Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Евакуація Притомних - Інформація

Re: Евакуація Притомних - Інформація

Я від Януковича втік (до Канади) ще в 2012 році, як показало життя - цілком правильно вчинив.
а шо всей страной могли свалить вид януковыча ще в 2012 роци?

ваня вон местным пенсионерам с корочками местечковых политехов федеральную программу иммиграции канады с топлами индусов и китайцев впаривает    :laugh:  X(
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

яка  евакуація - прихильники певної політсили через три місяці будуть плюватися  на Зебiла і будуть просити Порошенка  повернутися

Буде пізно. На довгі роки. Я навіть не впевнена, що не назавжди.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

яка  евакуація - прихильники певної політсили через три місяці будуть плюватися  на Зебiла і будуть просити Порошенка  повернутися
прихильники певної політсили замість новин будуть показувати нові серії Слуги народу, про успіхи Голобородька і вони будуть хлопати в лодоні.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Валите.

Чище будет
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

В Португалії можна легалізуватись.
За шість років можна отримати громадянство.

Як ? Хотілось би лишитись в Європі....люблю її...
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

а шо всей страной могли свалить вид януковыча ще в 2012 роци?

ваня вон местным пенсионерам с корочками местечковых политехов федеральную программу иммиграции канады с топлами индусов и китайцев впаривает    :laugh:  X(

Не слухайте кацапа. Тут місця вистачить всім і навпаки не вистачає людей. Українці з освітою і знанням англійської прекрасно себе показали і всі мої знайомі того ж віку та освіти мають нормальні роботи, власне житло і прекрасно живуть.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ЛОЛ!

Кацапські пропагандисти називають українців кацапами  :weep:

Whatever  :rotate:
like someone gives a fuck    :facepalm:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

В Португалії можна легалізуватись.
За шість років можна отримати громадянство.
а для цього обов"язково працювати треба, чи є ще якісь шляхи?
мені Португалія і португали подобаються.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Як ? Хотілось би лишитись в Європі....люблю її...
Приїзжаєте легально. Знаходите роботу, подаєте на робочу візу. При наявності роботи процес займає до пів року. Через п'ять років легального проживання можна подавати на громадянство.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

а для цього обов"язково працювати треба, чи є ще якісь шляхи?
мені Португалія і португали подобаються.
Можна бути підприємцем, або купити нерухомість.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Тризубий Стас як у воду дивився


"Де ж ми тепер ідемо, як не бачимо обрію?
А! Підем, куди поведуть новітні панки...
І знову на шию ярмо, а чи відразу на добриво.
Та ми з вами згідні й на це, бо ми є такі, бо ми є такі..."


https://nashe.com.ua/song/6980/album/748
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ЛОЛ!

Кацапські пропагандисти називають українців кацапами  :weep:

Whatever  :rotate:
Яке ти огидне. Сподіваюся скоро здриснеш звідси.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Отже, одна четверта виборців голосували за Україну. Решта - за Росію.

Одна четверта - це не мало. Це і є моя спільнота.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

або купити нерухомість.

на яку суму?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Не слухайте кацапа. Тут місця вистачить всім і навпаки не вистачає людей. Українці з освітою і знанням англійської прекрасно себе показали і всі мої знайомі того ж віку та освіти мають нормальні роботи, власне житло і прекрасно живуть.

У 62 рокі трохи запізно кудись їхати.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Нє, дякую. Нам своє робить. Залишаємося зимувать.
На канадійщинах розчинемося.
А тут своя земля. А земля це не політики.

Переживемо. А зараз мантра: нема лиха без добра.

Короче усе буде гуд!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Яке ти огидне. Сподіваюся скоро здриснеш звідси.

Так, я відключаюсь від України, як відключилася, коли вибрали Януковича.  Але поки поскачу.

Радій, кацапко! Поки що  :laugh:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Отже, одна четверта виборців голосували за Україну. Решта - за Росію.


Одна четверта - це не мало. Це і є моя спільнота.
Твоя спільнота не тут. Ти ніхто для України, ницість.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

У 62 рокі трохи запізно кудись їхати.

Тут 62 навіть не пенсійний вік. Ввважається людиною в розквіті сил.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

У зв"язку з очікуваною перемогою прокацапського кандидата в президенти Зеленського багато його противників замисляться, що робити. Деякі залишаться і будуть боротися, деякі залишаться і не будуть, а деякі не захочуть ні словом, ні ділом брати участь у тому, що буде відбуватися в Україні.

Я не засуджую будь-який вибір. Проте якщо хтось із вас цікавиться еміграцією, ось інформація по Канаді:

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada.html

Декілька практичних порад.

1) Якщо ви подасте аплікаційний пакет навіть сьогодні, цей процес займає певний час, і є ризик, що ситуація в Україні поміняється настільки, що це може негативно вплинувати на ваше подання у багатьох відношеннях. Тому я рекомендую, якщо є така можливість, виїхати у Польщу, поки кордони відкриті, попрацювати там і податися уже у посольстві в Варшаві. Таким чином ви мінімізуєте потенційні ризики, заробите більше грошей, які теж будуть потрібні у Канаді, і матимете європейський досвід роботи (що є додатковим плюсом при пошуку роботи в Канаді). Якщо можете зараз виїхати у будь-яку іншу країну, то той самий алгоритм. Головне - щоб ви там були легально.

2) Перед тим, як виїхати, візьміть нотаріально завірену довідку з української поліції по місцю проживання, яка вкаже, що у вас не було кримінальних проблем. Це стандартна довідка. На іміграційному сайті прочитайте, які зараз вимоги. Коли я подавала свої доки (давно), довідка мала бути за останніх 5 років на момент подачі документів.

3) Також добудьте хоча б декілька письмових рекомендаційних листів від ваших роботодавців і зробіть професійний переклад, завірений нотаріально.

4) Переконайтеся, що у вас є всі документи. Я навіть рекомендую, якщо є можливість, зробити копії трудової та залікової книжок з переліком екзаменів та заліків, які здавали. Це не потрібно для еміграції, але пригодиться при працевлаштуванні (деякі фірми роблять міжнародну перевірку рівня навчання) або коли ви будете на щось перевчатися. Певні курси можуть бути зараховані із української програми.

5) Якщо хочете емігрувати чи як мінімум працювати за кордоном, подумайте, коли продавати своє майно. Я передбачаю, що ціни будуть падати, але не можу і не хочу давати якихось рекомендацій у цьому плані.


Форумчани, якщо ви проживаєте у інших країнах, можете поширювати інформацію про еміграцію туди у цій темі. Канадці-форумчани, можете доповнювати її, спираючись на власний досвід чи інформацію.


Це все, що я особисто можу зробити для тих українців, які поділяють ці ж цінності, що і я, у плані того, що відбулося. Я бажаю вам всього найкращого.

Дякую.  [ua]
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
VYR

ото і уся любовь до України ))
може ти кацапська ботіха під прикриттям, га?

п.с. так і уявляю, як тролль Іванна в купі з вибувшими з України по її наводці прийдуть на фуп нас, українців, життя вчити.

от же ж огидна потвора.  :laugh:

дивна Елка,

ваш треба вчити як правильно голосувати, бо у вас немає свої кебети. Тому сумлінно прислухайтесь до наших емігрантських порад бо інакше у вас в наймах коси посивіють і в наймах, Елко, помрете.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

на яку суму?
Постараюсь уточнити. Знаю, що якщо на 500000 то можна і громадянство отримати.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ДО РЕЧІ, зацікавленим особам раджу зберегти собі інфу, яку я подала. Думаю, цю і подібні теми будуть видаляти, бо знають, що народ буде голосувати ногами, а це УЖЕ проблема для олігархів.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Так, я відключаюсь від України, як відключилася, коли вибрали Януковича.  Але поки поскачу.

Радій, кацапко! Поки що  :laugh:
Ти заткни пельку зі своїм порохнявим "кацапко". Ти ніхто для України і не розкривай рота на тих, хто тут залишився і залишається. Нікчема.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

Нє, дякую. Нам своє робить. Залишаємося зимувать.
На канадійщинах розчинемося.
А тут своя земля. А земля це не політики.

Переживемо. А зараз мантра: нема лиха без добра.

Короче усе буде гуд!
Саме так. До осені на дачу поїду, у внутрішню еміграцію. Цибульку посію, щоб не слухати ридання восени, як вона дорожчає.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Сгорел сарай - гори и хата.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

дивна Елка,

ваш треба вчити як правильно голосувати, бо у вас немає свої кебети. Тому сумлінно прислухайтесь до наших емігрантських порад бо інакше у вас в наймах коси посивіють і в наймах, Елко, помрете.
Ще одна гидота.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Твоя спільнота не тут. Ти ніхто для України, ницість.

Почитаю цей форум через декілька місяців. побачимо, як ти будеш кавіщати і заламувати руки.

Meanwhile, enjoy your golden shower  :weep:  Open your mouth as wide as you can - they say urine therapy is good for you!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
IgS

Німеччина теж ок, але до січня ще дожити треба, краще цього чекати в Польщі. Хоча там освіта нібито безоплатна, в Канаді за вищу освіту треба платити.

В РП освіта безкоштовна тільки в школах. У ВУЗах треба платити. На шару тільки громадянам РП та етнічним полякам (з картою поляка).
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
N88

Брехня.

Нажаль ні.
Надувають ціни на нерухомість аж бігом
   

Первые выборы в Украине БЕЗ МОРДОБОЯ. Может это будет,  наконец,   хорошим началом.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ти заткни пельку зі своїм порохнявим "кацапко". Ти ніхто для України і не розкривай рота на тих, хто тут залишився і залишається. Нікчема.

   
Re: Евакуація Притомних - Інформація


Первые выборы в Украине БЕЗ МОРДОБОЯ. Может это будет,  наконец,   хорошим началом.

Ющенко цивілізовано передав владу
Порошенко цивілізовано передав владу

проблеми тільки коли коцапи приходять до влади, вони не розуміють що таке демократія
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація


Зараз ціни почали падати і за кеш купують тільки дуже багаті або якісь бандюки.
 
Тут є іпотека. Позики дають усім, у кого є позитивна кредитна історія. Алгоритм її отримати простий. Відсотки невеликі - наприклад, наш був десь біля 2 відсотків (хоча у нас будинок вже виплачений). В залежності від провінції, ціни різні.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Почитаю цей форум через декілька місяців. побачимо, як ти будеш кавіщати і заламувати руки.

Meanwhile, enjoy your golden shower  :weep:  Open your mouth as wide as you can - they say urine therapy is good for you!
Тебе тут не бууло кілька місяців і повітря було чистіше. Поплигала, заробила копієчку- здрисни, нікчемне. Ти не маєш ніякого права вказувати і повчати українців. Поки що ми чуємо твоє скавчання з -за океану. Самодостатня людина до такого, як ти, не опуститься.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via


Первые выборы в Украине БЕЗ МОРДОБОЯ. Может это будет,  наконец,   хорошим началом.
Ой мовчи, бо ще не вечір.
Хтозна, як воно далі буде .
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Просто на відміну від таких, як ти, у мене є почуття емпатії до нормальних українців. Країну не зберегли, але їх треба зберегти. Я не хочу, щоб всякі Елки-ревалюціанєрки патріотів мучили по підвалах і стріляли атошникам у спину (а це буде).

Тож нехай той, хто хоче, виїде, живе достойним життям та збереже свій генофонд, щоб не класти своїх дітей навозом під московський чобіт.
Розумно. Підтримую.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
IgS

яка  евакуація - прихильники певної політсили через три місяці будуть плюватися  на Зебiла і будуть просити Порошенка  повернутися

До дупи. Немає формули повернення, ну і після програшу Петро вже стратив всі свої "політичні жітті".
Вихід буде лише з новими національно орієнтованими лідерами.

Але Совок має велику кількість рецептів як нищити національно-визвольні рухи ще у зародку.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

https://www.youtube.com/watch?v=cYz67tsEwOE
В сраку собі свисни, хуйло підстилка.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

У зв"язку з очікуваною перемогою прокацапського кандидата в президенти Зеленського багато його противників замисляться, що робити. Деякі залишаться і будуть боротися, деякі залишаться і не будуть, а деякі не захочуть ні словом, ні ділом брати участь у тому, що буде відбуватися в Україні.

Я не засуджую будь-який вибір. Проте якщо хтось із вас цікавиться еміграцією, ось інформація по Канаді:

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada.html

Декілька практичних порад.

1) Якщо ви подасте аплікаційний пакет навіть сьогодні, цей процес займає певний час, і є ризик, що ситуація в Україні поміняється настільки, що це може негативно вплинувати на ваше подання у багатьох відношеннях. Тому я рекомендую, якщо є така можливість, виїхати у Польщу, поки кордони відкриті, попрацювати там і податися уже у посольстві в Варшаві. Таким чином ви мінімізуєте потенційні ризики, заробите більше грошей, які теж будуть потрібні у Канаді, і матимете європейський досвід роботи (що є додатковим плюсом при пошуку роботи в Канаді). Якщо можете зараз виїхати у будь-яку іншу країну, то той самий алгоритм. Головне - щоб ви там були легально.

2) Перед тим, як виїхати, візьміть нотаріально завірену довідку з української поліції по місцю проживання, яка вкаже, що у вас не було кримінальних проблем. Це стандартна довідка. На іміграційному сайті прочитайте, які зараз вимоги. Коли я подавала свої доки (давно), довідка мала бути за останніх 5 років на момент подачі документів.

3) Також добудьте хоча б декілька письмових рекомендаційних листів від ваших роботодавців і зробіть професійний переклад, завірений нотаріально.

4) Переконайтеся, що у вас є всі документи. Я навіть рекомендую, якщо є можливість, зробити копії трудової та залікової книжок з переліком екзаменів та заліків, які здавали. Це не потрібно для еміграції, але пригодиться при працевлаштуванні (деякі фірми роблять міжнародну перевірку рівня навчання) або коли ви будете на щось перевчатися. Певні курси можуть бути зараховані із української програми.

5) Якщо хочете емігрувати чи як мінімум працювати за кордоном, подумайте, коли продавати своє майно. Я передбачаю, що ціни будуть падати, але не можу і не хочу давати якихось рекомендацій у цьому плані.


Форумчани, якщо ви проживаєте у інших країнах, можете поширювати інформацію про еміграцію туди у цій темі. Канадці-форумчани, можете доповнювати її, спираючись на власний досвід чи інформацію.


Це все, що я особисто можу зробити для тих українців, які поділяють ці ж цінності, що і я, у плані того, що відбулося. Я бажаю вам всього найкращого.

Это призывы к сепаратизму?
Могу , как краматорчанин, рассказать чем это закончится в деталях.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія