Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому велосипед краще автомобіля

Re: Чому велосипед краще автомобіля

Это не свобода если его негде хранить. Ну и вопрос остается - куда ушел, крутнув ручку? В гастроном за едой?

За горизонт, ясный перец.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

літом в точку
а зимою ?

Да. Зимой есть вопрос. Ни велик ни мотоцикл. В харю холодно.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Да. Зимой есть вопрос. Ни велик ни мотоцикл. В харю холодно.

На велике в харю мне холодно только когда с горки спускаюсь и скорость больше 30 км/ч. А в остальное время не особо. Шею лучше прикрыть. А с харей ничего не сделается. Мотоцикл это другое дело. Но существуют закрытые шлемы. Мотоцикл у меня тоже был. Но тоже негде было хранить. То есть был сарай, но неудобно расположен. Пока запхаешь в него мотоцикл, пока выпхаешь... Тяжелый сволочь. Ну и ездить тоже особо некуда на нем было. Хотя ощущения прикольные, не спорю. Однажды едва не наебнулся. Лучше все таки с велосипеда падать.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

На велике в харю мне холодно только когда с горки спускаюсь и скорость больше 30 км/ч. А в остальное время не особо. Шею лучше прикрыть. А с харей ничего не сделается. Мотоцикл это другое дело. Но существуют закрытые шлемы. Мотоцикл у меня тоже был. Но тоже негде было хранить. То есть был сарай, но неудобно расположен. Пока запхаешь в него мотоцикл, пока выпхаешь... Тяжелый сволочь. Ну и ездить тоже особо некуда на нем было. Хотя ощущения прикольные, не спорю. Однажды едва не наебнулся. Лучше все таки с велосипеда падать.
Харя может порепаться.
Я раз 100 падал. Нужно уметь падать. Нужно целиться между деревьями. Иначе вава.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля


Я раз 100 падал.

Це помітно! :lol:
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

нынешняя зима прекрасно подходит для нас. Продолжаем кататься как обычно. Сейчас поедем в местный ТРЦ. 9 км в одну сторону.
Езда по городу на автомобиле это или тяжкая повинность или любовь к самоистязаниям. А живем мы в городе. Жить в селе без авто не возможно, постоянно надо гонять в ближайший город. Но в городе автомобиль это лишнее. И это не умозрительные умствования, а практика. Были у меня автомобили. В основном использовались для поездок на пасеку. Тесть держал. Утверждал, что ему это необходимо для здоровья.
Электрокар для города подошел бы. Но 90% процентов наших поездок это в Сильпо или АТБ или базар за едой. На дистанцию 2-4 км в один конец. Время потраченное на выго-прогрев-загон автомобиля сопоставимо с временем поездки в магаз на велосипеде. Ну может на велосипеде будет на 5 минут дольше.
Та панятно шо подходит и катаемся как обычно, но если зима мало чем отличается от весны-лета впадаешь в рутину, не тот зффект короче.
К примеру тут 26 декабря, 2-й выходной на Рождество:





















и мой 24-х летний ветеран для зимы /не жалко/ :)

   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Харя может порепаться.
Я раз 100 падал. Нужно уметь падать. Нужно целиться между деревьями. Иначе вава.

Тебе в город на моцике нельзя.  Точнее можно,  но  только один раз.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля



и мой 24-х летний ветеран для зимы /не жалко/ :)

Показати зображення...

 (tu)

Фоткі.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

На велосипеді легко проїхати автомобільний затор.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

У львівській лікарні помер 54-річний велосипедист Ігор Фесенко.

Чоловік у грудні 2017-го зіткнувся з неправильно встановленим рекламним білбордом. Щит встановили занизько, пише zaxid.net.
Велосипедист був у шоломі. Голова залишилася неушкодженою. Чоловік впав і травмував хребет. У лікарні велосипедисту ставало краще. Але після проведеної операції він помер.

Сьогодні у капличці відбулося прощання прощання з Ігорем Фесенком. Завтра його поховають.

У чоловіка залишилися дружина та дочка.

   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

в маленьких містечках велосипедистів більше ніж автомобілістів.
і велосипеди крадуть частіше за авто. можуть вкрасти прямо з двору приватного дому.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Хтось колись чув про оштрафованого п'яного ровериста?

травматолог?
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

конечно, лучше! :)
представьте как приятно в пятницу после работы погрузить на раму велосипеда жену, детей, тёщу, собаку, сумки с продуктами, садовый инструмент, инвентарь, новую газонокосилку, семена и саженцы, мешок цемента и банку с краской, и отвезти всё это на дачу за 50 километров, и вернуться в город ещё засветло! ведь велосипед это полноценное транспортное средство, удобное и практичное, особенно зимой :)
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Тема про менструацію на суто чловічому фрумі виглядає менш уйобіщно ніж тема про велосипед серед старих пі3дунів імпотентів
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

ООО, Носкофф,. Така гілка і без фанатиків!??
Ну, раскажіть мені як жити без авто, я поки піду в парку на велосипеді покатаюсь
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

конечно, лучше! :)
представьте как приятно в пятницу после работы погрузить на раму велосипеда жену, детей, тёщу, собаку, сумки с продуктами, садовый инструмент, инвентарь, новую газонокосилку, семена и саженцы, мешок цемента и банку с краской, и отвезти всё это на дачу за 50 километров, и вернуться в город ещё засветло! ведь велосипед это полноценное транспортное средство, удобное и практичное, особенно зимой :)

Я теж так роблю. Зручно
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Це реально провокативний пост)
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Взагалі, звісно, постановка питання дурна.
Автомобіль хороший і потрібний у своїй області, ровер - у своїй.
Наприклад, часто треба поїхати кудись реально далеко і кілька людей. От з останніх прикладів - на Петрос лазили, то інакше, ніж за допомогою автомобіля, зі Львова за день це не вийде.
Або з родичами зробили тур по могилах на трьох львівських цвинтарях, розміщених в різних кінцях міст, шоб привести в порядок могилки. сам би я звісно міг на ровері, але родичі старші, і так не зможуть, ну і там ще всяке приладдя з собою.
Або перевезти вантаж, чи там група з інструментами/комбіками - тут без того ніяк. Ну чи також наприклад власник кількох магазинів, котрому треба розвести товар, чи справи порішати.

Ровер же хороший в іншому - для простого пересування по місту просто бомба, швидше, ніж громадський транспорт, і порівнювано з автомобілем (якщо є затори, то можна їх проїхати наскрізь). Реально відчуваєш повну свободу пересування. Наприклад, сьогодні вночі їздили до злітної смуги Аеропорта дивитись на літаки - без ровера то було б складно, бо автомобілем там не дуже є де парканутись, ну і так близько не заїдеш, та і фану було б набагато менше.
Про поїздки на природі по дорогах грунтових не згадую навіть - кайф неймовірний.
Ну і очевидна користь для здоров'я і навколишнього середовища.

Веду до того, що так ставити питання не можна, просто і те, і те має своє застосування, а десь вони перетинаються, і тут вже вступає в дію фактор погоди і т. д.
Ну те, що ровер дає відчуття свободи дуже велике - це факт.

Останнє редагування: 9 червня 2018 15:25:51 від Matvik
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Щойно повернувся з траси.
Іздив на озеро.
Випив два вина зранку.
Яке авто?
Для авто мій алкоголь є на межі.
На ровері допустима доза 1,5промілє.
А то ще потрібно постаратися так накидатися.
В межах 5-10км в місті авто програє роверу.
За швидкістю добирання. Не кажучи за трабли з парковкою. Ровер на моторі з акку на 100км. Крутиш педалі лиш якщо є настрій.
Але...
Брав минулого року в Україну то лише дурно мадярам показував доки на ровер на кордоні. Іздити у Львові на ровері то дуже екстримально. То жесть. Раз спробував і стало і смішно і страшно. А цієі весни вже біля будинку у тому ж Львові коли обходив авто несамовита львівянка на ровері практично поклала мене на землю. Фуй знає куди вона дивилася але летіла по тротуару як навіженна.
Почав ненавидіти львівських роверистів.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Щойно повернувся з траси.
Іздив на озеро.
Випив два вина зранку.
Яке авто?
Для авто мій алкоголь є на межі.
На ровері допустима доза 1,5промілє.
А то ще потрібно постаратися так накидатися.
В межах 5-10км в місті авто програє роверу.
За швидкістю добирання. Не кажучи за трабли з парковкою. Ровер на моторі з акку на 100км. Крутиш педалі лиш якщо є настрій.
Але...
Брав минулого року в Україну то лише дурно мадярам показував доки на ровер на кордоні. Іздити у Львові на ровері то дуже екстримально. То жесть. Раз спробував і стало і смішно і страшно. А цієі весни вже біля будинку у тому ж Львові коли обходив авто несамовита львівянка на ровері практично поклала мене на землю. Фуй знає куди вона дивилася але летіла по тротуару як навіженна.
Почав ненавидіти львівських роверистів.
Ну то так само, як і з водіями - більшість адекватна, але є мудаки.

А звідки інформація про допустиму частку алкоголю для ровера?
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

мені скутер  більше подобається -не треба крутити педалі\пітніти в таку спеку
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля
PAL

В межах 5-10км в місті авто програє роверу.
Угу, угу
Ти, як приїдеш на роботу на ровері, зроби наступне:
1. зніми футболку та уважно придивись. Найкраще, якщо вона буде біла. Але навіть якщо не біла - просто набери у ємність води трохи, та трошечкі спробуй попрати футболку  :laugh:
Ота пилюка уся, що ти побачиш у воді - у тебе в легенях. Глииибоко так, бо ти ж педалі крутив, й дихав глибоко.
2. поцікався у колеги (бажано жіночої статі), з яким(ою) у тебе товариські відносини, чи не тхне від тебе. Тільки вимагай чесну відповідь  :gigi:

А потім ми далі поговоримо щодо транспорту у місті
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Угу, угу
Ти, як приїдеш на роботу на ровері, зроби наступне:
1. зніми футболку та уважно придивись. Найкраще, якщо вона буде біла. Але навіть якщо не біла - просто набери у ємність води трохи, та трошечкі спробуй попрати футболку  :laugh:
Ота пилюка уся, що ти побачиш у воді - у тебе в легенях. Глииибоко так, бо ти ж педалі крутив, й дихав глибоко.
2. поцікався у колеги (бажано жіночої статі), з яким(ою) у тебе товариські відносини, чи не тхне від тебе. Тільки вимагай чесну відповідь  :gigi:

А потім ми далі поговоримо щодо транспорту у місті
От яким чином люди на роботу регулярно їздять, і нічого не тхне від них? І можна подумати, інакшими методами пилюкою не надихаєшся, ага-ага.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля
PAL

А звідки інформація про допустиму частку алкоголю для ровера?
ну, як я зрозумів, це рівень, коли ще зразу з ровера не падаєш, а можешь навіть поїхати  :lol:

PS. у КУпАП нема розділення на роверистів чи автомобілістів. Формулювання статті 130 досить просте:
Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції


А що ж таке "транспортний засіб"?
ПДР нам кажуть, що
транспортний засіб - пристрій, призначений для перевезення людей і (або) вантажу, а також встановленого на ньому спеціального обладнання чи механізмів;


Тобто ровер - то є транспортний засіб. Тому на роверистів діють ТІ Ж САМІ ОБМЕЖЕННЯ, що й на водіїв авто

Спеціально для упоротих велосипедистів - сюпрааааайз!
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля
PAL

От яким чином люди на роботу регулярно їздять, і нічого не тхне від них? І можна подумати, інакшими методами пилюкою не надихаєшся, ага-ага.

Ну як "яким чином"? на громадському або приватному транспорті їздять. Й не треба тут казочок, що 10 км по місту на педалях - й нічого не тхне. Чудес не буває, піт він завше тхне, інша справа, що дехто не відчуває або просто утримується від зауважень

Щодо пилюки, тут просто. Якщо людина фізічно не навантажена, дихання у неї поверхневе, об'єм перекачуваного повітря значно менший, отож й пилюки до легенів теж попадає значно менше
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля
PAL

мені скутер  більше подобається -не треба крутити педалі\пітніти в таку спеку

так. Але, на жаль, скутер в нас не дуже безпечний, як й мотоцикл. Швидкість не дуже висока, але шансів отримати травму майже стільки ж
Я відмовився від нього
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Тема про менструацію на суто чловічому фрумі виглядає менш уйобіщно ніж тема про велосипед серед старих пі3дунів імпотентів

небось твои поездки - торпеда на шоссере со средней 40 км/час, на 160, порящих сердце. Приехал взмыленный, и ничо не увидел вокруг. Ты, конечно, профи, но катать так нездорово.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

http://www.velodelo.org/kto-takie-alkobajkery/

вот преимущество вела над авто!
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Ну як "яким чином"? на громадському або приватному транспорті їздять. Й не треба тут казочок, що 10 км по місту на педалях - й нічого не тхне. Чудес не буває, піт він завше тхне, інша справа, що дехто не відчуває або просто утримується від зауважень

Щодо пилюки, тут просто. Якщо людина фізічно не навантажена, дихання у неї поверхневе, об'єм перекачуваного повітря значно менший, отож й пилюки до легенів теж попадає значно менше
Ну хз, я на ровері замахуюсь набагато менше, ніж наприклад, якщо пішки іти, і їзда в маршрутці - там набагато більше потієш) Це один з міфів,
Нє, є, звісно, люди з потовиділенням посиленим, але вони і в інших випадках так само потіють.
Серйозно, ніколи не помічав такого, а в мене роверистів багато знайомих, котрі регулярно їздять. По суті, звичайна поїздка по місту не дуже і напряжна, ну явно не настільки, щоб потім сильно.

А зараз ось спека, то явно на ровері прохолодніше, і потіється менше, ніж якщо просто іти (про транспорт не згадую).
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Яка дурня про чисте повітря у місті, а по хворобливому болоту просто прекрасно для здоров'я на велосипеді, зігріваючись в хуртелицю незамінний ...
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

У велосипеда є лише одна перевага перед автомобілем: безкоштовна утилізація... старого ровера можна просто відісрати на вулиці. :)
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

У велосипеда є лише одна перевага перед автомобілем: безкоштовна утилізація... старого ровера можна просто відісрати на вулиці. :)
я ж вище написав,  в чому переваги одного і іншого. Уважним треба бути.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

А  це хто такі?

Бо в совку це був  один із маніпулятивних  термінів,бо...
Буцімто савєцкаму  пролетарію- типовому бидлосовєтікус , для досягненн щастя  було не  потрібне авто.
А тільки  буржуїни і фріки , збоченці та врєдітєлі інтернаціоналу  мали таку потребу, тому  і термін спеціальний був - автолюбітєль.
Тобто не просто власник чи водій   як всюди , а іронічно так  автоЛЮБІТЄЛЬ , мовляв єбанько якийсь,з особливими потребами.Якому бачте  не довподоби їхати в кузові бортового ГАЗ 51 на бульбу, співаючи під акардеон, як всі.

Дякую за влучне і дотепне спостереження!  :-B
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

По суті, звичайна поїздка по місту не дуже і напряжна, ну явно не настільки, щоб потім сильно.

Тільки якщо немає підйомів. Якщо є перепади висот (як у Львові), то пітніють всі.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Краще якщо до роботи хвилин 30 на веліку.  А якщо година то це для мене перебор.
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

мені скутер  більше подобається -не треба крутити педалі\пітніти в таку спеку

Якось не прижилося. У нас скутери для пенсів в магазин чи малим навколо кварталу кататися. Ну ще у селян популярне. А в місті дорослому чоловіку якось стидно. Як на невдаху будуть дивитися. Зі скутерами то в Китай/індію...
   
Re: Чому велосипед краще автомобіля

Ну то так само, як і з водіями - більшість адекватна, але є мудаки.

А звідки інформація про допустиму частку алкоголю для ровера?
Я не в курсі Як в Україні. Йдеться про Австрію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія