Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Субсидії тепер призначатимуть не зважаючи на прописку, а сумуючи доходи всіх членів сім'ї

Раніше чоловік і дружина, які були прописані в різних місцях, то в кожного доходи розраховувалися по тих офіційних адресах. А тепер обоє мають подати і у адресі чоловіка, і на адресу дружини. Якщо дружина прописана у себе, у мами, а чоловік у своєї мами, то його доходи враховуються при призначенні субсидії і однієї мами, і іншої. Всі доходи сумуються. Система і там, і там буде всі ці доходи враховувати. А якщо сім’я не хоче, щоб на двох адресах враховувалися, тоді система може виключити з однієї адреси, але лише в тому випадку, якщо на іншій адресі його доходи вже пройшли через процес субсидії.

 

 Чи ви не очікуєте наплив розлучень?

 
 Чоловік, якщо має великий дохід, то йому будуть при розлученні призначені аліменти, це буде враховано як дохід.


І якщо раніше комісії були дуже потрібні тим, хто має прописаних багато, але не всі живуть у цьому будинку чи квартирі, то тепер це не пройде?

 

 Так. Вже комісії не будуть діяти. Тільки виписувати офіційно.
   
Тепер чоловік, який не прописаний з дружиною буде платити двічі? Податок на повітря не за баром.
   
Чи ви не очікуєте наплив розлучень?
Звичайно!
Ще дуже сприяє "зміцненню сім'ї" заробітчанство!
   
а может того.... зарабатывать большой, дружной семьей, которая прописана по разным адресам и  не пользоваться субсидией было бы проще,  чем разводиться для той же цели?
   
а может того.... зарабатывать большой, дружной семьей, которая прописана по разным адресам и  не пользоваться субсидией было бы проще,  чем разводиться для той же цели?

Это не наш метод...
Государственная система убивает у манюпаса стремление заработать, и стимулирует тягу к шаре...
   
Государственная система убивает у манюпаса стремление заработать
... щоб потім ті гроші віддати назад?
   
... щоб потім ті гроші віддати назад?

государство отдает деньги не из своего кармана, а из карманов других людей. поэтому такой аттракцион невиданной щедрости они себе могут позволить....
   
И при чем тут вообще мамы-пенсионерки к алиментам детей и доходам взрослых детей, которые непонятно где на самом деле живут со своими проблемами и болячками? Тогда уже надо назначать персонаьльные субсидии каждому, так было бы правильнее.
   
Ротердам плюс кріпосне право- адська суміш!
   
Цитата: довбойоб чиновник
Чоловік, якщо має великий дохід, то йому будуть при розлученні призначені аліменти, це буде враховано як дохід.

Ким будуть призначені аліменти? Вимагати призначення аліментів - це право, а не обов'язок. Якщо при розірванні шлюбу не піднімається питання аліментів, то суд не має з власної ініціативи "призначати" те, про що не було мови у позовній заяві.

Чи я чогось не розумію у сімейнему праві? Бо аліментів не платив.  :rotate:
   
Тепер чоловік, який не прописаний з дружиною буде платити двічі? Податок на повітря не за баром.
Из чего такой вывод ? Платить будет как и раньше платил, за комунальные услуги. Вот торлько теперь различные хитросделанные, которые повыписывались из квартир ради субсидий, получать их не будут и это правильно.
   
Из чего такой вывод ? Платить будет как и раньше платил, за комунальные услуги. Вот торлько теперь различные хитросделанные, которые повыписывались из квартир ради субсидий, получать их не будут и это правильно.

хитросделанные оформят липовый развод. всего-то.

Институт регистрации брака государством получил конкретный пинок в промежность. Вангую возврат к прежней системе - венчанию в церкви. А в случае необходимости, фактические семейные отношения можно элементарно "легализовать" простым решением суда.
   
 Представляю разговор в СОБЕСЕ..." Говорите,нету денег?  А помните как вы в 1975  в Гурзуфе отодрали туристку из Чебоксар?"- "Кажется..." -" А нам вот не кажется...последств ия уже выросли." B-)
   
Гілка остапів бендерів.
   
Шось я ніхуя не зрозумів
Від чого "захіщаємося"? Ну уявляємо:
1. чоловік гарно заробляє, прописаний у мами
2. жінка не заробляє, прописана у мами
3. обидві мами пенсіонерки

Тобто нараховується 1 (одна) субсидія

Тепер жінка має виписатися від мами та перепрописатися разом з чоловіком.
Результат - нараховується 1 (одна) субсидія

Й що маємо у кінцевому рахунку? У жеках, де й там смертовбивство за справкаи, буде ще смертовбивство за перепрописку
НАХУЯ?????
Яким чином субсидія "незаконно" нараховувалася? Шо було не так?
   
Вот вам чисто Гройманівщина! Тобто, якщо батьки не хочуть навантажувати  дітей своїм утримуванням,то тебе не питають. А якщо,доречі,діти не утримують родаків, то що родакам робити? Це примушування дітей утримувати батьків! Ця гидота вРоттердам+ вже позверіла!
   
Тепер чоловік, який не прописаний з дружиною буде платити двічі? Податок на повітря не за баром.

Я так зрозумів що чоловік в якого кілька квартир чи просто нормальний дохід буде платити за комунальні послуги.
   
Я так зрозумів що чоловік в якого кілька квартир чи просто нормальний дохід буде платити за комунальні послуги.

а шо, раніше не платив? Яким чином? Якщо та квартира його власність, то він має платити, навіть якщо там не живе, хіба нє?
   
До чого тут декілька квартир?!!!
   
от мені цікаво - чому питаннями субсидій так опікуються ті хто їх НЕ ОТРИМУЄ?
   
я так розумію, хочуть двічі позбавити субсідії.
з прикладу вище -

1. чоловік, що заробляє гарно, прописаний в свекрусі
2. дружина, що не працює, прописана в тещі.

субсідії жодна з мам не отримує.
бо чоловіков заробіток додається до доходів і свекрухи, і тещі.

таки -роттердам+
підари.. бля!
   

 Чи ви не очікуєте наплив розлучень?
Розлучатися заради якоїсь матеріальної вигоди - поганий знак.

Ніколи не розумів інших, які це робили.

В мене також був свого часу вибір, з купівлею будинку в Польщі. Треба було розвестися з жінкою, щоб прискорити процес. Я відмовився. Пішов довшою дорогою, але щоб без розводу.

Я вважаю, що навіть просто, для галочки, розвестися, це поганий знак.
Ті, хто так роблять, взагалі не розуміють принципу і значення шлюбу.
   
от мені цікаво - чому питаннями субсидій так опікуються ті хто їх НЕ ОТРИМУЄ?

а звідки вам відомо -що не отримує :S
   
Вони працюють )

Законотворці ще ті.

Наче в тому анекдоті:

- Ну шо вони там?
- Сміються...
-Во! Значить правільні закони.
   
Розлучатися заради якоїсь матеріальної вигоди - поганий знак.

Ніколи не розумів інших, які це робили.

В мене також був свого часу вибір, з купівлею будинку в Польщі. Треба було розвестися з жінкою, щоб прискорити процес. Я відмовився. Пішов довшою дорогою, але щоб без розводу.

Я вважаю, що навіть просто, для галочки, розвестися, це поганий знак.
Ті, хто так роблять, взагалі не розуміють принципу і значення шлюбу.
Багато шлюбів розпалося, а штампи залишились.Тепер Гройсман з Ревою примушують украінців йти в суди-розривати шлюби.Інакше ротердам розорить бідного украінського манюпаса.
   
а звідки вам відомо -що не отримує :S

хто - вольтер і ганс?
   
Цікаво, що вони вигадають коли піде гігантська хвиля неплатежів?
В Растов напевне...
... чи Ландон?
   
Розлучатися заради якоїсь матеріальної вигоди - поганий знак.

Ніколи не розумів інших, які це робили.

В мене також був свого часу вибір, з купівлею будинку в Польщі. Треба було розвестися з жінкою, щоб прискорити процес. Я відмовився. Пішов довшою дорогою, але щоб без розводу.

Я вважаю, що навіть просто, для галочки, розвестися, це поганий знак.
Ті, хто так роблять, взагалі не розуміють принципу і значення шлюбу.

Шлюби творяться на небесах, а у паспорті лишень штампа кладуть. Шлюб, зареєстрований камуняцькою державою, - це взагалі хуйня якась, що не тягне жодних наслідків для людей, які вінчані перед Господом. Чи не так?
   
Шлюби творяться на небесах, а у паспорті лишень штампа кладуть. Шлюб, зареєстрований камуняцькою державою, - це взагалі хуйня якась, що не тягне жодних наслідків для людей, які вінчані перед Господом. Чи не так?


є ще майнові питання
   
Шлюби творяться на небесах, а у паспорті лишень штампа кладуть. Шлюб, зареєстрований камуняцькою державою, - це взагалі хуйня якась, що не тягне жодних наслідків для людей, які вінчані перед Господом. Чи не так?
Теоретично так.
Але з моральної точки зору...
Пройти весь цей процес розводу, з любимою людиною...
Щоб потім це не обернулося проти вас.
   
сьогодні мав розмову, комунальщики/електрики
так комунальні служби, примушуюь провести розрахунок невикористанх субсидій, щоб ці залишки потім зняти з людей

оцініть красоту гри, не відділи субсидій, а комунальщики зобов'язані навести лад в нарахуваннях, які проводились відділами субсидій
кредититорка в абонентів зашкалює  :facepalm:

захожу на ФУП, а тут ще ватри в субсидійну тему :facepalm1:

   
Знакомый был в собесе на прошлой неделе, сказали до осени подождать, будут какие то разъяснения по пропискам и субсидиям.
   
хитросделанные оформят липовый развод. всего-то.

Институт регистрации брака государством получил конкретный пинок в промежность. Вангую возврат к прежней системе - венчанию в церкви. А в случае необходимости, фактические семейные отношения можно элементарно "легализовать" простым решением суда.
На что только не готов пойти наш манюпас, чтобы нае...ть госудасрство. Ну развестись все таки тянет собой некоторые проблемы, не каждый на этой пойдет. Ну а для той части, что готова на все, предполагаю, что со временем тоже что то придумают. Но больше всего удивляет тупость выделенной фразы. Это каким бараном нужно быть, чтобы обвинить государство в том, что ты хочешь жить за счет других граждан, а оно придумывает для тебя разные сложности. Тяга к шаре неизлечима.
   
Институт регистрации брака государством получил конкретный пинок в промежность.

Якщо людина не здатна навіть за комунальні послуги заплатити, то одружуватись для неї буде вкрай безвідповідально.
Так що все нормально.
   
Й що маємо у кінцевому рахунку? У жеках, де й там смертовбивство за справкаи, буде ще смертовбивство за перепрописку

Це в якій країні так?
А то у нас працюють єдині центри надання адміністративних послуг і реєстрація займає лічені хвилини.
   
На что только не готов пойти наш манюпас, чтобы нае...ть госудасрство. Ну развестись все таки тянет собой некоторые проблемы, не каждый на этой пойдет. Ну а для той части, что готова на все, предполагаю, что со временем тоже что то придумают. Но больше всего удивляет тупость выделенной фразы. Это каким бараном нужно быть, чтобы обвинить государство в том, что ты хочешь жить за счет других граждан, а оно придумывает для тебя разные сложности. Тяга к шаре неизлечима.

так
давай розмовляти конкретно
Маю тещу-пенсіонерку. В тещі хата. Жінка прописана там. Я прописаний у своїй квартирі. Субсідію не отримую. Теща субсідію отримує (там окрема пісня, ЯК й СКІЛЬКИ ЧАСУ знадобилося для отримання, але то таке).
Тобто тепер я маю платити за себе й за тещу?
Хто кого наїбати хоче?
   
жить за счет других граждан

Натякаєте, що ком. платежі нараховуються некоректно? Тобто субсідії призначаються не за рахунок держави, а інших, більш заможних, громадян?
   
На что только не готов пойти наш манюпас, чтобы нае...ть госудасрство. Ну развестись все таки тянет собой некоторые проблемы, не каждый на этой пойдет. Ну а для той части, что готова на все, предполагаю, что со временем тоже что то придумают. Но больше всего удивляет тупость выделенной фразы. Это каким бараном нужно быть, чтобы обвинить государство в том, что ты хочешь жить за счет других граждан, а оно придумывает для тебя разные сложности. Тяга к шаре неизлечима.
------------------------------------------------
Нет, ты не понял главного. Раньше было так: у папы и мамы-пенсов есть дети и внуки,живут отдельно.  Денег родаков на оплату коммуналки не хватало-они получали субсидию. Не получали,если дети были там прописаны или были собственниками,наряду с предками. Это еще понятно. А теперь это станет неважно. То есть есть дети-все,облом с субсидией. То есть гроймановщина навязывает детям содержание родаков. А,если родаки не хотят детей напрягать? А если (и так бывает) дети  НЕ ХОТЯТ содержать? Что делать? Должен быть принцип-каждый отвечает за себя. А это уже мудачество власти.
   
от мені цікаво - чому питаннями субсидій так опікуються ті хто їх НЕ ОТРИМУЄ?

Ви напевне досі думаєте, що гроші на субсидії беруться з сейфу нацбанку і там грошей тих ну просто дохріна. А розумні люди знають, що то гроші громади і кожен громадянин україни зацікавлений щоб ці гроші використовувалися розумно.
   
так
давай розмовляти конкретно
Маю тещу-пенсіонерку. В тещі хата. Жінка прописана там. Я прописаний у своїй квартирі. Субсідію не отримую. Теща субсідію отримує (там окрема пісня, ЯК й СКІЛЬКИ ЧАСУ знадобилося для отримання, але то таке).
Тобто тепер я маю платити за себе й за тещу?
Хто кого наїбати хоче?

за дружину
вона ж споживає ком.послуги які компенсує держава

ні ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія