Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Але все таки, що такого страшного для хуйла сказав Макрон? Як він налякав його своїм блефом?

Франція - єдина європейська держава, що має ЯЗ. Тобто головний козир хуйла вибитий з рук, шантаж не працює

   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Франція - єдина європейська держава, що має ЯЗ. Тобто головний козир хуйла вибитий з рук, шантаж не працює

Який козир вибив Макрон???

Борюсік теж казав що Британія може відповісти ЯО. І де тепер той козак?
   
Який козир вибив Макрон???

ядрьон-батон
погрози ним не працюють, бо є відповідь
а гопник сциться, коли знає, що може отримати у відповідь по повній програмі

Борюсік теж казав що Британія може відповісти ЯО. І де тепер той козак?

Макрону втрачати нічого - наступного строку не буде за будь-яких розкладів, а з табуретки посунути теж не вийде, на відміну від
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

ядрьон-батон
погрози ним не працюють, бо є відповідь
а гопник сциться, коли знає, що може отримати у відповідь по повній програмі

 Борюсіка не засцяв а хороброго пістуна ротом Макрона злякався?
   
Борюсіка не засцяв а хороброго пістуна ротом Макрона злякався?

я вже вище добавив до посту
позиції неспідставні, Макрона не змістити з посади, а нові вибори йому все одно не світять
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

я вже вище добавив до посту
позиції неспідставні, Макрона не змістити з посади, а нові вибори йому все одно не світять

Ну і тому хуйло його злякався? Ну давайте будемо реалістами а не фантазерами
   
Ну і тому хуйло його злякався? Ну давайте будемо реалістами а не фантазерами

дивись сюди
многа хадов очка

1. головний стримуючий козир хуйла - ЯЗ. Тобто усім європейцям він каже: влізете у війну - йопну, я псіхічєскій. При цьому маємо пам'ятати, що симетричну відповідь європейці (наприклад, Німеччина) дати не взмозі
2. Макрон виходить й каже: "я влізу, й що ти зробиш?"
3. уявімо, Макрон дійсно влазить. Й хуйло має це проковтнуть, бо з конвенційною зброєю повний швах, а ЯЗ застосувать не можна, бо він хоч й псіхіческій, але параноїк з дуже розвинутим інстинктом самозбереження
4. всі інші країни вигукують: "а шо, так можна била???" Й підписуються слідом. Й їм тепер теж нічого не вийде зробити!

як НМД, це одна з можливих причин
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Порівнювати повноваження президента Франції з прем'єром Британіі це як небо і земля.
Франція абсолютно президентська, навіть більше ніж америка.
   
Борюсік теж казав що Британія може відповісти ЯО. І де тепер той козак?
щось я такого не пам'ятаю
 коли це борис казав про пряме втручання бритів у війну
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

дивись сюди
многа хадов очка

1. головний стримуючий козир хуйла - ЯЗ. Тобто усім європейцям він каже: влізете у війну - йопну, я псіхічєскій. При цьому маємо пам'ятати, що симетричну відповідь європейці (наприклад, Німеччина) дати не взмозі
2. Макрон виходить й каже: "я влізу, й що ти зробиш?"
3. уявімо, Макрон дійсно влазить. Й хуйло має це проковтнуть, бо з конвенційною зброєю повний швах, а ЯЗ застосувать не можна, бо він хоч й псіхіческій, але параноїк з дуже розвинутим інстинктом самозбереження
4. всі інші країни вигукують: "а шо, так можна била???" Й підписуються слідом. Й їм тепер теж нічого не вийде зробити!

як НМД, це одна з можливих причин

От я і кажу, якісь дитячі фантазії… «а давай уявімо»… що у бабусі зʼявиться прутень :facepalm:


Останнє редагування: 4 квітня 2024 02:52:22 від SlavRedko
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

щось я такого не пам'ятаю
 коли це борис казав про пряме втручання бритів у війну

Він казав що може відповісти ЯЗ на застосування кацапами
   
От я і кажу, якісь дитячі фантазії… «а давай уявімо»… що у бабусі зʼявиться прутень :facepalm:

А тобі треба фотокопії документів та аудіотреки розмов з Єлісєйського палацу?
Нє, мене люди таки вражають
Фантазія якогось репортера з "Політіко" сприймається як істина у останній інстанції, а точно теє ж, але від дописувача форуму - зразу у штики без обговорення
   
Мвкрон сказав дві важливі тези
- "у нас також є ядерна зброя "
- "ми обговорювали можливість розміщення військ якщо фронт буде рухатись до Одеси чи Києва "



   
Мвкрон сказав дві важливі тези
- "у нас також є ядерна зброя "
- "ми обговорювали можливість розміщення військ якщо фронт буде рухатись до Одеси чи Києва "

це все твої фантазії!  :weep:
   
Франція - єдина європейська держава, що має ЯЗ. Тобто головний козир хуйла вибитий з рук, шантаж не працює
Великобританію забув)
   
Великобританію забув)

1. брити не в ЄС
2. там трошки інший розклад, політичні манімуляції дозволили усунути політика з занадто агресивною позицією. З французами таке не вийшло (хоча кацапи ну дуууже старалися, зовсім нещодавно були величезні демонстрації)

   
1. брити не в ЄС
2. там трошки інший розклад, політичні манімуляції дозволили усунути політика з занадто агресивною позицією. З французами таке не вийшло (хоча кацапи ну дуууже старалися, зовсім нещодавно були величезні демонстрації)
Але ж європейська держава)
   
Нє, мене люди таки вражають
На наших очах, в прямому, так би мовити, етері, народився (амеро)Болукан-2...
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Добре, що Макрон розворушив то кубло пенсіонерів, бо ще рік тому подібні пропозиції навіть гіпотетично розглядатися не могли.
   
В бригаді кацапських пропагандонів поповнення.
Побанили найбільш упоротих і одіозних, то кацапи витягли зі схронів камрада та igor_ph.  :bueee:
Бо валік, чако, та А.І. вже не справляються відмазувати трампанзівську наволоч за блокування допомоги Україні.
Курва трампівська, найди в моїх постах хоч одне слово за твого трампа. Поки не знайдеш, то пройди за карабльом.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Добре, що Макрон розворушив то кубло пенсіонерів, бо ще рік тому подібні пропозиції навіть гіпотетично розглядатися не могли.

Він не тільки європейців шпиняє.
Китайців теж.
Китайцям наказано припинити віляти жопою і нарешті чітко і ясно висловити свою позицію перед візитом Сі до Макрона.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Він не тільки європейців шпиняє.
Китайців теж.
Китайцям наказано припинити віляти жопою і нарешті чітко і ясно висловити свою позицію перед візитом Сі до Макрона.

Це все балаканина.

Німеччина допомагає Україні більше ніж Франція і Британія разом узяті.
   
Це все балаканина.

Німеччина допомагає Україні більше ніж Франція і Британія разом узяті.
І це добре, не зупиняйтесь
Вія передавала подяку
І нумерний теж)
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Столтенбергу стало соромно за сциклівий альянс і він запропонував створити фонд на 100 мільярдів для допомоги Україні на 5 років.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Кацапський пропагандончик А.І., скажи краще чому твоя трампанзівська наволоч свідомо і цілеспрямовано блокує допомогу Україні?  :fuck:

Трампанзівська курва Вікторія Спартц вже прямо заявила, що буде голосувати проти допомоги Україні.  (td)  :bueee:

   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

А тобі треба фотокопії документів та аудіотреки розмов з Єлісєйського палацу?
Нє, мене люди таки вражають
Фантазія якогось репортера з "Політіко" сприймається як істина у останній інстанції, а точно теє ж, але від дописувача форуму - зразу у штики без обговорення

Я і на фантазії Політико та інших не дуже звертаю увагу. Ні на патякання всяких макаронів… Ні тим більше на фантазії фупчегів

Так чим він налякав хуйла так що той дав команду на вивід загарбників з України???
О, я забув, ми граємо в гру  «а давай уявімо»…. Ну давайте фантазуйте-уявляйте :lol:
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

найди в моїх постах хоч одне слово за твого трампа

 :weep:

Кацапські пропагандончики-трампазі постійно так прикидаються. :fuck:
Почитай висери своїх колег валіка, чаки, а.і., камрада, ви всі пишете як під копірку "Трамп поганий, але Байден ..." і далі три сторінки кацапської пропаганди. :bueee:
Тобі не треба писати про Трампа, щоб гнати кацапо-трампанзівську пропаганду, достатньо гнати кацапську брехню проти тих, хто справді допомогає Україні. Он твоя кумирша Вікторія Спартц вже заявила, що не буде голосувати за допомогу Україні.
Так що ти 100% кацапський пропагандон.   :bueee:
Можеш пройти курсам кацапського ваєннога карабля. :fuck:
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Мвкрон сказав дві важливі тези
- "у нас також є ядерна зброя "
- "ми обговорювали можливість розміщення військ якщо фронт буде рухатись до Одеси чи Києва "


Мі абгаварівалі-абгаварівалі-да нє вігаваралі… :facepalm:

Вагнерівці випістили бравих французьких вояк з Африки. То вони в Україну приїдуть сдачі давати???
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

:weep:

Кацапські пропагандончики-трампазі постійно так прикидаються. :fuck:
Почитай висери своїх колег валіка, чаки, а.і., камрада, ви всі пишете як під копірку "Трамп поганий, але Байден ..." і далі три сторінки кацапської пропаганди. :bueee:
Тобі не треба писати про Трампа, щоб гнати кацапо-трампанзівську пропаганду, достатньо гнати кацапську брехню проти тих, хто справді допомогає Україні. Он твоя кумирша Вікторія Спартц вже заявила, що не буде голосувати за допомогу Україні.
Так що ти 100% кацапський пропагандон.   :bueee:
Можеш пройти курсам кацапського ваєннога карабля. :fuck:
Спартц то твоя кумирша разом з трампом. Мені на них начхати. Я навіть не знаю хто це такі.
Так що кацаський пропагандон сидиш ти крепко на кацапському кораблі.
   
Троль «не знає» хто такі Спартц і Трамп… :facepalm:
   
Вагнерівці випістили бравих французьких вояк з Африки. То вони в Україну приїдуть сдачі давати???
То тепер французам нема чим зайнятись

То можуть до нас в гості

Тим більше що ГУР в Африці ( чи не погоджено з ФР?) проти вагнера проводить операції


   
То тепер французам нема чим зайнятись

То можуть до нас в гості

Тим більше що ГУР в Африці ( чи не погоджено з ФР?) проти вагнера проводить операції

Ви теж ввімкнули мод «а давайте уявимо…»?
   
чим більше читаю фуп, тим більше розумію шо пенсам треба підіймати пенсійний вік мінімум до 70+
їх треба чимось зайняти, а то виходить якийсь елдер абюз  :(  (та й пенсійний фонд не гумовий)
 
а то, відмічаються на хфупі  на світанку дня і так строчять до пізньої ночі...що це за життя дідусі наші дорогенькі??  :X
якшо внуків нема бавити, може десь поволонтерите??

чую у вас багато біженців на південному кордоні, може борщику зварите або вареників зліпите кацапам які переходять  (tu)
   
Так чим він налякав хуйла так що той дав команду на вивід загарбників з України???


ШО? ДЕ? КОЛИ???
Я таку подію пропустив?????

пруфи в студію про вивід!
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Вагнерівці випістили бравих французьких вояк з Африки. То вони в Україну приїдуть сдачі давати???

Приїдуть вчитися як давати вагнерівцям пuздu  :idea:
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

ШО? ДЕ? КОЛИ???
Я таку подію пропустив?????

пруфи в студію про вивід!

На жаль хуйло нічого не вивів. Бо не злякався пістуна ротом.
Але «давайте уявімо…» ;o
   
"Останній шанс Європи": ЗМІ назвали 4 сценарії розміщення армії Франції в Україні (карта)
Ольга Хім'як  07 квітня 2024 в 13:29 

 У Парижі вважають, що у Кремлі краще розуміють силу, а не компроміс
Швейцарське видання NZZ змоделювало варіанти присутності французьких військ в Україні. Найімовірнішим є варіант розміщення іноземної армії в Одесі.

Президент Франції Емманюель Макрон своїми заявами про можливе відправлення своїх військ в Україну хоче послати сигнал стратегічної двозначності. Йдеться про те, що Кремль не повинен бути надто впевненим у тому, наскільки Захід насправді втомився від війни. Навіть якщо Париж навряд чи зважиться на такий крок самостійно, погрози Макрона мають бути підкріплені реальними можливостями. Про це написало швейцарське видання NZZ.

У статті окреслено чотири найімовірніші сценарії того, як можуть бути застосовані війська Франції:

1. Розміщення французьких військ на півночі від Києва, аби запобігти вторгненню з Білорусі. За такого сценарію підрозділи ЗСУ зможуть перекинути на фронт східний і південний фронт.
2. Війська Франції виступатимуть резервами на Запорізькому напрямку. Це унеможливить прорив російської армії через Дніпро.
3. Розміщення військ Макрона на північ від Одеси, щоб убезпечити ключовий морський порт "Чорноморськ". Цей сценарій також передбачає можливість перекидання за необхідністю військ до сусідньої Молодови.
4. Дислокація військ у Молдові. Їхнє завдання буде підтримувати місцеву армію у разі провокацій Росії.


4 сценарії розміщення армії Франції

Видання зазначає, що у французькій столиці наразі не озвучують конкретних намірів щодо своєї військової присутності в Україні. Утім, від високопоставлених осіб країни найчастіше звучить сценарій саме присутності в Одесі.

"Перший і третій варіанти були б насамперед стратегічними і мали б політичний символізм: у разі російського прориву витіснення українського уряду на чолі з президентом Володимиром Зеленським було б першочерговим завданням. Якби Франція змогла захистити столицю України Київ від захоплення, швидкої перемоги Кремля можна було б запобігти", — вважає автор матеріалу.

Другий варіант із розміщенням сил на Запорізькому напрямку має насамперед військове значення.

"Якщо російська армія спробує енергійно наступати на південному сході, територія на північ від Запоріжжя стане оперативною ахіллесовою п'ятою для оборони України. Місто Дніпро є справжнім хабом в усіх напрямках країни", — йдеться у статті.
Як зазначає видання, у минулому Кремль краще розумів ознаки сили, аніж компроміс. Тому військове втручання Франції, ймовірно, була б останнім шансом Європи запобігти поразці в Україні та великій війні.
   
Це все балаканина.

Німеччина допомагає Україні більше ніж Франція і Британія разом узяті.

Булуканына  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія