Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У парку буде табличка "Тренуйся тут"

Re: У парку буде табличка "Тренуйся тут"

Слава Україні


   
Ну так був би Порошенко президентом - було би вам і фінансування.

а так  - смокчіть що наобирали.
Лижи вже, не відволікайся, порохоботка.
Віщує вона.
   
Подобное было в америке во время великой депрессии. Люди ставили платные звонки на двери в жилище.
Это была привентивная мера защиты от разных попрошаек и всякого ранга комивояжеров, из канадских компаний.
Нужно было кинуть монетку, чтобы сработал контакт звонка.
Если звонили нужные посетители., почта, врач и пр..то хозяин квартиры отдавал монетку назад....
О, круто. ) А я гадаю чого ще весьоленького нам чекати.
   
Re: У парку буде табличка "Тренуйся тут"

Подобное было в америке во время великой депрессии. Люди ставили платные звонки на двери в жилище.
Это была привентивная мера защиты от разных попрошаек и всякого ранга комивояжеров, из канадских компаний.
Нужно было кинуть монетку, чтобы сработал контакт звонка.
Если звонили нужные посетители., почта, врач и пр..то хозяин квартиры отдавал монетку назад....
Интересно.
Я в детстве читал и возмущался, когда в какой-то книжке мальчик не мог умыться и вскипятить воду, потому что у него не было монеток. В квартире! В СССР таких автоматов было не так много, в основном, для газводы, хотя в Харькове как-то функционировала бутерброднвя на Сумской, правда, на жетонах, а еще кафе "Харків'янка", которое называли "Пулеметом", потому что там были установлены автоматы, хотя я этого и не помню, наверное, очень давно было. Говорят, в СССР были даже, как на Западе, одеколонные автоматы для освежения лица, типа как американские парфюмерные автоматы для дам. Что касается QR-кода, то это хорошо, но нужно предусмотреть отпечаток пальца и идентификацию по радужной оболочке - моргнул, и денежки снялись со счета!  ;)


Останнє редагування: 23 червня 2021 11:19:03 від Kilkenny
   
Re: У парку буде табличка "Тренуйся тут"

А вообще, идея хороша и для распространения кондитерских изделий.
   
Re: У парку буде табличка "Тренуйся тут"

Говорят, в СССР были даже, как на Западе, одеколонные автоматы для освежения лица
були, я один раз скористався. Але це фігня порівняно з автоматом в Одесі, який наливав вино :D
   
Re: У парку буде табличка "Тренуйся тут"

Реальну ціну ніхто не знатиме. Там красти - не перекрасти на тих стовпчиках...

ідея правильна, але фінансуватись повинна з бюджетів громад, там де громади активні, то і вкрасти багато не вийде, і діло з того буде корисне для мешканців
   
Re: У парку буде табличка "Тренуйся тут"

ідея правильна, але фінансуватись повинна з бюджетів громад, там де громади активні, то і вкрасти багато не вийде, і діло з того буде корисне для мешканців
Більшість громад заледве виживають сьогодні.
І мешканцям якось до дупи (вибачте) будуть ті стовпчики з віртуальними тренерами потапами.
Тут аби медицину та освіту було за що профінансувати.
Знаю по своєму ОТГ.

   
Re: У парку буде табличка "Тренуйся тут"

Більшість громад заледве виживають сьогодні.
І мешканцям якось до дупи (вибачте) будуть ті стовпчики з віртуальними тренерами потапами.
Тут аби медицину та освіту було за що профінансувати.
Знаю по своєму ОТГ.

про що і мова, ті громади які не в стані залучити бізнес для власного розвитку будуть виживати, а ті де є гроші будуть самі рішати, ставити стовпчики чи ні, до речі про стовпчики. головне власне не стовпчик, а облаштування такого майданчику, і в багатьох громадах де люди дбають за своє здоровя, і не крадуть бюджетні гроші, таких майданчиків зявляється все більше і більше, а стовпчик лише приємний бонус.
а не хочете витрачати кошти на стовпчик, можна роздрукувати баркод в дома на принтері і приклеїти скотчем до найближчого дерева коло майданчику, головне щоб той майданчик був.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія