Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК. 19:45 Шахтар-Інтер.22:00 Динамо-Баварія.Зоря-Рома :warning2:

Прогнози ФУПчики можуть зробити тут  http://fbet.org.ua

Ліга Чемпіонів
28.09.2021
19:45 CL Group C AFC Ajax - Besiktas JK    
19:45 CL Group D Shakhtar Donetsk - Inter Milano    
22:00 CL Group B AC Milan - Atlético Madrid    
22:00 CL Group C Borussia Dortmund - Sporting Lisboa    
22:00 CL Group B FC Porto - Liverpool    
22:00 CL Group A Paris St. Germain - Manchester City    
22:00 CL Group A RB Leipzig - Club Brugge    
22:00 CL Group D Real Madrid - Sheriff Tiraspol    
29.09.2021
19:45 CL Group F Atalanta Bergamo - BSC Young Boys    
19:45 CL Group H Zenit - Malmö FF    
22:00 CL Group E Bayern München - Dynamo Kyiv    
22:00 CL Group H Juventus FC - Chelsea    
22:00 CL Group F Manchester United - Villarreal CF    
22:00 CL Group G RB Salzburg - Lille OSC    
22:00 CL Group E SL Benfica - FC Barcelona    
22:00 CL Group G VfL Wolfsburg - Sevilla FC

Ліга Європи
30.09.2021
19:45 EL Group D Fenerbahçe SK - Olympiakos Pireus    
19:45 EL Group C Legia Warszawa - Leicester City    
19:45 EL Group A Lyon - Brøndby IF    
19:45 EL Group B Real Sociedad - AS Monaco    
19:45 EL Group D Royal Antwerp - Eintracht Frankfurt    
19:45 EL Group A Sparta Praha - Rangers FC    
19:45 EL Group C SSC Napoli - Spartak Moscow    
19:45 EL Group B Sturm Graz - PSV Eindhoven    
22:00 EL Group G Celtic FC - Bayer Leverkusen    
22:00 EL Group G Ferencvaros TC - Real Betis    
22:00 EL Group E Lazio - Lokomotiv Moscow    
22:00 EL Group F Ludogorets - FK Crvena Zvezda    
22:00 EL Group E Olympique Marseille - Galatasaray SK    
22:00 EL Group H Racing Genk - Dinamo Zagreb    
22:00 EL Group F SC Braga - FC Midtjylland    
22:00 EL Group H West Ham - Rapid Wien

Ліга Конференцій
30.09.2021
19:45 ECL Group A Alashkert Martuni - HJK Helsinki    
19:45 ECL Group D AZ Alkmaar - FK Jablonec    
19:45 ECL Group D CFR Cluj - Randers FC    
19:45 ECL Group C CSKA Sofia - FK Bodo/Glimt    
19:45 ECL Group B FK Partizan - Flora Tallinn    
19:45 ECL Group B KAA Gent - Anorthosis FC    
19:45 ECL Group A LASK Linz - Maccabi Tel Aviv    
19:45 ECL Group C Zorya Luhansk - AS Roma    
22:00 ECL Group H FC Basel - Kairat Almaty    
22:00 ECL Group F FC København - Lincoln Red Imps    
22:00 ECL Group E Feyenoord - Slavia Praha    
22:00 ECL Group H Omonia Nicosia - Qarabag FK    
22:00 ECL Group F PAOK Salonica - Slovan Bratislava    
22:00 ECL Group G Tottenham - NŠ Mura    
22:00 ECL Group E Union Berlin - Maccabi Haifa    
22:00 ECL Group G Vitesse Arnhem - Stade Rennais





Останнє редагування: 27 вересня 2021 19:32:02 від Ukraine
   
 :gigi:

"Сидить п'яна морда і постійно ображає футболістів": Кополовець відповів на закиди Леоненка, назвавши його клоуном

Екс-футболіст Карпат Михайло Кополовець вибухнув емоціями щодо висловлювань колишнього футболіста Динамо і експерта "Великого футболу" Віктора Леоненка на свою адресу.
 
Під час обговорення у студії матчу Рух – Динамо Віктор Леоненко порівняв Михайла Кополовця з півзахисником львів'ян Ярославом Мартинюком і сказав, що такі, як Кополовець не повинні навіть підходити до стадіону. Колишній спортдиректор Миная не забарився з відповіддю.

"Я взагалі цієї людини не сприймаю. Це дивак, який просто сидить і отримує бабки. Якщо порівнювати мене з ним, я за свої коментарі ніколи в житті не брав грошей. А він сидить на зарплаті у Шахтаря і розповідає нам про футбол. Ви краще його пошліть, хай сходить і вип'є сто грам горілки. Когось опускати я не буду. Це він там сидить, п'яна морда, і постійно ображає футболістів.

Ми особисто не знайомі, але коли я був ще у дублі Закарпаття, то Леоненка там тверезим не бачив. Він закінчував свою кар'єру в Ужгороді, коли там були Маковський і Калітвінцев. І я, молодий футболіст, мені тоді 16 років було, бачив, як він поводиться. Тверезим ніколи його не бачив, завжди напівп'яний ходив. Футболіст він був розкішний, тут без розмов. Але як людина – слизький і гнилий. Я не сприймаю таких людей, які так ображають футболістів.

Він – ніякий приклад для гравців. Подивіться на його пику, постійно напівп'яний і опухлий. І це він мені буде говорити, що мене не можна підпускати? Те, що він футболістом був 40 років тому – це вже історія. Мене це не цікавить. Його тримають на телеканалі, тому що він просто клоун у футболі. Цей дивак багато футболістів ображав.


Якщо він такий сильний експерт, б***ь, чого він тоді не прийме команду? Вже сто років сидить там напівп'яний на зарплаті і розповідає нам, як в футбол грати. Це вже позавчорашній день. Експерт, б***ь. Там ще пару таких, як він, є. Це дивак, який продався за шахтарські бабки і отримує гроші, б***ь, за свої коментарі. Я ніколи не отримував гроші за свої коментарі, тому у мене максимальна свобода слова", – сказав Кополовець у коментарі FanDay.
   
Наш футбол став зовсім народним - люмпенізована лайка тепер у кожному другому інтерв'ю.
   
Наш футбол став зовсім народним - люмпенізована лайка тепер у кожному другому інтерв'ю.

   
Перший єврокубковий тиждень в цьому сезоні, коли немає надій не лише на перемогу якоїсь з наших команд, а й на нічию. Хоча, можливо, хтось припіднесе приємний сюрприз
   
Перший єврокубковий тиждень в цьому сезоні, коли немає надій не лише на перемогу якоїсь з наших команд, а й на нічию. Хоча, можливо, хтось припіднесе приємний сюрприз

а у кацапів э шанс узяти 1 перемогу

у зініда
   
а у кацапів э шанс узяти 1 перемогу

у зініда

 Шанец завсегда есть, но не факт, далеко не факт...
 Последняя игра в ЧР с Крыльями как-то не впечатлила. Победа 2:1 с весьма спорным голом Дзю и очень неявным пенальти на нем же не внушили, мягко говоря, оптимизм.
   
Хоча, можливо, хтось припіднесе приємний сюрприз
Інтер, якщо не вийде на гру.
   
Інтер, якщо не вийде на гру.

ми рік тому теж не чекали нічого...забув?
зрозуміло шо інтер фаворит....але якісь 0:0 допускаю все одно
   
Бавария, если на поле с завязанными глазами играть выйдет  :gigi:
   
KICKER: «Динамо» (Киев) продолжает выживать за счет офшорных схем»

В сентябрьском номере немецкого журнала KICKER вышла статья о киевском «Динамо» с говорящим заголовком «Спасение на Кипре».




https://komandaonline.com/news/rubriki/v-fokuse/item/6206-kicker-dinamo-kiev-prodolzhaet-vyzhivat-za-schet-ofshornykh-skhem
   
І що там нового написав кікер?
Те що сурки офшорники? Так то відомий факт.
Законодавство забороняє цим займатися?

   
Майже переказ статті, яка була декілька років тому.
Цікаво, а хто це такий руденький дав команду накинути гівна вентилятор?
   
Майже переказ статті, яка була декілька років тому.
Цікаво, а хто це такий руденький дав команду накинути гівна вентилятор?

 X(
Олег Задерновский, бывший главный редактор сайта ФК «Динамо» (Киев)
   
І що там нового написав кікер?
Те що сурки офшорники? Так то відомий факт.
Законодавство забороняє цим займатися?

Для нас нічого, а німцям буде цікаво почитати з ким Баварія буде грати
   
Для нас нічого, а німцям буде цікаво почитати з ким Баварія буде грати
Всі футбольні функціонери в пуху настільки, наскільки їм дозволяє правове поле. В Україні б і папа римський скурвився по саме не хочу.
   
бывший главный редактор сайта ФК «Динамо» (Киев)
От зараз для палкєнда було образливо.
   
Для нас нічого, а німцям буде цікаво почитати з ким Баварія буде грати
Та да, саме тому на гебельстб йде йухня на кшталт - дали привід призначити пенальті, луческу не повинен так казати, та мірча старий, дк має слабих гравців й так далі.
Нічого не нагадує?
   
От зараз для палкєнда було образливо.

Палкін тут до чого?  Це внутрішні розборки сім'ї ДК.

Або за писаниною Мармазова стоять Суркіси?

Останнє редагування: 28 вересня 2021 07:35:20 від Alezka
   
Та да, саме тому на гебельстб йде йухня на кшталт - дали привід призначити пенальті, луческу не повинен так казати, та мірча старий, дк має слабих гравців й так далі.
Нічого не нагадує?

А навіщо ти дивишся Футболи? У суркісів був свій Циганик.  Чому не зберегли?
   
то мені здалось, чи Алєжка зараз замість топити за Шахтьор накидує гімна на ДК?

 8-)

а на Шахтьор бєднєнький йому насрать, і це перед таким важливим матчем  :(
   
то мені здалось, чи Алєжка зараз замість топити за Шахтьор накидує гімна на ДК?

 8-)

а на Шахтьор бєднєнький йому насрать, і це перед таким важливим матчем  :(

Олдбой, тобі не цікаво, що в Європі пишуть про клуби з України?  Мені цікаво.  І чому гімно?  ДК фани написали, що їм це давно все відомо.

А за Шахтар не хвилюйся. Буде тобі сьогодні репортаж з НСК [ua]
   
Перший єврокубковий тиждень в цьому сезоні, коли немає надій не лише на перемогу якоїсь з наших команд, а й на нічию. Хоча, можливо, хтось припіднесе приємний сюрприз

Зоря зараз на підйомі!
   
А навіщо ти дивишся Футболи? У суркісів був свій Циганик.  Чому не зберегли?

та циганик свята людина -он старался  быть объективним.
   
Зоря зараз на підйомі!

Серйозно?
   
Зоря зараз на підйомі!
Это вряд ли. К сожалению..(((((
   
Для нас нічого, а німцям буде цікаво почитати з ким Баварія буде грати


Практично весь європейський футбол офшорний. Можна подумати, що Даша Срна зі своїх 5 млн на рік платив 18% податку і 1,5 військового збору, а Рінат ще й 22% ЄСВ))
   
Олдбой, тобі не цікаво, що в Європі пишуть про клуби з України?  Мені цікаво.  І чому гімно? 


ти прямо спозаранку дурачка включив, бєз отрива от проізводства  :laugh:
   
Практично весь європейський футбол офшорний. Можна подумати, що Даша Срна зі своїх 5 млн на рік платив 18% податку і 1,5 військового збору, а Рінат ще й 22% ЄСВ))

З ЄСВ простіше, там гранична сума є, вона порівняно мізерна.
 :D
   
З ЄСВ простіше, там гранична сума є, вона порівняно мізерна.
 :D

Ну це ж не для чесного і прозорого Шахтаря?!))
   
Ну це ж не для чесного і прозорого Шахтаря?!))

То для Рината полегшення.  :D
   
Практично весь європейський футбол офшорний. Можна подумати, що Даша Срна зі своїх 5 млн на рік платив 18% податку і 1,5 військового збору, а Рінат ще й 22% ЄСВ))

Звичайно платив податок і Даріо. І Шахтар тому і показує реальний ФОП і податки з нього (410 млн грн за 2020 рік)

https://sportarena.com/football/upl/shahter-v-2020-godu-zaplatil-v-byudzhet-ukrainy-410-mln/

Для ДКфанів це сприймається як дивовижний ідіотизм
   
Наверное все таки РинатЛианидыч не имеет отношение к ФК Арендовец

Ну не может же самый успешный владелец ФК в мире связывать себя с говном у которого номинальные владельцы прописаны в Москве а компания-бенефициар на Багамских островах

Ложь! Не верю!

Происки кацапов!
   
И вообще РинатЛианидыч (да будут благословенны святые дни его) никогда, вы слышите НИ-КО-ГДА не имел отношения ни к каким оффшорам.

В частности не имеет и не имел отношения  к SCM Holdings Limited (Cyprus) и MetalUkr Holding Limited (Кипр)

Ринат Лианидыч всегда жил на зарплату и платил все налоги до копеечки

А враги Украины распостраняют слухи что он владеет яхтой (под флагом банановой республики) и самой дорогой недвигой Лондоне (записана на оффшор)

И вообще мы о футболе!


Останнє редагування: 28 вересня 2021 13:09:27 від Zhmen
   
Жменя, у тебе є список офшорів?  Подивися які там країни.  А також з'ясуй чим відрізняється реєстрація власника акцій на Кіпрі і оплата зарплати через Кіпр.  Для податків до бюджету України
   
Наверное все таки РинатЛианидыч не имеет отношение к ФК Арендовец

Ну не может же самый успешный владелец ФК в мире связывать себя с говном у которого номинальные владельцы прописаны в Москве а компания-бенефициар на Багамских островах

Ложь! Не верю!

Происки кацапов!

В Арендовце директор какой-то индус, на татотаке постоянно на эту тему отжигают.
   
Жменя, у тебе є список офшорів?  Подивися які там країни.  А також з'ясуй чим відрізняється реєстрація власника акцій на Кіпрі і оплата зарплати через Кіпр.  Для податків до бюджету України

Два лоха не уплатили ЕСВ с зарплаты Шкурина.

Мрази, расстрелять.

Ну а Ринат Лианидыч когда покупал домик в Лондоне за 220 лямов баксов - конечно уплатил тогда подоходный налог в Украине

   
В Арендовце директор какой-то индус, на татотаке постоянно на эту тему отжигают.

В Москве прописан! Контора на Багамах
   
Главное запомнить - Суркисы исчадие ада, предатели, выходцы из Партии Регионов, кореша Медведчука и махинаторы в энергетическом бизнесе. Их облэнерго - это слошь концентрация воровства и обмана украинцев

РинатаЛианидыча прислали нам с небес, потому что мы богоизбранный народ. Он сам достиг всего, ни разу не нарушал законы, не ругался плохими словами, платил налоги, голосовал за Рух и Правый Сектор и построил в Донецке 100 метровую статую Степана Бандеры!

Облэнерго РинатЛианидыча всем богобоязенным украинцам из розеток раздают благодать, из труб его заводов - фимиам, а Дентиньо - черный ангел во плоти!
   
Два лоха не уплатили ЕСВ с зарплаты Шкурина.

Мрази, расстрелять.

Ну а Ринат Лианидыч когда покупал домик в Лондоне за 220 лямов баксов - конечно уплатил тогда подоходный налог в Украине

скільки податків заплатило ДК за 2020 рік?  І звідки ти знаєш, що гравці ДК платять податкі з усієї суми, що їм перераховують на офшори?  Я в цьому не впевнений.

А Ахметов звичайно заплатив всі податки.  У тому числі і на виведення дивідендів.  З яких і купив будинок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія