Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

а виставити десь в онлайн кінотеатрі можна?

Можна звичайно.
А для чого?
Не хочеш трудову копійку потратити на квиток в кіно?
Ти в трамваї теж безкоштовно їздиш?
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

Палаючим твоїм пердаком задоволений! (tu)  B-)

Ага...что тебе ещё остается...
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

Можна звичайно.
А для чого?
Не хочеш трудову копійку потратити на квиток в кіно?
Ти в трамваї теж безкоштовно їздиш?

А поржать?
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Ясно що після прем'єри пірати викладуть і на ютуб і всюди.
Це прекрасна совкова  традиція.))))
До мене на концертах іноді підходять :" Я ось тут з інтернету скачав ваш диск, так ви поставте автограф, пліз." )))) :lol:  :weep: 
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

А поржать?

Ну ржи.
У нас демократична країна. B-)
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Ага...что тебе ещё остается...

Давай вгадаю.
Може кіно показати?
Нє? :lol:
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

Ну ржи.
У нас демократична країна. B-)


Так выкладывай...чё ломаешься?...
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Як приємно спостерігати за істерикою свинособаки! B-)
Я довго цього чекав.
Спасибі Тобі,Господи!
Бачу палаючий свинособачий пердак і тішуся.)))
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

Давай вгадаю.
Може кіно показати?
Нє? :lol:

Даже не пытайся....мне эпопея со съемкой больше нравилась...
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Так выкладывай...чё ломаешься?...
Я не винен. Ти сам підставився.))))
"А ти фуй в бєлкі відєв?"(с) ЛП
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Даже не пытайся....мне эпопея со съемкой больше нравилась...
Мало шо тобі "нравілось".))))
Збоченець.))))
Це лікується галоперідолом і клізьмою на два відра.))))
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

 :dance3:  :dance3:  :dance3:
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

 X(  X(  X(
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Дєццкій садочок B-)
ПиСи.
А шо тобі лишається?
Нічого.
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Олександр Палій
43 хв. ·
Ну що, друзі, сходив на допрем'єрний показ фільму "Чорний козак" режисера Владислава Чабанюка.
Мушу визнати - був приємно вражений. Все ЗНАЧНО краще, ніж можна було подумати, враховуючи, що фільм знімали без гонорарів і майже без грошей, якщо поділити їх на обсяг вкладених зусиль (через брак коштів зйомки тривали 10 років!)
Фільм знято народною кіностудією “МАЛЬВА” та громадською ініціативою “ТОЛОКА ЛЕГЕДЗИНЕ”.
Єдина професійна акторка у фільмі Марина Юрчак зіграла блискуче. Думаю, при розвитку нашого кінематографу вона стане зіркою.
Решта акторів - аматори, але не прості, серед них письменники і видавці Брати Капранови, поет і казкар Сашко Лірник, політтехнолог Денис Богуш та ін.
Щодо самого фільму - то в ньому є зав'язка, є логіка, є катарсис і є несподіваний фінал, а все це дуже немало.
Фільм явно самобутній і ні звідки не списаний (хоча б тому, що списувати нема з чого).
Іноді аматорська гра акторів другого плану кидається у вічі, іноді здається, що забагато побутових діалогів, але все згладжується щирістю.
Фільм беззлобний, наповнений тихою, теплою українською зверхністю до воріженьків. Фільм показує якусь філософську істину, що зло - це лише брак добра.
І при цьому фільм дуже архетиповий для щиро українського кіно, схоже казками марив і Довженко, і Параджанов.
Восени фільм вийде на екран, практично одночасно із другою великою прем'єрою осені - фільмом "Король Данило" Тараса Химича.
Що цікаво, і один, і інший фільм вийшли без копійки державних коштів. Ау, привіт розпилювачам державного мільярду.
Фільм точно не пустий (а це така рідкість), і точно запам'ятається глядачеві більше, ніж те що ми звикли зазвичай бачити на екранах.
Відповідь Цитувати Повідомляти
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]



Олександр Піддубний
 Йдуть переговори щодо показу на широкому екрані. Сьогодні був допрем'єрний показ у Жовтні. Повірте, ця стрічка на голову вища за ті, що крутять на широких екранах.
Відповідь Цитувати Повідомляти


   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Олександр Піддубний
53 хв. ·
Сьогодні в Україні сталася Подія. Вперше на широкий екран вийшла стрічка Чорний козак. Її особливість в тому, що вона зроблена як фільм-толока. Тобто на неї ніхто не виділяв гроші. Ніхто не піарив. Ніхто не намагався заробити славу. Просто люди зібралися і зробили класний фільм. Я це пишу не тому, що це робили мої добрі друзі і моя родина зробила в нього малесенький внесок. Просто я люблю кіно і можу оцінити стрічку критично. Чорний козак - класне кіно. З гумором. З гарною грою неакторів (!). З класнючим колоритом. І це без супербюджетів. Без перебільшення, ця стрічка - подія для українського кіно. Це прецедент і якісний прецедент. Набагато ліпше всіляких Дзідзьо-контрабасів чи Припутнів. І Чорний козак заслуговує на успіх на широкому екрані. Коротше, я в захваті!
   
Можна звичайно.
А для чого?
Не хочеш трудову копійку потратити на квиток в кіно?
Ти в трамваї теж безкоштовно їздиш?
навпаки
в онлайн кінотеатрі платиш за перегляд фільму
є величезна кількість діяспорян які б заплатили за перегляд бо фізично їхати в україну щоб подивитись фільм ніхто не буде
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

Не, Шурик, так мы с тобой слона не продадим.
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

Надо что бы просмотр кина стал актом национальной самоидентификации.
Типа, ты или свинособака и можешь в кино не ходить, или настоящий украинец, которым ты можешь стать окончательно лишь после оплаты билета на наш шедевр сельской самодеятельности.
Типа, безразличие к картине должно отторгаться как проявление безразличия к судьбе Украины и её бессмертной души.
Потому как эти несколько идиотов, что тут тебя поддерживают зоне билетик купят. Будут качать с торрентов, причем смотреть не станут.
Надо что-то делать, Саша. Промоушен нужен. Судьбоносная самоидентификация. Или смотри кино, или уезжай к хуйло. Третьего не дано.
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

Шурик, выползай.
Надо ещё пару рецензий.
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

навпаки
в онлайн кінотеатрі платиш за перегляд фільму
є величезна кількість діяспорян які б заплатили за перегляд бо фізично їхати в україну щоб подивитись фільм ніхто не буде

Зрозуміло.
Значить викладемо.
Не проблема
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Може pravde  з Лирника трохи грошей брати
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Шурик, выползай.
Надо ещё пару рецензий.

Туй! Вот смотри. Лирнык со товарищи сделали кино. Хорошее ли, плохое ли - но СДЕЛАЛИ. У Лирныка выходят хорошо иллюстрированные книги. Он вёл передачу для детей по ТВ. Сейчас его сказку купили иностранцы - делают сборник лучших сказок мира (Лирнык, поправь, если ошиблась)

а что сделал ты, Туй? Для людей?

Ну, кроме того, что ты тут рассказываешь про то, какое это всё говно и даешь другие советы вселенского масштаба и вселенской глупости?

Конкретно, ты в своей жизни хоть что-то сделал? Кроме своего зиц-председательства?
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Може pravde  з Лирника трохи грошей брати

Цікаво за що?)))
У мене проект не комерційний а культурологічний і політичний.
Абсолютна відповідність тематиці форуму.))))
ПиСи.Не подобається- не читай.
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Туй! Вот смотри. Лирнык со товарищи сделали кино. Хорошее ли, плохое ли - но СДЕЛАЛИ. У Лирныка выходят хорошо иллюстрированные книги. Он вёл передачу для детей по ТВ. Сейчас его сказку купили иностранцы - делают сборник лучших сказок мира (Лирнык, поправь, если ошиблась)

а что сделал ты, Туй? Для людей?

Ну, кроме того, что ты тут рассказываешь про то, какое это всё говно и даешь другие советы вселенского масштаба и вселенской глупости?

Конкретно, ты в своей жизни хоть что-то сделал? Кроме своего зиц-председательства?

Не буду поправляти.Все правильно.
Тільки я ще на радіо передачі веду, зробив 17 мультфільмів і два художні фільми,поставив купу вертепів і спектаклів( в тому числі і за кордоном),допомагаю фронту,побудував три медичні клініки і купу іншого житла,ресторанів і т.д..І взагалі хороша людина.  :shuffle:
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

Туй! Вот смотри. Лирнык со товарищи сделали кино. Хорошее ли, плохое ли - но СДЕЛАЛИ. У Лирныка выходят хорошо иллюстрированные книги. Он вёл передачу для детей по ТВ. Сейчас его сказку купили иностранцы - делают сборник лучших сказок мира (Лирнык, поправь, если ошиблась)

а что сделал ты, Туй? Для людей?

Ну, кроме того, что ты тут рассказываешь про то, какое это всё говно и даешь другие советы вселенского масштаба и вселенской глупости?

Конкретно, ты в своей жизни хоть что-то сделал? Кроме своего зиц-председательства?

Я не снимаю наxуй никому ненужного аматорского кина и не пишу никому ненужные книжки, которые даже за бесплатно никто не читает...Это уже не столь и мало...
Кроме того, я работаю, плачу налоги, создаю рабочие места, развиваю местную промышленность и сельское хозяйство. Приращиваю ВВП государства.
Правда делаю это не напяливая на себя вышиванки и не сшибая с лохов бабло слезливыми рассказами о том ,как я люблю эту страну, но йопт, я ж не был коммунистом, да и парторгом бог миловал. Я даже мову побрезговал учить в виду полной её ненадобности. Мне как-то эти игрища не по душе.
Я не против вашего профессионального украинца Лырника. С моей точки зрения он отличный поп для вашего прихода.
Но, вы ж реально говно. И с этим ничего невозможно сделать.
А я молодец. И это тоже факт.
Хе-хе, как говаривал мой злейший приятель Слав, которого вы тут дружно слили и предали.
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

Не буду поправляти.Все правильно.
Тільки я ще на радіо передачі веду, зробив 17 мультфільмів і два художні фільми,поставив купу вертепів і спектаклів( в тому числі і за кордоном),допомагаю фронту,побудував три медичні клініки і купу іншого житла,ресторанів і т.д..І взагалі хороша людина.  :shuffle:

Сцуко.... :lol:
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Я не снимаю наxуй никому ненужного аматорского кина и не пишу никому ненужные книжки, которые даже за бесплатно никто не читает...Это уже не столь и мало...
Кроме того, я работаю, плачу налоги, создаю рабочие места, развиваю местную промышленность и сельское хозяйство. Приращиваю ВВП государства.
Правда делаю это не напяливая на себя вышиванки и не сшибая с лохов бабло слезливыми рассказами о том ,как я люблю эту страну, но йопт, я ж не был коммунистом, да и парторгом бог миловал. Я даже мову побрезговал учить в виду полной её ненадобности. Мне как-то эти игрища не по душе.
Я не против вашего профессионального украинца Лырника. С моей точки зрения он отличный поп для вашего прихода.
Но, вы ж реально говно. И с этим ничего невозможно сделать.
А я молодец. И это тоже факт.
Хе-хе, как говаривал мой злейший приятель Слав, которого вы тут дружно слили и предали.

Понятно. То есть ты ничего не сделал, кроме словоблудия по разным форумам, но очень собой гордишься.

 Удивляюсь, как ты не похвастался, что, кроме всего вышеперечисленного,  ещё у тебя по утрам превосходный стул и мощная струя. :weep:
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Хлопці помірялись  :laugh:  у кого довший? :weep:
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

В цих 4-х сторінках срачу забули повідомити головного: які кінотеатри?
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Вітання, Лірнику!
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

Понятно. То есть ты ничего не сделал, кроме словоблудия по разным форумам, но очень собой гордишься.

 Удивляюсь, как ты не похвастался, что, кроме всего вышеперечисленного,  ещё у тебя по утрам превосходный стул и мощная струя. :weep:

Видишь ли, старая кошелка, мне нет необходимости тут ничего тебе доказывать. Я не живу с вашего сочувствия или любви. Вы мне платите, потому что если я отключу вам газ зимой, вы сдохните от холода. Тут нет необходимости в любви. Достаточно необходимости.
Далее, что я сделал, а что нет - не твоё собачье дело. Вы вон кусочек моей жизни раскопали и такие из неё уже истории напридумывали, что как-то не тянет меня больше ничего вам рассказывать. Вы ж перхоть человеческая. Зачем мне перед вами отчеты писать. Вы ж на мою порнушку не пойдете билеты покупать. Да и не снимаю я её.
Так что иди в кино. Посмотри на этот бред и напиши как он прекрасен. Иначе будешь такой же как я. Умной, злой и прямодушной. А оно тебе лишнее, поверь.
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

Хлопці помірялись  :laugh:  у кого довший? :weep:

У Сашка...у него ваще ого-го какой...и главное, автентичный.....
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Хлопці помірялись  :laugh:  у кого довший? :weep:
У мене.
І не тільки довший, але красивіший. B-)
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Вітання, Лірнику!
:-B
Приходь на кіно
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

В цих 4-х сторінках срачу забули повідомити головного: які кінотеатри?

Мультіплекс, Жовтень, іт.д.
Реклямка буде на телевізії- там побачиш.)))
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

У мене.
І не тільки довший, але красивіший. B-)

Ну вот, о чем я и говорил...
Сказочники-парторги они такие....
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]
tyu

Ладно, Шурик, я спать...
Закидывай ещё рецензии...посмеемс я...
Спокойной тебе ночи, старый аферист...
   
Re: Ну шо, нарешті ми перемогли ! З 25 жовтня .[ua]

Видишь ли, старая кошелка, мне нет необходимости тут ничего тебе доказывать. Я не живу с вашего сочувствия или любви. Вы мне платите, потому что если я отключу вам газ зимой, вы сдохните от холода. Тут нет необходимости в любви. Достаточно необходимости.
Далее, что я сделал, а что нет - не твоё собачье дело. Вы вон кусочек моей жизни раскопали и такие из неё уже истории напридумывали, что как-то не тянет меня больше ничего вам рассказывать. Вы ж перхоть человеческая. Зачем мне перед вами отчеты писать. Вы ж на мою порнушку не пойдете билеты покупать. Да и не снимаю я её.
Так что иди в кино. Посмотри на этот бред и напиши как он прекрасен. Иначе будешь такой же как я. Умной, злой и прямодушной. А оно тебе лишнее, поверь.
шуша, вам таки удалось вывести туи из равновесия, он как его колбасит  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія