Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Слабке місце Мордору!

Слабке місце Мордору!

Калінінград.
Практично всі мешканці, яких знаю звідти, ставляться до хуйла, як і українці і Україна для них як зразок як треба з хуйляцькою рашкою себе поводити.
Коротше, туди треба бити спільно з Польщею й доносити їм реальну інфу. На решті території мордору то без сенсу просто.
   
Re: Слабке місце Мордору!

Там половина мешканців військові  ;)
   
Re: Слабке місце Мордору!

Коротше, туди треба бити спільно з Польщею й доносити їм реальну інфу.



Вот эти славные парни 70 лет назад бились, как нордические боги. По факту добились лишь того, что это место теперь называется не Germau, а Русское. Вот такое цинично-ироничное переименование. Реальная инфа, кстати, если radikal.ru не отрезал геотег.

Останнє редагування: 26 вересня 2015 03:58:35 від alexei
   
Re: Слабке місце Мордору!

Вот эти славные парни 70 лет назад бились, как нордические боги. По факту добились лишь того, что это место теперь называется не Germau, а Русское. Вот такое цинично-ироничное переименование. Реальная инфа, кстати, если radikal.ru не отрезал геотег.
--------------

типа там одни русские воевали, лично мой дед кенигсберг брал
   
Re: Слабке місце Мордору!

Вот эти славные парни 70 лет назад бились, как нордические боги. По факту добились лишь того, что это место теперь называется не Germau, а Русское. Вот такое цинично-ироничное переименование. Реальная инфа, кстати, если radikal.ru не отрезал геотег.
--------------

типа там одни русские воевали, лично мой дед кенигсберг брал

Типа, если посмотреть карту, то там переименований на самый взыскательный вкус.
   
Re: Слабке місце Мордору!

там в основном советские названия или просто название типа придорожное
   
Re: Слабке місце Мордору!

там в основном советские названия или просто название типа придорожное

Ну, значит так твой дед со своими коллегами решил.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія