Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський дає інтерв'ю іноземним журналістам. Наживо

так шо не вірити Американцям, а вірити зьібілам? Хто з шваброфілів хоче загляну хуйлу в очі ко  :weep:

 8-:

 А хуйлосвинінфо навіщо?  :S
   
Порвана шарівська дірка навіть не знає хто у ненависній для неї Україні Президент?  :S Невже Шарий її з вази взагалі не знімає, а якщо й знімає, то лише для того, щоб межушнуй вакуум запінити?  :shuffle:

Спєрмене, не рипайся, погорів ти, кохана дівчина Дубинського на кацапській риториці. ти не на раісі Спєрмене, тут Україна і посрати на Зє це не посрати на Україну, скоріше навпаки. так що єбало хлоп, ваза вухаста
   
чорна абізьяна(мін оборони) заявіл шо в случає войни
в європу хлинут 20 млн бєжєнцев..
.

самоє врємя організовать стариє добриє заградітєльниє отряди
поднять пріказ сталіна от такого то чісла..
ні шагу назад !!!
о то некоториє ужє в дубає(ма ка ка )...
:facepalm1: Що це за ідіот?
   
Пфф, самий яскравий приклад вашої "адекватності "  :D

Свєта, це якраз промовисто свідчує про твою адекватність.

 Вхопившись за якусь вичитану тобою "зраду" ти приводиш її, як аргумент, безкінечну кількість разів, як і Семен, який у кожний свій пост тулить своїх зайвохромосомних звіряток і щиро вважає це дуже дотепним.
   
:facepalm1: Що це за ідіот?
кацапський бот. чомусь не забанений в ніколи.
   
щось схоже на списання 100 мільярдів фірташу з ахметовим, чи поставлена на потік схема списання боргів олігархів через суди?




 :facepalm1:

У якому рядку ненависний тобі клоун чи його офіс?  :S Чи тобі нагадати чий вилупок реформував суд і чия ферма б'ється в істериці проти закону про олігархів?  ;)
   
8-:

 А хуйлосвинінфо навіщо?  :S

Щоб поросята методички тягали  :laugh:
   
кацапський бот. чомусь не забанений в ніколи.

на одному айпі зі Спєрменом. так що робіть висновки.
   
нє-нє, за класикою жнару він відповідає за всіх інших. як попередники.
З відкатами для нього...
   
на одному айпі зі Спєрменом. так що робіть висновки.

До речі, минулого разу Семен спалився на айпі, тому що строчив прямо з робочого місця, а  зараз вже змінив його. І тепер на одному айпі з кацапським ботом.
   
Цитата: коммент на ФБ
Ирина Полищук
Про яку єдність мова ??? На сході йде війна. Хлопці мерзнуть в окопах, а ви як шакали насміхаєтесь над людьми. Весь світ намагається хоч якось допомогти країні, а ви біднесенькі заморилися, наробилися і так мрієте про єднання з народом, що знову ідете на відпочинок ??? Де в цьому здоровий глузд ??? Досить нести нісенітниці і брехати людям про вашу турботу. Ви нічим не кращі за упиря Порошенка. Соромно і гидко від такої зради і навіть читати, не те що слухати вашу маячню неможливо. Ненавиджу !!!!!!!!!!!!!
   
8-:

 А хуйлосвинінфо навіщо?  :S

шо таке хуйлосвинін фо? може хуйлосвінін фу? не з одного свіносабачого кальіта разом з торчком накидуєшся?
   
:facepalm1:

У якому рядку ненависний тобі клоун чи його офіс?  :S Чи тобі нагадати чий вилупок реформував суд і чия ферма б'ється в істериці проти закону про олігархів?  ;)
слухай, оцю хуцпу залиши для своїх імбецильних колег по ботофермі, і покажи подібні суми судових рішень при Петрі i 'У якому рядку ненависний тобі knur чи його офіс'.
 а такоз, що він вкрав і де кримінальні справи по таким фактам.
   
Ну ББС как-то все поняло, это только у наших непонятливых затруднения.
https://www.bbc.com/ukrainian/news-60171082

Все адекватные люди всё поняли. Вон даже пану Комраду всё понравилось :)

Это только свиньи кувикают из свинарника.
   
Свєта, це якраз промовисто свідчує про твою адекватність.

 Вхопившись за якусь вичитану тобою "зраду" ти приводиш її, як аргумент, безкінечну кількість разів, як і Семен, який у кожний свій пост тулить своїх зайвохромосомних звіряток і щиро вважає це дуже дотепним.

Вичитану ? ))))
Ваша кончена свиноферма по 10 гілок в день заводила  :facepalm1: жувала - пережовувала, а скільки сторінок було на тему ікспєрдного мнєнія по кольору сукні Зеленської  :weep:
Ви тупі довбоящери, вигадуєте якусь юхню і тягаєте її до всирачки, як сьогоднішню зраду про лацкани піджака  :lol:
   
Спєрмене, не рипайся, погорів ти, кохана дівчина Дубинського на кацапській риториці. ти не на раісі Спєрмене, тут Україна і посрати на Зє це не посрати на Україну, скоріше навпаки. так що єбало хлоп, ваза вухаста

Ну все почалося...  :( Запінив Шарій своїй шльондрі міжушний вакуум і вона програзовано пішла дристати в приват. Вже ФУП для неї малий, щоб вдосталь випорошитися
   
слухай, оцю хуцпу залиши для своїх імбецильних колег по ботофермі, і покажи подібні суми судових рішень при Петрі i 'У якому рядку ненависний тобі knur чи його офіс'.
 а такоз, що він вкрав і де кримінальні справи по таким фактам.

Бгг, свиню на допит затягнути не можуть ) а вона очима лупає покажіть справи  :laugh:
   
До речі, минулого разу Семен спалився на айпі, тому що строчив прямо з робочого місця, а  зараз вже змінив його. І тепер на одному айпі з кацапським ботом.
о, дуже цікаво. і де це робоче місце?
   
До речі, минулого разу Семен спалився на айпі, тому що строчив прямо з робочого місця, а  зараз вже змінив його. І тепер на одному айпі з кацапським ботом.

Минулого разу вас натикали писком в такі ж айпі  :D
   
слухай, оцю хуцпу залиши для своїх імбецильних колег по ботофермі, і покажи подібні суми судових рішень при Петрі i 'У якому рядку ненависний тобі knur чи його офіс'.
 а такоз, що він особисто вкрав і де кримінальні справи по таким фактам.

Та у Семена всього п'ять слів, якими він намагається тут жонглювати: "зайвохромосомні звірятка, кум кума хуйла, вилупок тощо"

Спробуй з таким словарним розмаїттям формулуювати речення. :laugh:
   
Карочє, всьо как всігда, свині обісралися з пресухою і далі буде просто беззмістовний срач не по темі )
   
Ну все почалося...  :( Запінив Шарий своїй шльондрі міжушний вакуум і вона програзовано пішла дристати в приват. Вже ФУП для неї малий, щоб вдосталь випорошитися

так дивно від фан клубу Дубинського та Шарія з кацапським айпі слухати подібні ескапади. Спєрмьоша, а піди ка ти нах.у.й :lol: зєвиблядок
   
Минулого разу вас натикали писком в такі ж айпі  :D

Кого це - нас? Тільки не треба істерити про свинарню, як ти полюбляєш всіх звинувачувати, ок?

Конкретно - що тобі не подобається у моєму айпі?
   
Бгг, свиню на допит затягнути не можуть ) а вона очима лупає покажіть справи  :laugh:
оцю висмоктану з бєніної зєлупи маячню, що від неї судді тікають, як від червоної свитки? смали ще.
от на 3ельмінта справ реальних буде після втрати влади, як на сучці бліх.
   
Кого це - нас? Тільки не треба істерити про свинарню, як ти полюбляєш всіх звинувачувати, ок?

Конкретно - що тобі не подобається у моєму айпі?

то ТП Свєтка за своїх подруг по фермі - томкет та бабу рузу, вони завжди з під ВПН Опери пишуть, такі чисті українки :lol:
   
Все адекватные люди всё поняли. Вон даже пану Комраду всё понравилось :)

Это только свиньи кувикают из свинарника.
Не то, чтобы пану Камраду все понравилось.
Просто пан кое что сам додумал и разглядел между словесным потоком преЗЕка.
В нынешних условиях я пытаюсь быть как можно более толерантным к выбору 73-х процентных.
   
Та у Семена всього п'ять слів, якими він намагається тут жонглювати: "зайвохромосомні звірятка, кум кума хуйла, вилупок тощо"

Спробуй з таким словарним розмаїттям формулуювати речення. :laugh:
я ніяк не можу цей квест розгадати: сінагoга економить на ботофермі і "набирають по обяві", чи це щирі їхні прихильники просто такі тупі.
   
я ніяк не можу цей квест розгадати: сінагoга економить на ботофермі і "набирають по обяві", чи це щирі їхні прихильники просто такі тупі.

Я маю підозру, що Семен навмисно намагається виглядати тут таким тупуватим, бо насправді під цим ніком пише зовсім інша людина.

Яка дуже добре знається у справах Укрзалізниці, наприклад. :lol:
   
так шо не вірити Американцям, а вірити зьібілам? Хто з шваброфілів хоче заглянути хуйлу в очі ко
   Не треба вірити. Своя голова в тебе є? Слухати і читати вмієш?
   
Я маю підозру, що Семен навмисно намагається виглядати тут таким тупуватим, бо насправді під цим ніком пише зовсім інша людина.

Яка дуже добре знається у справах Укрзалізниці, наприклад. :lol:

епізодично. проте він дійсно тупий, бо не розуміє що таке доходи та що таке збитки :lol:
   
я ніяк не можу цей квест розгадати: сінагoга економить на ботофермі і "набирають по обяві", чи це щирі їхні прихильники просто такі тупі.

both :lol:
   
оцю висмоктану з бєніної зєлупи маячню, що від неї судді тікають, як від червоної свитки? смали ще.
от на 3ельмінта справ реальних буде після втрати влади, як на сучці бліх.

хуйлосвіньям присовуєш, а вони не замічають. такого не було, нам не присунули  :laugh:
   
зараз Віталя у Шустера - Зє все життя з нього стібався - Віталя на порядок краще спілкується українською та формулює свої думки ніж цей дебіл.
   
Карочє, всьо как всігда, свині обісралися з пресухою і далі буде просто беззмістовний срач не по темі )

С самого начала был
   
Не то, чтобы пану Камраду все понравилось.
Просто пан кое что сам додумал и разглядел между словесным потоком преЗЕка.
В нынешних условиях я пытаюсь быть как можно более толерантным к выбору 73-х процентных.

Значит розум есть у тебя  :-B  если понимаешь.
   
зараз Віталя у Шустера - Зє все життя з нього стібався - Віталя на порядок краще спілкується українською та формулює свої думки ніж цей дебіл.
я бы за такой дебильный пост меньше штуки не взял  (tu)
   
слухай, оцю хуцпу залиши для своїх імбецильних колег по ботофермі, і покажи подібні суми судових рішень при Петрі i 'У якому рядку ненависний тобі knur чи його офіс'.
 а такоз, що він вкрав і де кримінальні справи по таким фактам.

 :facepalm1:

У тебе амнезія? Ти не знаєш що проти вилупка кума хуйла і його куратора зараз відкрито KС?  :S

Ти не знаєш, як кум хуйла придбав трубу? Чи як вилупок хуйлобогдани постачав до армії та ремонтував за держрахунок? Або може ти ніколи не чула як 2 ярди першого кряка закотилося в другий банк, а потім "Тоніс" перетік? Хуйлосвінінфо ніколи не повідомляло про віртуальний ремонт сухогрязу за реальні бабки на заводі вилупка?

Насолоджуйся:















І це лише перше, що попало під руку

P.S. Запоребрикові зайвохромосомні патріоти Панами просто відпочивають на тлі наших
   
   Не треба вірити. Своя голова в тебе є? Слухати і читати вмієш?

так я свінособакам помагаю апєрдєлітса. бо зациклись на Петрі, а заглядувати в очіко треба свінарлу  :lol:
   
Просто пан кое что сам додумал и разглядел между словесным потоком преЗЕка.
    :laugh: Тільки не треба тобі корчити з себе такого аналітика, який про щось там здогадався. Все було досить зрозуміло. Пресуха була не без недоліків, бо без заготовок, але все було по справі. Щось не зрозуміти могли лише повні телепні, яких тут на ФУПі вдосталь. Хоча перепрошую, не телепні а свиняча шобла.
   
Кого це - нас? Тільки не треба істерити про свинарню, як ти полюбляєш всіх звинувачувати, ок?

Конкретно - що тобі не подобається у моєму айпі?

Я не буду зараз шукати скрін ) тим більше що не пам'ятаю в якій гілці його бачила ))
Суть така що були однакові айпішніки )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія