Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

АТБ буду обходити стороною. (Не видали чек з термінала для карточки)

А сладостки Sladko  8-:  , даже АВК и Рошен такое Г не гонят.  :-G
   
АТБ останній час прив'язали термінал до касового апарату. При чому інтеграція повна - необхідно лише провести карткою і при потребі ввести пін-код. Суму платежу задає касовий апарат і друкує 3 чеки на касовому принтері. Ніякої проблеми не бачу. Топікстартер заганяється  і не правий.
   
АТБ останній час прив'язали термінал до касового апарату. При чому інтеграція повна - необхідно лише провести карткою і при потребі ввести пін-код. Суму платежу задає касовий апарат і друкує 3 чеки на касовому принтері. Ніякої проблеми не бачу. Топікстартер заганяється  і не правий.

Замість пояснень грубощі??? Я розумію що ви звикли до совкового хамства, але це вагші проблеми, мало того це чек в банку дійсний???? Я можу піти в банк і оналювати транзакцію маючи на руках цей чек???? Сумніваюсь, це просто розводілово яке не має юридичної сили.
   
Я вже не кажу про те що якість товарів там гірша ніж у бабок на базарі.
   
АТБ останній час прив'язали термінал до касового апарату. При чому інтеграція повна - необхідно лише провести карткою і при потребі ввести пін-код. Суму платежу задає касовий апарат і друкує 3 чеки на касовому принтері. Ніякої проблеми не бачу. Топікстартер заганяється  і не правий.

Ще раз повторю не було спроби пояснити а була спроба нагрубити і наїхати, це на Європейський маркет а совковий гастроном.
   
Я от тільки но мав проблему, відмовились дати другий чек , давали тільки з касового апарати який нічого не означає коли мала покупка, а от банківський термінал відмовились. Це що в малих містах таке роблять? Мало того вони ще хамили і стверджували що в них так уже 3 місяці, це тіпа коли були розмови що все треба заводити в касові операції, була така ідея в уряду, виходить риги з АТБ цю ідею пидалювали, що все на один чек і в банк і податкову список що ти купив. Навіть погані слова про них не хочеться казати. Мені нервувати не можна.

Так і не ненрвуй. Дався тобі той другий чек з терміналу. В них завжди якісь постійні мутки. Якось в Харкові було при покупці горілчаних пробивали їх окремим чеком, ще й касир орала на весь
зал типу Свєта, в мене один коньяк. Кажу шо то було? Навіщо ви мене рекламуєте на весь магазин. Каже то наше внутрішнє, вас не обходить.
Взагалі в них завжди дуже груба охорона. Якось в Донецьку вони самі себе обрахували на 130 гривень і побачили це якось через камеру вже коли я був кілометра за 4 від магазину.
Потім за мною охоронець пів року бігав і натякав що требе повернути борг. Я вже посилати його за адресою замахався.І хоч я вирахував це потім, не віддав з принципу, бо рахуйте гроші не відходячі від каси і тому що до того мене там наіпали десь сотні на дві. Але факт дуже неприємний, коли до тебе якесь мурло звертається з такими закидами розповідаючи про бідненьку дівчинку що прорахувалась.
Взагалі то хамство це не тільки в АТБ. В тому ж Ашані не кращі. Та будь де однаково. Бо той зброд з вулиці набирають на мизерну платню і нічому не вчать.
Тому не нервуйся з того. Здоров*я не купиш.
   
Так і не ненрвуй. Дався тобі той другий чек з терміналу. В них завжди якісь постійні мутки. Якось в Харкові було при покупці горілчаних пробивали їх окремим чеком, ще й касир орала на весь
зал типу Свєта, в мене один коньяк. Кажу шо то було? Навіщо ви мене рекламуєте на весь магазин. Каже то наше внутрішнє, вас не обходить.
Взагалі в них завжди дуже груба охорона. Якось в Донецьку вони самі себе обрахували на 130 гривень і побачили це якось через камеру вже коли я був кілометра за 4 від магазину.
Потім за мною охоронець пів року бігав і натякав що требе повернути борг. Я вже посилати його за адресою замахався.І хоч я вирахував це потім, не віддав з принципу, бо рахуйте гроші не відходячі від каси і тому що до того мене там наіпали десь сотні на дві. Але факт дуже неприємний, коли до тебе якесь мурло звертається з такими закидами розповідаючи про бідненьку дівчинку що прорахувалась.
Взагалі то хамство це не тільки в АТБ. В тому ж Ашані не кращі. Та будь де однаково. Бо той зброд з вулиці набирають на мизерну платню і нічому не вчать.
Тому не нервуйся з того. Здоров*я не купиш.

Обходити їх стороною, реально неприємно, Взагалі мабуть коли на роботу беруть курси не роблять ніякі , там текучка велика ....
   
Сейчас в АТБ карточный чек печатается кассовым аппаратом вместе с кассовым чеком. Этому нововведению пара месяцев.
Жаловаться? В книгу жалоб, в банк телегу накатайте. Подпись на чеке ставили или EMV карта (с чипом)? Если "полосатая" карта и подпись не ставили, а сейчас в магазинах зачастую не заморачиваются давать чек на подпись, то можно пойти в свой банк и накатать заявление об опротестовании транзакции. Но так, конечно, делать низзя. =)

Глянь в тарифах карты сколько будет стоить только подать к рассмотрению такое заявление . 50-100 грн, без никаких гарантий.
   
Re:

Сама Королевська ходить в АТБ! А Ви нарікаєте! А взагалі - у супермаркетах не нервуйте, кличте адміна, пишіть скарги. Все це діє, перевірено - навіть не встигаєш дописати скаргу - а справу якось чудесно швидко вже влаштовано!
   
В АТБ беру круассаны всякие, сладости, орешки в шоколаде.  Там это добро дешевле, чем везде. Бывают хорошие цены на порошки и доместосы. На прошлой неделе взяла две подушки по 70 грн. Потом была в Ашане, там самые дешёвые подушки были по 100. Качество хуже, чем в АТБ по 70.
Могу в АТБ взять молочку.
 Колбасы-мясо там не беру. Овощи-фрукты тоже не беру, на мой взгляд эта категория товара какая-то второсортная.
   
Re:

Сама Королевська ходить в АТБ! А Ви нарікаєте! А взагалі - у супермаркетах не нервуйте, кличте адміна, пишіть скарги. Все це діє, перевірено - навіть не встигаєш дописати скаргу - а справу якось чудесно швидко вже влаштовано!

Де діє??? В місті де один супермаркет???
   
Відмовились видати чек при оплаті з термінала, почали мені тицяти бумажку з касового апарата. Кажу я хочу з термінала викликали охорону. Ці мені нахамили, пояснити чого не дають не можуть, тільки тицяють що там чек на чек із касового апарата написано, що там приват банк обслуговує. Якщо притензії  до товару - це я можу їх чек кудись показати, а якщо до надання банківських послуг??? В майбутньому щось планували зв'язати обидва автомата по законодавству, але це зараз не діє, і не дає права мені хамити і погрожувати, не знаю ці мережі в малих містах з таким ставлення  матимуть проблеми, їх буду обходити 10 дорогою. А взагалі де пожалітись на такі дії магазину?

До речі спорити я з ними там і тоді  не збирався, нервувати за станом здоров'я не можна.

Мені логіка цікава, для чого відмовляти в чеку, всі магазини що мають термінали вдають, а АТБ саме риже.
Брат! Тут связанные вещи. Скажи, пожалуйста, зачем тебе этот чек так нужен был? Ты подзае...л себя и людей. Зачем,?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія