих понять, але аж ніяк не символ Українця, яким він сам намагався себе виставити
як добре відомо, патріотизм це останній притулок негідників. Останній, на щастя. І саме патріотизм, на превеликий жаль. Хто не може роздивитись негідника, який прикривається патріотизмом, тому можна пояснити, показати. Але якщо хто бачить і все одно підтримує негідника - негідник сам
   
фундамент цього потворного явища - коли під вишиванками приховується злодійська суть - заклав ще Дрищ Хорунжівський
напевно багатьом з нас відтоді довелося доводити іншим, що Дрищ - це Паскуда, Нікчема, квінтесенція цих понять, але аж ніяк не символ Українця, яким він сам намагався себе виставити

Справа повертається так, що з весни 2019-го року українолюбство в Україні буде заборонене взагалі.
   
То для вас дуже тяжкий гріх?


ні, це просто маркер, інформація про настрої в сім'ї, виховання
   
Я теж люблю цю країну.
Хоч українці  тягнуть все що не прибите, і вважають нормою відкати.
То це пересічний сільський дядько запровадив систему хабарів та відкатів, чи ті, хто при владі?
Це він цю систему підтримує, щоб з неї годуватись, чи його змушують владні чиновники давати хабарі?
 І він (в Україні) змушений це робити, а коли виїздить на заробітки до Польщі, то чомусь (в масі своїй) припиняє?
А з кого отримує відкати робітник на будівництві?
   
Я думаю, цей юнак не став би фотографуватися у футболці RUSSIA і виставляти її до мережі - під час паРашної агресії проти України. Навіть у більш юному віці навряд чи.

Я думаю, що би він точно ніколи не робив, так це влаштовував весілля в Італії під час розстрілу Майдану.

І, будь-ласка не використовуйте цих Людей для Ваших брудних маніпуляцій. Ви до них не маєте жодного стосунку і ніхто на це вам право не давав.
Це огидно з Вашого боку.
   
То для вас дуже тяжкий гріх?
невимовно
судячи з цього вашого запитання, ви не вбачаєте у масковії-Орді аж такого ворога, для вас зникнення Української держави з мапи світу не є аж такою невиправною бідою, а парашники для вас як були так і є "старшими братами"?
   
Я думаю, що би він точно ніколи не робив, так це влаштовував весілля в Італії під час розстрілу Майдану.

І, будь-ласка не використовуйте цих Людей для Ваших брудних маніпуляцій. Ви до них не маєте жодного стосунку і ніхто на це вам право не давав.
Це огидно з Вашого боку.
наразі саме ви намагаєтеся використати цих людей для своїх брудних маніпуляцій
ви не маєте права торкатися їх Пам"яті своїм дурним брудним язиком, нехай навіть віртуальним, бо ваш язик призначений виключно для виправдання будь-яких дій баро і його кучерявих отприсків, навіть якщо задля цього треба буде брудним чоботом стоптати Пам"ять справжніх людей
   
По большому счету именно Ющенко создал как Украину таки и украинцев. История ему ещо воздаст должное. Он будет стоять рядом с Владимиров на пагорбах
   
як добре відомо, патріотизм це останній притулок негідників. Останній, на щастя. І саме патріотизм, на превеликий жаль. Хто не може роздивитись негідника, який прикривається патріотизмом, тому можна пояснити, показати. Але якщо хто бачить і все одно підтримує негідника - негідник сам
поправочка
"прикривається словами про патріотизм"
а так все вірно
   
Я думаю, що би він точно ніколи не робив, так це влаштовував весілля в Італії під час розстрілу Майдану.
БРЕШЕТЕ
причому - цілком свідомо
   
По большому счету именно Ющенко создал как Украину таки и украинцев. История ему ещо воздаст должное. Он будет стоять рядом с Владимиров на пагорбах
от ти й троль!  :lol:  (tu) вищого гатунку!
   
от ти й троль!  :lol:  (tu) вищого гатунку!
Я не тролю. Я так думаю и я в этом уверен.
Именно Ющенко и до и после него никто сделал искусственное дыхание в национальное самознание.
После него украинцы поняли что они украинцы. Это в любом случае будет иметь исторические последствия
   
По большому счету именно Ющенко создал как Украину таки и украинцев

 :facepalm1:
   
Я не тролю. Я так думаю и я в этом уверен.
Именно Ющенко и до и после него никто сделал искусственное дыхание в национальное самознание.
После него украинцы поняли что они украинцы. Это в любом случае будет иметь исторические последствия
а якщо подумати?
що саме зробив Ющенко, щоб Українці раптом "прозріли"?
Розмовляв демонстративним суржиком, роз"їзджав по ярмарках, купував глеки, макітри, колекціонував старожитності, дарував Українські ікони Хуйлу, декілька разів організовува колективні сходження на Говерлу?
Що з цього перерахованого найбільше сприяло самоусвідомленню українців?
Сподіваюся, ти не мав на увазі дії на кшталт введення на газовий ринок корупційної РУЕ? Тоді - що?
   
а якщо подумати?
що саме зробив Ющенко, щоб Українці раптом "прозріли"?
Розмовляв демонстративним суржиком, роз"їзджав по ярмарках, купував глеки, макітри, колекціонував старожитності, дарував Українські ікони Хуйлу, декілька разів організовува колективні сходження на Говерлу?
Що з цього перерахованого найбільше сприяло самоусвідомленню українців?
Сподіваюся, ти не мав на увазі дії на кшталт введення на газовий ринок корупційної РУЕ? Тоді - що?

Ты врядли это поймешь, потому что твое самосознание надломлено, вероятно с детства, и есть комплексы, с которыми ты не можешь справиться всю жизнь.
Я могу это суждение доказать.
Самое главное достижение Ющенко - ему удалось сломать ментальный код нации, который формировался не самыми достойными моментами нашей истории.
Это новое состояние украинцев связано с тем что мы получили свою государственность впервые за тысячи лет истории.
Ющенко удалось схватить суть этих глобальгых изменений и все его действия были направлены на то чтобы донести её до народа.
   
я ж просила конкретики, а не чергової порції порожніх гасел

Самое главное достижение Кучми - ему удалось сломать ментальный код нации, который формировался не самыми достойными моментами нашей истории.
Это новое состояние украинцев связано с тем что мы получили свою государственность впервые за тысячи лет истории.
Кучмі удалось схватить суть этих глобальных изменений и все его действия были направлены на то чтобы донести её до народа.

Нормальненько вийшло? Смисл той самий
   
я ж просила конкретики, а не чергової порції порожніх гасел

Самое главное достижение Кучми - ему удалось сломать ментальный код нации, который формировался не самыми достойными моментами нашей истории.
Это новое состояние украинцев связано с тем что мы получили свою государственность впервые за тысячи лет истории.
Кучмі удалось схватить суть этих глобальных изменений и все его действия были направлены на то чтобы донести её до народа.

Нормальненько вийшло? Смисл той самий

Видишь? Ты сейчас легко пошла на подмену и не чуствуешь в этом вины. Это говорит о том что твои нравственные качества деформированы и очень низкого гатунку.
Именно поэтому ты никогда не поймешь Ющенко, который задал нации высочайшую моральную планку. Может быть именно поэтому ты можешь поддержать Макаку, человека совершенно аморального и гнусного. Для себя ты каждый раз совершаешь подмену, которую ты совершила выше, в оправдание её аморальных действий. Согласись в личностном плане это путь в никуда.
Только следую Ющенку у тебя появляется шанс вздохнуть полной грудью и свежим воздухом
   
По большому счету именно Ющенко создал как Украину таки и украинцев. История ему ещо воздаст должное. Он будет стоять рядом с Владимиров на пагорбах
це українські українці створили Ющенка, через майдан зробивши його президентом. За що він їм віддячив РУЕ Фірташа та меморандумом з регіоналами, а потім і прямим сприянням Януковичу на виборах президента. Хочете ще поговорити про моральні планки?
   
поправочка
"прикривається словами про патріотизм"
а так все вірно
я думав над цим. Не тільки словами, але й діями, до того ж вочевидь патріотичними. І цим, як виявляється, можна скупити частину патріотів. Саме скупити, на кшталт "ось вам патріотизм, бавтесь, але не заважайте мені багатіти за ваш рахунок"
   
Видишь? Ты сейчас легко пошла на подмену и не чуствуешь в этом вины. Это говорит о том что твои нравственные качества деформированы и очень низкого гатунку.
Именно поэтому ты никогда не поймешь Ющенко, который задал нации высочайшую моральную планку. Может быть именно поэтому ты можешь поддержать Макаку, человека совершенно аморального и гнусного. Для себя ты каждый раз совершаешь подмену, которую ты совершила выше, в оправдание её аморальных действий. Согласись в личностном плане это путь в никуда.
Только следую Ющенку у тебя появляется шанс вздохнуть полной грудью и свежим воздухом
какая прєлєсть!..
але ти помилився
я пішла на "підміну понять", як ти висловився, тільки з однією метою : наочно продемонструвати тобі, що ти пишеш порожні гасла, не підкріплені конкретними справами, і за бажання ці самі гасла можна з тим же успіхом застосувати до будь-кого : хоч до Кравчука, хоч до Кучми, а хоч і до Янучари
   
Самое главное достижение Ющенко - ему удалось сломать ментальный код нации,
Швидше це нація втохмачила йому свій ментальний код.

Згадайте слова на помаранчевому Майдані: "Ми українці, ми -- не козли".

Це були не його слова, а швидше звернення ДО НЬОГО.

УКРАЇНЦІ (пишу великими літерами, маючи на увазі СВІДОМІ своєї українськості) повірили в нього.

Він (чи його радники) це врахували і він використовував на повну.
Але реально продав Україну Хряку.

ПС. Чому ДО Майдану-2004 ми нічого не чули про його таку шалену проукраїнськість?
   
наразі саме ви намагаєтеся використати цих людей для своїх брудних маніпуляцій
ви не маєте права торкатися їх Пам"яті своїм дурним брудним язиком, нехай навіть віртуальним, бо ваш язик призначений виключно для виправдання будь-яких дій баро і його кучерявих отприсків, навіть якщо задля цього треба буде брудним чоботом стоптати Пам"ять справжніх людей

В цій гілці тільки одна людина використала загиблого на майдані молодого хлопця для своєї політичної пропаганди.
Будь-ласка не робіть цього більше.
   
БРЕШЕТЕ
причому - цілком свідомо

Про що брешу?
   


ПС. Чому ДО Майдану-2004 ми нічого не чули про його таку шалену проукраїнськість?

Как это? Он возник в народе благодаря этому.
   
В цій гілці тільки одна людина використала загиблого на майдані молодого хлопця для своєї політичної пропаганди.
Будь-ласка не робіть цього більше.
пшло
скільки разів ще повторювати, аби хоч трохи дійшло?
"використала" !  :facepalm:
Ну чому так - як тільки сер, то обов"язково ідіот?

Останнє редагування: 4 січня 2019 16:48:55 від Myroslava
   
Про що брешу?
про якесь весілля в Італії під час розстрілу Майдану, кловане
   
Чому ДО Майдану-2004 ми нічого не чули про його таку шалену проукраїнськість?
його штучно оголосили еталоном українця
його ж любі друзі і попрацювали на славу за принципом "я єво слєпіла із того что било"
але якщо людина - зарозумілий селюк (у найгіршому сенсі цього поняття), то рано чи пізно нутро полізе назовні
у Дрища дуже скоро полізло
   
Ну чому так - як тільки сер, то обов"язково ідіот?
важкі умови праці, доводиться шукати хоч якісь пояснення негідним діям негідників, до того ж без надбавки за шкідливість. Хіба неідіоти в таких умовах залишаться))
   
біснування про брехливих злодійкуватих "українолюбів" наростає, тож тема стає актуальнішою
   
Сімнадцятирічна дитина багато чого ще не розуміє.
У 18 років забривають у армію
   
У 18 років забривають у армію
більшість людей до смерті багато чого не розуміють, то що робити))
   
Українці тягнуть все що погано лежить.
Не залежно у вишиванках вони чи в кіпах.
Точно так само дають і беруть хабарі.
звідси є тільки 2 варіанти -
1) ви крадій та хабарник
2) ви не українець
   
який варіант обираєте?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія