Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

порох "получил" Украину с активной фазой войны и довел ее до "заморозки" а Зе войну "разморозит"

ню ню ...
ну лечись не у олдбоя, мне по барабану

а роль полезного дурныка маланцев  на общественных началах
пока у тебя на двоечку
тренируйся и приходь еще

сьогоднішній діалог організований тобою
і, впевнений, наступного разу розповідати мені про мене, дурного,
ти знову прибіжиш сам
за покликом тих тарілок в голові
   
сьогоднішній діалог організований тобою
і, впевнений, наступного разу розповідати мені про мене, дурного,
ти знову прибіжиш сам
за покликом тих тарілок в голові

бггг
у тебя какие-то там тарелки в голове
за которыми почему-то  я должен бегать ?

и это типа нормальный у нас такой читатель ?))
я понимаю твои амбиции и претензии на нормальность
но с этим не ко мне уже))

прием окончен уже
только передачи ))
   
бггг
у тебя какие-то там тарелки в голове
за которыми почему-то  я должен бегать ?

и это типа нормальный у нас такой читатель ?))
я понимаю твои амбиции и претензии на нормальность
но с этим не ко мне уже))

прием окончен уже
только передачи ))

ти не розумієш і я до тебе не звертався
   


Нє, ну ти точно баран... Яке на хрен "контрнаступлєніє"? Те яке привело до здачі Донецька?
назови дату сдачи донецка
В травні пєтя брехав про "канєц вайни", в червні інагурувався, в липні здав Донецьк гіркіну.
До інагурації ніяке "контрнаступлєніє" пєтя планувати не міг.
а є цитата про кінець війни   ?
Ато так , і майже завершив , а про війну з  Мордором я не пам"ятаю щоби Порошенко таке казав.
   


И теперь мы стоим в полушаге от "триумфального" финала голосования за Зеленского.

И я бы хотел чтобы каждый, кто за него голосвал, когда побежит в поисках бомбоубежища понимал что это не Зеленский в этом виноват - Зеленский на самом деле лишь реализовывал то, за что вы проголсовали...

"просто прекратить стрелять" привело нас вот имено сюда а не что-либо дрругое.

   
Ага, тому й путлер намагається зсунути Зе та замінити на  свою шістку. Свин доречі, повністю влаштовував куйла. Договорняки підписувались, добровольці пресувались, котли влаштовувались, військові склади вибухали, ворожій пропаганді було зелене світло… А ти, Kievlyanin, xуйлобот сраний - йди у сраку, забагато тебе тут стало.

Останнє редагування: 23 січня 2022 11:43:00 від Роман
   
Ага, тому й путлер намагається зсунути Зе та замінити на  свою шістку. Свин доречі, повністю влаштовував куйла. Договорняки підписувались, добровольці пресувались, котли влаштовувались, військові склади вибухали, ворожій пропаганді було зелене світло…

зе пока что полностью способствует работе мураева
   
зе пока что полностью способствует работе мураева
Навіть не мрій
   
Навіть не мрій

зеленский даже не побеспокоил мураева подозрением или открітием дела .. хотя инфу он получил еще давно . но НИКАКОЙ !!! реакции - западніе сми чтобі исправить тепрь делают слив .. чтобі подстегнуть Зе и СБУ к каким-то дейстивям.

почему зе не аресовал мураева ??
   
...російські спецслужби підтримують зв'язок з безліччю колишніх українських політиків, у тому числі з деякими високопосадовцями уряду Януковича. Серед них - Єрмак з Татаровим. "У деяких із них є контакти з російськими розвідниками, які зараз беруть участь у плануванні нападу на Україну" ....
   
Що тут поробиш, якщо люди захотіли владу клоуна і знищення крахни. Який там рейтинг Зе!, є ще шанс в країни чи вже всьо?
   
...російські спецслужби підтримують зв'язок з безліччю колишніх українських політиків, у тому числі з деякими високопосадовцями уряду Януковича. Серед них - Єрмак з Татаровим. "У деяких із них є контакти з російськими розвідниками, які зараз беруть участь у плануванні нападу на Україну" ....

Давай цитату с выделенным.А то опять попахивает п***а
   
Ага, тому й путлер намагається зсунути Зе та замінити на  свою шістку. Свин доречі, повністю влаштовував куйла. Договорняки підписувались, добровольці пресувались, котли влаштовувались, військові склади вибухали, ворожій пропаганді було зелене світло… А ти, Kievlyanin, xуйлобот сраний - йди у сраку, забагато тебе тут стало.
после оккупации Украины зельц уже будет отработаным материалом. Что вы делаете с использованным презервативом? Поэтому его хуйло поменяет. А бубочке уготована дорога либо на хайфу либо в расход
   

И теперь мы стоим в полушаге от "триумфального" финала голосования за Зеленского.

И я бы хотел чтобы каждый, кто за него голосвал, когда побежит в поисках бомбоубежища понимал что это не Зеленский в этом виноват - Зеленский на самом деле лишь реализовывал то, за что вы проголсовали...

"просто прекратить стрелять" привело нас вот имено сюда а не что-либо дрругое.



Зелюк звичайно дурочок, але казати що вiн розморозив вiйну це занадто
ви могли помiтити що риторика Кремля в 14 i 21рр змiнилась
якщо в 14р вони волали за захист таких як ти - руссомовних, одиннарод
то 21-22рр вони волають про свою безпеку i шлях Украiни в НАТО як загрозу своiй безпецi
про руссомовних i одиннарод - молчок
всi предьяви висуваються лише амерiканцям
а Зеленський нiчого "заморозить" "розморозить" не здатен, вони взагалi його iгнорують, для Кремля вiн "0"
також як i для заходу

   
Зелюк звичайно дурочок, але казати що вiн розморозив вiйну це занадто
ви могли помiтити що риторика Кремля в 14 i 21рр змiнилась
якщо в 14р вони волали за захист таких як ти - руссомовних, одиннарод
то 21-22рр вони волають про свою безпеку i шлях Украiни в НАТО як загрозу своiй безпецi
про руссомовних i одиннарод - молчок
всi предьяви висуваються лише амерiканцям
а Зеленський нiчого "заморозить" "розморозить" не здатен, вони взагалi його iгнорують, для Кремля вiн "0"
також як i для заходу

Для кресля він корисний, розвалює Україну, нічого не робить для розвитку держави.
   
Зелюк звичайно дурочок, але казати що вiн розморозив вiйну це занадто
ви могли помiтити що риторика Кремля в 14 i 21рр змiнилась
якщо в 14р вони волали за захист таких як ти - руссомовних, одиннарод
то 21-22рр вони волають про свою безпеку i шлях Украiни в НАТО як загрозу своiй безпецi
про руссомовних i одиннарод - молчок
всi предьяви висуваються лише амерiканцям
а Зеленський нiчого "заморозить" "розморозить" не здатен, вони взагалi його iгнорують, для Кремля вiн "0"
також як i для заходу

Сейчас на смену русскоязычным пришли граждане россии.Т.е. это наши граждане получившие их паспорта.Копия ситуации с Осетией.И декларируют они то что их основная задача это привести к власти адекватных политиков,которые будут дружить с Россией,а не захватить Украину.Но смысл остается тем же,просто упаковано в другую обертку
   
зе пока что полностью способствует работе мураева
Тема с Мураевым с утра актуальная для порохоботов .
А хождение пороботов на каналы запрещенные в Украине, наоборот не способствует Мураеву, а соучастнику пацюка- Мудачуку.

Останнє редагування: 23 січня 2022 12:22:49 від OlegK
   
Тема с Мураевым с утра актуальная для порохоботов .

на цю тему ти можеш з англiйцями та американцями посперачатись
чи вони теж порохоботи ?

   
Для кресля він корисний, розвалює Україну, нічого не робить для розвитку держави.

погодьте
розвал краiни (з чим доречи я згоден) i "розморозка" вiйни це двi рiзнi речи
з вичайно вони сходяться в тому що путiн 1000% нападе коли в краiнi буде повний бардак i cуцiльне зубожiння
якщо ви це маєте на увазi, то такi да, "розморажує" потехеньку ..

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія