Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

почему такой скулеж по поводу тарифов?

почему такой скулеж по поводу тарифов?

не можете платить ~ экономте или продавайте и покупайте то за что сможете платить
а если бабла нихрена нет то субсидия вам в помощь..

я сейчас в Турции
полно украиецев отдыхает
такое впечатление что выложить 30000-70000 грн. за отдых есть а заплатить пару тысяч комунальных в месяц нет.
народ что скулит вы в своем уме?

Останнє редагування: 6 липня 2016 19:54:02 від Изя Шниперсон
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

не можете платить ~ экономте или продавайте и поеупацте то за что сможете платить

Тут обоюдка - олигархи хотят дешёвых ресурсов за счёт манюпаса, а манюпас наивно полагает, что низкие тарифы будут за счёт олигархов.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

народ что скулит вы в своем уме?
Та в своєму. В своєму звичному стані інфантильного жлоба, котрому мусять дати, а списдить що зможе він вже якось самотужки.
Ну і, єстєссно, як можна упустити таку благодатну тему для тролінгу влади, це ж політ-клондайк просто.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Тут обоюдка - олигархи хотят дешёвых ресурсов за счёт манюпаса, а манюпас наивно полагает, что низкие тарифы будут за счёт олигархов.

карманы пошире
олигархи поцы
но почему такой вой по поводу комунальных.
вы долго сможете работать покупая по 3 а продавая по 2 ?
шары больше не будет
комунальные еще выростут в 2раза минимум
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

шары больше не будет
комунальные еще выростут в 2раза минимум

Этого большинство народа не просто понимает. Слишком долго сидели на шаре.
   
а если бабла нихрена нет то субсидия вам в помощь..

А кто выгодополучатель этих субсидий?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

не можете платить ~ экономте или продавайте и покупайте то за что сможете платить
а если бабла нихрена нет то субсидия вам в помощь..

я сейчас в Турции
полно украиецев отдыхает
такое впечатление что выложить 30000-70000 грн. за отдых есть а заплатить пару тысяч комунальных в месяц нет.
народ что скулит вы в своем уме?

По тому, что народ путает первичное и вторичное, первичное это доход, а расход это вторичное.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

субсидії складають 45% комунальних платежей. Субсидії були надані найбіднішим 5 млн.домогосподарств ам. Інші 55%-заплатили більш багаті 13.5 млн.домогосподарств .
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

якогось особливого скиглення в повітрі не відчуваю

як щоб ЮЛяшки не волали взагалі б все було б спокійно 
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Уже стільки пройдисвідів на "низьких тарифах" зайшло в Раду, стільки олігархи бабла напиляли, що укроїнці просто зобовязані спробувати високі тарифи.
Хоча б в силу комбінаторики  :D
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Этого большинство народа не просто понимает. Слишком долго сидели на шаре.
Проясните немного про "сидели на шаре" с доходом семьи 5-7 тысяч гривен, а то что то не совсем зрозумило, где она должна начинаться и где заканчиваться. Ну и цены на харчи учесть не забудьте.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Ну, думаю, ті, хто "скулять" через високі тарифи по турціям не відпочивають...
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

такое впечатление что выложить 30000-70000 грн. за отдых есть
Я так понял скулят именно эти, а те у кого такой ф цифрах годовой семейный доход, тех все устаривает
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Ну, думаю, ті, хто "скулять" через високі тарифи по турціям не відпочивають...

Ляшко и Юля Турцией, конечно, брезгуют. Это не их уровень
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Взагалі, таке враження. що Україна - це лише Київ, обласні центри та судді-прокурори.
Поїдьте в провінцію, подивіться, як там люди виживають.
Тоді будете розповідати про 30-70 тисяч на відпочинок.

А то читаєш вас, і здається, що ми в різних Українах живемо...
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Думал тему Киевлянин открыл.Текст ебнутый на всю голову
   
Проясните немного про "сидели на шаре" с доходом семьи 5-7 тысяч гривен, а то что то не совсем зрозумило, где она должна начинаться и где заканчиваться. Ну и цены на харчи учесть не забудьте.
А им пох - они даже не могут пояснить откуда у них такие сумасшедшие тарифы получаются... :K
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Проясните немного про "сидели на шаре"

Шара - это когда газ стоит условных 300 баксов, а продают его за 100.

с доходом семьи 5-7 тысяч гривен

А это уже половая проблема семьи. Никто не мешает зарабатывать больше. Не получается - есть субсидии. Такая семья заплатит всего 1400 грн.

а то что то не совсем зрозумило, где она должна начинаться и где заканчиваться.

Шара начинается ниже себестоиости. Заканчивается на себестоимости + маржа.

Ну и цены на харчи учесть не забудьте.

Если семья плохо работает (а 250 баксов на семью - это совсем лентяи), то и кушают пусть поменьше.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Проясните немного про "сидели на шаре" с доходом семьи 5-7 тысяч гривен, а то что то не совсем зрозумило, где она должна начинаться и где заканчиваться. Ну и цены на харчи учесть не забудьте.

А че не против цен на черную икру недавно брал 1250 кажись
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

не можете платить ~ экономте или продавайте и покупайте то за что сможете платить
а если бабла нихрена нет то субсидия вам в помощь..

я сейчас в Турции
полно украиецев отдыхает
такое впечатление что выложить 30000-70000 грн. за отдых есть а заплатить пару тысяч комунальных в месяц нет.
народ что скулит вы в своем уме?
+==============================================================================================+
В 1776-му році король Георг-3й додав всього 3% податок на чай! Було "Бостонське чаєпиття" і революція. Англійців погнали нах!
А у нас наш "патріотичний" уряд на чолі з шоколадним презиком підняли тарифи на тепло з 2014 роки до літа 2016-го в 12 разів.
Як  мають реагувати українці???
Держава гарантувала мені, що на пенсію я зможу жити. Якщо тарифи підняли в 12 разів, то пенсію трохи менше ніж на 200 грн. З яких шишів я маю сплачувати такі комунальні тарифи???
Про субсидії прошу не 3.14здіти!
Якщо держава в особі будь-яких держбандитів спробує відібрати мою власність, то я стрілятиму без попередження. Мені втрачати нема чого!
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Не зихущаючи крадунів та олігархів при владі. Украінці повині зрозуміти, чо проточна вода, каналізація, підігрів та отоплення, це не право а прилегія яку можуть дозволити лише забеzпечені люди у всьому світі. І всі хто йде у владу на обіцянка низькой платні за комунальні послуги - це брехуни. Усі субсидіі - це нірвана для злодіів у владі.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Ляшко и Юля Турцией, конечно, брезгуют. Это не их уровень

этим корсика
и отельчики вилы с ценником 4000.5000.ойро за ночь
   
Шара - это когда газ стоит условных 300 баксов, а продают его за 100.

А это уже половая проблема семьи. Никто не мешает зарабатывать больше. Не получается - есть субсидии. Такая семья заплатит всего 1400 грн.

Шара начинается ниже себестоиости. Заканчивается на себестоимости + маржа.

Если семья плохо работает (а 250 баксов на семью - это совсем лентяи), то и кушают пусть поменьше.
Спасибо за пояснение, пан Гройсман... :gigi:  А то мы тут скыглим и забыли, что Украина - процветающая страна с развитой экономикой и жиреющим населением... А да и член ЕС... :K
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

+==============================================================================================+
В 1776-му році король Георг-3й додав всього 3% податок на чай! Було "Бостонське чаєпиття" і революція. Англійців погнали нах!
А у нас наш "патріотичний" уряд на чолі з шоколадним презиком підняли тарифи на тепло з 2014 роки до літа 2016-го в 12 разів.
Як  мають реагувати українці???
Держава гарантувала мені, що на пенсію я зможу жити. Якщо тарифи підняли в 12 разів, то пенсію трохи менше ніж на 200 грн. З яких шишів я маю сплачувати такі комунальні тарифи???
Про субсидії прошу не 3.14здіти!
Якщо держава в особі будь-яких держбандитів спробує відібрати мою власність, то я стрілятиму без попередження. Мені втрачати нема чого!

ой да ладно
нема чього
а життя?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

+==============================================================================================+
В 1776-му році король Георг-3й додав всього 3% податок на чай! Було "Бостонське чаєпиття" і революція. Англійців погнали нах!
А у нас наш "патріотичний" уряд на чолі з шоколадним презиком підняли тарифи на тепло з 2014 роки до літа 2016-го в 12 разів.
Як  мають реагувати українці???
Держава гарантувала мені, що на пенсію я зможу жити. Якщо тарифи підняли в 12 разів, то пенсію трохи менше ніж на 200 грн. З яких шишів я маю сплачувати такі комунальні тарифи???
Про субсидії прошу не 3.14здіти!
Якщо держава в особі будь-яких держбандитів спробує відібрати мою власність, то я стрілятиму без попередження. Мені втрачати нема чого!

В чому проблема з субсидією?

Знов він стріляти буде...
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Взагалі, таке враження. що Україна - це лише Київ, обласні центри та судді-прокурори.
Поїдьте в провінцію, подивіться, як там люди виживають.
Тоді будете розповідати про 30-70 тисяч на відпочинок.

А то читаєш вас, і здається, що ми в різних Українах живемо...
це точно, на жаль, так і є...
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

субсидії складають 45% комунальних платежей. Субсидії були надані найбіднішим 5 млн.домогосподарств ам. Інші 55%-заплатили більш багаті 13.5 млн.домогосподарств .
+=================================================================================+
Шоколадний гройсман обіцяє восени що 90% домогосподарств будуть отримувати субсидії. Одне домогосподарство - це, в середньому, 4 людини. Тобто, шоколадний гройсман обіцяє що 36 мільонів українців будуть злиднями. Які не матимуть змоги виживати без подачки з боку держави. І пясля цього шоколадні та народнофронтовики дивуються що їх рейтинг впав нижче плинтуса???
Не треба грабувати народ! І при цьому брехати, брехати, брехати....
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

А им пох - они даже не могут пояснить откуда у них такие сумасшедшие тарифы получаются... :K
тарифы значительно ниже польских
а газ по польской цене покупаем плюс изношенная инфрастукрура
вам таке пояснення,подходит?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?


Шара - это когда газ стоит условных 300 баксов, а продают его за 100.



а єслі газ стоїт 500 грн а продают єго за 7 000 грн ето шара?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Думал тему Киевлянин открыл.Текст ебнутый на всю голову
Аналогично , вроде о ТС другого мнения был и докуя наших в Турции это сколько ? Какой процент от населения Украины ?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Шара - это когда газ стоит условных 300 баксов, а продают его за 100.

А это уже половая проблема семьи. Никто не мешает зарабатывать больше. Не получается - есть субсидии. Такая семья заплатит всего 1400 грн.

Шара начинается ниже себестоиости. Заканчивается на себестоимости + маржа.

Если семья плохо работает (а 250 баксов на семью - это совсем лентяи), то и кушают пусть поменьше.
+===================================================================================+
Тобто, ти не будеш дивуватися, коли народ, що виживає на 1500 грн на місяць, потягне таких, як ти, з міцною мотузкою на високу гілляку??? І не буде питання: "А нас-то за чито???"
   
це точно, на жаль, так і є...
Та необращайте внимание - тарифы защищают или рошеновская команда или те бовдуры которые не считали какие цифры за коммуналку они увидят в платёжках в ноябре-декабре... :K
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

+=================================================================================+
Шоколадний гройсман обіцяє восени що 90% домогосподарств будуть отримувати субсидії. Одне домогосподарство - це, в середньому, 4 людини. Тобто, шоколадний гройсман обіцяє що 36 мільонів українців будуть злиднями. Які не матимуть змоги виживати без подачки з боку держави. І пясля цього шоколадні та народнофронтовики дивуються що їх рейтинг впав нижче плинтуса???
Не треба грабувати народ! І при цьому брехати, брехати, брехати....

В середині 90-х у всіх були субсидії - і витягнули, поляки теж витягнули

А грабувати... от на це і направити народний контроль і протест... щоб не грабували
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Изя Шниперсон [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 20:20
IP/Host: ---.reverse.superonline.net
vkhavr2, cьогодні в 20:18

    Розгорнути попередні цитати...
    +==============================================================================================+
    В 1776-му році король Георг-3й додав всього 3% податок на чай! Було "Бостонське чаєпиття" і революція. Англійців погнали нах!
    А у нас наш "патріотичний" уряд на чолі з шоколадним презиком підняли тарифи на тепло з 2014 роки до літа 2016-го в 12 разів.
    Як  мають реагувати українці???
    Держава гарантувала мені, що на пенсію я зможу жити. Якщо тарифи підняли в 12 разів, то пенсію трохи менше ніж на 200 грн. З яких шишів я маю сплачувати такі комунальні тарифи???
    Про субсидії прошу не 3.14здіти!
    Якщо держава в особі будь-яких держбандитів спробує відібрати мою власність, то я стрілятиму без попередження. Мені втрачати нема чого!


ой да ладно
нема чього
а життя?
+============================================================================+
Я та жінка, яка теж вправно стріляє, обміняємо наше життя на смерть декількох держбандитів.
Бо держбандита треба вбити, інакше він буде грабувати тебе доки ти живий.
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

а єслі газ стоїт 500 грн а продают єго за 7 000 грн ето шара?


Що? ... тисяча кубів газу коштує як 5 бутилок артемівського шампусіка, чи сім пляшечок водочки по 0,7? чи три кіла сервілату? чи як?
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

+============================================================================+
Я та жінка, яка теж вправно стріляє, обміняємо наше життя на смерть декількох держбандитів.
Бо держбандита треба вбити, інакше він буде грабувати тебе доки ти живий.

Ой блін знов стріляє, на майдані стріляв і знов стріляє  ... під ковдрою
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

Що? ... тисяча кубів газу коштує як 5 бутилок артемівського шампусіка, чи сім пляшечок водочки по 0,7? чи три кіла сервілату? чи як?


та хоть як..... половина місячної пенсії, наприклад
відпускна ціна укргазвидобування
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

В чому проблема з субсидією?

Знов він стріляти буде...
+=========================================================================================+
Субсидійні держ3.14дараси вимагають щоб я розлучився з жінкою. Бо прописані за різними адресами. А неофіційно сказали, що у них вказівка "згори" - відмовляти в субсидіях під будь-якими дурницями. Тому прошу про субсидії не 3.14здіти!
   
Re: почему такой скулеж по поводу тарифов?

та хоть як.
відпускна ціна укргазвидобування
А укргазвидобування не хоче відпустити за кордон газ? і чи хоче він його взагалі відпускати за 500?

зарплати топв укргазу - друге питання

   
  Я так розумію, те що країна бідна - то наші проблеми, бідноти. Ну що, логічно.
  Можна ще дуст додавати в воду.
  "Для окогчатнльногл решения вопрлсп", по Кіевляніну.
   А якщо бидло не утреться?
   Забунтує?
   Я на субсидію не можу розраховувати.
   Бо у тому житлі, що я винаймаю, два хазяїна. І вони не товаришують. Така сім'я.
   Хрєн його знає. А хтось піде красти. Хтось на вулицю. ... Зачисточка. Бо комунальні послуги - то розкіш
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія