Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

 Ну,всі казали,що всім роздамо слонів диджитал засобами, корупцію подолають миттєво-х...лі там подавляти-"коррупція-стій! Раз--два!", ну б....дям вернуть незайманість ,а всім бабам по чоловіку.  В це я звісно ж зразу повірив,навіть плякал від "умілєнія". :weep:
 
Потім пішли геніальні слова Великого ЗЕ! Я конспектував,заливая сльозами счасття бамагу:


Проведемо податкову амністію! Хто як не я, чесний недоплатєльщик податків, в цьому зацікавлений. Але...намагався навіть розумний Яценюк. Не вийшло! Бо фактично це неможливо зробити. Сказати чому? Ну якщо хтось схоче-я нижче поясню-питайте. Там все дуже просто. Принаймні буде неможливо років з 20....
 Обкласти заробітчан 5% податком. Агов! Заробітчане,особливо ті,хто голосував за прихильники певної політсили нам у пику. Радуйтеся! Але і тут ні. Бо ЗЕлень не знає законів. Якщо ви працюєте легально і платите там податки,то з ВАС не можеть брати їх у нас,бо є угоди про уникнення подвійного оподаткування і ці Угоди,як міжнародні,згідно за Конституцією вище за будь які наши. Тобто нах посилайте і все. Якщо ж ви працювали НЕЛЕГАЛЬНО,то нехай наша податкова САМА назве суму вашого заробітка. Та доведе...Звісно не зможе,бо у нас презумція невинуватості. Тобто теж нах.

 Обкласти олігархів вищим відсотком,може навіть 10%-ма. Я не знаю,як вони там риготали- в такі кола мене не пускають-я бідний,але маючи десь фірми у п'яти юрисдикціях,вони юридично як Броненосці Потьомкіни і буде з цього мати дулю той Зеля. Та й те ж там подвійне оподаткування неможливе.

 Може обкласти чиновників крадіїв з казни,ну тіпо розенблядів, у яких маєтки подарені бабусею-вчителькою залізничної школи при Лазарі Кагановичі? :D  Те ж не вийде.Вони б може й дали б...хоча б де хто. Але податкова амністія не розповсюджується на кримінальні злочини. Тобто податки ти заплатиш,но повинен вказати джерело доходів. Той що: розебляді напишуть-та вкрав,чи брав на лапу,чого тут- фігня питання! :D  І підуть до в'язниці? Та ща! Тобто,або воно просто бреше манюпасу.а скоріш за все просто тупе.
 -------------------
Ну,а єдиний професійний вопрІс: про Приват привів їх до паніки і ми тільки чули якесь бекання,що все буде добре,якось втрясеться... :D

 Тому й прихильники певної політсили мовчать про героїчну появу прихильники певної політсили на люди,бо вона провалилася повністтю.Хоча там її готували ну же так,що дублів було з 20 та всі питання підготовлені,ну хіба що Сонька подляну всунула з Приватом.
---------------
И останнє... Знаєте-вони навіть не зовсім покитьки,ну не повністтю,навіть прихильники певної політсили (крамольна мисля!  :D  ). Вони просто феноменальні дурні та маріонетки ворога. Навіть ЗЕля може має надію якось,щось...так приємно мати комплекс Наполєона. Але за все доведеться платити. Його мудачуки швидко поставлять на потрібне місце,а вся та ембицильна босота та хіпстери будуть розігнані за тиждень після виборів. Бо все це дуже важко і не так робиться.

Останнє редагування: 19 квітня 2019 00:23:16 від Wolter
   
Выбрали ляшка, но в другом образе

Пожму руку тому, кто первый и прихильники певної політсили признается, что лоханулся

Остальные - дебилы одноклеточные
   
Re: Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

Під поняття "різні люди" явно ІТ-ішники підпадають і я теж, як вільний проектувальник
   
Re: Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

Яценюк шото там намагався?

Этот очкасто лысый гондон просто спиздил пару ярдов и свалил от греха подальше, ото и всё для чего он ставал премьером.
   
Re: Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

Яценюк шото там намагався?

Этот очкасто лысый гондон просто спиздил пару ярдов и свалил от греха подальше, ото и всё для чего он ставал премьером.
----------------------------------
Не спорю,но попЫтко было. Там все упёрлось вот во шо: в 90-е многие из них или их папы накосили бабла. Как их задекларировать? И захотят ли? Каждый скажет,что у него на пять лямов больше. Ну шоп потом мутить и не платить. 5% это ж не 42%! И я б сказал...на будущее... та и вааще. Должно смениться поколение для такого и то,потом скажут: дедушка в 90 заработал непосильным трудом! :D  Дурь это все невозможная.
   
Re: Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

----------------------------------
Не спорю,но попЫтко было. Там все упёрлось вот во шо: в 90-е многие из них или их папы накосили бабла. Как их задекларировать? И захотят ли? Каждый скажет,что у него на пять лямов больше. Ну шоп потом мутить и не платить. 5% это ж не 42%! И я б сказал...на будущее... та и вааще. Должно смениться поколение для такого и то,потом скажут: дедушка в 90 заработал непосильным трудом! :D  Дурь это все невозможная.

Ну это решается легко - задекларировал 5 лямов - положи в банк и заплати налог.
Все возможно при желании :)
   
Re: Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

Ну это решается легко - задекларировал 5 лямов - положи в банк и заплати налог.
Все возможно при желании :)
------------------------------------
Возможно по желанию,но не по Закону и Конституции. Банк,другое место хранения,хочь биткоины,или там товар,оборудование, собственный подвал под 10-м кирпичем, и всякое такое- ЛИЧНОЕ ПРАВО ЧЕЛОВЕКА. Ты доверяешь нашим банкам? Нет.И другие тоже. :D
   
Ну это решается легко - задекларировал 5 лямов - положи в банк и заплати налог.
Все возможно при желании :)

Какой идиот положит в наш банк миллионі, если Фонд гарантирования вкладов возвращает сущие копейки, когда банк схлопнется. Или те миллионы на 1500 вкладов по 100-200 тысяч дробить?
   
Re: Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

------------------------------------
Возможно по желанию,но не по Закону и Конституции. Банк,другое место хранения,хочь биткоины,или там товар,оборудование, собственный подвал под 10-м кирпичем, и всякое такое- ЛИЧНОЕ ПРАВО ЧЕЛОВЕКА. Ты доверяешь нашим банкам? Нет.И другие тоже. :D

Не ложи в банк - предъяви наличку, заплати налоги.

Ты мне лучше скажи чем закончились декларации миллионов баксов чиновниками разных мастей? Пшиком?
Ну так с тех паршивых овец хоть 5% шерсти клок и то будет польза, не?
   
Re: Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

Выбрали ляшка, но в другом образе

Пожму руку тому, кто первый и прихильники певної політсили признается, что лоханулся

Остальные - дебилы одноклеточные

Я лоханувся...
   
Re: Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

Я лоханувся...
(tu)  значить ти на правильному шляху і другий раз вже не клюнеш на "мАладу команду" ні від юльки ні від пеці ні від будь кого.тепер залишається навчитися ЧОМУ ніодна "мАлада каманда"на ближче майбутнє не видасть ні капельки на гора чогось,що не було до того КАРДИНАЛЬНОГО.
   
Re: Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

------------------------------------
Возможно по желанию,но не по Закону и Конституции. Банк,другое место хранения,хочь биткоины,или там товар,оборудование, собственный подвал под 10-м кирпичем, и всякое такое- ЛИЧНОЕ ПРАВО ЧЕЛОВЕКА. Ты доверяешь нашим банкам? Нет.И другие тоже. :D
Ну зашибісь. А нічого, що весь бізнес, наприклад, зобов'язаний все через банки і рахунки проводити?
   
Re: Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

Ну зашибісь. А нічого, що весь бізнес, наприклад, зобов'язаний все через банки і рахунки проводити?
-----------------------------------------------
 А як ти це перевіриш,коли оцифровано все лише з 2005 року. Все інше вже не існує, і багато банків те ж... Та й терміни давності сплили. Ні,це все "голий Вася" :D
   
Re: Дивився цю Право на владу- це фейєрично! :facepalm:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія