Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

steol, CleverDonkey, ХАБАРОВСЬК, Chako, Doctor, A.I., cynic, argo, Oleksandr, білий хо

Nik, скинь в приват реквізити.

"Отовсюду мьі сльішим стоньі о помощи!" (С)
   
Re: steol, CleverDonkey, ХАБАРОВСЬК, Chako, Doctor, A.I., cynic, argo, Oleksandr, білий хо
nik

Nik, скинь в приват реквізити.

"Отовсюду мьі сльішим стоньі о помощи!" (С)

немає заперечень )))) пиши бяці в лічку, всі потрохи і  нагодуємо миргордських котів і собак!!!


дякуємо тобі, добра людино!
   
Re: steol, CleverDonkey, ХАБАРОВСЬК, Chako, Doctor, A.I., cynic, argo, Oleksandr, білий хо
nik

бяка, ти там давай!  X(  ми допоможемо ще!







   
Re: steol, CleverDonkey, ХАБАРОВСЬК, Chako, Doctor, A.I., cynic, argo, Oleksandr, білий хо
nik

Более глупой ветки трудно придумать


мавка, ти не спіши, допомога Україні приймається всяка... моя позиція- прохання не стільки до тих, хто в Україні, а до тих, хто за її межами... ті, кого тут називали ковбасниками. про них і мова.  нехай дають хто скіки може, бо п***а на фупі, то таке. і щоб двічі не вставати - ось тобі - $5,000 вчора перевів через червоний хрест. а на котів-собак, то бяка підтвердить в понеділок.



давайте, ковбасники, хто що може!


   
Re: steol, CleverDonkey, ХАБАРОВСЬК, Chako, Doctor, A.I., cynic, argo, Oleksandr, білий хо
nik

ХАБАРОВСЬК, Chako, Doctor, A.I., cynic, argo, Oleksandr, білий хорват, Wolter, Fantamaz, Freelander, Трололо

як там справи? як погода? 100 гривень - то грошi?
   
Re: steol, CleverDonkey, ХАБАРОВСЬК, Chako, Doctor, A.I., cynic, argo, Oleksandr, білий хо
nik

гiзмо, укулеле, я впевнений, ви допомагаєте, киньте бяцi хоч по сотцi, коти-собаки будуть вдячнi
   
ты смотри как возбудилась. помогаю чем могу. и котам-собакам тоже. мать-одиночка. не хочешь - не помогай. колхоз  дело добровольное
Ота приказка про колхоз - чисто кацапський витвір, бо ніякої добровільності не було!
Так і у Вас, пане Нік, бажання допомогти переростає в легкий шантаж : назначили самі куркулів форуму і вимагаєте гроші! Якось негарно виходить.
   
Re: steol, CleverDonkey, ХАБАРОВСЬК, Chako, Doctor, A.I., cynic, argo, Oleksandr, білий хо
nik

Ота приказка про колхоз - чисто кацапський витвір, бо ніякої добровільності не було!
Так і у Вас, пане Нік, бажання допомогти переростає в легкий шантаж : назначили самі куркулів форуму і вимагаєте гроші! Якось негарно виходить.
перевів скільки міг, алігархи або відбріхуються, або тупо мовчать. може і челендж, але зачепив тих, хто може. ще раз повторюю, в основному до ковбасників, вам та не до цього, перепрошую, якщо ви мене не зрозуміли
коты-собаки... терплять мовчки... хтось мусить допомогти. це все...
   
мавка, ти не спіши, допомога Україні приймається всяка... моя позиція- прохання не стільки до тих, хто в Україні, а до тих, хто за її межами... ті, кого тут називали ковбасниками. про них і мова.  нехай дають хто скіки може, бо п***а на фупі, то таке. і щоб двічі не вставати - ось тобі - $5,000 вчора перевів через червоний хрест. а на котів-собак, то бяка підтвердить в понеділок.


давайте, ковбасники, хто що може!

Те кто захочет помочь, помогут и без этого шантажа.
Здесь один из ваших уже отметился заявой. Я типо заплатил налоги, а из этих налогов Байден вам помощь оказывает. От такой пэтриот.
Не заставите вы никого раскошелиться, если они этого не хотят.
У меня брат живет в Джексонвилле. Специально взял подработку и эти деньги каждую неделю уходят запорожским волонтерам. Хотя налоги платит исправно.  От такие дела. Так что прекращайте это вымогательство.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія