Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моя гілка про Shqipëria

Моя гілка про Shqipëria

Тут буде  :)  попозжЕ  8-)

Поки пару фоток для затравки, море, люди, їжа  :beach:











   
Re: Моя гілка про Shqipëria

А де знамениті музеї Албанії?  :S
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Это там где Павло шиковал этим летом?
   
Re: Моя гілка про Shqipëria







   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Это там где Павло шиковал этим летом?

Так  :)
Там де можна купатися вночі  B-)
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

А де знамениті музеї Албанії?  :S

По музеї до Бячки  :lol:

П.с. далеко шукати, по музеях ми шорхались році так 2016му, якщо нормально все буде цього року з літаками, пофоткаю в Гірокастрі
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Так  :)
Там де можна купатися вночі  B-)

А е свитлини ничной Албании? дуже сподобалось
   
Re: Моя гілка про Shqipëria













Всьо, я втомилась   :queen:  іду купатися
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

А е свитлини ничной Албании? дуже сподобалось

Десь є, пізніше пошукаю
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

 (tu)

Гарні фотки і гарна країна.

Треба здавати тести, коли приїжджаєш, чи ні?
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Це та їстівна опунція, чи як її там? Чи ні?

   
Re: Моя гілка про Shqipëria

   
Re: Моя гілка про Shqipëria

1.Репортаж очень скудный, не отражает Олбании в целом, как это было у Павла
2. Фотки сделаны специально узкоугольно, не показывающие панораму, как бы стыдливо скрывающие внешнюю грязь. Опять таки, Павло был более честен
3. МалыОе информационное сопровождение, нет «изюминки», нет души репортажа, нет огонька как это было у Павла

Общая оценка 3, или Даже 2 с …+
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Турч, скажи прямо: ти заздриш !  :laugh:
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Турч, скажи прямо: ти заздриш !  :laugh:

Что за чушь? Не люблю репортажей «ниочем»
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Что за чушь? Не люблю репортажей «ниочем»

Драсти, что значит ниочем ?? Ты песок видишь ? Жерево видишь ? Чо ж те еще надо ? :))
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Драсти, что значит ниочем ?? Ты песок видишь ? Жерево видишь ? Чо ж те еще надо ? :))

Надо уметь преподносить материал дорогим ребятам
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

1.Репортаж очень скудный, не отражает Олбании в целом, как это было у Павла
2. Фотки сделаны специально узкоугольно, не показывающие панораму, как бы стыдливо скрывающие внешнюю грязь. Опять таки, Павло был более честен
3. МалыОе информационное сопровождение, нет «изюминки», нет души репортажа, нет огонька как это было у Павла

Общая оценка 3, или Даже 2 с …+
Хорошо шо  не стал.
А то бы побили.
Я вообще фоток с десяток сделал.
Турецких котов штук 5 в эфесе, библиотеку там же, протащился с рассказа гида что в город не пускали не помыв в бане, подумал отличная традициЯ, хорошо бы перенять
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

1.Репортаж очень скудный, не отражает Олбании в целом, как это было у Павла
2. Фотки сделаны специально узкоугольно, не показывающие панораму, как бы стыдливо скрывающие внешнюю грязь. Опять таки, Павло был более честен
3. МалыОе информационное сопровождение, нет «изюминки», нет души репортажа, нет огонька как это было у Павла

Общая оценка 3, или Даже 2 с …+

Це не репортаж  ;) репортаж це взагалі не до мене )) гілка про країну в принципі  :) фотки в інтернеті професійні нариєш   ;)

Значить так, сьогодні до нас завіта Анжела, та що Меркель :) море тепле, погода супер, оксамитовий сезон  :beach:



На кемпінгу теж багато німців, шо характєрно, майже всі з собаками, одну компашку кляцнула, біленьких  :)




Якщо не полінуюсь, пізніше напишу як тут воду відключають за несплату  :weep:
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Драсти, что значит ниочем ?? Ты песок видишь ? Жерево видишь ? Чо ж те еще надо ? :))

Хабібів твоїх турецьких  :lol:
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Надо уметь преподносить материал дорогим ребятам
Та я бачила недавно тут один матєрьял, на сто сторінок матюччя  :weep:
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

В Албанії гарно
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Хабібів твоїх турецьких  :lol:

Шотакоє ?? погоничі вісклюків при твоїй появі розбіглися ?? от падонкі....А ти їм дорал дай і самогона налий - може й обломиться тобі сьогодні  :gigi:
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

В Павла фото були більш яскраві
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

В Павла фото були більш яскраві

 :weep:
Рівних Павлу немає і бути не може !
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Шотакоє ?? погоничі вісклюків при твоїй появі розбіглися ?? от падонкі....А ти їм дорал дай і самогона налий - може й обломиться тобі сьогодні  :gigi:

О сколько нам откритій чудних  :facepalm1:  без дорала і самогону не залазять на тебе ?  :-G
Бячка, я думала ти до турецьких барменів їздиш для душі і тєла шмурдяка місцевого з оліклюзіву, а виявляється ти їм ще самогон з своєї комори тягнеш  :weep: 
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Це та їстівна опунція, чи як її там? Чи ні?

Показати зображення...

Забула запитати, вечором вже
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

В Павла фото були більш яскраві

Прихильники жмурука взагалі поза конкуренцією )) дивно що ви його шпиняєте як Вєніка на СУПі ))
І риг в минулому, і жлобкуватий, все як має бути, а ні ) система свій - чужий дала збій )
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

О сколько нам откритій чудних  :facepalm1:  без дорала і самогону не залазять на тебе ?  :-G
Бячка, я думала ти до турецьких барменів їздиш для душі і тєла шмурдяка місцевого з оліклюзіву, а виявляється ти їм ще самогон з своєї комори тягнеш  :weep:

Таки розбіглися погоничі віслюків - вночі не обломилося тобі, ти прилізла тут казитися  :pooh_lol:
Бо, яке воно кінчене  :facepalm:  Ну приїхала на море - відпочавай: нє бєшєнство маткі стучить у лайнуськи у скронях і примушує тут битися в падучій  :laugh:
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Таки розбіглися погоничі віслюків - вночі не обломилося тобі, ти прилізла тут казитися  :pooh_lol:
Бо, яке воно кінчене  :facepalm:  Ну приїхала на море - відпочавай: нє бєшєнство маткі стучить у лайнуськи у скронях і примушує тут битися в падучій  :laugh:

ТПшка склєротична ) ти забула як гавкала на форумі з будки турецької коли тебе хаускіпери на передих відправляли ?  :laugh:
Саме те й роблю ) відпочиваю і регочу з свиноферми ) ти що тут робиш ?)
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Тільки треба 5 годин аби дістатися до такої краси
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Знайомий швед-пенс намірився квартирку в Албанії в новобудові коло моря прикупити. Я йому - ти шо зовсім йобнутий? Він - а шо? Дешевше ніж де коло Адріатики. Плюс з його шведською пенсією там все дешевше.
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Знайомий швед-пенс намірився квартирку в Албанії в новобудові коло моря прикупити. Я йому - ти шо зовсім йобнутий? Він - а шо? Дешевше ніж де коло Адріатики. Плюс з його шведською пенсією там все дешевше.

Дивлячись де ) біля мене будинок женуть 2500 кв м , не знаю що там по Адріатиці, в нас Іоніка  :)
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Тільки треба 5 годин аби дістатися до такої краси
Купа рейсів на Керкіру , 40 хв на ракеті, і цікаво , і не напряжно
Можна їхати зразу, можна потинятися по Корфу пару днів
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Прихильники жмурука взагалі поза конкуренцією )) дивно що ви його шпиняєте як Вєніка на СУПі ))
І риг в минулому, і жлобкуватий, все як має бути, а ні ) система свій - чужий дала збій )
То не суп, то помиї імені пєтра  :lol:
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Тепер про воду )
Раніше на нерухомість податку взагалі не було, зараз його рахують з водою )) не питайте мене чому так )
По суті воду відключили за несплату того податку , так нам пояснили в їх водоканалі
Покажу як це робиться, пофоткала сусідів сьогодні  :)
Лічильники і труби завжди стоять в зоні доступу, вода на поверсі, світло біля ліфту
Воду перекрили, зняли трубку

city banks near me



Ми поїхали в ту контору, на місці все сплатили, навіть єврами по курсу, доки повернулися додому чувак вже стояв прикручував все на місце   :)
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Спасибі, цікаво. З албанських країв був хіба у Барі та Улцину, то цікаво глянути на ті краї. Ну а для мене нічого кращого Хорввтії нема.
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

То не суп, то помиї імені пєтра  :lol:

Ну так ) дешева рибка - погана юшка  :lol:
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Спасибі, цікаво. З албанських країв був хіба у Барі та Улцину, то цікаво глянути на ті краї. Ну а для мене нічого кращого Хорввтії нема.

То Чорногорія ))
Мені там колись подобалося, давно
Балкани взагалі гарні, кожна країна по - своєму , а де зупинитися то вже люди вибирають на свій смак  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія