Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дмітрій Марьянов - RIP?

Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Зачем всех дохлых кацапов сюда тянуть. Идите на Цуг с этим. заебали короче.

ПС. Еще цветочки к посольству редиска не забудть притащить.
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

:lol:   Супер! Рускій мір нє работаєт, а бухаєт! 
о, эмигрант под словом отдыхать подразумевает бухать  :lol:
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Класно в цій гілці кацапня засвітилася....

В СРСР під час війни слухали німецьку музику і ставили німецькі п'єси.
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

а вы думаете актер выбирает себе роли? Что предлагали играть то и играл. Не его вина, что подобная тематика у них там в тренде

не знаете кто это, идите мимо - мой вам совет

Ну каэшн! Нє ми такіє - жисть такая, дєті, іпатєка і проч. Тренд в сфєрічєском вакуумє вазнікаєт, а ми - прастиє артісти в ваєннай формє тут ніпрочом.

Може цей ваш сраний Марьянов покаявся перед Україною? Ні?

Тоді у міня к вам встрєчьний савєт. Ідіть ви всі в прямісінько в сраку собачу разом з вашими любіміми кацапскімі артістамі, пісатєлямі, журналістамі, паетамі , празаікамі, блохерамі  і просто харошимі рускімі людьмі.

Щиро вам усім бажаю шоб ви всі нарешті повиздихали.

   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Ну каэшн! Нє ми такіє - жисть такая, дєті, іпатєка і проч. Тренд в сфєрічєском вакуумє вазнікаєт, а ми - прастиє артісти в ваєннай формє тут ніпрочом.

Може цей ваш сраний Марьянов покаявся перед Україною? Ні?

Тоді у міня к вам встрєчьний савєт. Ідіть ви всі в прямісінько в сраку собачу разом з вашими любіміми кацапскімі артістамі, пісатєлямі, журналістамі, паетамі , празаікамі, блохерамі  і просто харошимі рускімі людьмі.

Щиро вам усім бажаю шоб ви всі нарешті повиздихали.


 (tu)
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Ну каэшн! Нє ми такіє - жисть такая, дєті, іпатєка і проч. Тренд в сфєрічєском вакуумє вазнікаєт, а ми - прастиє артісти в ваєннай формє тут ніпрочом.

Може цей ваш сраний Марьянов покаявся перед Україною? Ні?

Тоді у міня к вам встрєчьний савєт. Ідіть ви всі в прямісінько в сраку собачу разом з вашими любіміми кацапскімі артістамі, пісатєлямі, журналістамі, паетамі , празаікамі, блохерамі  і просто харошимі рускімі людьмі.

Щиро вам усім бажаю шоб ви всі нарешті повиздихали.
все там будем рано или поздно

он не был моим любимым артистом, это вам к сведению
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

В СРСР під час війни слухали німецьку музику і ставили німецькі п'єси.

Полицаи да.
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

все там будем рано или поздно

он не был моим любимым артистом, это вам к сведению
А вы по кладбищу случайно просто так не гуляете , могилки не расматриваете ? Смысл этой ветки ? Умер не человек глыба . Прозванивайте госпиталя и печатаете биографии  наших ребят отдавших жизнь за Украину , а не сопли по тарелке размазывайте .
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

дача место для отдыха, лустрация
но для вас это 6 соток где надо горбиться с утра и до утра
Відпочинок на дачі для мене аж ніяк не асоціюжться з водкою і шашликами , бо це - кацапське, моветон.
Дача в першу чергу - це близькість до природи, лежиш у гамачку під сосною чи то саджаєш квіти.
І працю на дачі я люблю, і ніколи не назву цей труд презирливим словом " горбатіться".
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Зачем всех дохлых кацапов сюда тянуть. Идите на Цуг с этим. заебали короче.

ПС. Еще цветочки к посольству редиска не забудть притащить.
Це той рідкісний випадок коли я з Вами погоджуюся.
Заходиш на форум, читаєш теми і виникає питання - а чи це український форум?
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Все ж таки Лєнін був правий: "Важнєйшім із іскуств для нас являєтся - кіно!".
В Кацапії це зрозуміли відразу і вбухкали шалені гроші у виробництво пропогандонського кінопродукту, який залюбки уминали за обидві щоки і продовжують активно споживати українці, а потім роблять круглі очі і запитують: "А звідки у нас стільки вати взялося?"

Людина яка дивилась і продовжує дивитись рашистську пропогандонську х.й.ю - вже є частинкою руского мірка, якщо навіть не усвідомлює цього і на словах є суперпатріотом України, але той рускій мірок рано чи пізно все ж вилізе із підсвідомості і перетворить самого самого патріота на ватнікус вульгаріс.
Кацапські фільми - це як легкі наркотики. "Та я трішечки спробую, разочок, нічого не буде, не звикну". А потім хуйлись - і вже наркоман зі стажем.

Ось ваше майбутнє, шановні споживачі кацапського, пропогандонського кінолайна. Їм теж подобались кацапські фільми, серіали, співаки, вкантактікі та аднаглазніки.

   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Відпочинок на дачі для мене аж ніяк не асоціюжться з водкою і шашликами , бо це - кацапське, моветон.
Дача в першу чергу - це близькість до природи, лежиш у гамачку під сосною чи то саджаєш квіти.
І працю на дачі я люблю, і ніколи не назву цей труд презирливим словом " горбатіться".
да вы святая, матушка)
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

За який саме город я маю їздити? Шо на тому городі росте?

))

п.с. не знала усопшого
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Кацапські фільми - це як легкі наркотики. "Та я трішечки спробую, разочок, нічого не буде, не звикну". А потім хуйлись - і вже наркоман зі стажем.

+1

Хоть и сам наркоман, не могу с гурту Ленінград соскочить
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Все ж таки Лєнін був правий: "Важнєйшім із іскуств для нас являєтся - кіно!".
В Кацапії це зрозуміли відразу і вбухкали шалені гроші у виробництво пропогандонського кінопродукту, який залюбки уминали за обидві щоки і продовжують активно споживати українці, а потім роблять круглі очі і запитують: "А звідки у нас стільки вати взялося?"

Людина яка дивилась і продовжує дивитись рашистську пропогандонську х.й.ю - вже є частинкою руского мірка, якщо навіть не усвідомлює цього і на словах є суперпатріотом України, але той рускій мірок рано чи пізно все ж вилізе із підсвідомості і перетворить самого самого патріота на ватнікус вульгаріс.
Кацапські фільми - це як легкі наркотики. "Та я трішечки спробую, разочок, нічого не буде, не звикну". А потім хуйлись - і вже наркоман зі стажем.

Ось ваше майбутнє, шановні споживачі кацапського, пропогандонського кінолайна. Їм теж подобались кацапські фільми, серіали, співаки, вкантактікі та аднаглазніки.

Показати зображення...
Ви неправі! Це справжні українці і патріоти. :D
А несправжні "поцрреоти" і "агенти путєна" ходять 14 жотня зі смолоскипами. :punish:
Гілка про ходу  і стаття на УП правильною мовою з правильними акцентами тому підтвердження. ;)
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

да вы святая, матушка)
По -вашому, лише святі не бухають на дачах?
Звісно , бувають і застілля, але ж не це головне.
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

По -вашому, лише святі не бухають на дачах?
Звісно , бувають і застілля, але ж не це головне.
а где я в этой ветке писала что самое главное приехать на дачу и нажраться в хлам? это вы с эмигрантом так понимаете. ну типа как по фрейду
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Помер актор - і чомусь пішли патетичні соплі..
Ніби щось людство втрачає від того, що одним фіглярем стало менше.
А враховуючи, що оцей - кацап, то взагалі дивно, нах за ним ріпати на українському форумі
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Помер актор - і чомусь пішли патетичні соплі..
Ніби щось людство втрачає від того, що одним фіглярем стало менше.
А враховуючи, що оцей - кацап, то взагалі дивно, нах за ним ріпати на українському форумі
:-o
 :eyes:
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Зачем всех дохлых кацапов сюда тянуть. Идите на Цуг с этим. заебали короче.

ПС. Еще цветочки к посольству редиска не забудть притащить.

+1
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

а вы думаете актер выбирает себе роли? Что предлагали играть то и играл. Не его вина, что подобная тематика у них там в тренде

не знаете кто это, идите мимо - мой вам совет

а думаєте солдати кацапії вибирали йти їм чи ні убивати українців? Куди слали туди і йшли..не їхня вина

Останнє редагування: 16 жовтня 2017 10:39:40 від Ukraine
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

а думаєте солдати кацапії вибирали йти їм чи ні убивати українців? Куди слали туди і йшли..не їхня вина
Ну що ж Ви так, піддих? :D
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Не знаю, що сказати. Не можна ототожнювати актора з його ролями.
Бо геніальний актор в житті може бути повним гівном, хоча все життя може грати добрих і привабливих людей.
І навпаки, людина яка грає всяких негідників може бути у звичайному житті дуже длброю і світлою.
Щодо скорботи, то шкода, що померла, можливо, нормальна людина, а не якась падлюка на кшталт Пореченкова.
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

На пять лет младше меня
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

***позіхаючи***

невже авторам таких гілок незрозуміло, що звістка про смерть будь-кого з російських акторів/співаків/письменників/науковців/тощо, попри всі їх заслуги і чесноти, таланти і досягнення, розміщена на ФУПі, викличе відра гівна щонайменш від третини тих, хто в ці гілки зайде, прочто тому, що це російський актор/співак/тощо?

а якщо зрозуміло- то тоді навіщо?

 B-)
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

а думаєте солдати кацапії вибирали йти їм чи ні убивати українців? Куди слали туди і йшли..не їхня вина


так  що ваті пояснювати,у них такого поняття як свобода вибору немає,  що хазяїн скаже то і роблять..  ще і українцям таке тут пропагують
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

***позіхаючи***

невже авторам таких гілок незрозуміло, що звістка про смерть будь-кого з російських акторів/співаків/письменників/науковців/тощо, попри всі їх заслуги і чесноти, таланти і досягнення, розміщена на ФУПі, викличе відра гівна щонайменш від третини тих, хто в ці гілки зайде, прочто тому, що це російський актор/співак/тощо?

а якщо зрозуміло- то тоді навіщо?

 B-)

Бляди Сер (С)
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Не знаю, що сказати. Не можна ототожнювати актора з його ролями.
Бо геніальний актор в житті може бути повним гівном, хоча все життя може грати добрих і привабливих людей.
І навпаки, людина яка грає всяких негідників може бути у звичайному житті дуже длброю і світлою.
Щодо скорботи, то шкода, що померла, можливо, нормальна людина, а не якась падлюка на кшталт Пореченкова.

відповім як розумній людині - геніальний режисер Лені Ріфеншталь  яка возвеличувала Гітлера і нацизм, після війни стала фотографом бо фільми їй  не давали знімати..такий талант пропав.. мабуть казала  - я  не винна, що сказали то і знімала
більше того - музика Вагнера чомусь майже перестала виконуватися,  хіба ж він винен що Гітлер її так любив?
І  ще   накінець - мовою науки до війни була німецька мова, англійська була на підтанцьовках..і що ж ми бачимо після війни,деякі  відомі вчені просто перестали писати книги і статті німецькою..
це все ціна великої  німецької культури за те що вона породила нацизм

те саме має статися з Росією  - достоєвський, толстой, пушкін з лермонтовим, чайковський, рахманінов з скрябіним, разом з коцапським язикм мають бути викинуті на смітник цивілізації за те що вони породили коцапський фашизм
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

***позіхаючи***

невже авторам таких гілок незрозуміло, що звістка про смерть будь-кого з російських акторів/співаків/письменників/науковців/тощо, попри всі їх заслуги і чесноти, таланти і досягнення, розміщена на ФУПі, викличе відра гівна щонайменш від третини тих, хто в ці гілки зайде, прочто тому, що це російський актор/співак/тощо?

а якщо зрозуміло- то тоді навіщо?

 B-)

срати я хотів на дебілів та уродів і їх відра гімна

я хочу помянути актора чи музиканта, якого люблю,
фільми з яким мене зачепили

а відра гімна, так на себе і лиють дебіли

зауважу, що абсолютно аналогічно реагую на повідомлення про смерть артистів та музикантів з України, Голівуду чи Європи
ці люди мене здивували, змусили задуматись чи просто подарували хвилини радості та задоволення
і я хочу у такий спосів виказати подяку і пом*янути
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

відповім як розумній людині - геніальний режисер Лені Ріфеншталь  яка возвеличувала Гітлера і нацизм, після війни стала фотографом бо фільми їй  не давали знімати..такий талант пропав.. мабуть казала  - я  не винна, що сказали то і знімала
більше того - музика Вагнера чомусь майже перестала виконуватися,  хіба ж він винен що Гітлер її так любив?
І  ще   накінець - мовою науки до війни була німецька мова, англійська була на підтанцьовках..і що ж ми бачимо після війни,деякі  відомі вчені просто перестали писати книги і статті німецькою..
це все ціна великої  німецької культури за те що вона породила нацизм

те саме має статися з Росією  - достоєвський, толстой, пушкін з лермонтовим, чайковський, рахманінов з скрябіним, разом з коцапським язикм мають бути викинуті на смітник цивілізації за те що вони породили коцапський фашизм

а Баха, Бетховена і т.д. теж викинули на смітник цивілізації?
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

а Баха, Бетховена і т.д. теж викинули на смітник цивілізації?


 :lol:   усьо...  Ми потєрялі руского Баха....


 Марьянов ніколи не покидав смітник цивілізації....
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

я хочу помянути актора чи музиканта, якого люблю,
фільми з яким мене зачепили
І що було зачепливим з цим актором?
Я дивилась з ним фільми, досить непогано, але нічого не було, щоб прям зачепило. Нічого гідного окремого обговорювання.
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

а Баха, Бетховена і т.д. теж викинули на смітник цивілізації?
не треба маніпулювати, я  про вагнера писав, на нього довгий час була заборона в Ізраїлі
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

І що було зачепливим з цим актором?
Я дивилась з ним фільми, досить непогано, але нічого не було, щоб прям зачепило. Нічого гідного окремого обговорювання.

подивіться Гра в правду
мене зачепило
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

не треба маніпулювати, я  про вагнера писав, на нього довгий час була заборона в Ізраїлі

ви писали про всіх російських класиків
до слова
а Гоголя теж викинемо на звалище цивілізації
як не крутіть, а писав він російською

питання в тому, викинути все, чи довго і нудно вибирати дорогоцінні міліграми з тон гімна?
я вважаю, що якщо вже найшов ці міліграми, то варто їх цінувати

   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

те саме має статися з Росією

Якщо з Росією станеться те саме, що з Німеччиною, ти повісишся.
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

а думаєте солдати кацапії вибирали йти їм чи ні убивати українців? Куди слали туди і йшли..не їхня вина

Вот-вот. Зустрівся такий крік души "Украинцы ! Я конечно понимаю ваше эмоциональное состояние, но нельзя так огульно относится ко всем кто едет на Донбас.  Мало ли какие обстоятельства могут быть у человека? Знаете как тяжело выживать в глубинке?"

Обнять і плакать.
А в Польшу на заробітки поїхати вєра нє позволяєт?
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

І що було зачепливим з цим актором?
Я дивилась з ним фільми, досить непогано, але нічого не було, щоб прям зачепило. Нічого гідного окремого обговорювання.
Из того что видел , цеплять нечему ...
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

Из того что видел , цеплять нечему ...

і Вам повторю
подивіться
Гра в правду
   
Re: Дмітрій Марьянов - RIP?

відповім як розумній людині - геніальний режисер Лені Ріфеншталь  яка возвеличувала Гітлера і нацизм, після війни стала фотографом бо фільми їй  не давали знімати..такий талант пропав.. мабуть казала  - я  не винна, що сказали то і знімала
більше того - музика Вагнера чомусь майже перестала виконуватися,  хіба ж він винен що Гітлер її так любив?
І  ще   накінець - мовою науки до війни була німецька мова, англійська була на підтанцьовках..і що ж ми бачимо після війни,деякі  відомі вчені просто перестали писати книги і статті німецькою..
це все ціна великої  німецької культури за те що вона породила нацизм

те саме має статися з Росією  - достоєвський, толстой, пушкін з лермонтовим, чайковський, рахманінов з скрябіним, разом з коцапським язикм мають бути викинуті на смітник цивілізації за те що вони породили коцапський фашизм

  Блін. Вдруге за сьогодні погоджуюсь з Гонсалесом.
  Сам дивуюсь.
  Але ж ....

  І ще. Пушкін, Достоєвський - так або імперію славили, або багаїзбранний народ расійський.  Є звісно ньюанси.. Але нам то не має бути цікаво.
  Байрон, Міцкевич, інші поети та письменники... їх треба читати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія