Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

Треба знайти онлайн сервіс для перевірки текстів українською на грамотність.

Закінчення, відмінки, русізми - оце все.
   
Re: ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

повно ...и з сканив роблять из чого завгодно
   
Re: ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

повно ...и з сканив роблять из чого завгодно

наприклад?
   
Re: ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

Треба знайти онлайн сервіс для перевірки текстів українською на грамотність.

ФУП  :super:

Пиши тут.
   
Re: ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

профик я не бюро находок....надо булё знайшов у инети...намёкаю ну типа абби в онлайн сервисе и т.д и т.п
   
Re: ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

рута, плай. були колись.

Але я підтримую Алекса, кидай сюди - ми тобі биро все поправим.  :gigi:
   
Re: ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

Я користуюся такими доповненнями для Google Docs (Хром): LanguageTool (https://languagetool.org/uk/) та OnlineCorrector (http://onlinecorrector.com.ua/). На сайтах можна ознайомитися і з іншими варіантами інтеграції цих інструментів. Для виправлення найпоширеніших помилок - саме те.
   
Re: ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

рута, плай. були колись.

Але я підтримую Алекса, кидай сюди - ми тобі биро все поправим.  :gigi:

Бывают ситуации когда много текста на разных языках и можно легко прощёлкать какие-то мелочи.

В английском есть такие сайты. А вот Украинские не совсем хороши. Такое впечатление что грамматику они ещё чекают. А вот склонения, окончания и всякие разности пропускают.
   
Re: ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

Бывают ситуации когда много текста на разных языках и можно легко прощёлкать какие-то мелочи.

В английском есть такие сайты. А вот Украинские не совсем хороши. Такое впечатление что грамматику они ещё чекают. А вот склонения, окончания и всякие разности пропускают.

А в тебе, якщо на форум викидаєш своє повідомлення, підкреслює червоненьким помилки у віконці? мож, отак закидай у віконця і воно тобі його поремонтує?

Я всі тексти правлю у ворді, якщо щось треба. Там легше - там більше функцій у словників.

А у Хромі є кнопачька "перекласти текст" - я користаюся, коли переходжу на іншомовні сайти, а далі сама доправляю. Звичайно, краще, щоб ти і сам непогано володів відповідною мовою - сам би правив машину.  :D
   
Re: ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

Граммарлі юзаю для англійської. А нашу та кацапську знаю ніби і без сторонніх перевірок...
   
Re: ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

автоматичний корректор все одно що автоматичний перекладач
буде така сама ганьба як на сторінках видатних українських інет видань, що перекладають тексти з узького на українську мову
   
Re: ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

автоматичний корректор все одно що автоматичний перекладач
буде така сама ганьба як на сторінках видатних українських інет видань, що перекладають тексти з узького на українську мову

О ні! То зовсім інші речі. Коректор просто показує явні та потенційні помилки. Правиш текст сам. Часом дійсно виручає.
   
Re: ФЗВ. Онлайн сервіс перевірки текстів

Граммарлі юзаю для англійської. А нашу та кацапську знаю ніби і без сторонніх перевірок...

Я тоже думал, что знаю. Но вот вчера ткнули в несколько ошибок на украинском и было стыдно.

Ошибки не в написании слов. Ошибки в окончаниях родительного падежа, к примеру. Где-то чередование гласных с согласными в союзах и деепричастиях.

Такое.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія