Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наскільки відостків візуально ви могли б відрізнити українця (ку) від росіянина (нки)

Опитування
?
Всього проголосувало: 72
100%. Це елементарно. Вони ж так несхожі  12 
 
 16% 
70-90% Так мало спільного...  24 
 
 33% 
40-60 % ну міг би але якість не гарантую. тим не менше  22 
 
 30% 
20-40 % це рельно тільки на межі похибки..  7 
 
 10% 
0-20 % тобто ніт  8 
 
 11% 




 :shuffle:
   
 Кацап - це поведінка і світогляд.
 Пан риє не там. (td)
   
90-100%. І візуально, і поведінка, а якщо ще ротяку відкриє і пару слів скаже...
   
Мабуть 70-90 %.Колись ще у Криму познайомилися з парою , був впевнений що з Россії, бо аканьє і т.п.-виявилося з Запоріжжя, і там народилися. :D  А ще на Далекому Сході дуже  дивувало , коли люди з яскраво вираженою азіатською зовнішністю і манерами алкоголіків  розмовляли з московским акцентом.
   
90-100%. І візуально, і поведінка, а якщо ще ротяку відкриє і пару слів скаже...

O!
   
дай мені кокошник і шаровари, і я тобі відрізню і українцяку, і росіянинанку.
   
дуже просто

москаль - типова зовнішність (все в порівнянні з західноєвропейцями та білими США)  :D

пухлі губи, середні чи навіть великі

ніс курносий-картопля, але ніколи не рівний, ще є з носами довгими, але всерівно на закінченні носа буде як "кулька"  :D

може бути виражена переносиця що робить погляд трохи насупленим

овал обличчя круглий і трохи плаский - ближче до монголоїдного типу, не овальний і не вузький

брови - таки "доміком"  :lol:  -

скули виступаючі - тобто видимі

очі вузькі, навіть коли блакитні все рівно невеликі і вузькуваті

волося ніколи не м"яке, або жорстке або середнє,
тому москалі ніколи- НІКОЛИ - не носять зачіску "ivy league" вона просто не буде триматися , хіба якшо зацементувати
волося через жорсткість важке тому жінки не носять короткі зачіски або коли носять то виглядають як швабри  :D - знову ж таки тому мають використовувати тону лаку чи чого там

фігури в чоловіків за 30 трохи одутловаті - ніколи не бачив сухих-худих москалів за 30

поведінка і погляди трохи напружені - видно що вони постійно скануюють оточення і оточуючих і не виглядають розслабленими
в жінок часто погляд resting bitch face  :D

це все або разом, або в комбінації поєднане з певною поведінкою дає вам 90% шансів розпізнати мокалів за кордоном
   
Візуально іноді важкувато відрізнити українця від поляка, чи болгара, чи білоруса.
Легше всього просто попросити сказати паляниця.
   
Візуально іноді важкувато відрізнити українця від поляка, чи болгара, чи білоруса.
Легше всього просто попросити сказати паляниця.

ну болгари взагалі то мають мало спільного з слов"янами - їх якраз можна відрізнити від поляків-українців-білорусів
   
Тут ще питання від якого саме росіянина. Мордву, башкіра, татарина. Хто такі росіяни.
   
Тут ще питання від якого саме росіянина. Мордву, башкіра, татарина. Хто такі росіяни.

так тих же видно відразу що то не українці  ;o

чи пан має з цим складність?
   
є типи як українців, так і росіян, (маєть на увазі "расових", а не нацменів) де похибка прямує до нуля, а є і одинакові. Тому в середньому 40-60.
   
не відрізняю поки рота не відкриє
як починає говорити російською значить кацап
   
Антропологически относительно легко определить галичан

Все остальное в рамках похибки
   
Антропологически относительно легко определить галичан

Все остальное в рамках похибки
є також і російські типи, які можна безпомильно ідентифікувати.


Останнє редагування: 25 грудня 2019 13:46:53 від алекс_12
   
По выражению глаз. Практически безошибочно.
   
Тут ще питання від якого саме росіянина. Мордву, башкіра, татарина. Хто такі росіяни.

Хотел тоже написать, что бурята от гуцула отличить легко. :)
   
не завжди. чистих безпомилково визначаю. але ж там багато намішано. українців в т.ч.
   
я помітив,шо у росіян і Українців,а й взагалі людей вихованих в візантійщині є така усмішка,якa називається ухмилка-це коли кінчики губ  скривлені трохи вверх при погляді-я тоді впевнений,шо це русак.
ніде в Європі такого не помітив.
   
є також і російські типи, які можна безпомильно ідентифікувати.
Показати зображення...
O! :-B
   
я помітив,шо у росіян і Українців,а й взагалі людей вихованих в візантійщині є така усмішка,якa називається ухмилка-це коли кінчики губ  скривлені трохи вверх при погляді-я тоді впевнений,шо це русак.
ніде в Європі такого не помітив.
там серед певного прошарку (таких smart asses з верхніх прошарків) є. вони то називають sardonic smile.
   
ось майже всі риси про які писав  :D

   
ось майже всі риси про які писав  :D

Показати зображення...
дюжев - ні. там можуть бути інші словянські або балтійські крові намішані. а от той собакойоп - 100%.
   
а тут взагалі видно по Маковецькому (етнічному українцю) наскільки в нього інший типаж від тих двох  :D

а там все - пухкі губи , вузькі очі, круглі голови - типові

   
В плане внешности никак не отличаются русский от украинца, это все славянский типаж...
   
     Россияне зачастую носят ярко выраженные родо-племенные признаки. Нация малоподвижная. Перемещается неохотно, с другими народами контактирует слабо без инициативы. Поэтому до сих пор заметно, где эрзя, где меря, а где чудь с мордвою. Ну, и десятилетия сексуального насилия от злых татаровей тоже, конечно, сказываются...
   
В плане внешности никак не отличаются русский от украинца, это все славянский типаж...

я колись теж японців від китайців відрізнити не міг чи від лаосу-в"єтнаму, поки не побачив зблизька і тих і тих і то таки різні типи
чи тіж самі мароканці і сауди - типу араби але дуже різні

виж мегрелів відрізняєте від жителів Колхіди чи там ще якихось - а якомусь французу - що вірмени, що азербайджанці - то все одне
   
виж мегрелів відрізняєте від жителів Колхіди чи там ще якихось - а якомусь французу - що вірмени, що азербайджанці - то все одне
+++  я жителів Кавказу теж не розрізняю по етносам.
   
В плане внешности никак не отличаются русский от украинца, это все славянский типаж...
   Это твой грузинский глаз замыленный. Простой обыватель вот, к примеру,  кавказские народы не отличит друг от друга без опыта и навыка. Да что-там, казаха с узбеком перепутает. И обоих-с японцами...
   
я колись теж японців від китайців відрізнити не міг чи від лаосу-в"єтнаму, поки не побачив зблизька і тих і тих і то таки різні типи

Я как-то тайца казахом назвал... Народ дико удивлялся... Пока таец не спросил, откуда я знаю, что у него бабушка - казашка. :)

Вообще, азиатов легко различать, првада, не много людей это умеют делать.
   
   Это твой грузинский глаз замыленный. Простой обыватель вот, к примеру,  кавказские народы не отличит друг от друга без опыта и навыка. Да что-там, казаха с узбеком перепутает. И обоих-с японцами...

Ну-ну, в плане внешностей русский ничем не отличается от украинца, а другие народности которые ты перечислил, то они отличаются внешностями
   
я колись теж японців від китайців відрізнити не міг чи від лаосу-в"єтнаму, поки не побачив зблизька і тих і тих і то таки різні типи
чи тіж самі мароканці і сауди - типу араби але дуже різні

виж мегрелів відрізняєте від жителів Колхіди чи там ще якихось - а якомусь французу - що вірмени, що азербайджанці - то все одне

Мегрели и жетели Колхіди - это полный сюююррр :facepalm: я бы назвал это какой то бесмысленной галлюцинацей
   
     Россияне зачастую носят ярко выраженные родо-племенные признаки. Нация малоподвижная. Перемещается неохотно, с другими народами контактирует слабо без инициативы. Поэтому до сих пор заметно, где эрзя, где меря, а где чудь с мордвою. Ну, и десятилетия сексуального насилия от злых татаровей тоже, конечно, сказываются...

 :facepalm:

Малоподвижны :weep:

Особенно это видно на курортах Турции и Ебипта....
   
В плане внешности никак не отличаются русский от украинца, это все славянский типаж...

слов'яни- це лінгвістична група, а не етнічна
   
слов'яни- це лінгвістична група, а не етнічна

Что лишнее тому подтверждение
   
Ну-ну, в плане внешностей русский ничем не отличается от украинца, а другие народности которые ты перечислил, то они отличаются внешностями
   Давид,это такой скользкий и деликатный вопрос, что в него лучше не лезть. Тут-как по тонкому льду. Я в молодости подрабатывал массажистом на стадионе "Динамо", довольно много работал с гимнастками. Через некоторое время стал ловить себя на мысли, что вполне бы мог разогнать девчонок по племенам. Общие особенности телосложения, строения скелета, групп мышц и т.д. Причем различаются довольно резко, почти как масаи от пигмеев.
   А чтобы посмотреть на исконных русских, надо ехать в их естественную среду обитания. Орловская область, Курская и выше к Северу.Вот там хорошо заметно, насколько мы разные...
   
В плане внешности никак не отличаются русский от украинца, это все славянский типаж...
... московіти ніколи не були слов’янами ... пан московіт бреше...він хоча б розуміє, які народи населяють московію...
   
Мегрели и жетели Колхіди - это полный сюююррр :facepalm: я бы назвал это какой то бесмысленной галлюцинацей

ну я в етнічних групах Грузії та Кавказу не дуже петраю, тому перепрошую якщо щось не те бовкнув
надалі буду утримуватися від коментарів на цю тему
однак пам"ятаю трьох грузинів котрі жили на моєму блоці - один був просто вилитий капітан Катані - той Плачідо , другий як син Кікабідзе, а третій був рудий як Соелск"яєр з Манчестер Юнайтед  :D
і вони казали що вони всі якісь з різних груп, але хйз
   
Я как-то тайца казахом назвал... Народ дико удивлялся... Пока таец не спросил, откуда я знаю, что у него бабушка - казашка. :)

Вообще, азиатов легко различать, првада, не много людей это умеют делать.

з японцями взагалі цікаво
вони як і білі не вважаються "кольоровими" - тобто японці це аналог найбіліших англосаксів
і вони таки не є азіатами в загальному розумінні , ну як китайці та решту навколо них
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія