Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання радіолюбителям КВ по антені.

Йопт, ТС, а що таке важливе ти  сподіваєшся почути, (а головне  передати) на КХ-діапазоні? :lol:
Ти хоч слухав,  що там робиться останні місяці й роки, хоча б на Дегені? - повна фуєта. 
Цитувати
"Привет-привет. Я  (позывной) Старая залупа, на 650 км, как меня слышно? - Слышно норм (треск, свист и пердеж, но слова разобрать можно). - Спасибо, благодярю за прием. Конец связи".

Й отакий практично весь діапазон.

Останнє редагування: 19 квітня 2020 15:51:26 від птах Сорока
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Йопт, ТС, а що таке важливе ти  сподіваєшся почути, (а головне  передади) на КХ-діапазоні? :lol:
Ти хоч слухав,  що там робиться останні місяці й роки, хоча б на Дегені? - повна фуєта. 
Й отакий практично весь діапазон.

А когда было по-другому?
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Якщо слухали у квартирі то нічого дивного що крім електронного смогу від імпульсних зарядних пристроїв та лед не почули. Візьміть приймач та вийдіть хочаб у парк, або краще за місто. Будете здивовані
   
А когда было по-другому?
В принципі, раніше було якось веселіше. А останні роки, уся ця радіоаматорська фуйня лишилася забавкою старих пердунів, які й нічого сказати не можуть. А зараз навіть й на місцевому УКХ  - повна дупа.
Але для тих, хто хоче дуже послухати цю фуєту й визначитись, а чи діійсно воно йому треба, зараз є норм варіанти, придбати той самий Tecsun PL-365 чи аналоги.
Крім того, ще й дешеві пристрої dsp дають змогу ніфуйово сканувати та обробляти сигнал.

Останнє редагування: 19 квітня 2020 16:00:05 від птах Сорока
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

В принципі, раніше було якось веселіше. А останні роки, уся ця радіоаматорська фуйня лишилася забавкою старих пердунів, які й нічого сказати не можуть. А зараз навіть й на місцевому УКХ  - повна дупа.
Але для тих, хто хоче дуже послухати цю фуєту й визначитись, а чи діійсно воно йому треба, зараз є норм варіанти, придбати той самий Tecsun PL-365 чи аналоги.
Крім того, ще й дешеві пристрої dsp дають змогу ніфуйово сканувати та обробляти сигнал.

1. Веселее не было, это ты был моложе
2. Чтобы послушать есть вебсдр
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Ось свіженька вітчизняна розробка на рівні ICOM7300, але набагато цікавіша https://www.cq-radio.net/forum/index.php?threads/sdr-ddc-трансивер-ЕРМАК.63/ 16bit АЦП, юнікс на борту, 100 ВАТ та багато іншого. В мене вже шкварчить на столі напівзібраний, не вистачає плат фільтрів та підсилювача

Останнє редагування: 19 квітня 2020 16:09:54 від Quark_p
   
1. Веселее не было, это ты был моложе
Було більше юзерів, ну й вони були молодші, усякі анекдоти, приколи, якісь місцеві події, тощо. А зараз все зводиться до "спасибо, что живой".
Ось свіженька вітчизняна розробка на рівні ICOM7300, але набагато цікавіша https://www.cq-radio.net/forum/index.php?threads/sdr-ddc-трансивер-ЕРМАК.63/ 16bit АЦП, юнікс на борту, 100 ВАТ та багато іншого
"Обладателем одного из экземпляров является Александр US0NZ из Винницы" - але воно пляць ніфуя не дешева забавка.

Останнє редагування: 19 квітня 2020 16:13:27 від птах Сорока
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Ну десь 600-800 це виходить, але воно вже 8 місяців тягнеться то не так скрутно для бюджету. Якщо подешевше то Маламут не паганий варіант
   
Ну десь 600-800 це виходить, але воно вже 8 місяців тягнеться то не так скрутно для бюджету.
Ну, якшо ТС побавиться 3 місяці таким щастям, а після того зрозуміє, що та забавка старих радіопердунів насправді ніфуя не прикольна, то він швидко зазначить, що задоволення було ніфуя не халявним )))
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Було більше юзерів, ну й вони були молодші, усякі анекдоти, приколи, якісь місцеві події, тощо. А зараз все зводиться до "спасибо, что живой"."Обладателем одного из экземпляров является Александр US0NZ из Винницы" - але воно пляць ніфуя не дешева забавка.

Радио дешевым было только при совке, как раз и воспоминания твои оттуда  ;)
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Зараз FT8 та FT4 рулять. :)
Дуже пробивні види зв'язку. І дуже прості і легкі.
Для нормального аматора  FT8(4) як пограти у дворы в домыно з сусыдами.Що ти за аматор,якщо не працюеш в WW CW Contest.
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Любе задоволення не халявне. Подивіться ціни на вєліки, воблери чи щось інше. У екс СРСР радіоматорство не було дуже розвинутим, у найкращі часи на папері боло близько 250тис зареєстрованих аматорських станцій, тоді як у США чи Японіі більше мільйона у кожній державі
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Чому не уявляємо ? Уявляємо.
Антени UT7QF
Показати зображення...
4 елементи яга на 40 м.
Таких аматорыв можно перерахувати на пальцях однii руки.
   
Радио дешевым было только при совке, как раз и воспоминания твои оттуда  ;)
Хороша апаратура ніколи дешевою не була. Приймач Р-250 коштував 250 дерев'яних. В 1984 я купив "Крота" за 240. Потім був "Канал-Р". З 2007 року в мене FT-897 (2002 року виготовлення), купив за $920. Ліцензія або дозвіл з 1982 року.
73! з KN58cs/
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Для нормального аматора  FT8(4) як пограти у дворы в домыно з сусыдами.Що ти за аматор,якщо не працюеш в WW CW Contest.
Ну чому ж не працюю ? Працюю. Правда не на результат. Так, зв'язків 200-300 проведу "для душі".
Хоча більше люблю CQ WW RTTY. Там відриваюсь по повній.
Сьогодні, до речі, на 21 МГц цікаво було в FT8. Африка чудово проходила. Відпрацював Замбію, Піденний Судан, багато станцій було із ПАР.

Останнє редагування: 19 квітня 2020 18:49:53 від Влад
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Ось свіженька вітчизняна розробка на рівні ICOM7300, але набагато цікавіша https://www.cq-radio.net/forum/index.php?threads/sdr-ddc-трансивер-ЕРМАК.63/ 16bit АЦП, юнікс на борту, 100 ВАТ та багато іншого. В мене вже шкварчить на столі напівзібраний, не вистачає плат фільтрів та підсилювача
доки на нього у вільному доступі?
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Ну чому ж не працюю ? Працюю. Правда не на результат. Так, зв'язків 200-300 проведу "для душі".
Хоча більше люблю CQ WW RTTY. Там відриваюсь по повній.
Сьогодні, до речі, на 21 МГц цікаво було в FT8. Африка чудово проходила. Відпрацював Замбію, Піденний Судан, багато станцій було із ПАР.
Пробач.Я по молодості не працював в тестах.Сімя,діти, робота.В останні років 10 мене молоді наші аматори "підсадили" на сур*йозні тести.Зараз програми для аматорів "золото".N1MM.5MContest. CATсистема велика допомога.Клікнув на позивному,позивний в журналі,трансивер на частоті кореспондента.Кайф. До 1000 QSO койколи дотягую.73!
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

доки на нього у вільному доступі?
Подивився про трансивер.Супер.Ком плект для самостійного виготовлення будуть продавати?
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Пробач.Я по молодості не працював в тестах.Сімя,діти, робота.В останні років 10 мене молоді наші аматори "підсадили" на сур*йозні тести.Зараз програми для аматорів "золото".N1MM.5MContest. CATсистема велика допомога.Клікнув на позивному,позивний в журналі,трансивер на частоті кореспондента.Кайф. До 1000 QSO койколи дотягую.73!
Ну я більше в RTTY тестах працюю. SSB та CW - тільки у великих тестах. А що до программ, то ви тут праві. Хороший контест-лог, це як зручні кросівки при бігові.
В мене одного разу в CQ WW SSB комп "здох". Кидати тест не хотілось, тому перейшов на паперовий лог. Довелось пригадувати як його на папері вести. Ох і тяжко це. :-)
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Так інформація у вільному доступу, але розкидана по форумах. Починалася тут CQHAM.ru продовжилась тут www.cq-radio.net
Wiki - Wiki Ermak
Актуальна прошивка у автора з можливістю оновлення через Інтернет. Перші 30 комплектів ідуть як кіти, майже все спаяне на заводі, корпус теж заводський. Залишається трохи попаяти і скрутити все до купи. За платами чи наборами звертатись до автора UT4UBK Konstantin

Останнє редагування: 19 квітня 2020 20:09:54 від Quark_p
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Так інформація у вільному доступу, але розкидана по форумах. Починалася тут CQHAM.ru продовжилась тут www.cq-radio.net
Wiki - Wiki Ermak
Актуальна прошивка у автора з можливістю оновлення через Інтернет. Перші 30 комплектів ідуть як кіти, майже все спаяне на заводі, корпус теж заводський. Залишається трохи попаяти і скрутити все до купи. За платами чи наборами звертатись до автора UT4UBK Konstantin
дякую
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Ну я більше в RTTY тестах працюю. SSB та CW - тільки у великих тестах. А що до программ, то ви тут праві. Хороший контест-лог, це як зручні кросівки при бігові.
В мене одного разу в CQ WW SSB комп "здох". Кидати тест не хотілось, тому перейшов на паперовий лог. Довелось пригадувати як його на папері вести. Ох і тяжко це. :-)
Це катастрофа.Я кидаю змагання коли щось ламається.Буває.
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Так інформація у вільному доступу, але розкидана по форумах. Починалася тут CQHAM.ru продовжилась тут www.cq-radio.net
Wiki - Wiki Ermak
Актуальна прошивка у автора з можливістю оновлення через Інтернет. Перші 30 комплектів ідуть як кіти, майже все спаяне на заводі, корпус теж заводський. Залишається трохи попаяти і скрутити все до купи. За платами чи наборами звертатись до автора UT4UBK Konstantin
Дякую!
   
Мій походно польовий варіант антена-трансівер.

Антена штирь вкорочений з подовжуючими катушками на кілька діапазонів на штативі з противагою. І трансівер 50 ватт з акумулятором lifepo4 12в 10АН

В ефірі чувак з позивним RA3YT - Александр Юрьевич Телятников, Брянская обл. Россия
Я приймав сигнал в Лумшорах, в низині між горами



Останнє редагування: 11 травня 2020 10:20:04 від Luxetenebris
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

до кінця світу готуємось? НАПАД інопланетян? [ua]
   
В ефірі чувак з позивним RA3YT - Александр Юрьевич Телятников, Брянская обл. Россия

Я знаходився в Лумшорах в низині біля чанів у Цімбора.
   
до кінця світу готуємось? НАПАД інопланетян? [ua]

до чого тут ? ТІммі в тебе з психікою все норм?
   
Доречі на день перемоги в ефірі росіяни влаштували ціле победобесіє. У них там ціла программа була приурочена до дня перемоги. А декотрі "радіолюбителі" так набрались алкоголю що почали таку пургу гнати. На Одеських наїхали що ті лягли під бандерівців і т.д. Такий треш був. Рука так і тягнулась на частоті завалити несучий сигнал на повні ватти :-)

   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Доречі на день перемоги в ефірі росіяни влаштували ціле победобесіє. У них там ціла программа була приурочена до дня перемоги. А декотрі "радіолюбителі" так набрались алкоголю що почали таку пургу гнати. На Одеських наїхали що ті лягли під бандерівців і т.д. Такий треш був. Рука так і тягнулась на частоті завалити несучий сигнал на повні ватти :-)
то чо не зробив?
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

до чого тут ? ТІммі в тебе з психікою все норм?

В мене нормально, просто ти не помічаєш що тебе підкалую в цій темі.

А та тема з іншим масонством мене цікавить з наукової точьки зору.
   
то чо не зробив?

Практичного змісту не було. З трансівером в 50 ват і антеною яка реалізує ну максимум 4-5 ват, я б не завадив їм ніяк.
Був би дома, з стаціонарної повнорозмірної антени і на повну потужність обовязково б трохи завадив. :-)
Але там під час ефіру їх "глушили" трохи радіолюбителі українці з більш потужною технікою. 
   
В мене нормально, просто ти не помічаєш що тебе підкалую в цій темі.

А та тема з іншим масонством мене цікавить з наукової точьки зору.

і що там може цікавити з наукової точки зору ?  :laugh:
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.



Не КВ, но интересно для общего развития
   
Мій походно польовий варіант антена-трансівер.

Антена штирь вкорочений з подовжуючими катушками на кілька діапазонів на штативі з противагою. І трансівер 50 ватт з акумулятором lifepo4 12в 10АН

В ефірі чувак з позивним RA3YT - Александр Юрьевич Телятников, Брянская обл. Россия
Я приймав сигнал в Лумшорах, в низині між горами

https://youtu.be/o-WWJB-1oFc

доречі так і не чую радіолюбителів з західної України :-( Дніпро, Запоріжжя, донецьку луганську, москалів без проблем. а ЗУ в мертві зоні :-(
   
З другої сторони, Італійців, Німців і європу дальню без проблем. Поляків, Словаків , Мадярів не чути :-)
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

З другої сторони, Італійців, Німців і європу дальню без проблем. Поляків, Словаків , Мадярів не чути :-)
на ЗУ це все вимерло
   
Ну десь 600-800 це виходить, але воно вже 8 місяців тягнеться то не так скрутно для бюджету. Якщо подешевше то Маламут не паганий варіант

маламут в потужності програє серйозно, там до 15 ватт.
Як походно-польовий варіант норм. А стаціонарний дома не дуже.

В мене SW2019 50 ватт -  https://radio-product.com.ua/p561780226-transiver-2019.html
Для початківця саме воно. Брав на ОЛХ за ціною в два рази меншою за новий.
Ну і на ноуті SDR радіо з красивим водопадом. :-)








Останнє редагування: 11 травня 2020 12:18:22 від Luxetenebris
   
на ЗУ це все вимерло

сумно, доречі в всяких славянсках і лнр-днрах купа радіолюбителів, постійно їх чую в ефірі
   
Re: Питання радіолюбителям КВ по антені.

Поздравляю всех с международным днем радиолюбителя

немного опоздал, в CQMM Contest рубился

https://www.itu.int/en/myitu/News/2021/04/16/11/16/Home-never-alone-World-Amateur-Radio-Day-2021
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія