Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський: "Росія може окупувати Харків." ;o

Нет, просто в интервью он по смыслу сказал, что ХКУЙ ОН СМОЖЕТ ОККУПИРОВАТЬ Харьков:

"But I don’t know what they are going to do because these are big cities. Kharkiv has over 1 million citizens. It’s not going to be just an occupation; it’s going to be the beginning of a large-scale war."

Неправда ли, смысл меняется?

Ладно, продолжайте свой нелегкий штабной (или какой он там...) труд. Чуть не написал "мартышкин труд" :)

А, так ти англійську не розумієш, нахєра було питати оригінал.
Або тупий.
Дивись, ти пишеш що не зможе окупувати Харків, проте відразу ж, в тому ж тексті ', що ти скопіював - It’s not going to be just an occupation. Окупація вже як здійснений факт. І каже він що це буде не просто окупація, це буде початок крупномасштабної війни.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Слово" може" в контексте этого идиота читается двояко. Я это понимаю как разрешение к захвату
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Нет, просто в интервью он по смыслу сказал, что
То чим відрізняється інтерв'ю президента держави від його "заяви"?
Питання було про це.
А в темі вже сто раз казали, що буба споров дику хню щодо того, як сказав, а не власне в смислі його триндєжу.
Без суфлера, без бомажки воно несе повну галіматью, і це буває небезпечно.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

я свого часу в Ха від жилінських відмазалась тільки тому, що серед них були вірмени, родичів яких я знала
підтверджую - підрізати могли легко

хоча я просто чекала знайомих біля офісу захарова
   
А х..ле того Харькова для прихильники певної політсили?
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Так я не понял: харьковчанам ехать на шашлыки чи ни ?
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

серед них були вірмени,
Чогось і не дивно.
   
Брынзу подсалупную иди свою отвоевывай шлюха Дырявая.
Завороти хлебало, чмо ссыкливое.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Так я не понял: харьковчанам ехать на шашлыки чи ни ?

Поедим, делать буритос  из бурятовс.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Чогось і не дивно.

ну як
сред вірменів розклад був фіфті-фіфті, мені здається, крім одеських, які були здебільшого проукраїнські
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Завороти хлебало, чмо ссыкливое.

Ой какой мы грозный, что жук навозный.  :lol:
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

"Реально скажу, якщо Росія вирішить посилити свою ескалацію, звісно, ​​вона збирається це робити на тих територіях, де історично є люди, які раніше мали родинні зв’язки з Росією. Харків, який перебуває під контролем уряду України, може бути окупований. Росії потрібен привід: скажуть, що захищають російськомовне населення. Після окупації та анексії Криму ми розуміємо, що це можливо і може статися. Але я не знаю, що вони збираються робити, тому що це великі міста. Харків має понад 1 млн. громадян. Це не буде просто заняття; це стане початком великомасштабної війни."
   
:facepalm1:
(tu)  :weep:
Дійсно, це вже маразм.))
   
"Реально скажу, якщо Росія вирішить посилити свою ескалацію, звісно, ​​вона збирається це робити на тих територіях, де історично є люди, які раніше мали родинні зв’язки з Росією. Харків, який перебуває під контролем уряду України, може бути окупований. Росії потрібен привід: скажуть, що захищають російськомовне населення. Після окупації та анексії Криму ми розуміємо, що це можливо і може статися. Але я не знаю, що вони збираються робити, тому що це великі міста. Харків має понад 1 млн. громадян. Це не буде просто заняття; це стане початком великомасштабної війни."

Та до сраки ця версія, є оригінал в ВТ, який і прочитають у всьому світі.
   
"Реально скажу, якщо Росія вирішить посилити свою ескалацію, звісно, ​​вона збирається це робити на тих територіях, де історично є люди, які раніше мали родинні зв’язки з Росією. Харків, який перебуває під контролем уряду України, може бути окупований. Росії потрібен привід: скажуть, що захищають російськомовне населення. Після окупації та анексії Криму ми розуміємо, що це можливо і може статися. Але я не знаю, що вони збираються робити, тому що це великі міста. Харків має понад 1 млн. громадян. Це не буде просто заняття; це стане початком великомасштабної війни."
=======================
Звісно.ЗЕлень тре знищити.
   
Вот, что бывает когда мудрый нарид выбирает 42-летного подростка президентом. Так что  :facepalm1: у нас еще впереди дохренища.
   
там була точно така сама історія з захопленням облради як і в донецьку-луганську

и где тут потеря контроля?

потеря контроля это когда свыня отпустила гирью в донецк
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

ну як
сред вірменів розклад був фіфті-фіфті, мені здається, крім одеських, які були здебільшого проукраїнські
Себто, вірмени були проти вірмен, коли справа не стосується внутрішніх питань?
Ніколи такого не бачив, якщо чесно.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

(tu)  :weep:
Дійсно, це вже маразм.))

Маразм, не маразм, але при Зе озброєння тече в Україну стрімким потоком.
Ба, більше: повідомляють, що дали дозвіл на поставки свого озброєння з прибалтійських країн ще до того, як ці поставки почалися! :D
А при Петрі джавелінами мусолили, як морквою перед носом...віслюка :laugh:
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Себто, вірмени були проти вірмен, коли справа не стосується внутрішніх питань?
Ніколи такого не бачив, якщо чесно.
уже пора давно понять что вирмены это вата
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o
nik

Ну, если честно

"если честно" здесь не  катит  :laugh:

пердроты отрабатывают 30 серебрянников
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o
nik

Маразм, не маразм, але при Зе озброєння тече в Україну стрімким потоком.
Ба, більше: повідомляють, що дали дозвіл на поставки свого озброєння з прибалтійських країн ще до того, як ці поставки почалися! :D
А при Петрі джавелінами мусолили, як морквою перед носом...віслюка :laugh:

стань в строй!  :X  запомни - зеля- кака!!!

петро - це Украина
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

уже пора давно понять что вирмены это вата
Не хочу ображати цілий народ, але досвід каже, що в переважній більшості випадків саме так.
Тому й здивувався репліці пані Денак.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Себто, вірмени були проти вірмен, коли справа не стосується внутрішніх питань?
Ніколи такого не бачив, якщо чесно.

Армяне как и украинцы делятся на тех кому есть, что терять и тех кому нечего и кому пофиг для наших ЛУГАНДОНских и совесть тоже.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Себто, вірмени були проти вірмен, коли справа не стосується внутрішніх питань?
Ніколи такого не бачив, якщо чесно.

арцахські з єреванськими як правило мають діаметрально різний погляд на що завгодно (крім курдського питання)
   
короче, свыня нашла очередную лужу и развалилась в ней. Всё правильно мелкий сказал.
   
дохтур (и муж по совместительству) сидит рядом и говорит, что литературная брань тоже подходит под диагностические критерии, и нахваливает колеса.
потому, советую испробовать. тем более, они лишь отчасти снимают неконтролируеміе позывы, потому брань может сделатьс еще литературней и изощреннее

а вдруг жизнь станет лучше с добрым доктором?
БГГГ. Это уже из серии -"Доктор, а где вы берете такие картинки".
Особенно если учесть вашу партийную избирательность, в рекомендациях. :lol:
 Здесь вы что-то не желаете поделиться своим рецептом волшебных колес.

Брынзу подсалупную иди свою отвоевывай шлюха Дырявая.[/i]


   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Не думаю що це зрада але це зашквар.
Бо зі слов Бубочки виходить що він змирився з окупацією Харківа.
Звичайно може він так не думав але він так сказав.
Тому що прихильники певної політсили (значить дебіл).
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

БГГГ. Это уже из серии -"Доктор, а где вы берете такие картинки".
Особенно если учесть вашу партийную избирательность, в рекомендациях. :lol:
 Здесь вы что-то не желаете поделиться своим рецептом волшебных колес.

тут есть две причины:

пастор ругается редко
и
как южный челаэк южному челаэку, я вам таки немножко симпатизирую (уж как умею)  B-)
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

арцахські з єреванськими як правило мають діаметрально різний погляд на що завгодно (крім курдського питання)
На роль Москви в сучасному світі теж?
   
А в чому протиріччя? Росія може окупувати Харків, але війни не буде. Просто здамося. Ну і новина в чому? Про це говорили прихильники Порошенка ще під час виборів.
Навіть не так.
Росія може окупувати Харків. Тому здамося.
Тобто будемо виконувати мінський план руйнування України.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

На роль Москви в сучасному світі теж?

і Тегерану з Парижем теж
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

і Тегерану з Парижем теж
Цікаво. Карабахських практично не знаю, може й так.
   
тут есть две причины:

пастор ругается редко
и
как южный челаэк южному челаэку, я вам таки немножко симпатизирую (уж как умею)  B-)
Алаверды. Я вам тоже, Поэтому даже в литературной форме не обращаюсь как к тем истеричным персонажам.
Но поскольку тут "запэкли политычни баталии", не вижу причины прибегать к экивокам, когда правильней всего послать идиота нах.
   
Вологі мрії з мокшанського болота: "Марков объяснил, в каком случае 70% ВСУ перейдут на сторону Донбасса и России"
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Вологі мрії з мокшанського болота: "Марков объяснил, в каком случае 70% ВСУ перейдут на сторону Донбасса и России"

Кто такой Марков и, что за ссылки на лапотные помойки, ты лапоть дырявый?
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

https://t.me/zelenicholovichky/4228

Зараз всі новини та інформаційний простір сповнені схожими повідомленнями про війну з Росією, про те, що вторгнення може початися прямо завтра. А в чому, власне, новина? Хіба це не реальність вже 8 років? Хіба вторгнення почалося не в 2014 році? Хіба загроза війни з'явилася тільки зараз? Ці ризики існують не один день і зараз вони не стали більше, зараз став більше ажіотаж навколо них. Українцям не потрібно панікувати і накручувати себе через новини про можливе вторгнення російських військ в Україну. Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти, потрібно видихнути, заспокоїтися.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Зараз всі новини та інформаційний простір сповнені схожими повідомленнями про війну з Росією, про те, що вторгнення може початися прямо завтра. А в чому, власне, новина? Хіба це не реальність вже 8 років? Хіба вторгнення почалося не в 2014 році? Хіба загроза війни з'явилася тільки зараз? Ці ризики існують не один день і зараз вони не стали більше, зараз став більше ажіотаж навколо них. Українцям не потрібно панікувати і накручувати себе через новини про можливе вторгнення російських військ в Україну. Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти, потрібно видихнути, заспокоїтися.

Начало полномасштабной войны, это не оккупация Харькова, это первый танк или мудак перешедший с оружием через Гоптовку.

А это еще 37 км.
   
Кто такой Марков и, что за ссылки на лапотные помойки, ты лапоть дырявый?

Марков - це кацапський ідеолог.
Там в тексті, по суті, мова іде про те, що сім'ї українських військовиків можуть стати заручниками.
   
Re: Зеленський: "Росія може окупувати Харків."  ;o

Марков - це кацапський ідеолог.
Там в тексті, по суті, мова іде про те, що сім'ї українських військовиків можуть стати заручниками.
Так он блин еще и гений. :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія